نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: جلب نظر خواستگار

1816
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8264
    تشکـر
    34
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

جلب نظر خواستگار

سلام من دختر 26 ساله ای هستم که چند ساله بیماری های متفاوتی رو تجربه کردم از همه بدتر افسردگی و مشکلات روحیم بود .داروهای زیادی خوردم که هرکدوم عوارض خودش رو داشت هنوزم برای افسردگیم تحت درمانم .داروهای افسردگی باعث شده موهام بریزه وچاق بشم.داروهای هورمونی مربوط به تخمدان هم زیاد خوردم وهنوزم دارم میخورم ....حالا سوالم اینه که اگه خواستگار اومد چه جوری بهش بگم مریضم که در نره.آخه قبلا گفتم خواستگارا رفتند.شایدم نحوه گفتن من خوب نبوده.آخه از نظر خودم مشکلم زیاد بزرگ نیست که مانع ازدواج بشه.آیا پسری پیدامیشه که با مشکلات من کنار بیاد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : جلب نظر خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرجمشیدی نمایش پست ها
    سلام من دختر 26 ساله ای هستم که چند ساله بیماری های متفاوتی رو تجربه کردم از همه بدتر افسردگی و مشکلات روحیم بود .داروهای زیادی خوردم که هرکدوم عوارض خودش رو داشت هنوزم برای افسردگیم تحت درمانم .داروهای افسردگی باعث شده موهام بریزه وچاق بشم.داروهای هورمونی مربوط به تخمدان هم زیاد خوردم وهنوزم دارم میخورم ....حالا سوالم اینه که اگه خواستگار اومد چه جوری بهش بگم مریضم که در نره.آخه قبلا گفتم خواستگارا رفتند.شایدم نحوه گفتن من خوب نبوده.آخه از نظر خودم مشکلم زیاد بزرگ نیست که مانع ازدواج بشه.آیا پسری پیدامیشه که با مشکلات من کنار بیاد؟
    دوست عزیز مسلما" گفتن این موضوع باعث جلب رضایت خواستگارای شما نخواهد بود ...

و اونا رو به تردید میندازه و فراری میده ...

خب اگه واقعا" مشکل خاصی نیست میتونید این حالت رو برای همیشه ترک کنید ..

و با خیال راحت ازدواج کنید ... .لی خب شما باید اونقدر به خودتون مطمئن باشید که بتونید

در زندگی مشترک آینده دوباره به این حالات دچار نشید ...

وگرنه با این حس و حال هر خواستگاری رو فراری میدید ....

با مشاوره روانشناسی سعی کنید این حالات رو با رفتار درمانی از بین ببرید تا مصرف دارو به حداقل برسه

و بعد بتونید با ورزش به تناسب اندام خوبی برسید ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرجمشیدی نمایش پست ها
    دوست عزيز ما در زندگي هر رفتاري داشتيم اول از همه خود ما مسئول و باعث اون رفتار و خلق و خو هستيم تا خودتون نخواهين هيچ كس نمي تونه به شما كمك كنه

5. کاربران زیر از آبي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8264
    تشکـر
    34
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

من آخرش نفهمیدم چیکار کنم.من میگم وقتی بهشون میگم میرند.اصلا وقتی اسم داروی اعصاب و روان میاد مردم فکر میکنند چه مشکل بزرگی پیش اومدهمسلما هیچ پسری دوست نداره با یه دختری ازدواج کنه که موهاش کم پشته.کم پشت بودن مو آخه چه تاثیری روی روابط زناشویی داره چرا مردم اینقدر سختگیری میکنند؟؟

7. کاربران زیر از سحرجمشیدی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

szd

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم چه لزومی داره تو جلسه اول و دوم خواستگاری بگی مریضی و دارو مصرف میکنی ؟؟؟
    برای موهاتم از داروگیاهی هایی استفاده که عوارض کمتری داره
    ولی با این حرفا خداوکیلی جلب توجه خواستگارا کار خیلی سختیه اصلا نمیتونی بفهمی فازشون چیه
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

9. 3 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام اگه مشکل شما حاد نیس چرا این دارو ها را رها نمیکنید شما خودتون را بگذارید بجای طرف مقابل ,اگه خاستگاری برتی شما بیاید و بگوید من دارو مصرف میکنم شما قبول میکردین به هر حال ظاهر ی دختر مهمه پ بجای اینکه ز دارو استفاده کنید سعی کنید با گردش و ورزش و ...حالتان را بهتر کنید و به ظاهرتان اهمیت بدهید و توکل به خدا کنید

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

شما برای افسردگی به مشاور یا روان شناس مراجعه کن، افسردگی بیماری نیست که نشه درمان بشه و شما همیشه مجبور باشی دارو مصرف کنی،
    الان درمان های خیلی کارآمد تری از قرص و دارو برای افسردگی وجود داره، البته به تشخیص روانپزشک و روان شناس بستگی داره که شما تا چه زمانی دارو مصرف کنی، ولی متاسفانه روانپزشک ها در اکثر موارد فقط دارو تجویز می کنن حتی توصیه ای درباره روان درمانی نمی کن.
    به جای اینکه به خواستگارات بگی دارو می خوری، دارو هات رو قطع کن.

12. کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    دوست عزیزم دارو صرفا واسه کساییه که بیماری روانی داشته باشن یعنی یه بخشاییی از مغز نتونه کار خودشو درست انجام بده و یا کاملا مختل بشه و در این صورت پزشک مجبوره دارو جایگزین اون بخش بکنه
    حالا من زیاد تخصص ندارم فقط اینو میخام بگم که یه افسردگی چه خفیف باشه چه شدید به هیچ وجه نیازمند دارو نیست تو باید اول از همه این تلقین منفی رو از خودت دور کنی که افسرده ای یا بیماری و حتما باید دارو مصرف کنی. وقتی خودت باور کردی که هیچیت نیست بعد با مشاور درمانی کارتو ادامه بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد