نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: ناراحتی و حساسیت حاد

2651
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    186
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ناراحتی و حساسیت حاد

با سلام من و همسرم مدت 4 ماهه که عقد کردیم و اکثرا با هم دعوا می کنیم.
    من خودم یه مشکل بزرگ دارم که نمی تونم با اینکه همسرمو دوست دارم از خیلی از اشتباهاتش بگذرم و خیلی حساسم هر چیزی که بهم میگه حتی گر به شوخی هم بگه بهم برمی خوره زود ناراحت میشمو سریع گریه می کنمو
    حالا مشکلی که با شوهرم دارم اینه که تازه عقد کردم و دوست دارم که همسرم بهم پیشنهاد بیرون بده ولی...
    موقعی که ناراحتم یا عصبانی میشم هیچ عکس العملی از خودش نشون نمی ده و ساکت میشه در صورتی که هزار بار بهش گفتم که وقتی ناراحت میشم دوس دارم یه کاری بکنی که حداقل من بفهمم که فهمیدی من ناراحتم و برات ارزش دارم.
    همسرم احساسش رو زیاد بیان نمی کنه من خودم باید بفهمم تو دلش چی می گذره تا حالا بهم نگفته دلم برات تنگ شده یا اینکه بخواد بگه چقدر قشنگ شدی و ... .وقتی می بینم همسرم ناراحتی من براش مهم نیست اون موضوع رو انقدر کشششششششششششششششششششششش می دم که بالاخره کار به تهدیدای من میرسه که می گم ازت جدا میشم اینکارو می کنم و... خودمم بعدش پشیمون میشما ولی دیگه کاریه که شده.روی مادر و خواهرشم یکم حساس شدم دوست دارم همونقدر که اونارو دوست داره منم دوست داشته باشه
    خیلی دلم میخواد خودمو کنترل کنم بتونم ببخشم بتونم از ناراحتی درش بیارم خوشحالش کنم انقدر ناراحت نشم گریه نکنم حساسیت بیخودی نداشته باشم به یه چیز کلید نکنم آخه کلا دارم داغون میشم.از این همه دعوا و گریه کلافه شدم لطفا راهنماییم کنید
    بهش پیشنهاد مشاوره حضوری دادم ولی نمیاد

2. 2 کاربران زیر از nmz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    186
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همش ناراحتم

معمولا چقدر زمان میبره تا جواب بدین؟؟؟؟؟؟

4. کاربران زیر از nmz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    186
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

جوابمو نمیدین؟

6. کاربران زیر از nmz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

همش ناراحتم

نقل قول نوشته اصلی توسط nmz نمایش پست ها
    با سلام من و همسرم مدت 4 ماهه که عقد کردیم و اکثرا با هم دعوا می کنیم.
    من خودم یه مشکل بزرگ دارم که نمی تونم با اینکه همسرمو دوست دارم از خیلی از اشتباهاتش بگذرم و خیلی حساسم هر چیزی که بهم میگه حتی گر به شوخی هم بگه بهم برمی خوره زود ناراحت میشمو سریع گریه می کنمو
    حالا مشکلی که با شوهرم دارم اینه که تازه عقد کردم و دوست دارم که همسرم بهم پیشنهاد بیرون بده ولی...
    موقعی که ناراحتم یا عصبانی میشم هیچ عکس العملی از خودش نشون نمی ده و ساکت میشه در صورتی که هزار بار بهش گفتم که وقتی ناراحت میشم دوس دارم یه کاری بکنی که حداقل من بفهمم که فهمیدی من ناراحتم و برات ارزش دارم.
    همسرم احساسش رو زیاد بیان نمی کنه من خودم باید بفهمم تو دلش چی می گذره تا حالا بهم نگفته دلم برات تنگ شده یا اینکه بخواد بگه چقدر قشنگ شدی و ... .وقتی می بینم همسرم ناراحتی من براش مهم نیست اون موضوع رو انقدر کشششششششششششششششششششششش می دم که بالاخره کار به تهدیدای من میرسه که می گم ازت جدا میشم اینکارو می کنم و... خودمم بعدش پشیمون میشما ولی دیگه کاریه که شده.روی مادر و خواهرشم یکم حساس شدم دوست دارم همونقدر که اونارو دوست داره منم دوست داشته باشه
    خیلی دلم میخواد خودمو کنترل کنم بتونم ببخشم بتونم از ناراحتی درش بیارم خوشحالش کنم انقدر ناراحت نشم گریه نکنم حساسیت بیخودی نداشته باشم به یه چیز کلید نکنم آخه کلا دارم داغون میشم.از این همه دعوا و گریه کلافه شدم لطفا راهنماییم کنید
    بهش پیشنهاد مشاوره حضوری دادم ولی نمیاد
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    پيشاپيش بابت تأخير پيش آمده عذرخواهى ميكنم
    مطلبتونو خوندم و اينطور كه من از صحبتهاتون متوجه شدم شما روحيه اى ظريف و بسيار حساس دارين و به همين دليل نياز به توجه و محبت صميمانه از جانب همسرتون دارين، آيا درست متوجه شدم؟
    براى اينكه ديد وسيعترى نسبت به مسئله پيش اومده براتون پيدا كنيم و بتونيم تشخيص دقيقترى داشته باشيم لطفا به سؤالات زير پاسخ بدين تا بتونيم با كمك هم بهترين راهكار رو براى حل مشكل درپيش بگيريم
    سن شما و همسرتون؟
    شغل هر كدام از شما عزيزان؟
    نحوه آشنايى و ازدواجتون رو برامون شرح بدين
    احساسات و روحياتتون در دوران مجردى چگونه بوده؟ آيا به همين شكل حساس و زودرنج بوديد؟
    لطفا درباره كيفيت روابط عاطفيتون هم برامون كمى توضيح بدين؟
    ویرایش توسط Ravanshenas : 09-25-2013 در ساعت 08:35 PM

8. 2 کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    186
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مرسی از اینکه جواب دادین
    بله من کلا حساس خجالتی و زود رنج بودم هنوزم هستم اصلا نمی تونم خودمو کنترل کنم و خیلی رود عصبانی میشم و عکس العمل نشون می دم صبرم خیلی کمه
    من 29 سالمه و همسرم 36
    ایشون بوتیک دارن ولی من در حال حاضر بیکار هستم و ترجیح میدم حالا که ازدواج کردمم کار نکنم
    من و همسرم فامیل هستیم البته خیلی دور خانوادم خانوادشون رو میشناختن ولی پسرشون رو ندیده بودن(چون خیلی وقت پیش باهم ارتباط داشتند) منم که کلا نمیشناختمشون و از طرف یکی از فامیلای نزدیکمون اومدن خواستگاری
    و از هم خوشمون اومد ایشون اول ابراز علاقه کردن و هر وقت ناراحت بودم حالا به هر دلیلی سعی می کردن منو خوشحال کنن ولی جدیدا نه در صورتیکه می فهمم از اینکه ناراحتم ناراحت میشه ولی نمی دونم چرا هیچ عکس العملی نشون نمی ده
    موقعی که با هم تنها هستیم رفتارش خیلی خوبه ولی کلا خجالتیه کم حرفه و زیاد احساسشو بروز نمی ده میگه باید از رفتارم بفهمی و میگه که اینجور چیزهارو بلد نیست و طول میکشه تا یاد بگیره منم که یادش میدم چی کار کنه کم پیش میاد که انجام بده

10. 2 کاربران زیر از nmz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    186
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

؟؟؟؟؟؟؟؟

12. کاربران زیر از nmz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    226
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیز روحیت مثل منه سعی کن کنار بیای با این کارایی که میکنی طرف که کفرش بالا میاد خواهرانه ام بهت میگم هیچوقت حرف جدایی نزن چون روتون تو رو هم باز میشه مردا اکثرا همینطورن کلی بینن سعی کن از این رفتارا دست برداریو حساسیتتو کم کنی سعی کن رو خودت کار کنی.زندگی همینه بعد 1 مدت عادی شدن برای همدیگه.درکت میکنم 1 عشق اتیشی میخوای ولی چ میشه کرد

14. 2 کاربران زیر از atefeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    186
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی دلم میخواد خودمو کنترل کنم یعنی دارم تمام سعیمو می کنم.

16. کاربران زیر از nmz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    250
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

عزيزم معمولااوايل عقداين مشکلات هست. چون دوطرف دارن اخلاقيات واقعى هموميبينن. منظورم ازواقعى بخاطراينه ک دوران نامزدى کسى اخلاق بدشونشون نميده. تنهاکارى ک ميتونى بکنى تحمل کردنچگذشت کردنه. سعى کن گريه نکنى چون واسش عادى مىشه. ازلحاظ ابرازعلاقه م توبايدفوق العاده باشى. مثلاخيلى زيادقربو صدقش برى تااونم کم کم يادبگيره. ن اينکه بهش بگى وقتى منوميبينى بگودلت واسم تنگىده بود. اينکارزيادنتيجه نداره. من 2ساله ک عقدم فک ميکنم بتونم کمکت کنم. انشالاخوشبخت باشى
    امضای ایشان
    خنده تلخ من از گريه غم انگيزتر است
    کارم از گريه گذشته که چنين ميخندم

18. کاربران زیر از niloofar.ei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

nmz

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    186
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی نیلوفر جون متاسفانه من سیاست هم ندارم که بخوام یه چیزایی رو بهش بفهمونم میگه بلد نیستم تو یادم بده بهشم که میگم باید اینجوری می گفتی بهش بر می خوره و با حالت دعوا باهام حرف میزنه

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    250
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش ميکنم گلم. خب عزىزم مسلمه ک ناراحت ميشه. وقتى اتفاقى ميوفته واون کاريوک انتظاردارى نميکنه همون موقع بهش نگوک توبايداينکاروميکردى.بذارم لاهفته بعدش بگو ولى نه اينکه اونومخاطب قراربدى. بگوفلانى اينجوريه من دوس ندارم. من يجورديگه دوس دارم.
    کتابومطلبم زيادبخون.توهمين سايتم تاپيک انچه زنان درموردمردان بايدبدانندهست. بخون مفيده.
    امضای ایشان
    خنده تلخ من از گريه غم انگيزتر است
    کارم از گريه گذشته که چنين ميخندم

21. کاربران زیر از niloofar.ei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

nmz

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    186
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی نیلوفر جان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)