نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: وسواس فکری

2906
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9656
    تشکـر
    15
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری

سلام من وسواس فکری از نوع اختلالات جنسی دارم طوری که اصلا نمیتونم با جنس مخالف رابطه ی خوبی داشته باشم می تونم الان ازدواج کنم یا فعلا نه؟به روانپزشک مراجعه کردم فلوکسیتین میخورم ولی چون 5 ساله وسواس دارم استرس زیاد و افسردگی گرفتم طوری که نمیتونم درس بخونمالان نامزد دارم فقط چون فکر میکردم با ازدواج خوب میشم و اینکه خانوادم سر وسواس خیلی اذیتم میکردند و میگویند این دست خودته که این طوری فکر میکنی با این آدم نامزد کردم فکر میکردم دوسش دارم ولی وقتی اینجا تست زدم فهمیدم عشق نیست فقط وابستگیه قبل نامزدیم میخواستم چند بار به هم بزنم ولی خانوادم نذاشتن چون فامیلیمو بهش ج + داده بودم البته نامزدم از اول متوجه وسواسم شده بود ولی آن هم قدیمیه و مثل خانوادم فکر میکنه دست خودمه چند بار غ مستقیم گفته ترکش کن به خاطر همینم جدیدا محلم نمیده و خانوادشم همین طور
    چون احساساتیه و دهن بین و خانوادش دوست داشتن با من از کنه فکر میکنم آن هم زیاد منو نمی خاست و بهش گفتم بهم بزنیم خیلی ناراحت شد و گفت نه سر تعداد بچه و اینکه میگه تو مهربون نیستی و احساساتتو بیان نمیکنی رفتیم مشاوره گفت فکر کنید و الان باهم حرف نمیزنیم در ضمن وقتی زیاد میخنده از قیافش خوشم نمیاد و میگه منو نگا نمیکنی مشکلم تو وسواس اینه که وقتی به مردی فکر می کنم میفهمه ولی روانپزشکم تعجب کرد و فکر میکنه من توهم دارم با اینکه می گفت خیلیا مشکل تو را دارند از همه مردا فرار میکنم حتی استادارو اگه خانم داشته باشه حتما با خانم بر میدارم و طوریه که حتی بچه های فامیل هم مسخرم میکنند الان نگرانم که با دارو هم خوب نشه یا تا آخر عمر بخام قرص بخورم همین طور راجع به آینده شغلیم و ... نگرانم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : وسواس فکری

عزیزم به هرحال بهتره تا موقعی که به درمانی پایدار نرسیده باشید

این ازدواج رو معلق کنید تا بتونید تصمیمی درست و خوب بگیرید ...

دوست عزیز برای درمان توام با دارو و رفتار درمانی که توسط روانپزشک /و روانشناس انجام میشه

باید ذهن شما آرام باشه و ازدواج الان شما کارو سخت تر میکنه ...

بهتره به خودتون در این مورد فرصت بدید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla88 نمایش پست ها
    سلام من وسواس فکری از نوع اختلالات جنسی دارم طوری که اصلا نمیتونم با جنس مخالف رابطه ی خوبی داشته باشم می تونم الان ازدواج کنم یا فعلا نه؟به روانپزشک مراجعه کردم فلوکسیتین میخورم ولی چون 5 ساله وسواس دارم استرس زیاد و افسردگی گرفتم طوری که نمیتونم درس بخونمالان نامزد دارم فقط چون فکر میکردم با ازدواج خوب میشم و اینکه خانوادم سر وسواس خیلی اذیتم میکردند و میگویند این دست خودته که این طوری فکر میکنی با این آدم نامزد کردم فکر میکردم دوسش دارم ولی وقتی اینجا تست زدم فهمیدم عشق نیست فقط وابستگیه قبل نامزدیم میخواستم چند بار به هم بزنم ولی خانوادم نذاشتن چون فامیلیمو بهش ج + داده بودم البته نامزدم از اول متوجه وسواسم شده بود ولی آن هم قدیمیه و مثل خانوادم فکر میکنه دست خودمه چند بار غ مستقیم گفته ترکش کن به خاطر همینم جدیدا محلم نمیده و خانوادشم همین طور
    چون احساساتیه و دهن بین و خانوادش دوست داشتن با من از کنه فکر میکنم آن هم زیاد منو نمی خاست و بهش گفتم بهم بزنیم خیلی ناراحت شد و گفت نه سر تعداد بچه و اینکه میگه تو مهربون نیستی و احساساتتو بیان نمیکنی رفتیم مشاوره گفت فکر کنید و الان باهم حرف نمیزنیم در ضمن وقتی زیاد میخنده از قیافش خوشم نمیاد و میگه منو نگا نمیکنی مشکلم تو وسواس اینه که وقتی به مردی فکر می کنم میفهمه ولی روانپزشکم تعجب کرد و فکر میکنه من توهم دارم با اینکه می گفت خیلیا مشکل تو را دارند از همه مردا فرار میکنم حتی استادارو اگه خانم داشته باشه حتما با خانم بر میدارم و طوریه که حتی بچه های فامیل هم مسخرم میکنند الان نگرانم که با دارو هم خوب نشه یا تا آخر عمر بخام قرص بخورم همین طور راجع به آینده شغلیم و ... نگرانم

سلام دوست عزیز
    به نظر مشکل شما وسواس نیست
    اگه میشه بیشتر توضیح بدید
    چرا نمیتونین ارتباط درستی داشته باشین و چی میشه که فرار میکنین؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9656
    تشکـر
    15
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افکار جنسی بد به سراغم میاد و قبلش هم میترسم که این افکار به سراغم بیاد دکترم بایوکویتین هم تجویز کرده ولی عوارضشو نمیدونم و به خاطر خواب آلودگی مصرف نمیکنم؟روی میل جنسی تاثیر میذاره؟افزایش یا کاهش؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

ببین -به نظرم - ایمان درمانی کن به خدا راست میگم یه دختر تو این سایت بود میگفت همجنس بازم - بعد چند وقت اومد گفت از وقتی به خدا و ائمه توسل کردم و رفتم سمت خدا مشکلم حل شده

درسته در کنارش پیش مشاور هم برو به نظرم مشاور بهتر بود در مرحله ی اول تا روانپزشک شاید مشکلت با گفتار درمانی حل بشه

آیا خاطره ی بدی داری ؟ تجاوز و ... ؟

سعی کن به همه چی خوشبین باشی - به آینده - به زندگی

همیشه تلقین های مثبت کن

ازدواج که کردی - موقع رابطه با شوهرت

خودتو رها کن - آزاد آزاذ مث یه پرنده - آغوش همسر اوج آرامشه - اوج بی خیالی و راحتی اعصاب -

خدا خودش گفته که زن و مرد باید در کنار هم - در هنگام رابطه ی جنسیشون در هنگام محبت و.... رها و آزاد باشن به این معنی که هیچ فکری نداشته باشن جز آرامش جز حس سبکی مانند پر - مثل حس پرواز

این رابطه پاکترین رابطه ی دنیاست که حتی ثواب هم داره !!!! ببین چقدر پیش خدا ارزش داره !! برای چی ؟ برای حفظ خانواده - برای حفظ شرم و حیا در جامعه برای اینکه مثل غرب نشیم !

در مورد ترس هم بگم شاید نمیدونم ترست از درد و ..... و اینها باشه

ولی دیگه از هزار تا درد دیگه که تو زندگی ها ی روزمرمون هست که بیشتر نیست تازه این درد کجا و اون دردها کجا این که همش لذت هست نه درد (درد و امثال اون بیشتر تلقینه چون به اون حس پرواز و سبکی مث پر نتونستی خودت رو برسونی ) چرا چون قشنگ فکر نمی کنی - عاشقونه فکر نمی کنی - به عشق فکر کن

به چیزی که به معنای واقعی حضرت علی و فاطمه ی زهرا داشتن - به زیبایی عشق به اینکه حتی س .ک .س هم از روی عشقه و اگر نه چرا بین این همه دختر و زن و .... باید تو ی اتاق خواب خودتون با تو در آغوش تو این کار رو بکنه ؟ آیا جز اینه که تو شدی تمام زندگیش ؟ جز اینه که فقط با تو آرومه و س.ک.س. با تو فقط بهش آرامش و لذت میده ؟

فلسفه ی زندگی مشترک زیبا ترین درس دنیاست .

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla88 نمایش پست ها

سلام

عزیز اولا ازدواج درمان هیچ دردی نیست اللخصوص وسواس و تازه با خود مشکلات و مسائل دیگری رو به همراه میاره تازه برای افراد سالم و عادی! از طرفی مسئله ژنتیک و انتقال بیماری از شما به کودکانتان را نیز باید مد نظر قرار داد.

Ocd یا وسواس فکری شما تنها با قرص فلوکسیتین قابل کنترل نیست نیاز به یک تیم دارید(روانپزشک+روانکاو). تشخیص دقیقتری نیازه راحت بهتون بگم بهتره که به متخصصین بهتری رجوع کنید زیاد

با حرفهایی و داروهایی که این همکاران بهتون داده اند . موافق نیستم. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

8. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)