نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل گرم مزاجی

6628
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل گرم مزاجی

سلام
    نیلوفر هستم
    27سالمه.ازدواج نکردم.چون ما دخترا باید انتخاب بشیم و نمیدونم چرا سر نمیگیره.هربار مشکلی پیش میاد و نمیشه.خیلی گرم مزاجم و کسی درک نمی کنه که این یه نیاز طبیعیه.تو این انجمنا هم فقط مینویسن که ترک کنید خودارضایی رو، فلان کنیدو...
    هیچ کس درک نمی کنه.من ازدواج رو دوست دارم اما رک و راست خواستگار نیست و یا سر نمیگیره
    همه بهم متلک میندازن و میگن ترشیده
    اینها هیچی.فقط بهم بگید چه کار کنم سردمزاج شم؟مگه دست خودمه که گرم مزاجم؟باور کنید حتی خودم از خودم حالم هم میخوره
    ممنون میشم از راهنماییتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل بزرگ

واسه ازدواج تا قسمت نباشه و خدا نخواد نمیشه
    نظر شخصیمو بگما....خو چرا سرد مزاج بشی.....اگه بخوای یدفه جلوی ایت تغییرات هورمونی رو بگیری چون هورمون عصبی هستش تو رفتارتم تاثیر میزارهحتی ممکنه همش احساس نارحتی و تنهایی کنی ...
    خدا داده...فقط یکم کنترل کنش
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست عزیز
    درکت میکنم چون خودم مشکلم مثه شماس و دنبال راه حل هسم من خودم برای کنترل این احساسم به دنیای خیالات پناه آوردم و وقتی بهش نیاز دارم با فرض اینکه ی همچین فردی تو زندگیم هست تو خیالم باهاش حرف میزنم و آرام میشم
    حتی این خیالبافی ها را بعضی از متاهل ها هم دارند پس فقط مختص ما.نیس فک میکنم وضع ما بهتر از بعضی افراد هست ک ازدواج کردن اما به همسرشون رغبتی ندارن
    این نبازی هست ک باید تو وجودت باشه چون اگه الان سرکوبش کنی فردا ک ازدواج کنی و این احساس و نیاز نباشه تو زندگیت شکست میخوری
    توکل به خدا کن ان شاالله تو همین ماه عزیز بختی خوب و شایسته نسیبت میشه و خوشبخت و عاقبت به خیر میشین ...الهی آمین

4. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarak نمایش پست ها
    سلام
    نیلوفر هستم
    27سالمه.ازدواج نکردم.چون ما دخترا باید انتخاب بشیم و نمیدونم چرا سر نمیگیره.هربار مشکلی پیش میاد و نمیشه.خیلی گرم مزاجم و کسی درک نمی کنه که این یه نیاز طبیعیه.تو این انجمنا هم فقط مینویسن که ترک کنید خودارضایی رو، فلان کنیدو...
    هیچ کس درک نمی کنه.من ازدواج رو دوست دارم اما رک و راست خواستگار نیست و یا سر نمیگیره
    همه بهم متلک میندازن و میگن ترشیده
    اینها هیچی.فقط بهم بگید چه کار کنم سردمزاج شم؟مگه دست خودمه که گرم مزاجم؟باور کنید حتی خودم از خودم حالم هم میخوره
    ممنون میشم از راهنماییتون
    سلام

ازدواج با عشق و علاقه حتما خوبه ولی فقط صرف رفع نیاز جنسی حتما غلطه! خود ارضای در حد و حدود عادی و سنی و عدم رفع به علت دسترسی نداشتن به جنس مخالف کاملا طبیعیه و نه تنها ضرری نداره بلکه باعث تعادل بیوشیمیایی مغز میشه.

میتوانید به یک متخصص اورولوژی و یا مسائل جنسی و زنان مراجعه کرده و پس از تست هورمونی در صورت نیاز دارو دریافت نمایید.

ورزش و تحرک و جمع دوستان و رژیم سالم غذایی و کم کردن دریافت مواد محرک جنسی و مدیتیشن و مطالعه خیلی کمک کننده است. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

6. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل گرم مزاجی

ممنونم دوستان خوب از جوابهاتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد