نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: ازدواج و سرد مزاجی همسر

2289
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9509
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج و سرد مزاجی همسر

باسلام خدمت همه دوستان
    من مردی 32سالم که 8سال پیش باخانومی که 6سال ازم بزرگتره یک ازدواج کاملا سنتی کردم و حاصلش یک دختر 6ساله و2پسر دوقلوی سه ونیم سالس. خانومم خیلی سرده ومن طی این سالها چند مشاوره رفتم واخیرا متوجه شدم که ایشون (به گفته مشاور)اصلا نباید ازدواج میکردن به خاطر عدم میل به جنس مخالف. من واقعا نمیتونم ادامه بدم شما میگین من چه کنم؟؟؟؟؟؟

2. 3 کاربران زیر از talash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج

به نظر من سعی کن شمام نیازهاتو یه کم تعدیل کنی و با خانومت را بیای

تو اینکه نیاز جنسی نیاز فوق العاده مهمیه و یکی از اصلی ترین دلایلی هستش که زنو مرده رو به ازدواج تشویق میکنه هیچ

شکی نیست ولی خواهشا تو هم فقط نیاز خودتو نبین

اینکه خانومت نمیتونه به سمت شما کشیده بشه هم دست خودش نیست.مزاج ما ادما طوری نیست که گرم یا سرد بودنش

دست خودمون باشه که.پس خانومتون هم مقصر نیست و گناهی نداره و این برمیگرده به مزاجش.نه اینکه نخواد به سمت شما بیاد

گذشته از اینا شما الان سه تا کوچولو دارید که هم به محبت پدرشون احتیاج دارن هم به محبت مادشون

بچه ها گناهی ندارن که به خاطر نیاز شما از الان بچه طلاق بشن

از خانومتون هم بخواید یکم با شما راه بیاد و به خاطر بچه ها و زندگیتون باهات کنار بیاد

خدا بزرگه ایشالا.ایشالا همه چیز زود زود خوب میشه.به خدا توکل کنید

موفق باشید

4. 6 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9509
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکر ازدوست عزیز.
    باید درپاسخ به عرایض متین ومنطقیتون چند نکته رو بگم.
    اول اینکه فرمودید بچه ها باید بگم که تاالانشم که دووم اوردم فقط به خاطر بچه هام بوده وبس چون خانومم از طلاقم بدش نمیاد امامن مخالفم اونم به خاطر بچه هام .دوم مسئله سطح توقعاته من روز اول به خانومم گفتم که من نوکر نمیخام بلکه یه همدمو مونسو یه شریک زندگی میخام ولی من دارم این زندگی رو تنها پیش میبرم و ایشون فقط دارن (به تعبیرخودم )زندگی رسمی واداریشونو میکنن.مسئله بعد درمورد بچه هام به نظرمن اونا دردرجه دوم زندگین واول زنوشوهرن تازنوشوهر ارامش نداشته باشن چطور میتونن بچه های ایده ال تربیت کنن؟
    نکته بعدی اینه که ایشون اصرار زیادی به ازدواج من دارن و میگن اگه تو ازدواج مجدد داشته باشی من راحت میشم ازاد میشم..... واین مشاور اخیر که رفته بودم میگف اگه ازدواج کنی هم به خودت لطف کردی هم به خانومت وهم به بچه هات. مشکل اینجاس که من خیلی صحبت کردم باهاش کتاب خریدم مشاوره رفتیم (ایشون فقط 2جلسه اومددیگه نمیاد)ولی فایده نکرد ومیگه من همینم که هستم میخای همینطوری باهات زندگی میکنم نمیخای میرم خونه بابام ..... اینم بگم که ایشون اصلا تو همون نسل قبل مونده وبا جامعه جلو نیومده(مثلا وضع لباس پوشیدنش. رفتاراش .ارایشم که اصلا نداره).حالا بااین اوصاف دوستان چه نظری دارن؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9509
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکر ازدوست عزیز.
    اول اینکه فرمودید بچه ها باید بگم که تاالانشم که دووم اوردم فقط به خاطر بچه هام بوده وبس چون خانومم از طلاقم بدش نمیاد امامن مخالفم اونم به خاطر بچه هام .دوم مسئله سطح توقعاته من روز اول به خانومم گفتم که من نوکر نمیخام بلکه یه همدمو مونسو یه شریک زندگی میخام ولی من دارم این زندگی رو تنها پیش میبرم و ایشون فقط دارن (به تعبیرخودم )زندگی رسمی واداریشونو میکنن.مسئله بعد درمورد بچه هام به نظرمن اونا دردرجه دوم زندگین واول زنوشوهرن تازنوشوهر ارامش نداشته باشن چطور میتونن بچه های ایده ال تربیت کنن؟
    نکته بعدی اینه که ایشون اصرار زیادی به ازدواج من دارن و میگن اگه تو ازدواج مجدد داشته باشی من راحت میشم ازاد میشم..... واین مشاور اخیر که رفته بودم میگف اگه ازدواج کنی هم به خودت لطف کردی هم به خانومت وهم به بچه هات. مشکل اینجاس که من خیلی صحبت کردم باهاش کتاب خریدم مشاوره رفتیم (ایشون فقط 2جلسه اومددیگه نمیاد)ولی فایده نکرد ومیگه من همینم که هستم میخای همینطوری باهات زندگی میکنم نمیخای میرم خونه بابام ..... اینم بگم که ایشون اصلا تو همون نسل قبل مونده وبا جامعه جلو نیومده(مثلا وضع لباس پوشیدنش. رفتاراش .ارایشم که اصلا نداره).حالا بااین اوصاف دوستان چه نظری دارن؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط talash نمایش پست ها
    باتشکر ازدوست عزیز.
    سلام به دوست عزيز شما الان 3 فرزند داريد پس زمان هايي بوده كه با همسرتون رابطه داشتيد مي تونيد فكر كنيد و در اين مدت زندگي با همسرتون يادتون بياريد كه چه كارهايي دوست دارند يا در مورد نياز خانم ها بيشتر مطالعه داشته باشيد مي تونيد ايشون به خودتون نزديكتر كنيد و همچنين به روش خانمتون باهاش صحبت كنيد و خواسته ها رو بگين و سعي كنيد با هم بيشتر صحبت كنيد

8. 2 کاربران زیر از آبي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

باسلام خدمت همه دوستان
    من مردی 32سالم که 8سال پیش باخانومی که 6سال ازم بزرگتره یک ازدواج کاملا سنتی کردم و حاصلش یک دختر 6ساله و2پسر دوقلوی سه ونیم سالس. خانومم خیلی سرده ومن طی این سالها چند مشاوره رفتم واخیرا متوجه شدم که ایشون (به گفته مشاور)اصلا نباید ازدواج میکردن به خاطر عدم میل به جنس مخالف. من واقعا نمیتونم ادامه بدم شما میگین من چه کنم؟؟؟؟؟؟
    سلام

عزیز از گفته های شما برداشت میشه کرد که ایشون هم جنس گرا هستند. و اگر اینطور باشه ایشون نه تنها با شما بلکه با هر مرد دیگری که باشند یعنی زندانی یک زندانبان در این جامعه.

اگر اینطور است. بازم تاکید میکنم اگر اینطور است جدا شدن از ایشون و رها کردن ایشون و ازدواج درست مجدد شما با یک شخص درست به نفع هر دو و کودکان دلبندتان است.

موفق باشید

دکترا در روانشناسی

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9509
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ضمن تشکر ازدوستان.
    خدمت دوست شهرام عرض کنم شما که متخصص روانشناسین مشاورم میگفت یک بیماری بسیار نادر هس که هم شامل اقایونه و هم خانوما (اسمشو نگفت)و اینا تا اخر عمر نباید ازدواح کنن به خاطر همون عدم میل به جنس مخالف. نمیدونم چه عرض کنم.

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ضمن تشکر ازدوستان.
    خدمت دوست شهرام عرض کنم شما که متخصص روانشناسین مشاورم میگفت یک بیماری بسیار نادر هس که هم شامل اقایونه و هم خانوما (اسمشو نگفت)و اینا تا اخر عمر نباید ازدواح کنن به خاطر همون عدم میل به جنس مخالف. نمیدونم چه عرض کنم.
    لطفا نقل قول کنید که من متوجه شم عزیز

تا آنجا که من میدانم البته من پزشک نیستم در علم پزشکی ما یک همچین بیماری رو نداریم. آزمایش هورمون و خون داده اند؟

بهتره به یک دکتر روانپزشک و یا یک متخصص زنان مراجعه کنید.

موفق باشید

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9163
    تشکـر
    54
    تشکر شده 32 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج و سرد مزاجی همسر

سلا خدمت شما

موضوع بسیار ناراحت کننده ای هست

چند تا سوال خانومتون از روزه اول اینطوری بودن یعنی از اشنایی واگر اینطوری بودن چی شد
    که ازدواج کردید سوال دوم چطور با خانومتون اشنا شدید سوم ایا بچه ها این بی مهری خانومتون
    به شما رو در منزل میبینند و اخر خانومتون رفتارش با بچه ها چطوره

انشاءالله. خدا به همه کمک کنه.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

باسلام خدمت همه دوستان

خب هیچ مرد و زنی به طور صرف سرد مزاج نیستن

شما بازم میتونید ایشون رو از نظر جسمی و هم از نظر روانشناختی مورد بررسی قرار بدید

گاهی تغییرات هورمونی در غدد درون ریزی چون تیرویئد و یا هیپوفیز میتونه این رفتارو به وجود بیاره

شاید مشکلاتی همچون استرس و اضطراب که میتونید در این موارد بیشتر تحقیق کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9509
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

عذر میخام از شما. اخه مشکل من اینه که ایشون نمیاد بریم پیش دکتریامشاوریا.... بعداز جلسه اخرکه رفتیم مشاوره گف دیگه نمیام پرسیدم چرا میگه بیام که بهم بگه ارایش کنم توخونه یالباسای خوب (شاد وراحتی)بپوشم نمیام.اینجا یک نکته هس شما میگین همجنسگرا. خب اگه اینطور باشه ایشون پس به رابطه باخانوما(مثلا صحبت ************ زنونه )باید راغب باشه..ولی باید بگم ایشون حتی ازالت تناسلی خودش شرم داره وبدش میادچه برسه دیگران.. وایشون تاالانم که بامن رابطه جنسی داشتن کاملا یک رابطه یکطرفه بوده وفقط به خاطر من وعرف که میگه باید باشه وایشون به هیچ عنوان پیشقدم نمیشن ومن فقط خودمو خالی میکنم واصلا لذتی درش نیس.این منوعذاب میده...

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

با سلام

جدایی و ترک کردن رو من بهتون نهی میکنم

آدم وقتی زندگی رو شروع میکنه در قبال اون باید تعهد و تحمل و مسئولیت داشته باشه

درسته که الان همسرتون آدم گرمی نیستن ولی کلی محاسن دیگه دارن ، همیشه نیمه خالی لیوان رو نگاه نکنید

شما 8 سال از عمزتون رو در کنار هم گذروندین ، و مطمعن باشید که همدیگه رو دوست دارید

بهتره مشکلات تون رو حل کنید بجای اینکه دورش بزنین ، با رفتن پیش مشاور و با هم صحبت کردن و . . .

به نظر من خانم خیلی خوبی دارین که حاضرن برای خوشحال کردن شما حتی از زندگیتون برن ، یا براتون همسر دیگه ای بگیرن ، خیلی آدم بزرگواری هستن

سعی کنید شما هم زیاد رویایی فکر نکنید همه زندگی که روابط جنسی نیست ، برای هم بیشتر تلاش کنید

با هم مسافرت دونفره برین ، روابط جنسی تون رو بدون مقدمه انجام ندین ، در مورد زن ها مطالعه کنید ، برای همسرتون غذا درست کنین ، با هم به پیاده روی برین ، در هفته وقتی رو برای صحبت کردن با هم بزارین و . . .

و به این فکر کنین که شما چه کم کاری های کاردین ، نمیگم شما تقصیر کارین اما نمیشه که همه انتظارات رو هم از فرد مقابل داشت

یه سوال داشتم آیا همسرتون آدم مذهبی شدیدی هستن ؟

معمولاً آدمای که از لحاظ مذهبی زیاد مقید هستن نصبت به رابطه جنسی دید خوبی ندارن و شرم میکنن ، حتی با اینکه همسر هم هستین .

اگه آدم مذهبی شدیدی هتسن من بهتون پیشنهاد میکنـم همسرتون پیش یک مشاور مذهبی هم ببرین

معمولاً زنها برای اینکه تو زندگی تشویق بشن و اشتیاق بیشتری داشته باشن نیاز به یه دوست هم دارن ( یا همون رقیب که با هم رقابت کنن )

چشم تو هم چشمی زنان شاید برا مردا خرج داشته باشه اما اونا رو برای بهتر شدن زندگیشون تشویق میکنه

17. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9509
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . متاسفانه بله ایشون ازروز اول همین شکلی بودن ومن کم تجربه ونااگاه. خانومم دخترعموی پدرم هستن ووقتی ایشون (پدرم)پیشنهاد این ازدواجو دادن نزدیک بود شاخ دربیارم ولی اونقدر از محسنات بزرگتر بودن خانومم گفتن که بالاخره راضی شدم همون اوایل چندبار ایشون به من گفت که مابه درد هم نمیخوریم ولی من به خاطر مسائل فامیلی حاضر به طلاق نشدم.درمورد بچه هام بگم مامشاجره به اون معنا نداریم که زیاد محیط خونه متشنج بشه ولی خب وقتی روحیه ما جالب نباشه ظبیعتا اونام بی نصیب نمیمونن.رفتار خانومم بابچه ها بد نیس ینی کم نمیذاره ولی یکسری اختلافات فکری داریم مثلا من به شدت با فیلمای ترسناکو قتلو گریه و... مخالفم ومیگم جلوی بچه ها نگانکن نه واسه خودت خوبه نه واسه اونا ولی ....

