نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: تجاوز و سردرگمی

2797
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10239
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تجاوز و سردرگمی

سلام من ma30 هستم 18سالمه من مشکل دارم گیر افتادم افتضاح.واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟نمیدونم چه کاری درسته چه کای غلط.به مامی و پاپام هم نمیتونم چیزی بگم.میخوام مشکلمو بگم تا راهنماییم کنید.من دخترعمم ازدواج کرده 1ماهه.شوهرش به من آمار میداد هی اس میداد من اصلا نفهمیدم که منظور بدی داره.یه روز بهم زنگید گفت برم خونشون چون دخترعمم حالش بد شده منم رفتم کاش پام میشکست نمیرفتم کاش اینقد ساده نبودم که حرفشو باور کنم لعنت به منو سادگیم آخه من تا الان با هیچ پسری دوست نبودم که بشناسمشون که چقد عوضی هستن بعد که رفتم خونشون دیدم تنهاست بعد بهم نزدیک شد و ....نمیخوام جزییات این قسمت ها رو بگم فقط اینو بگم که باکرگیمو از دست دادم من فقط اشک میریختم نمیدونستم باید چیکار کنم چی بگم به کی بگم فقط ازش پرسیدم چرا اینکارو باهام کردی گفت من عاشقت شدم تو رو دوست دارم میخوام از فاطی جدابشم با تو ازدواج کنم من به هیچ کس چیزی نگفتم آخه چی بگم؟من باید چیکار کنم خدا عقل خودم دگ نمیکشه.امسالم کنکور دارم من همه فکرم درگیر این بدبختیه اصلا نمیتونم تمرکز کنم که بدرسم.لطفا راهنماییم کنید.

2. کاربران زیر از ma30 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردرگمی

این ادمای عوضی حقشونه مجازات بشن...نمیتونم و خجالت میکشم نداریم الان..بحث خیلی جدی تر از این حرفاس.واسه زندگی ایندتون واسه دختر عموتون...باید به خانوادتون بگید ..
    ازش شکایت کنید ..دختر عمتونم میفهمه و ازون جدا میشه...به خانوادتون بگید چیکار کرده..اگه شکایت کنید به احتمال یه سال زندان و 90 ضربه شلاق براش ببرن..
    هر 300 ضربه شلاقو با حبس ابد عوض میکنن...شما فک کنید دیگه 90 ضربه پوستشو میکنه........پاشید و از حقتون دفاع کنید..قطره قطره اشکاتونو تلافی کنید.......حق گرفتنیه...
    به خانواده بگید به شما که کاری ندارن سریع میرن دهن اون یارو رو سرویس میکنن.اصلا هم رضایت ندین
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

4. 2 کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام . ب نظر من با یه بزرگتر در میان بزار تا بهتر راهنماییت کن و طرف چون اشناست ممکن بازم به این کار دست بزن و شما رو تهدید کن پس بهترین راه اینکه کسی رو درجریان بزارید برای دختر بودنتونم میتونید بکشونیدش دادگاه این ادم باید بشین سرجاش ورگرنه بازم اینکارو تکرار میکن

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رنگو نمایش پست ها
    با سلام. واقعا متاسفم. اگر ایشون به زور این کارو کرده و شما هیچ تمایلی به انجام این کار نداشتید خب این یعنی تجاوز به عنف. چندتا کار میتونید انجام بدید:
    1-به مادرتون قضیه رو بگید و ببینید نظر ایشون چیه. این کار میتونه اون استرس و نگرانی شما رو کم کنه.
    2-میتونید کاملا قانونی برخورد کنید . یعنی از ایشون شکایت کنید . ایشون رو به سزای کارش برسونید. البته این کار عواقبی مثل بهم خوردن رابطه فامیلیتون با دخترعمتون و حتی بهم خوردن وضعیت زندگی ایشون داره. ولی خوبیش به اینه که اولا این آقا یاد میگیره دیگه ازین غلطا نکنه و دوما شما میتونید برای برگرداندن دوشیزگیتون از طریق قانون اقدام کنید.
    3- میتونید اصلا به روی خودتون نیارید . و به هیچ کسی نگید. ولی اینجوری خودتون نابود میشید. این استرس و از دست دادن پرده بکارتتون میتونه مشکلات زیادی رو برای شما بوجود بیاره. که این راه رو اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم.

این نظر من بود بهم عنوان کاربر سایت منتظر نظر مشاورین سایت باشید.
    شوهر ایشون به زور اینکارو کرده چرا رابطه فامیلی بهم بخوره؟؟؟اتفاقا دختر عمش میفهمه با چه حیوون صفتی ازدواج کرده.ممنون هم باید باشه
    امضای ایشان

7. 2 کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    10

اوف اعصابم خورد شد اینارو خوندم..ایشالا اینجور ادما اب خوش از گلوشون پایین نره..آمـــین
    امضای ایشان

9. 3 کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ma30 نمایش پست ها
    سلام من ma30 هستم 18سالمه من مشکل دارم گیر افتادم افتضاح.واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟نمیدونم چه کاری درسته چه کای غلط.به مامی و پاپام هم نمیتونم چیزی بگم.میخوام مشکلمو بگم تا راهنماییم کنید.من دخترعمم ازدواج کرده 1ماهه.شوهرش به من آمار میداد هی اس میداد من اصلا نفهمیدم که منظور بدی داره.یه روز بهم زنگید گفت برم خونشون چون دخترعمم حالش بد شده منم رفتم کاش پام میشکست نمیرفتم کاش اینقد ساده نبودم که حرفشو باور کنم لعنت به منو سادگیم آخه من تا الان با هیچ پسری دوست نبودم که بشناسمشون که چقد عوضی هستن بعد که رفتم خونشون دیدم تنهاست بعد بهم نزدیک شد و ....نمیخوام جزییات این قسمت ها رو بگم فقط اینو بگم که باکرگیمو از دست دادم من فقط اشک میریختم نمیدونستم باید چیکار کنم چی بگم به کی بگم فقط ازش پرسیدم چرا اینکارو باهام کردی گفت من عاشقت شدم تو رو دوست دارم میخوام از فاطی جدابشم با تو ازدواج کنم من به هیچ کس چیزی نگفتم آخه چی بگم؟من باید چیکار کنم خدا عقل خودم دگ نمیکشه.امسالم کنکور دارم من همه فکرم درگیر این بدبختیه اصلا نمیتونم تمرکز کنم که بدرسم.لطفا راهنماییم کنید.
    سلام
    کاش مدرکی چیزی داشتین برای این قضیه...پیشنهاد میکنم باهاشون ی قرار بزارید و طوری صحبت کنید ک خودشون به این قضیه اعتراف کنن و صداشون را ضبط کنید طوری ک اون متوجه قضیه نشه مثلا بگویید چی شد ک احساس کردین به من علاقه دارین واون روز چه احساسی داشتین و چی شد ک اون روز بهم زنگ زدین ک بیام و از این چیزا و طوری صحبت کنید ک شک نکنه, وبعد از ایشون شکایت کنید و دادگاه پرینت تماس اون را میگیره و صدای ضبط شده اعتراف این آقاس...و به شما مجوز داده میشه ک پرده بکارت را جراحی کنید و زندگی آینده اتون تباه نمیشه...لطفا اول با اون آقا قرار بزارید و این کار را انجام دهید بعد به خانواده تان بگویید و شکایت کنید چون خانواده ها با احساسات و حفظ آبرو کردن کار را خراب میکنن... به جای خجالت به فکر آینده تان باشید

11. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

متاسفم به خاطر اتفاقی که برات افتاده عزیزم...

به نظر من:

1. سکوت نکن، باید حقتو بگیری

2. به نظرم حداقل یکی از بزرگترای فامیل باید درجریان قرار بگیره و حمایتت کنه، اگه بابات اقتدار لازم را داره به بابات حتما بگو

3. قانونی اقدام کن، اما قبل از هر اقدامی اطلاعات کامل قانونیش را مطالعه کن و یا با وکیل مشورت کن (صبر کن سعید(sr1494) بیاد کامل برات توضیح میده شرایط قانونیش چیه...)
    امضای ایشان

13. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

از اینکه سایت مشاوره رو برایه گفتن مشکلتون انتخاب کردین ممنونم.

چند تا سوال ازتون میپرسم بهم بگید...اول اینکه شما مقاومت کردین یا خیر؟

چقد از این ماجرا میگذره؟

تونستید مدرکی مث sms جمع کنید؟

کسی صر و صدایه شمارو شنیده؟

ببینید قانونا زنایه به عنف مجازاتش اعدام هست..و برایه ازاله بکارت هم دیه معین میکنن.

اگه میخواید از طریق قانونی اقدام کنید باید بتونید به عنف (زوری )بودن رو ثابت کنید...وگرنه خودتون محکوم میشد.

اثباتشم نیاز به شاهد داره...شما اولین کاری که میکنید تشریف ببرید دادسرایه محل وقوع جرم...شکوایه تنظیم کنید..شما رو به پزشکی قاونی

معرفی میکنن...و مابقی مراحل طی میشه..

شما باید همون موقع به پلیس ز میزدید.

امیدوارم بتونید ثابت کنید و قانون صرف ادعا کسی رو محکوم نمیکنه.

15. 4 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    سلام

از اینکه سایت مشاوره رو برایه گفتن مشکلتون انتخاب کردین ممنونم.

چند تا سوال ازتون میپرسم بهم بگید...اول اینکه شما مقاومت کردین یا خیر؟

چقد از این ماجرا میگذره؟

تونستید مدرکی مث sms جمع کنید؟

کسی صر و صدایه شمارو شنیده؟

ببینید قانونا زنایه به عنف مجازاتش اعدام هست..و برایه ازاله بکارت هم دیه معین میکنن.

اگه میخواید از طریق قانونی اقدام کنید باید بتونید به عنف (زوری )بودن رو ثابت کنید...وگرنه خودتون محکوم میشد.

اثباتشم نیاز به شاهد داره...شما اولین کاری که میکنید تشریف ببرید دادسرایه محل وقوع جرم...شکوایه تنظیم کنید..شما رو به پزشکی قاونی

معرفی میکنن...و مابقی مراحل طی میشه..

شما باید همون موقع به پلیس ز میزدید.

امیدوارم بتونید ثابت کنید و قانون صرف ادعا کسی رو محکوم نمیکنه.
    اگه اعترافش را داشته باشه همچی حله ,مگه نه؟!

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : تجاوز و سردرگمی

سلام ma30 جان .... خدا بهت صبر بده همون طور ک دوستان گفتن عمل کن بزا به مجازات کار پلید و شیطان صفتیش برسه.... اینطوری بهتره

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    اگه اعترافش را داشته باشه همچی حله ,مگه نه؟!
    ما تو قانون مجازات اسلامی ۵تا ادله اثبات جرم داریم.ک اولیش اقراره ک اگه باشه دیگه سراغ.شهادتو قسامه سوگند و علم قاضی

نمیرن.

19. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2482
    تشکـر
    19
    تشکر شده 51 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    هرچه زودتر قانونی برای این کار اقدام کنید
    این تصور رو نداشته باشید که با پنهان کردنش آبروتون حفظ خواهد شد و با با فاش کردنش کردن آبروتون خواهد رفت
    اگر این مسئله رو پنهان کنید بعدها هیچ مدرکی نخواهید داشت که بتونه ثابت کنه به شما تجاوز شده .. و دیگران متونند بهتون این تهمت رو بزنند که خودش مایل بوده
    از مراحل قانونی نترسید شما رو میفرستند پزشکی قانونی و میتونند تشخیص بدن تجاوز بوده
    ادامه مراحل رو خودشون میدونن چه کار کنند تا بتونند فرد رو گیر بندازند
    تجاوز به حقوق شما تقصیر شما نیست و شما مجبور به تحمل اون نیستید
    سکوت کردن و پنهان کردن یعنی یک عمر استرس ...یک عم ترس ....یک عمر احساس گناه اون هم به خاطر کاری که شما مقصر نبودی
    این ادم هم راحت برای خودش میگرده و شاید با افراد دیگه هم همین برخورد رو داشته باشه
    ..........
    خصوصیتون رو هم چک کنید...یک سایت برای راهنمایت گذاشتم با دقت همه پستها رو بخون
    براتون آرزوی میکنم شجاع باشید و بتونیدحقتون رو بگیرید

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9596
    تشکـر
    7
    تشکر شده 258 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

اه حالا بهم میخوره از این جور آدمای حروم....ده

اینا ساديسم دارن
    بهترین راه برای شما اینکه
    با مدرک از ایشان شکایت کنید

و بدونید جرم این موارد بسیار سنگینه
    و اصلاً نمیشه ازش فرار کرد
    ضربه و شلاق نداره
    یا حبس ابد یا اعدام
    مگه این که شما بخوای دیه بگیری و رضایت بدی

نمیخوام دخالت کنم ولی از من میشنوی
    شرط 5 میلیاردری بزار بعد اگه داد، بازم رضایت نده

بدجور میسوزه

22. کاربران زیر از Nimar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام .
    بهترین و منطقی ترین کار اینه که اول از همه خونوادت رو در جریان قرار بدی (هر چند ممکن برات خیلی سخت باشه) بعد به اتفاق اونا بری با ی وکیل حاذق صحبت کنی. مقصر 100 صد خودت هستی چرا که اون زمانی که دیدی داره واست راهنما می زنه باید خونوادتو در جریان می ذاشتی تا با راهنمایی ها ی اونا و راهکاراشون همچین مشکلی پیش نیاد . ضمنا دیگه بیشتر از این هم نذار بهش زمان بخوره فوری دست به کار شو هر روز که میگذره اثباتش واسه تو سخت تر می شه .

24. کاربران زیر از faryad.dad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ma30 نمایش پست ها
    سلام

عزیزم خیلی متاسفم از آنچه که خواندم و شگفتا که چقدر حیوانات انسان نما پیدا میشه میون این جمعیت!!!!؟؟

بگذریم عزیز من به مسائل حقوقی این مطلب کاری ندارم و در تخصص من نیست ولی دختر گلم تو متاسفانه قربانی این زشت سیرت شده ای و باور دارم که حالت خوب نیست ولی خوب بازم شجاع هستی

و باهوش که آمده ای مطلب رو ادا میکنی و به فکر چاره هستی. آفرین بر تو.

مسئله تجاوز اصلا و به هیچ وجه با توجه به گفته هایت تقصیر تو نبوده بلکه برایت تله گذاشته بوده, پس نه ناشی از کم عقلی تو بوده ونه سادگیت فقط قصد کمک داشتی همین.

مشکل مشکل روانی اون نامرده که خودش نیز به احتمال زیاد مورد آزار قرار گرفته. بگذریم تو الان نیاز به درمان داری (مشاوره و دارو) حتما والا به تنهایی نمیتونی حلش کنی و دچار آسیبهای بعدی خواهی شد.

نترس مشاور راز داره افراده حتما یک مشاور حاذق خانم پیدا کن بهش رجوع کن . موفق باشی

دکترا در روانشناسی

26. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)