نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شیطنت فرزندان

3466
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7163
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شیطنت فرزندان

من دارای 2 فرزند یکی دختر 5 ساله و یک پسر 3 ساله هستم و هم اکنون به خاطر شرایط کاری در شهر کرمان کار میکنم و فرزندانم از خانوادههایمان که در اصفهان هستند دور می باشند و هر 40روز امکان هست که من آنها را به اصفهان ببرم داخل خانه خیلی شیطنت و برخی موارد کارهای خطرناک می کنند. به صورتی که صبح ساعت 7 بیدار می شوند و تا ساعت 10 شب شیطنت می کنند از آنجا که خانم من از صبح تا ساعت 7 شب تنها می باشد و از شیطنت انها خسته شده است خواهشمند است راههای که می توان شیطنت بجه ها را کم و کنترل بیشتری روی آنها داشت را بفرمایید . با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شیطنت فرزندان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsennaderi74 نمایش پست ها
    من دارای 2 فرزند یکی دختر 5 ساله و یک پسر 3 ساله هستم و هم اکنون به خاطر شرایط کاری در شهر کرمان کار میکنم و فرزندانم از خانوادههایمان که در اصفهان هستند دور می باشند و هر 40روز امکان هست که من آنها را به اصفهان ببرم داخل خانه خیلی شیطنت و برخی موارد کارهای خطرناک می کنند. به صورتی که صبح ساعت 7 بیدار می شوند و تا ساعت 10 شب شیطنت می کنند از آنجا که خانم من از صبح تا ساعت 7 شب تنها می باشد و از شیطنت انها خسته شده است خواهشمند است راههای که می توان شیطنت بجه ها را کم و کنترل بیشتری روی آنها داشت را بفرمایید . با تشکر

سلام دوست عزیز
    یکی از کانالها یه برنامه پخش میکرد به اسم از تولد تا 5 سالگی که کلا آموزش راجب بچه ها بود.به نظرم بهتره اون برنامه رو سرچ و دانلود کنید خیلی برنامه مفیدی هست

n,sj ucdc sgh

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شیطنت فرزندان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsennaderi74 نمایش پست ها
    خب چه انتظاری از بچه ها دارید ؟

وقتی خودمون هم در کودکی شیطنت میکردیم ...

از طرفی بردن بچه ها به پارک میتونه در تخلیه انرژی اونا تاثیر داشته باشه ...

میتونید از مزایای مهد استفاده کنید تا در کنار دیگر همسالان خودشون بازی کنن

و این شیطنت بتونه برای استفاده ای اموزنده به کار گرفته بشه

وقتی از صب تا شب در خونه هستن پس کجا باید شیطنت و بچگی بکنن ...

به هرحال بچه ای که در کودکی شیطنت میکنه در بزرگسالی فردی آرام هستش
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد