نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: دیگه نامزدمو دوست ندارم

5541
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دیگه نامزدمو دوست ندارم

سلام
    توروخدا یکی منو راهنمایی کنه.
    من19سالمه و 2ساله که نامزد و عقدهستم.اوایل خوب بودیم ولی از نامزدی تاحالا مشکل داریم فقط چندماه اولش کمی خوب بودیم.خیلی بددهن وبی ادب و شکاک و جوری که جلو خونوادش فقط دوس داره منو ضایع کنه.منم نزدیک عروسی که بود همشوبهم زدم.حتی همه کارامونو انجام دادیم فقط کارتامونو پخش نکردیم چون من بهشون گفتم نمیخوام.بعداز اون مشکلات زیادی داشتیم حتی باخونوادم دعوا... وحرفای خیلی بدی میزد.حالا میگه اخلاقم عوض شده وازاین حرفا.حالا اگه من بخوام باهاش زندگی کنم میتونم خوشبختشم؟توروخدا کمکم کنید.هیچجوریم راضی به طلاق نیست.

2. کاربران زیر از rahaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دیگه نامزدمو دوست ندارم

شما قبل از عقدتون با این اقا رابطه ای هم داشتید؟

انتخاب ایشون به عنوان همسذ با خودتون بوده یا خانواده مجبورتون کردن؟

مشکلتون همینایی که گفتید بود یا غیر از اینا مشکل دیگه ای هم دارید؟

این اقا چندسالشونه و استقلال مالی دارند یا خیر؟

جواب این سوالارو اول بدید تا درست راحنماییتون کنیم

موفق باشید

4. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا قابل تحمل نیست،مثلا الان خوانوادم میخوان بخاطر کارای برادرم به شهری که هست برن.منم گفتم میخوام برم.چون یکی از آشناها که خیلیم سنش بالاهست...اونجا هستن سریع گفت که من بااوت دوستم و میخوام بخاطر اون برم.درصورتی که اصلا اینطوری نیست.ولی خودش باهمکارش خیلی زنگ میزنن و...

6. کاربران زیر از rahaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله قبلااز عقد رابطه داشتیم، انتخاب خودمم بوده، مشکلات بیشتریم هست، خیلی تهمت میزنه.
    22سالشه و استقلال مالی هم داره ولی خسیسه خیلییییی

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم ایشون اینطور که شما گفتید شکاکه و این خیلی بده نمتونیم علنا بگیم طلاق بگیر ولی اگه باهاش زندگی کنی شک نکن که با مشکل مواجه میشی درآینده تازه شرایط خیلی سخت تر هم میشه زندگی خودته ولی جلوی ضرر از هرجا بگیری منفعته چون تو سن کمی داری حیفه از الان وارد مشکلات بشی.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    میزان امتیاز
    10

خسیس که فک نمیکنم باشه

این بندگان خدا که بهشون میگن خسیس به نظر من یه خورده اقتصادی تر فک میکنن ولی خب اسمشون بد دررفته دیگه بهشون

میگن خسیس

از طرفی به نظر من انتخابی که ما خودمون انجام میدیم دیگه هچی دربیاد مقصرش خودمونیم و نمیتونیم کسی رو مقصر جلوه بدیم

بعدشم خانم شما تو مدتی که رابطه داشتید چرا به شخصیت و طرز فکر و رفتارش پی نبردید و گذاشتید کار به اینجا بکشه اخه؟

ایشون هم که الان یک دفه ای عوض نشدن که از اول همینطور بودن و بازم مقصر خودتونید که شخصییتشو نشناختید و با چشمی

بسته و صرفا از روی احساسات تصمیم گرفتید

به همین خاطر بازم اینجا لازم میدونم بگم که اجازه بدیم پدر و مادرامون ما رو تو انتخاب همسر اینده مون راهنمایی کنن

بالاخره هرچی نباشه تجربشون تو این امور بیشتره و سابقه چندسال زندگی مشترک دارنو سرد و گرمشو چشیدن

شما هم یه طرفه به قاضی نرید همه ما ادما تو زندگی و رفتارمون خب نقصایی داریم و هیچ کس کامل نیست(ما که پیامبر

خدا نیستیم اخه)

ابجیه گلم شما هم دیدت رو نسبت به نامزدت عوض کن و سعی کن هر دو چشمتو باز کنی و قشنگ ببینی و بعدش تصمیم بگیری

مثالی برات میزنم تا راحت تر متوجه بشی

مثلا فرض میکنیم نامزد شما ادم بددهنیه و به قول شما خسیس هم هست ولی در عین حال شما رو خیلی دوست داره و اهل

خیانت نیستو دست بزن ندارهو معتاد نیستو با خانواده شما هم رابطه گرمو خوبی دارن(اینا رو به عنوان مثال گفتما دقت کنید)

اینا میشه 5 خصوصیت خوب و 2 خصوصیت بد پس اگه بخوایم کلی در موردش قضاوت کنیم میگیم خوبه

شما هم یه همچین فکرایی در موردش بکن و خصوصیات خوبشم ببین دیگه ایشون که بده بده بد هم نیستن که

برای اینکه زمان کافی برای فکر کردن روشو داشته باشی یه مقدار ازدواجو به تاخیر بنداز تا قشنگ فکراتو در موردش بکنی

فراموش نکن برای جدا شدن همیشه وقت هست ولی اگه اشتباهی بکنی و عجولانه تصمیم بگیری

شاید بعدش پشیمون بشی

حله ابجی؟

​موفق باشی

10. 2 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

راضی شده بود واسه طلاق توافقی.همه کارام انجام شد فقط امضای قاضی ومحضر مونده بود که دیگه نیومد.الانم نمیدونم چکارکنم واسه طلاق.از چه راهی برم که به نتیجه برسم؟

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفای شما درسته.ولی میترسم توزندگی باهاش مشکل پیداکنم.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    میزان امتیاز
    10

با خانوادت مشورت کردی؟ نظر اونا چیه؟

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaa نمایش پست ها
    سلام
    من19سالمه و 2ساله که نامزد و عقدهستم.اوایل خوب بودیم ولی از نامزدی تاحالا مشکل داریم فقط چندماه اولش کمی خوب بودیم.خیلی بددهن وبی ادب و شکاک و جوری که جلو خونوادش فقط دوس داره منو ضایع کنه.منم نزدیک عروسی که بود همشوبهم زدم.حتی همه کارامونو انجام دادیم فقط کارتامونو پخش نکردیم چون من بهشون گفتم نمیخوام.بعداز اون مشکلات زیادی داشتیم حتی باخونوادم دعوا... وحرفای خیلی بدی میزد.حالا میگه اخلاقم عوض شده وازاین حرفا.حالا اگه من بخوام باهاش زندگی کنم میتونم خوشبختشم؟توروخدا کمکم کنید.هیچجوریم راضی به طلاق نیست.
    دوست عزیز این دوران برای شناخت بیشتر و بهتره و باید در تصمیم گیری قاطع باشید

اینو بدونید که هر رفتاری که الان از ایشون میبینید در آینده هم تکرار خواهد شد

پس اگر واقعا" میتونید با این اخلاق کنار بیایت بسم اله ...

وگرنه خیلی قاطع و محکم خواسته خودتون رو بگید حالا یا جدای هست یا هر چیزری دیگه ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نظر خانوادم وهمه اینه که جداشم.میگن آینده ای نداره.ولی نمیدونم چطورجداشم

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

قصدمم جداییه.ولی نمیدونم چطوری.خانوادمم تقریبا کمکم نمیکنن.چون میگن خودم مقصربودم.واقعا نمیدونم چیکارکنم

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    میزان امتیاز
    10

با وکیل صحبت کن غیابی طلاقت بگیر فکر میکنم اگه تا 3 بار تو دادگاه حاظر نشه خود دادگاه طلاقتون میده باز با یه وکیل خوب صحبت کن.

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    میزان امتیاز
    10

دوستان من نمیدونم شما چرا انقدر دارید بدون در نظر گرفتن تمام موارد این بنده خدا رو تشویق به طلاق میکنید

مگه شما تو زندگیشونید؟مگه شما از دل اون پسر خبر دارید؟این که اون پسر رها رو دوست داشته باشه یا نه اهمیتی نداره؟

هم میبرید و هم میدوزید برا خودتون؟

بچه ها ما نه برای وصل کردن اینجاییم نه برای فصل کردن.فقط نظر شخصیمون رو باید بگیم

نه این که کسی رو به جدایی یا ازدواج دعوت کنیم که

مدیرای سایت هم فک نکنم با این قاطعیتی که شما میگید جدا شو کسی رو دعوت به چیزی کنن

پس خواهشا در مورد مساله ای که بهش جاهلید و علم ندارید فتوا ندید و حرفای صد من یه غاز تحویل این بنده خدا ندید

تمام

19. 3 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

قصدمم جداییه.ولی نمیدونم چطوری.خانوادمم تقریبا کمکم نمیکنن.چون میگن خودم مقصربودم.واقعا نمیدونم چیکارکنم
    خب دوست عزیز داشتن حمایت خانواده در ازدواج برای این مواقع لازمه

اگر واقعا" تصمیم نهایی برای طلاق و جدایی رو گرفتید بهتره با خانواده مشورت کنید و نظر خانواده رو هم با خودتون همراه کنید

بهتره در این مورد بتونید از گذشته خودتون ابراز ندامت کنید و نظرشون رو جلب کنید

در مورد دادگاه این رویه دادگاهه که با تاخیر انداختن سعی میکنه رابطه حفظ بشه ...

ادامه دادن و جدایی دو راهی هست که شما باید خودتون تصمیم گیری کنید ...

شرایط رو بسنجید و بعد تصمیم گیری کنید ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

21. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنماییاتون.واقعا تویه شرایط سختی هستم.خوشحال شدم از نظراتتون.خیلی بهم کمک میکنه

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9080
    تشکـر
    5
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

doste golam beshin khob fek kon
    va ehsasato bezar kenar ,natars har chand khanevadat migan hemayatet nemikonim vali mikonan be har hal ona khanevadatan pas az in lahaz khialet rahat bashe,ona dost daran khodet tasmim begiri ta baadan age khodayi nakarde pashimon shodi gardane ona nandazi,pas dorost beshin bara zendegit tasmim begir,agelane ,inke che raftrahayi baaaes mishe namzadet asabi beshe???
    khodesh asabiye?ya raftare khasi injorish mikone???
    movafag bashi
    امضای ایشان
    دلم تنگ است،
    دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است،
    سکوت از کوچه لبریز است ،
    صدایم خیس و بارانیست،
    نمی دانم چرا پائیز در قلبم طولانیست.

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=Alisbi;47796]دوستان من نمیدونم شما چرا انقدر دارید بدون در نظر گرفتن تمام موارد این بنده خدا رو تشویق به طلاق میکنید

مگه شما تو زندگیشونید؟مگه شما از دل اون پسر خبر دارید؟این که اون پسر رها رو دوست داشته باشه یا نه اهمیتی نداره؟

بچه ها ما نه برای وصل کردن اینجاییم نه برای فصل کردن.فقط نظر شخصیمون رو باید بگیم

مدیرای سایت هم فک نکنم با این قاطعیتی که شما میگید جدا شو کسی رو دعوت به چیزی کنن

پس خواهشا در مورد مساله ای که بهش جاهلید و علم ندارید فتوا ندید و حرفای صد من یه غاز تحویل این بنده خدا ندید

تمام
    ما نه چیزی رو به کسی تحمیل میکنیم نه وادار میکنیم اگه تو نظراتم بخونید متوجه میشید که نوشته شده ما نمیگیم که تو طلاق بگیر بعد ایشون یه دختر بالغیه خودش میتونه تصمیم بگیره ما فقط از آینده تلخ بهش هشدار میدیم آینده ای که چندمورد مشابهش اطرافمون دیدیم ما نیومدیدم اینجا الکی دلخوشی به کسی بدیم بعدش شما اگه کامل خونده باشید ایشون نوشته دارم طلاق میگیرم پس تصمیمش از قبل گرفته

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=rozita;48022]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alisbi نمایش پست ها
    دوستان من نمیدونم شما چرا انقدر دارید بدون در نظر گرفتن تمام موارد این بنده خدا رو تشویق به طلاق میکنید

تمام
    ما نه چیزی رو به کسی تحمیل میکنیم نه وادار میکنیم اگه تو نظراتم بخونید متوجه میشید که نوشته شده ما نمیگیم که تو طلاق بگیر بعد ایشون یه دختر بالغیه خودش میتونه تصمیم بگیره ما فقط از آینده تلخ بهش هشدار میدیم آینده ای که چندمورد مشابهش اطرافمون دیدیم ما نیومدیدم اینجا الکی دلخوشی به کسی بدیم بعدش شما اگه کامل خونده باشید ایشون نوشته دارم طلاق میگیرم پس تصمیمش از قبل گرفته
    تصمیمشو گرفته باشه یا نه هیچ کس جز یه مشاور یا یه مدیر تو این سایت یا کسانی که الان جزوه تیم مشاوره هستن(اونم

به خاطر تجربشون تو این امور و این که اطلاعاتشون از امثال ماها در این امور خیلی بیشتره)حق نداره به ایشون بگه طلاق بگیره یا نه

بعدشم این که شما میگی داری از ایندش بهش خبر میدی مگه مطمئنی که اینده زندگی اینا همونطوری میشه که تو تو زندگی های دیگه

دیدی؟اگرم واقعا دلتون به حال کسی میسوزه و میخواید کمکش کنید فقط بهش بگید که تو زندگی های مشابهی که دیدید مثل شمان

یه همچین اتفاقی براشون افتاده نه اینکه ایندشون رو پیش بینی کنید

ایشون تصمیمشو برای طلاق از قبل گرفته باشه یا نه با نظرات فخیمانه شما و سایر دوستان از تصمیمش مطمئن میشه

پس خواهشا اگه دوستان سعی کنن نظری ندن بهتر از اینه که نظری اشتباه بدن

بزارید کسایی که اطلاعاتشون کافی تر و کامل تره کمکشون کنه

بعضی وقتا این نظرات نه تنها کمک کننده نیست بلکه اون بنده خدا رو گمراه هم میکنه

موفق باشید

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8688
    تشکـر
    260
    تشکر شده 57 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    10

ببیم عزیزم زندگی شوخی بردار نیست.همینو بدون که تو خودت انتخاب کردی پس یه چی داشته که شما انتخاب کردی.فقط به خودت به نامزدت فرصت بده جدایی تنها چاره نیست اینو بدون دوستت داره که حتی حاضر نیست توافقی جدابشین و این خیلی مهمه درست تصمیم بگیر عزیزم همیشه میشه جدا بشی ولی همیشه نمیشه زندگی تو دوباره شروع کنی

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه عزیزانی که منو خیلی راهنمایی کردن،من مشکلی رو که داشتم باهمه شما عزیزان درمیان گذاشتم،حالا من اومدم چندروزی باها خیلی خوب شدم ولی دیدم خیلی مشکوکه،البته خیانت کردنشوباچشمام دیده بودم،ولی میگفت اشتباه میکنی،حالا من اومدم با برنامه لاین،باشماره ای که اون نمیشناخت نصب کردم و اد کردم،خیلی زود باهام دوست شد،تندتندواسم شارژ میگیره،امروزم باهام قرار گذاشته،که منم همراه خانوادم میخوایم بریم که بدونه من بودم،من گفتم خسیسه ولی دوستانی گفتن خسیس اشتباه...منکه واسه یدونه شارژ باید یک هفته بهش بگم و در آخر که میخره با این حرف که ایشالا از جای دیگه پسش بدی،میخوای با دوسپسرت تمومش کنی و...مواجه میشم،ولی واسه دختری که نمیشناسه سنگ تموم میذاره.خیلی تویه شک بودم واسه طلاق...ولی الان نه...میخوام فقط اینو بدونم که کارم واسه طلاق درسته؟نظرشماروهم میخوام.

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    سلام

اخه من نمیفهمم واقعا چه خبره, شما هر دو خیلی سنتون کمه 22 و 19 ساله تازه 2 ساله نامزدید و عقد کرده!!!!؟؟؟

عزیز حتما در این زندگی مشکلات عدیده ای خواهید داشت هر دو. هیچ کدام از شما هنوز شخصیتش کامل نشده. طلاق یا ادامه انتخاب شماست ولی دنیای امروز و شواهد و آمارها و بررسی های علمی

سن ازدواج امروز رو بالای 25 سال میگه و تاکید داره. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ازاینکه اینکارو کردم و زندگیم رو خراب کردم خیلی حالم بده،به مرگ راضیم،زندگیم خراب شده،،بخوام یا نخوام یه لکه ننگ داره توزندگیم میفته،حالامن باید چیکار کنم؟یه راهنمایی خوب میخوام.بخاطر این مشکل خیلی دارم اذیت میشم،خانوادم که راهنمایی نمیکنن چون میگن خودم مقصربودم.

30. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ازاینکه اینکارو کردم و زندگیم رو خراب کردم خیلی حالم بده،به مرگ راضیم،زندگیم خراب شده،،بخوام یا نخوام یه لکه ننگ داره توزندگیم میفته،حالامن باید چیکار کنم؟یه راهنمایی خوب میخوام.بخاطر این مشکل خیلی دارم اذیت میشم،خانوادم که راهنمایی نمیکنن چون میگن خودم مقصربودم.
    از گفتن این حجویات دست بردارید و به یک خانم مشاور آگاه رجوع کنید. موفق باشید

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آره،واقعاحرفتون درسته

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

من فقط یه چیزو میدونم..
    اینقد تو دوستی و عاشقی تو نوجوانی گم شدیم و هر روز یه نفر وارد زندگیمون شده ...واسه همون بدرد ازدواج نمیخوریم...فقط دخترا هی میگن خاستگار خاستگار خاستگار..
    بعد که ازدواج میکنن میگن دوسش ندارم...فقط دوس داشتن نیست..باید بشینین زندگیتونو بکنین..اگه ادم ازدواج نیستید بیخودی پا نزارید تو راهش...بعد میگن چرا طلاق زیاده بس که سر سری انتخاب میکنید و فک میکنید شوهر دوس پسره که باید هر روز عوضش کنید...والا به اینجام رسیده از این حرفا دیگه
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

33. کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خب حرف شمام درسته،ولی وقتی یکنفرباهمه مسائل کنارمیاد طرف مقابلم باید احترام بذاره،نه اینقدبدی کنه،حتی سرقرار بره،دیگه ازخیانت چی میتونه بدترباشه؟

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

ادمی که یبار خیانت کنه...ینی ادم بشو نیس کلا..ذاتش اینجوریه...
    کاش همه ی ادما صاف بودن ..........
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)