نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: دعوا و مشاجرات خانوادگی

2405
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10870
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Question دعوا و مشاجرات خانوادگی

سلام .. من یه دختر 17 سالم از وقتی یادم میاد همیشه تنها بودم تو شهری که ساکن هستم هیچ فامیلی نداریم همه ی فامیلامون تهرانن دیگه ادم دلخوشیش میشه خانوادش ازدواجی که کاش هیچ وقت انجام نمیشد پدر و مادرم اصلا با هم تفاهم ندارن حتی یه درصد سر کوچکترین چیز دحعواهای وشتناکی داریم خیلی به مادرم پیشنهاد دادم طلاق بگیرن ولی میگه به خاطر ایندتون نه !!! به خاطر این دعواها هم من هم برادرم افسردگی گرفتم یه بارم خودکشی کردم ولی ناموفق بود وقتی اسم پدر میاد برای من یاداوره کلی حسرته به جایی رسیدم که از پدرم متنفرم اگه به خاطر مادرم نبود برای همیشه از خونه میرفتم تنهایی داره دیوونتم میکنه دوستای مدرسمم سال تحصیلی که تموم شد منو یادشون میره تو سال تحصیلی 1 شب زنگ میزدن و سوالاشونو میپرسیدن ولی هیچ کی دیگه سراغمو نمیگیره تا بودم برای پول و درس میخواستنم منم هرکاری از دستم برمیومد براشون انجام میدادم چون واقعا دوسشون داشتم الان دانشجوام رتبه دو رقمی ولی چه فایده هیچ انگیزه ای برا زنده موندن و زندگی ندارم روزام خیلی کسل کننده پیش میره نمیدونم چرا هیچ کی دوسم نداره دختر بدی نیستم ولی همه ازم فرارین حالا فقط یه حال دارم از تنهایی بیزارم و در عین حال دوست دارم تنها باشم ؟؟؟؟؟؟ شاید بهم بخندین ولی واقعا همچین حسی دارم برای افسردگیم بهم قرص خوردم ولی فایده نکرد و ولش کردم از تنهایی و دوست نداشتن به دوستی اینترنتی رو اوردم که بدبختترم کرد بهش وابستمو دوسش دارم ولی ازش فراریم انقدر امار ادمای بد تو مردا زیاد شده از جنس مذکر وحشت دارم حتی برای اینکه شاهد دعوا و زد و خوردای مامانم اینا نباشم تصمیم گرفتم شده با گدا هم ازدواج کنم و یه جوری از خونه برم ولی میدونستم اینکار نه از استرس شبای دعوا کم میکنه که هیچ از چاله به چاه رفتنه ولی اونقدر عقل داشتم اینکارو نکردم حالا من موندم و هزار و یک سوال بی جواب اگه واقعا کسی میتونه کمکم کنه لطفا درییغ نکنه .....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دعوا و مشاجرات خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط بازنده نمایش پست ها
    سلام .. من یه دختر 17 سالم از وقتی یادم میاد همیشه تنها بودم تو شهری که ساکن هستم هیچ فامیلی نداریم همه ی فامیلامون تهرانن دیگه ادم دلخوشیش میشه خانوادش ازدواجی که کاش هیچ وقت انجام نمیشد پدر و مادرم اصلا با هم تفاهم ندارن حتی یه درصد سر کوچکترین چیز دحعواهای وشتناکی داریم خیلی به مادرم پیشنهاد دادم طلاق بگیرن ولی میگه به خاطر ایندتون نه !!! به خاطر این دعواها هم من هم برادرم افسردگی گرفتم یه بارم خودکشی کردم ولی ناموفق بود وقتی اسم پدر میاد برای من یاداوره کلی حسرته به جایی رسیدم که از پدرم متنفرم اگه به خاطر مادرم نبود برای همیشه از خونه میرفتم تنهایی داره دیوونتم میکنه دوستای مدرسمم سال تحصیلی که تموم شد منو یادشون میره تو سال تحصیلی 1 شب زنگ میزدن و سوالاشونو میپرسیدن ولی هیچ کی دیگه سراغمو نمیگیره تا بودم برای پول و درس میخواستنم منم هرکاری از دستم برمیومد براشون انجام میدادم چون واقعا دوسشون داشتم الان دانشجوام رتبه دو رقمی ولی چه فایده هیچ انگیزه ای برا زنده موندن و زندگی ندارم روزام خیلی کسل کننده پیش میره نمیدونم چرا هیچ کی دوسم نداره دختر بدی نیستم ولی همه ازم فرارین حالا فقط یه حال دارم از تنهایی بیزارم و در عین حال دوست دارم تنها باشم ؟؟؟؟؟؟ شاید بهم بخندین ولی واقعا همچین حسی دارم برای افسردگیم بهم قرص خوردم ولی فایده نکرد و ولش کردم از تنهایی و دوست نداشتن به دوستی اینترنتی رو اوردم که بدبختترم کرد بهش وابستمو دوسش دارم ولی ازش فراریم انقدر امار ادمای بد تو مردا زیاد شده از جنس مذکر وحشت دارم حتی برای اینکه شاهد دعوا و زد و خوردای مامانم اینا نباشم تصمیم گرفتم شده با گدا هم ازدواج کنم و یه جوری از خونه برم ولی میدونستم اینکار نه از استرس شبای دعوا کم میکنه که هیچ از چاله به چاه رفتنه ولی اونقدر عقل داشتم اینکارو نکردم حالا من موندم و هزار و یک سوال بی جواب اگه واقعا کسی میتونه کمکم کنه لطفا درییغ نکنه .....
    در اغلب خانواده ها این مشکلات وجود داره ...