19. کاربران زیر از talash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

بهتره یکم در مورد روابط زناشوی مطالعه داشته باشین ،( من خودم کتاب های خانم باربارا دی آنجیلس رو بهتون معرفی میکنم ، تو اکثر کتاب فروشی ها هست )

درسته که شما کلی زندگی کردین و شناختی بر روی زنا دارین ، ولی آدم هرچی بدونه کمه

به نظرم شما حتی اگه یه ازدواج دیگه هم داشته باشین فقط مشکلاتتون زیاد تر میشه و آرامشتون کمتر ، بازم تصمیم نهای با خودتونه

21. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9509
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکرفراوان ازنکات بسیار عالی که فرمودید.
    اول بگم که ایشون مذهبی شدید نیستن.بعدش بگم که اینایی که گفتین به اضافه مواردی ازین دستو اون مشاوری که مادوتایی رفته بودیم پیشش به صورت تکلیف به ما داده بود ومن عاشق اینام ولی من هرکاری میکردم جوابی نبود منم خسته شدم ومشاورم گف چون خانومت همکاری نمیکنه یکنفری جواب نمیده وباید باهم باشین. من بارها این مسئله رو بهش گفتم که طلاق یا ازدواج مجدد راه فرار از مشکلاته وما چرا واسه حلشون تلاش نکنیم وصورت مسئله رو پاک کنیم اما ایشون حاضرنیس واسه بهبود زندگیش تلاش کنه.

23. کاربران زیر از talash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9509
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

جالب اینجاس که من هردو کتاب خانوم باربارادی انجلس رو 3سال پیش خریدم ومطالعه کردم هم مردونشو هم زنونشو ودوست داشتم خانومم بخونه اما نخوند. یکی از مشکلام همینه که همینارو خوندمو اگاه شدم درباره دنیای زنان.

25. کاربران زیر از talash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

به همسرتون بگین که بهش خیلی علاقه دارین و میخواین رابطتون رو باهاش بهتر کنید

تشویقش کنید تا برا بهتر شدن زندگیتون تلاش کنه . . .

این پست هم یه مطالعه بکنید: [replacer_a]

27. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

بزگترین اشتباه شما همینکه با بزگتر خود ازدواجکردید خانم ها هرچی سنشون بالاتر میره سرد تر میشن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9163
    تشکـر
    54
    تشکر شده 32 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت همه ی عزیزان و شما

مشکل راحتی نیست امابه نظر من میشه حلش کنید فقس
    ط کافیه شما کمی توکل و اعتماد بنفس داشته باشید
    به نظر من سعی کنید حس عشق رو در همسرتون زنده کنید
    فیلم عشقولی ببینید پیامهای عشقولی براش بفرستید به هر
    متظوری جلو فرزندانتون ازش تشکر کنید بلاخره شمل روزهای
    کمی با هم زندگی نکردید دست رنج شما سه تا گل هستن فکر
    اینده و زندگی خودتون و اونها باشید.سعی حس زن بودن در همسرتون
    زنده بشه یه زن به حس لطیفش هست فقط صبر داشته باشید و این حس رو
    در همسرتون زنده کنید به هر طریقی قرار بزارید یه روز در هفته شما به کمکه بچه ها
    برا خانمتون غذا بپزید یا هر دو ماهی به انتخابه بچه ها برا خانمتون کادو بگیرید سعی
    کنید خیلی راهها هست اما بهترین کار اینه که برا فهمیدن دیگران خودتونو بزارید جای طرفه
    مقابلتون من الان یه مدته برا درکه بهتر همسرم خودمو جای شوهرم میزارن خیلی الان راحتترم
    و بهتر درکس میکنم. شما تلاشتونو بکنید درسته شما چند ساله پیشه مشاور رفتید و کتاب خوندید
    اما بکار بگیرید جملات عشقولی رو چاپ کنید بزارید تو اتاق خوابتون یا خونتون و..... برای مشکلتون
    راه حل پیدا کنید نه اینکه با جدا شدن و اواره کردن چند نفر راه حل پیدا کنید. از بچه ها کمک بگیرید
    اگر خانمتون خانه دار هست مشغولش کنید و اگر سره کار میره زمانهایی رو برا خودش داشته باشه بعضی
    اوقات مسولیت بچه ها را شنل بعهده بگیرید تا به کارهلی شخصیش برسه و.....
    انشاءالله. موفقیت میشید توکل و تلاش.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد