نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: علاقه به کسیکه سواستفاده گر است

1327
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10825
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy علاقه به کسیکه سواستفاده گر است

دختری 27 ساله هستم بعد از یک شکست عشقی دیگه نتونستم کسی رو دوست داشته باشم .تا اینکه جایی مشغول کار شدم اوایل حس خاصی نسبت به ریسم نداشتم اما کم کم رفتار هایش من یاد عشق قدیم" onclick="replacer_hook(146)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f140/%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7%20%D8%B4%D8%AF%D9%86%20%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%20%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C-38751">عشق قدیمم می نداخت.کم کم احساس کردم وقتی می بینمش تپش قلب می گیرم و دلم باش خیلی تنگ می شه اونم فهمید که دوسش دارم برای همین بهم نزدیک شد وبا من در ارتباط بود اما چون زن و بچه داشت غذاب وجدان می گرفتم و چون تا به اون روز با کسی رابطه نداشتم ازش دوری کردم اما اون می دونست چقدر دوسش دارم و از دوست داشتنم سو استفاده می کرد حتی حق و حقوق کار کردنمو بهم نداد چند بار خواستم از محل کارم رفتم اما نتونستم تحمل کنم سعیمو کردم دیگه با اون رابطه ای نداشته باشم و موفق هم شدم.اما الان اون با من بد رفتاری می کنه و جدیدن هم هز همسرش جدا شده.بودن اون با دخترای مختلف منو داغون می کنه اما نمی تونم چیزی بگم حتی نمی تونم به کسی حتی خودش بگم که دوسش دارم همش با خودم کلنجار می رم.رفتارهای اون از یک سمت ،انجام دادن کارهایی که وظیفه کاری من نیست و بی پولی و بی حقوقی از سمت دیگه منو تحتدفشار قرار داده.همش احساس ناراحتی دارم هیچ چیزی خوشحالم نمی کنه همش گریه می کنم خسته شدم از این وضعیت همش تو فکرو خیالم می دونم هیچ اینده ای با اون ندارم نمی خوامم با هاش باشم اما حس درونیم من داغون کرده نمی تونم کس دیگه ای رو دست داشته باشم یه لب خنده کوچبک اون به من یکم حالمو خوب می کنه.دلم می خواد پیشش باشم امانمی تونم بهش بگم به من بگین چیکار کنم که حالم خوب شه.متاسفانه ایشون خیلی دختر بازن و من هر بار می رم سر کار نشانه هایی از کاراشونو می بینم ازش بدم میاد اما تا می بینمش همه چی یادم می ره.اونم می دونه دوسش دارم واسه همین اصلا سمت من نمیاد خیلی رسمی با من برخورد می کنه.از خودم دیگه بدم میاد انگار یه ادم بی ارزش شدم اعتماد به نفسمو از دست دادم دیگه اون دختر شاد و سر حال نیستم.این موضوع حتی تو زندگی ایندمم تاثیر گذاشته نمی تونم کسی رو دوست داشته باشم.بکین چیکار کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : به من بگین چیکار کنم!!!!

سلام
    دوست من شما با قلبت و کنترل کنی
    نباید بهش اجازه بدی بدون اجازه تو کاری بکنه
    چند تا پیشنهاد دارم برات
    اولیش اینکه خودت و ارزشت و بزاری زیر پات و همین جوری به خاطر عشقت از بین بری و هرروز بدبختر از دیروز باشی
    دومیش اینکه رراهتو کج کنی و از شرکت بیای بیرون بری دنبال یه کار دیگه
    سوم اینکه از فردا عشق و عاشقی رو بزاری لب طاقچه و خیلی رسمی خشک باهاش برخورد کنی
    دیگه ملاحظه عشق و علاقه اتو نکن و بی خیال صداهای قلبت باش
    چون نمیزاره صدای مغزتو بشنوی
    هرکدوم و دوست داشتی بگو تا بشکافم
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست عزیز
    بهترین کار این هست ک از کارتون دست بکشید و استعفا بدین...از دل برود هر آنکه از دیده برفت
    مدتی بهت سخت میگذره اما الانم داره بهت سخت میگذره ...بهترین کار ترک کردن همیشه کارت و ندیدن اون فرد هست مطینم خیلی زود فراموشش میکنی ...خودت را دست کم نگیر و به هر کسی اجازه نده ک وارد قلبت بشه
    قلب ی دختر جایگاه پاک ترین عشق هاس

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10825
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با بیرون اومدن از کار از بیکاری می ترسم.می دونم بیکاری داغون ترم می کنه با این وضعیت کاری که هست.با گزینه سوم موافقم دلم می خواد بی خیال عشق و عاشقی شم اما نمی دونم چجوری چون همه چیزو صورتم و چشمام نشون می ده.من هیچ وقت به این اقا نگفتم دوست دارم اون خودش فهمید هنوزم بهش نگفتم.من چیکار کنم که خودم دیگه احساس دوست داشتن نکنم و بی خیال عشق و عتشقی بشم. باید اینم بگم که رفتارهای من تا امروز با ایشون کاملا رسمی بوده من هیچ وقت جرات نکردم دوستانه با ایشون رفتار کنم.
    ویرایش توسط n.m : 01-10-2015 در ساعت 12:42 AM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

عزیزم تنها راهش ندیدنش هست شما ک میگین این اقا به شما حقوق نمیده پس داری واسش مفت کار میکنی الان ک همه جا کار واسه خانوم ها هست تاوقتیکه هرروز جلوی چشمتون باشه هم عاشق تر میشین وهم بیشتر عدذاب میکشین

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

خب اولا وقتی حقوق نمیده بزن بیرون...دوما شما دلیل نمیشه تا چنتا از رفتارای کسی مث عشقتون بود بهش وابسته شید خودتونم میگید زن و بچه داره..بعدشم دوستی اون با کسای دیگه چه دخلی به شما داره که شمارو نارحت کنه؟شما رابطه ای با اون ندارید
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

شما از بیکاری میترسی ولی از مفت کار کردن نمیترسی ؟؟؟
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

مواظب باش،ازت سو استفاده نکنه،
    این عشق بی فرجامم بدون دیدن حل میشه.
    دلیلی نداره به ایشون به عنوان شریک زندگی یا دوست فکر کنید.
    برید تاپیک های خیانت در سایت رو بخونید.
    درصورت ایجاد رابطه شما هم یهذتاپیک میزنید که عشقتون به شما خیانت کرده کمکم کنید.
    ازشون دور شید،همین.

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

9. کاربران زیر از n@jmeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : از دست دادن اعتماد به نفس

نقل قول نوشته اصلی توسط n.m نمایش پست ها
    دختری 27 ساله هستم بعد از یک شکست عشقی دیگه نتونستم کسی رو دوست داشته باشم .تا اینکه جایی مشغول کار شدم اوایل حس خاصی نسبت به ریسم نداشتم اما کم کم رفتار هایش من یاد عشق قدیمم می نداخت.کم کم احساس کردم وقتی می بینمش تپش قلب می گیرم و دلم باش خیلی تنگ می شه اونم فهمید که دوسش دارم برای همین بهم نزدیک شد وبا من در ارتباط بود اما چون زن و بچه داشت غذاب وجدان می گرفتم و چون تا به اون روز با کسی رابطه نداشتم ازش دوری کردم اما اون می دونست چقدر دوسش دارم و از دوست داشتنم سو استفاده می کرد حتی حق و حقوق کار کردنمو بهم نداد چند بار خواستم از محل کارم رفتم اما نتونستم تحمل کنم سعیمو کردم دیگه با اون رابطه ای نداشته باشم و موفق هم شدم.اما الان اون با من بد رفتاری می کنه و جدیدن هم هز همسرش جدا شده.بودن اون با دخترای مختلف منو داغون می کنه اما نمی تونم چیزی بگم حتی نمی تونم به کسی حتی خودش بگم که دوسش دارم همش با خودم کلنجار می رم.رفتارهای اون از یک سمت ،انجام دادن کارهایی که وظیفه کاری من نیست و بی پولی و بی حقوقی از سمت دیگه منو تحتدفشار قرار داده.همش احساس ناراحتی دارم هیچ چیزی خوشحالم نمی کنه همش گریه می کنم خسته شدم از این وضعیت همش تو فکرو خیالم می دونم هیچ اینده ای با اون ندارم نمی خوامم با هاش باشم اما حس درونیم من داغون کرده نمی تونم کس دیگه ای رو دست داشته باشم یه لب خنده کوچبک اون به من یکم حالمو خوب می کنه.دلم می خواد پیشش باشم امانمی تونم بهش بگم به من بگین چیکار کنم که حالم خوب شه.متاسفانه ایشون خیلی دختر بازن و من هر بار می رم سر کار نشانه هایی از کاراشونو می بینم ازش بدم میاد اما تا می بینمش همه چی یادم می ره.اونم می دونه دوسش دارم واسه همین اصلا سمت من نمیاد خیلی رسمی با من برخورد می کنه.از خودم دیگه بدم میاد انگار یه ادم بی ارزش شدم اعتماد به نفسمو از دست دادم دیگه اون دختر شاد و سر حال نیستم.این موضوع حتی تو زندگی ایندمم تاثیر گذاشته نمی تونم کسی رو دوست داشته باشم.بکین چیکار کنم.

عجب حکایت غریبی شده که شما حاضر به بردگی و اسارت شدید بخاطر فقط یک لبخند

دقیقا" مثل معتادی که تمام بدبختی های عالم رو تحمل میکنه برای یک ذره مواد ....

راستش من رک و صریح با شما حرف میزنم ....

اگر برای خروج از این نکبت اسارت خودتون کاری نکنید و به جای احساسات بیهوده عقلتون رو

حاکم نکنید مسلم بدونید دیگه قابل ترحم نیستید و کم کم در این باتلاق غرق خواهید شد ...

امیدوارم بدونید و بتونید ارزش خودتون رو بدست بیارید و از این حالت رها بشید ....

زندگی خیلی قشنگتر از اون چیزیه که شما برای خودتون ساختید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)