نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: کودک درون

2018
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    تشکر شده 21 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

کودک درون

سلام
    ویرایش توسط ameneh136710 : 12-29-2014 در ساعت 07:00 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کودک درون

....
    ویرایش توسط ameneh136710 : 12-29-2014 در ساعت 07:02 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط ameneh136710 : 12-29-2014 در ساعت 07:02 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ameneh136710 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    راستش دقیقا نميدونم مشکلم چیه اما ميدونم که همیشه تو زندگیم یه خلا وجود داشته و داره.خیلی کتابی روانشناسی خوندم و چیزی که دستگیرم شد این بود که کودک درونم آزرده است اما اینکه چطور به خودم کمک کنم رو نميدونم .کسی ميتونه بهم کمک کنه؟
    سلام

عزیز خواندن این کتابهای کمکی خودیاری خیلی خوبه ولی برای اشخاص سالم و گاهی اشخاص عادی ولی وقتی اختلالت شخصیتی وجود داشته باشه و یا شخص بیمار باشه.این کتب هیچ فایده ای نخواهند داشت.

شما نیاز به یک متخصص آنالیزور دارید . تا شما رو آنلیز کرده و سپس تشخیص و درمان یا کنترل آغاز بشه. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    شما همه این کارا رو کردید که به قول خودتون به چشم بقیه بیاین. میخواین به چشم بقیه بیاین واسه چی؟ خب واسه رسیدن به احساس رضایت مندی از خودتونه دیگه. هر کاری که کردی در نهایت واسه خودت بوده. همه آدما دنبال موفقیت و خوشبختی هستن که توی چشم بقیه باشن و سرشونو بالا بگیرن، این درواقع به خاطر بقیه نیست ... چون باعث نمیشه که بقیه موفق بشن. باعث میشه تو به چشم دیگران بیای و احساس موفقیت و رضایتمندی از خودت رو بوجود میاره.
    عزیزم شما هر کاری بکنی در نهایت برای خودته. بهتون تبریک میگم بخاطر موفقیت هاتون. یه خورده سطح توقع خودتو از زندگی و این دنیا بیار پایین و سخت نگیر.
    من دقیقا با همین مشکل دارم.چرا باید دنبال رضایت دیگرانباشم؟؟؟
    این چیزیه که آزارم میده .دوست دارم بتونم یه کاری رو بدون درنظر گرفتن دیگران و فقط و فقط به خاطر خودم انجام بدم اما نمیشه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز خواندن این کتابهای کمکی خودیاری خیلی خوبه ولی برای اشخاص سالم و گاهی اشخاص عادی ولی وقتی اختلالت شخصیتی وجود داشته باشه و یا شخص بیمار باشه.این کتب هیچ فایده ای نخواهند داشت.

شما نیاز به یک متخصص آنالیزور دارید . تا شما رو آنلیز کرده و سپس تشخیص و درمان یا کنترل آغاز بشه. موفق باشید

دکترا در روانشناسی
    راستش با نظر شما زیاد موافق نیستم از نظر من هر کسی میتونه بهترین روانشناس برای خودش باشه البته میتونه هم عکس باشه .من مشکلو میشناسم یعنی در واقع صورت مساله برام تفهیم شده فقط نیاز به راهنمایی برای حلش دارم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط najmehrez نمایش پست ها
    من از روانشناسی وکودک درون چیزی خوندم ولی نه در حدی که کمکتون کنه، الان فقط نظرم رو می گم،
    شما تو دوره نوجوانی می خاستید سنتور بزنید ولی به هر دلیلی گزاشتید تا رفتید سر کار با پول خودتون رفتید مثل بچه ای که سه چرخه بخواد مادرش تو دبیرستان واسش بخره، احساس اونو تو اون لحظه. می تونید حدس بزنید؟
    بعد رفتید رشته کامپیوتر اون توقعی که از خودتون داشتید رو براورده کردید، چرا احساس رضایت نداشتید بعد اتمام درس؟
    به نظر من هدف بدون برنامه ریزی در نظر گرفتن سختی ها پیدا کردن کسانی که می تونن تو رسیدن به هدفتون کمکتون فایده نداره .
    فرض بگیریم من در آینده بخوام برج بسازم این شد هدف
    باید برم رشته معماری این میشه قدم اول
    بعد باید در حین درس خوندن کار مربوط رو شناخت داشته باشم پس میرم تو دفتر فنی مهندسی حتی شده منشی میشم تا بفهمم کارم چجوره سختیش کجاست راه حلش چیه،
    حالا درسم تموم شده می خوام شروع کنم اول سرمایه مثلا زمین میخام (با پولی که توشرکت مهندسی داشتم زمین خریدم)
    بعد دفترو کارکن مثل طراح و..(اینا رو هم توسط کار کردنم پیدا کردم)
    ساخت وساز خرج داره خودمیکم پول دارم (الان دیگه مهندسم از بانک وام می گیرم)
    حالا اگه.ورشکسته هم بشم باز از خودم راضیم،
    ولی اگه
    فقط برم رشته معماری منتظر شم در سم تموم شه بعد به فکر کار باشم نه سرمایه واسه شروع دارم نه تجربه واسه انتخاب فرد.مناسب کارم، فقط وام بانک رو دارم،
    این جوری شروع هم کنم راضی نیستم.
    اره دقیقا با حرفهای شما موافقم و دقیقا بارها و بارها حس اون کسی که تو بچگی سه چرخه میخواسته اما تو دبیرستان بهش رسیده رو درک کردم .من الان بیست و شش رو رد کردم اما هنوز نتونستم بفهمم هدفم چیه .الان اصلا نمیدونم کجا ایستادم هزار تا راه پیش رومه و انگار هیچی نیست .دوست دارم خودم باشم اما نمیتونم خودمو از ارزوهای دیگران جدا کنم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

الان حس کسی رو دارم که تازه میخواد شروع کنه به حرکت با یه پوسته سخت که نمیتونه مثل بچه شیش ماهه از مادرش آویزون بشه .گفتم کودک درونم آزرده است چون هیچوقت به خواسته اش توجه نکردم و همیشه غرورم از ارضا خواسته هام مهمتر بوده .هیچوقت از خودم راضی نبودم چون نخواستم جلو دیگران بشکنم و راحت باشم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    خب همین کارو بکن. برو دنبال خواسته و آرزوهای خودت. حتی اگه از نظر بقیه خوب نباشن. شاید اینجوری کودک درونت خوشحال بشه...
    خوب وقتی نمیدونم چی هستن چطوری برم دنبالشون؟

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط najmehrez نمایش پست ها
    امنه جان هر چیزی که.ادم با می خواهم شروع می کنه میشه هدف، مثلا الان که اومدی تو سایت مشاوره می خوای مشکلت حل شه،

یه چیزایی مطلقا مال خودمونه نه دیگران یعنی چی نمی تونم خودمو از ارزو های دیگران جدا کنم،

خودت باش تو که نمی تونی عروسک خیمه شب بازی دیگران باشی،نقش بازی نکن.
    حرفت درسته ولی وقتی یه عمر اطرافیانت رو به یه سری چیزا و از خود گذشتگی ها عادت داده باشی ترک اون کارا زیادم ساده نخواهد بود.تقریبا یه ساله که میخوام برای خودم زندگی کنم اما نمیشه وقتی مادرم به خودخواه شدن متهمم میکنه وقتی پدرم به بی مهری متهمم میکنه پای اراده ام سست میشه .الان که فکرشو میکنم میبینم من فقط به کسی نیاز دارم که تاییدم کنه بی طرف تایید کنه کارامو که باور کنم راهم درسته

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

راستش با نظر شما زیاد موافق نیستم از نظر من هر کسی میتونه بهترین روانشناس برای خودش باشه البته میتونه هم عکس باشه .من مشکلو میشناسم یعنی در واقع صورت مساله برام تفهیم شده فقط نیاز به راهنمایی برای حلش دارم
    من اصرار و حرفی ندارم پس همه میتونن دکتر خودشون هم باشن و در مورد انواع بیماریها خود درمانی کنند؟؟؟؟ موفق باشید

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

من اصرار و حرفی ندارم پس همه میتونن دکتر خودشون هم باشن و در مورد انواع بیماریها خود درمانی کنند؟؟؟؟ موفق باشید
    آقای به اصطلاح دکتر(البته ببخشیدا چون از طرز صحبت کردنتون همه جوردکترایی بهتون میخوره الا روانشناسی) تو بیماری های روانی اگه خود فرد نخواد که درمان بشه هیچ دکتر روانشناسی هم نمیتونه بهش کمک کنه شمام بهتره به جای اینکه تو این سایت بچرخین و به بقیه گیر بدین برین کارتون رو درست یاد بگیرین.موفق باشید

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

آقای به اصطلاح دکتر(البته ببخشیدا چون از طرز صحبت کردنتون همه جوردکترایی بهتون میخوره الا روانشناسی) تو بیماری های روانی اگه خود فرد نخواد که درمان بشه هیچ دکتر روانشناسی هم نمیتونه بهش کمک کنه شمام بهتره به جای اینکه تو این سایت بچرخین و به بقیه گیر بدین برین کارتون رو درست یاد بگیرین.موفق باشید
    دقیقا بیمار باهوشی هستید و همانطور که فرمودید چون نمیخواهید خوب بشید دکتر و متخصص نمیرید و سعی به خود درمانی دارید و یا توی نت دنبال درمان میگردیدو معمولا ما درمانگرها رو نادان و.... صدا میکنید.!!!!!!!!

من همیشه گفتم و میگم معمو لا 85% بیماران روانی و افراد مبتلا به اختلالات با وجوده اینکه رنج میبرند و رنج میدن نمیخواهند که خوب بشن!؟ بقیه همکاران نیز میدانند.

پس میبینید تنها شما نیستید.

آرزوی سلامتی دارم

موفق باشید

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

دقیقا بیمار باهوشی هستید و همانطور که فرمودید چون نمیخواهید خوب بشید دکتر و متخصص نمیرید و سعی به خود درمانی دارید و یا توی نت دنبال درمان میگردیدو معمولا ما درمانگرها رو نادان و.... صدا میکنید.!!!!!!!!

من همیشه گفتم و میگم معمو لا 85% بیماران روانی و افراد مبتلا به اختلالات با وجوده اینکه رنج میبرند و رنج میدن نمیخواهند که خوب بشن!؟ بقیه همکاران نیز میدانند.

آرزوی سلامتی دارم

موفق باشید
    اینجور که پیداست شما تا منو تو تیمارستان بستری نکنی خیالت راحت نمیشه.

15. کاربران زیر از ameneh136710 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

آرزوی سلامتی دارم

موفق باشید
    من قصد توهین یا جسارت به شما رو نداشتم واگه اینطور برداشت کردین عذر میخوام.
    فقط فکر نمیکنم مشکل من اونقدر حاد باشه که نیاز به روانپزشک داشته باشم

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

من قصد توهین یا جسارت به شما رو نداشتم واگه اینطور برداشت کردین عذر میخوام.
    فقط فکر نمیکنم مشکل من اونقدر حاد باشه که نیاز به روانپزشک داشته باشم
    نه عزیز

مسئله سر اینه که الان مسئله شما در حد یک گلو درد چرکیه که باید توسط یک متخصص معاینه بشه و انتی بیوتیک لازم داده بشه والا اگه در اثر سهل انگاری و قصور و یا روش غلط به قلب بیمار بزنه کار به بیمارستان و عمل و یک عمر ناتوانی کشیده خواهد شد.

برید نترسید نه بستری میشید و نه بدتر میشید. البته حتما و صد در صد حق انتخواب با شماست. موفق باشید

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9915
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

نه عزیز

مسئله سر اینه که الان مسئله شما در حد یک گلو درد چرکیه که باید توسط یک متخصص معاینه بشه و انتی بیوتیک لازم داده بشه والا اگه در اثر سهل انگاری و قصور و یا روش غلط به قلب بیمار بزنه کار به بیمارستان و عمل و یک عمر ناتوانی کشیده خواهد شد.

برید نترسید نه بستری میشید و نه بدتر میشید. البته حتما و صد در صد حق انتخواب با شماست. موفق باشید
    اتفاقا تنها مشکلی که ندارم ترسه.فعلا که امکانشو ندارم ولی شاید یه روز مراجعه کردم.ممنون از راهنماییتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد