نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اعتیاد شوهر

2314
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اعتیاد شوهر

سلامخواهش میکنم کمکم کنید چون واقعادرمانده ام واقعاسرگردانم
    5ساله ازازدواجم میگذره والان یه دختر1سالهدارم.من به صورت سنتی ازدواج کردم باواسطه.همسرم فامیل دورهستن که چندان آشنایی هم باهاشون نداشتیم کسی که واسطه گربودادعاکردخیلی شناخت دارن وماشکی نکنیم من خودم مخالف بودم چون علاقه ای نداشتم امامادرم وپدربزرگم اصراربه این ازدواج داشتن ودرحقیقت تعصب قدیمی وغیرمنطقی پدربزرگم منجربه ازدواج شدن
    دوران عقدکه برای خیلی هادوران شیرین وبه یادماندنی هست برای من فقط زجربودچون شوهرم خیلی سردبودتماس تلفنی وپیامک فقط ازطرف من بودالبته ایشون همیشه میگفتن من همونی بودم که میخواستن واین که خیلی دوستم دارن ولی خب این سردبودنش منوعذاب میداد.

وتودوران عقدفهمیدم سیگاری هستن وزیادمیکشیدن
    بعدعروسی بنده تایک سال دوشیزه بودم.ببخشیدمجبورم رک بگم چون چاره ای ندارم برای حل مشکلمالبته ایشون خودشون هروقت میخواستن ارضامیشدن ولی خب بنده آدم نبودم اصطلاح همون تشنه رولب چشمه بردن وبرگشتن بود............اون یک سال رووقتی به خاطرمیارم برام فقط عذابهبرای رهایی ازاین مشکل بیرون میرفتم مهمونی کلاس خیاطی رانندگی قرآن و..........توی اون یک سال هروقت هم باهم بحثمون میشدمیگفت من که به تودست نزدم میتونی بری وجدابشی
    کارش آزاده صبح زودمیرفت سرکاروشبادیرمیومد
    یه روزتووسایل کارش تریاک پیداکردموقتی برگشت وبهش نشون دارم اصراروقسم که مال من نیست وخلاصه تموم شدوازم خواهش کردبه کسی چیزی نگم واگه برم خودکشی میکنه وبدون من نمیتونه وازاین مزخرفات...............ولی من بهش مشکوک شده بودمبعدش هروقت خونه نبودم وبرمیگشتم خونه همش خردههای ریزتریاک ازروی فرش به کف پام میچسبیدبهش که میگفتم شدیداانکارمیکردتااینکه یه روزبازازتوی وسیله هاش دوجورپیداکردم یکیش که تریاک بودامااون یکی شبیه تریاک بودوهمون بویی رامیدادکه هروقت میرفت حمام میکشیدوبوش میومدبهش که میگفتم بازانکارکه نه سیگارکشیدم خلاصه منوخرفرض کرده بودخلاصه اینباررفتم پیش پدرمادرش اوناکه ظاهراخیلی ناراحت شدن وگفتن که نه پسرماقبلافقط سیگاری بوده شایدمال خودش نیست واگه هم هست تازه رفته سمت این چیزا..........
    حوصله واعصاب ادامه ندارم
    وشرمنده وقت شمارازیادنمیگیرمخلاصه این موضوع تاالان سه بارتکرارشدبنده رفتم قهرخانوادم فهمیدن وهربارباواسطه که نه ترک میکنه من برگشتم البته فقط به خاطردخترمآخرین بارکه همسرم قول داددرحضوربرادرش که دکترروانشناس مطرحی هستن ومرکزمشاوره دارن وتومراکزترک اعتیادهم کارمیکنن خیرسرش!ومادروپدروخانواده من قول دادن که معتادنشدن وتازه رفتن سمت این چیزاودیگه تکرارنمیکننامابعداون قول اساسی من بازاین مشکل مواجه شدم دعواکردم دادکشیدم ولی انگاربایه سیب زمینی بی رگ حرف میزدم بهش گفتم اینباراونیکه بایدازاین خونه بره بیرون تویی چون فرصت 1 بار2بار3بار من توی این زندگی صادق بودم توپاتوکج گذاشتیبروبیرون هروقت آدم شدی بیاولی انگارنه انگار...................اعتراف کر ده سال قبل ازدواجش معتادبوده وترک میکنه 5سال بعدش بازمعتادمیشه وخلاصه نمیدونم چقدرراست میگه واینوهم بگم که اون برادربه اصطلاح دکترش هم میدونسته واین که چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چراقدمی برنداشته برای برادرش واین زندگی ...این چه زندگی که مندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ولی بازقول که اره توخونه ترک میکنم به خاطردخترمون
    ولی خب خیلی شنگول میره میاد
    ترک اعتیادیعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میگه شربت میخورم!

توروخدااکمکم کنیدمن چیکارکنم
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خصوصیات مثبت شوهرم اینه که مهربونه وخوش اخلاق البته شایدهمون سیب زمینی بی رگه !

تازگی هاهم بااین مواجهه شدم که ازم بازپنهان کرده بودولی هنوزبه روش نیاوردم که میدونم

پرونده با علت طرح اجراي حکم نسبت به اتهامات نگهداري ترياك/ شيره سوخته ترياك/ تفاله ترياك/ بنگ/ چرس/در تاریخ 13/05/1393 ثبت گردید
    والبته بگم مطمئن مطمئنم که برادرش پیگیرپروندش بوده!!!!!!!!!
    ولی چرااین آقای به اصطلاح دکترروانشناس قدمی برای ترک اعتیادبرادرش برنمیداره؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : توروخداراهنمایی کنید

خواهش میکنم
    کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : توروخداراهنمایی کنید

سلام.
    میدونم کنار یه ادم معتاد و پنهون کار و دروغگو بودن و چیزایی که ازش گفتین ازار دهندس ....با توجه به اینکه گفتین قبلا ترک کرده و باز معتاد شده ...ایندفه باید اساسی ترکش بدین.بهترین راه هم کمپ ترک اعتیاده حالا میگم چرا.
    بنده خدایی رو میشناختم که حتی شیشه میکشید و بردنش کمپ ترک اعتیاد.همسرش کنارش موند و ولش نکرد و سه ماه تحمل کرد.خوبی این حرکت این بود که اولا تو کمپ خیالتون راحته که مصرف نمیکنه.
    دوما اونجا هرشب جلساتی برگذار میشه و همه از سختی هاشون میگن و میخوان زندگی جدیدی رو شروع کنن.به هم واسه ادامه راه امید میدن.
    اون شخص بعد ترک هم تو جلسات اعتیاد که هر هفته هستش شرکت میکنه و هم با ایمان تر از قبل...هم کاری تر..هم مهربونتر...واقعا تاثیرش بی نظیر بود.
    متقاعدش کنید واسه کمپ.نه تنها واسه کنار گذاشتن مواد..واسه ترک عادات بد...برای زندگی جدید...
    با ارزوی موفقیت و خوشبختی
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اعتیاد شوهر

خب دوست عزیز مسلم بدونید وقتی کسی نخواد ترک کنه ، کسی نمیتونه کاری از پیش ببره

پس نباید این مشکل رو به پای دیگران بنویسیم ...

الان شما واقعا" دو راه بیشتر ندارید که خودتون بهتر میدونید اون دو راه چیه ....

در این حالت فقط امید به ترک کردن می مونه وگرنه کاری برای این افراد نمیتونید انجام داد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)