نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: طمع یک دختر به زندگی مشترک

1252
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طمع یک دختر به زندگی مشترک

داستان از اونجا شروع شد که عشقم عاشقم شد اون واسه یکی از دوستاش رفت با یدختر دیگه صحبت کرد که رابطه اون دوتا درست بشه اون دختر خودشو بنام خواهر عشقم گذاشت و روابطشون شروع شد شوهرم خیلی آدم چشم و دل پاکیه خیلی مهربونه اصلا بهیچ دختری بچشم بد نگاه نمیکنه من از خودم بیشتر بهش مطمعنم این دختره وقتی شوهرم تو جمع اعلام کرد که عاشق منه خیلی شک شد
    از اون ببعد شروع کرد به اذیت کردن من با نزدیکی بشوهرم الان خودش با اون پسرس ولی همش میخواد پیش شوهر من باشه من دق کردم هرچی بشوهرم میگفتم باور نمیکرد میگفت این خواهرمه امکان نداره اگه قصدی داشته باشه نابودش میکنم الان داره یچیزایی میفهمی داره خودشو ازش دور میکنه شوهرم باهاش قطع ارتباط نکرد تا بمن یاد بده نباید الکی حساس باشم ولی چون مده کاای اون دخترو درک نمیکرد همش بهم میگه تو باید خودتو انقد بزرگ بدونی که امثال این نتونن حرصت بدم ولی من یزنم
    بنظرتون چیکار کنم این دختر دست از این کاراش برداره بخواطر یمسائلی نمیتونیم قطع ارتباط کنیم وگرنه شوهرم همون اول گفت میخوای قطع ارتباطط کنیم باهاش
    کمکم کنید من چیکار کنم کمتر اذیت بشم و پجوری اون دخترو بشونم سر جاش

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9596
    تشکـر
    7
    تشکر شده 258 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : یدختر میخواد عشقمو ازم بگیره ازم بگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط ساحل1374 نمایش پست ها
    داستان از اونجا شروع شد که عشقم عاشقم شد اون واسه یکی از دوستاش رفت با یدختر دیگه صحبت کرد که رابطه اون دوتا درست بشه اون دختر خودشو بنام خواهر عشقم گذاشت و روابطشون شروع شد شوهرم خیلی آدم چشم و دل پاکیه خیلی مهربونه اصلا بهیچ دختری بچشم بد نگاه نمیکنه من از خودم بیشتر بهش مطمعنم این دختره وقتی شوهرم تو جمع اعلام کرد که عاشق منه خیلی شک شد
    از اون ببعد شروع کرد به اذیت کردن من با نزدیکی بشوهرم الان خودش با اون پسرس ولی همش میخواد پیش شوهر من باشه من دق کردم هرچی بشوهرم میگفتم باور نمیکرد میگفت این خواهرمه امکان نداره اگه قصدی داشته باشه نابودش میکنم الان داره یچیزایی میفهمی داره خودشو ازش دور میکنه شوهرم باهاش قطع ارتباط نکرد تا بمن یاد بده نباید الکی حساس باشم ولی چون مده کاای اون دخترو درک نمیکرد همش بهم میگه تو باید خودتو انقد بزرگ بدونی که امثال این نتونن حرصت بدم ولی من یزنم
    بنظرتون چیکار کنم این دختر دست از این کاراش برداره بخواطر یمسائلی نمیتونیم قطع ارتباط کنیم وگرنه شوهرم همون اول گفت میخوای قطع ارتباطط کنیم باهاش
    کمکم کنید من چیکار کنم کمتر اذیت بشم و پجوری اون دخترو بشونم سر جاش
    قطع رابطه کنید
    و خیلی جدی بزنید تو دهنش

3. کاربران زیر از Nimar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    خوب معلومه عزیزم نسبت بهش بی توجه باش وقتی اون بفهنه ک تو نسبت به کار اون بی تفاوتی ,دیگه دست از این کارهاش برمیداره

5. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی برم پیش نامزدش شکایت ؟؟؟؟
    من نمیتونم بیتوجه باشم وقتی نزدیک شوهرم میشه شوهرم چند بار بهش تذکر داد فاصلتو رعایت کن ولیی......
    شوهرم میگه بهش بدبینی کوچیکترین چیزم بزرگ میکنی بیتوجه باش آدم حساب نکن ولی من حساسم نمیتونم واقعا بیتوجه باشم میخواد واسه شوهرم جلب توجه کنه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اینم بگم چون میدونه دستش بشوهرم نمیرسه منو اذیت میکنه دلم میخواد تذکر جدی بدم ولی شوهرم میگه چرا بفهمه میتونه حرصت بده بیخیال باش
    من فعلا واسه یکاری بهش احتیاج دارم متاسفانه الان نمیشه ترکشون کنیم وگرنه زودتر ازاینا پرتش میکردم بیروم از زندگیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد