نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشاوره طلاق

1852
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9553
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره طلاق

خانمی هستم 33 سالع که 10 سال است که با شخصی ازدواج کردم که از ابتدای ازدواجمان بیکار و در حال تحصیل بوده است.من شاغل هستم و مخارج زندگی با من است. ایشان فردی بسیار عصبی هست .فحاشی میکند و القاب زشت نسبت می دهد.سوئ ظن داشته و اظهار می کند برای داشتن من باید همه چیز را تحمل کنی.حتی کارت حقوقی .ارثیه پدری . .....من هم به خاطر فرزندم تا به حال تحمل کردم ولی دیگر غیر قابل تحمل شده و مدام کتک می زند و مرا خرد می کند تا خودش را ثابت کند.حالا می خواهم جدا شوم می گوید خودت اقدام کن من طلاف نمی دهم.به نظر شما طلاق بهتر است یا تحمل پنین ادمی به خاطر فرزندم؟ایا دادگاه حضانت فرزندم را بعد از 7 سالگی که می شود 1 سال دیگر به ایشان می دهد؟

2. 3 کاربران زیر از kianoosh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طلاق

سلام دوست عزيز...
    قطعا شرايط دشواري رو تا به حال پشت سر گذاشتين...
    و با اين توضيحات مشخصه كه ايشون در مواقع عصبانيت قدرت كنترل از دستشون خارج ميشه ،بايد ديد كه ايشون در هنگام آرامش هم اعمال نامعقولي انجام ميدن يانه چرا كه درمورد رفتار اول فرد بدون اينكه دلش بخواد و به دليل نداشتن ظرفيت كافي براي ادامه بحث دست به اعمالي ميزنه كه بعدا ازش پشيمون ميشه و قلبا قصد آزارو اذيت نداره در اين حالت ميشه راه چاره اي پيدا كرد تا به عواقبي مثل بد دهني و دعوا و كتك منجر نشه... تنهابرخورد موجه در برابر اين افراد هنگام عصبانيتشون سكوت هست و موكول كردن ادامه صحبت به زماني ديگه....
    اما اگه شخصيت ايشون به طور ديگه اي شكل گرفته بايد تصميم جدي تري گرفت ،شما هم به عنوان يك فرد آزاد به خوشبختي و نشاط در زندگي نياز دارين و با اين روند ادامه اين زندگي براي شما آزار دهنده ميشه...
    چيزي كه در اين شرايط مسلمه اينه كه فرزند شما بعد از هفت سالگي به سرپرستي پدر درمياد و دادن راي غير از اين با توجه به توضيحات و مشكلات موجود به قاضي دادگاه بستگي داره ....
    عزيزم قبل از هر تصميمي اينو در نظر داشته باشيد كه در برابر فرزندي كه به دنيا آوردين مسئول هستين و با تعمل و تصميم درست راهي رو بريد كه كمترين ضرر رو هم به خودتون و هم به فرزندتون بزنه...
    پس قبل از هر اقدامي حتما و حتما به مشاوره حضوري هم مراجعه كنيد تا با سنجيدن جزئيات زندگي مشتركتون بهتر به شما و همسرتون كمك كنه...
    موفق باشيد...
    امضای ایشان

4. 3 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشاوره طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh نمایش پست ها
    خانمی هستم 33 سالع که 10 سال است که با شخصی ازدواج کردم که از ابتدای ازدواجمان بیکار و در حال تحصیل بوده است.من شاغل هستم و مخارج زندگی با من است. ایشان فردی بسیار عصبی هست .فحاشی میکند و القاب زشت نسبت می دهد.سوئ ظن داشته و اظهار می کند برای داشتن من باید همه چیز را تحمل کنی.حتی کارت حقوقی .ارثیه پدری . .....من هم به خاطر فرزندم تا به حال تحمل کردم ولی دیگر غیر قابل تحمل شده و مدام کتک می زند و مرا خرد می کند تا خودش را ثابت کند.حالا می خواهم جدا شوم می گوید خودت اقدام کن من طلاف نمی دهم.به نظر شما طلاق بهتر است یا تحمل پنین ادمی به خاطر فرزندم؟ایا دادگاه حضانت فرزندم را بعد از 7 سالگی که می شود 1 سال دیگر به ایشان می دهد؟

خب من صراحتا" صحبت میکنم ...

اینکه این فکر به ذهن شما رسیده نتیجه تفکر آنی نیست و شما بعد از تحمل سالها زندگی به این نتیجه رسیدید

به همین خاطر باید بدونید اگر پا در این راه بذارید در واقع پرده اخر زندگی خواهد بود ...

شاید خیلی ها بعد از این درگیری ها دوباره برگشتن ولی دیگه حرمتی که از بین رفته دیگه از بین رفته ...

در مورد حضانت بچه چون ایشون بیکاره میتونید برای داشتن بچه اقدام کنید ...

پس به وکیلی خوب نیاز دارید ...

از طرفی میتونید در بحث مهریه با داشتن بچه مهریه رو بذل کنید ...

و مورد بعد اینکه خوب و منطقی فکر کنید و بعد اقدام کنید و قاطعانه عمل کنید

به هر حال اداره ارشاد و معاضدت قضایی در دادگستری میتونه به شما در این زمینه مشاوره بده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh نمایش پست ها

ماده 1169قانون مدنی - براي حضانت و نگهداري طفلي كه ابوين او جدا از يكديگر زندگي مي كنند ، مادر تا
    سن هفت سالگي اولويت دارد و پس از آن با پدر است .
    تبصره - بعد از هفت سالگي در صورت حدوث اختلاف ، حضانت طفل با رعايت مصلحت كودك به
    تشخيص دادگاه مي باشد.
    (اصلاحی 82)
    ا

8. 4 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9532
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    امید وارم خوب باشید
    متن شمارو خوندم متاسفانه شرایط من هم مثل شرایط شماست . من هم دختر یک ساله ای دارم که موندم چکار کنم . دلم برای بچه میسوزه . من شاغلم . خرج خونه با منه . حتی خونه ای که زندگی می کنیم . سوء ظن داره که من فکر می کنم غیرت بیش از حدشه . و الی اخر
    خدا به داد ما برسه .ادم ها بعضی وقتها می مون چکار کنن و چه چیزی به مصلحت شونه .ما خانم ها خیلی مظلوم واقع شدیم . بخاطر پدر مادر حتی بچه باید کوتاه بیایم خودمون چی .

10. کاربران زیر از AM1355 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12591
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا به کمکتون نیاز دارم.واقعا

من دختری 21 ساله ام.3 سال پیش با یک پسری اشنا شدم.بعد از چند واه واقعا و قلبا عاشق هم شدیم نه بصورت تخیلی.بعد یک سال با خانوادش اومد خواستگاری.قبلش بگم که پدرش 20سال پیش فوت کرده و با مامانش زندگی میکنه.مامانش قبل خواستگاری راضی بود.تو مراسم خواستگاری مادرش گریه کرد و گفت راضی با وصلت با من نیست و 2 روز بعد زنگ زدن به خونمون و اب پاکی رو دستم ریخت.بابام هم بخاطر لجاجت گفت اگه بمیرم تو رو به اون پسره نمیدم.باهم رابطه داشتیم که یک خواستگار که قبلا چندیدن دفعه اومده بود بابام و مامان گفتن که باید باهاش ازدواج کنی و مجبورم کردند و من هم بخاطر که حرص مادر اون پسره در بیاد اون خواستگار رو قبول کردم و 2 روز بعد عقد کردیم و ارتباطم رو با اون پسره هنوز دارم و عاشق همیم.الان 2 سال تو عقدیم و وحشتناک من عاشق اونم و فقط به امید اون زندم.به شوهرم هرچی میگم که تورو دوست ندارم و نمیخامت و انتخاب کردنت فقط از سر لجبازی بوده اصلا متوجه حرفام نمیشه ومیگه اصلا طلاقت نمیدم.تو رو به هرچی که میپرستین کمکم کنید.یه راهی جلوم بزارید که بتونم ازش جداشم.در ضمن شوهرم تازه سربازیشو تمام کرده است.
    مسئله دیگر که اینکه خانوادم و مخصوصا مامانم شوهرمو دوست داره و ازش حمایت میکنه.هیپکس حتی حاضر نیست که حتی حرفامو بشنوه چه برسه که کمک کنه بهم.واسه همین به شما پناه آوردم.تو رو خدا بهم کمک کنید.
    در ضمن من باکره ام و هیچ تماسی با شوهرم نداشتم.همیشه سرد باهاش رفتار کردم و باهاش منطقی صحبت کردم که دوستت ندارم و هیچ حسی بهت ندارم و فقط بخاطر خوانوادم بهت جواب بله دادم.بهم میگه اشتباهی که تو کردی من تاوانشو نمیدم و دوست دارم و طلاقت نمیدم.تا حالا با هیچ کس درد و دل نکردم.ببخشد اگه نمیدونم چه جوری حسمو انتقال بددم.فقط شما میتونین کمکم کنید.حتی جرات ندارم حضوری برم پیش مشاور وهمکاراتون.منتظر پاسختون هستم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد