نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل زود انزالی

2072
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10523
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل زود انزالی

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت مشاورین عزیز و گرامی

خواهشمندم مرا در این امر راهنمایی نمائید

من در رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی میشم حدودا 5 دقیقه اگر تند تند دخول کند و آهسته باشد : 10 الی 20 دقیقه فکر میکنم همسرم ارضا نمیشوند چکار باید انجام بدم تا به زمان بیشتری تبدیل بشه؟

وقتی از اسپری و یا ژل تاخیری به آلتم میزنم مشکلی برایم پیش میاد چون دیگه نعوظ نمیکند این مشکل خیلی برام پیش اومده و آزار دهنده است.
    من حتی بعد از رابطه جنسی ام نیاز به ************ دوباره هستم ولی همسرم نه به دلیل گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجی خیلی زیاد من میباشد فکر میکنم.

بخاطر سایز آلتم گاها بعد از عادت که ************ میکنم خونریزی دوباره داشته باشه همسرم.

با تشکر
    منتظر صحبت های گرم و راهنمایی شما هستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل زود انزالی فوری

در بسیاری از موارد، زود انزالی خود به خود درمان می شود. انجام تمرینات ریلکسیشن و آرام سازی و استفاده از متدهای منحرف کردن حواس می‌تواند در به تاخیر انداختن انزال کمک کند.-در بعضی مردها ترک مصرف دخانیات و مواد مخدر در درمان زود انزالی کمک کننده خواهد بود.-متخصص از شما و همسرتان می‌خواهد که روی متدهایی برای به تاخیر انداختن انزال کار کنید. این تکنیک‌ها تشخیص و کنترل احساساتی است که باعث انزال زود رس می‌شود.-در سایر موارد برای کاهش حساسیت در آلت تناسلی، استفاده از کاندوم توصیه می‌شود.-مشاوره‌ها و رفتار درمانی خط اول درمان عارضه زود انزالی به شمار می‌رود و می‌تواند اضطراب ناشی از این مساله را کاهش دهد. مرحله بعدی، استفاده از کاندوم است.کاندوم سبب کاهش تحریک پذیری می‌شود. در صورتی که یک کاندوم قادر به این کار نباشد از دو کاندوم می‌توان استفاده کرد ضمن اینکه کاندوم سبب جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و بارداری هم می‌شود.-استفاده از دارو، گام سوم در درمان زود انزالی است. این داروها به این دلیل استفاده می‌شوند که یکی از عوارض جانبی این گونه داروها، جلوگیری از ارگاسم است که باعث به تاخیر انداختن انزال می‌شود.-استفاده از شیوه ماستر و جانسوناین شیوه، در چهارمین مرحله از درمان افراد مبتلا به زود انزالی انجام می‌گیرد که به همکاری خود فرد و همسرش نیاز مبرم دارد. این روش شامل یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که به ارگاسم منجر می‌شود. این روش نیاز به اراده و تمرین دارد ولی بسیار موثر است. برای آموزش و تمرین این روش باید به مشاوران و متخصصان سلامت جنسی در کلنیک‌های سلامت خانواده مراجعه شود تا با آموزش خصوصی در این باره، کار به نحو موثر صورت گیرد.درمان‌های موضعی زود انزالی در مردان :استفاده از کرم‌ها و اسپری‌های کاهش‌دهنده حس سطحی دستگاه تناسلی نیز سبب کاهش احتمال زود انزالی می‌شود.به یاد داشته باشید که قبل از آغاز فعالیت زناشویی، موضع را با صابون شستشو دهید تا از بیحسی بیشتر آلت جلوگیری شود. متاسفانه از این روش به صورت خودسرانه و بسیار معمول استفاده شده که عوارض زیادی را در پی دارد. استفاده از بی‌حس‌کننده‌های موضعی، در آخرین مرحله از درمان افراد مبتلا به انزال زودرس قرار دارد و به هیچ‌وجه نباید در ابتدای کار از آن استفاده کرد. استفاده از روش‌های موضعی باید با تشخیص و صلاحدید پزشک و براساس سیر درمان و بهبودی باشد.
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)