برای شما که در این حالت هستید و دوست دارید از این وضع رها بشید اینه که درستون رو تموم کنید

اینطوری میتونید استقلال مالی بدست بیارید و خودتون و کسایکه در این فشار هستند رو رها کنید

پس نشستن و حسرت خوردن و هی اه و ناله کردن کاری رو از شما درست نمیکنه

بهتره کمی صبوری و صبر رو از مادرتون یاد بگیرید که به خاطر شما تمام این سختی هارو تحمل کرده

پس بهتره از این حالت بیرون بیای و فکرت رو از اینکه کسی دوستت داره یا نه رها کنید ....

از طرفی برای شما هیچی مثل همین وابستگی به دوستای اینترنتی و پسرهاییکه دنبال همچین دخترایی میگردن نیست

هر وقت هم که ناراحت هستید بنویسید تا افکار پراکنده رو بتونید به این وسیله به بند نگارش در بیارید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

دختر رتبت دورقمی شده؟ بعد به فکر دعوای یه عمره پدر ومادرت هستی؟

فکرا رو از سرت بیرون کن که افسردم بگو شادم، هرچی به خودت بگی همون میشه.

چرا میگی کسی بامن دوست نیستو.منو بخاطر کمک می خان؟

چون کاری از دستشون برنمیاد که برات انجام بدن حتی همون دوستی ساده.

به فکر آیندت باش، ایندت تو دستاته.

اومدیمو بورسیه گرفتی واسه رفتن به خارج اون وقتم که خودتی وخودت. بده؟ ناراحتی داره؟

شاد باش و شاد زندگی کن حتی با وجود آوار مشکلات.

به برادرتونم روحیه بدید.

زندگی سخته اگه سخت بگیری راحته اگه آسون ازش بگزرید.

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10870
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا رو حفظم راهکار عملی میخوام ... با تنهایی چیکار کنم ؟؟ دیگه تبدیل شدم به یه ادم عصبی از فشار استرس و ناراحتی به کندن مزه و ناخونو ابرو افتادم من یه روانیم .. نه ؟؟؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10870
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چون گوشیم سال به سال نه زنگ میخوره نه از دوستی پیامی میاد چه طور میگید شاد باشم شما دعوای مامان و بابای منو ندید که چقد وحشتناکه

6. کاربران زیر از بازنده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

حتما پبش یک روان پزشک برید
    با دارو درمانی مشکلتون حل میشه

شما دچار افسردگی شدید هستید
    بهتره ایندتونو به خاطر افرادی که ارزش ندارن به خطر نندازید.

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    دوست من تنهایی شما به خاطر طرز فکر شماست که در مقابل این فشار ها داره از هم میپاشه
    باید قوی باشید و بی خیال و نزارید این دعوا ها رو شما تاثیر بزاره
    چ خوشتون باید چ نیاد پدرمادر شما 2 تا مهره سوخته ان تو بازی زندگی
    و اگر شما عاقل باشید به آتیش این زندگی نخواهید سوخت
    تنهایتون و با کمک به آدما و و پیشرفت خودتون پر کنید و سعی کنید به جای اینکه تشنه محبت باشید به همه محبت بکنید
    روابط اجتماعیتون و بیشتر بکنید و فراموش نکنید بعضی از آدما پیش آدم نباشن خیلی بهتره
    پس سعی نکنید هر ننه قمری رو به تنهایتون راه بدید
    تنهایی شما باید با خود سازی همراه باشه نه خود سوزی
    باید قوی باشید و از اشتباهات پدرمادرتون تجربه کسب کنید و زندگی آرامی رو برای فرزندانتون فراهم کنیید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10870
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

والا من به همه محبت میکنم ولی عکسش وجود نداره
    از همه ممنونم که راهکار پیشنهاد دادید .... موفق و موید باشید.

10. کاربران زیر از بازنده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط بازنده نمایش پست ها
    چون گوشیم سال به سال نه زنگ میخوره نه از دوستی پیامی میاد چه طور میگید شاد باشم شما دعوای مامان و بابای منو ندید که چقد وحشتناکه
    سلام
    واقعا متاسفم براي شرايطي ك داري.ولي بهت تبريك ميگم ك استوار موندي.البته كنار ازين موضوع ك خودكشي كردي كه راهش نيستاااااا
    از مشاوره استفاده كن.اگه هزينشو نداري از بچه هاي همين سايت كمك بخواه.بلاخره 10 تا فكر بهتر از ي فكر جواب ميده.هميشه يادت باشه توي سختيها انسان بهترين پيشرفتها رو ميكنه.براي تنهايي راه هايي هست.مثلا كتاب هاي جذاب يا دوستان يا موارد ديگه...
    فكر نكن روهوا دارم حرف ميزنم.حتما توي دوره هاي زندگي آقاي دكتر محمود معظمي شركت كن.اردوهاي گردشگريش نگرش انسانو به دنيا و فلسفه هستي عوض ميكنه چ برسه به شرايط خاص تو...
    توي اينترنت بزن محمود معظمي برو توسايتش.عضو اردوهاي گردشيش بشو و برو.از همه مهمتر عضو سيستم پيامكي عقاب هم بشو.اومدن روزانه يه اس ام اس اميدبخش براي تو اونم به اسن خودت خيلي كمكت ميكنه.توكل به خدا هم يادت نره
    اميدوارم كمكت كرده باشم.راستي حتما برو به سايت محمود معظمي هزينه ايي نداري...
    التماس دعا

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10870
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم از راهنماییتون ولی خودتون دیدید عده خیلی کمی نظر دادن .....

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9458
    تشکـر
    30
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم خودتو بیشتر از این اذیت نکن،همین که خودت خوبی و نذاشتی شرایط ازت یه ادم بد بسازه خودش کلیه،ادمایی هستن با وجود اینکه وضیت زندگیشون خوبه میرن سراغ کارای...تو که تا حالا تونستی پس می تونی ادامه بدی،استعدادت هم که خوبه، همه ی تلاشتو بذار روی درس خوندنت ایشاا...چند سال دیگه هم میتونی یه کار خوب پیدا کنی و استقلال مالی و یه زندگی بهتر،خدا رو چه دیدی شاید یه مرد خوبم اومد خواستگاری تو این مدت،به نظرم رابطه تو با این دوست اینترنتیت اروم اروم کم کن بعدش هم کلا رابطتو قطع کن اخه عزیزم به این دوستی ها اعتباری نیست اگه طرف تو زرد از اب در بیاد نهایتا این تویی که حالت بدتر میشه،گفتی داداش داری،شما دو تا بیشتر از هر کسی می تونید به هم کمک کنید تنهاییتونو با هم پر کنید ؛شما دو تا میتونید بهترین دوست همدیگه باشید حالا اختلاف سنیتون هر چقد هست ، نذار قد خودت اذیت شه تو درساش کمکش کن،با هم حرف بزنید با هم بیایید تو اینتر نت جوک بخونید یه سری سرگرمی های مفید، وقتی تو داداشت با همید مسخره بازی در بیارین شکلک در بیارین بگید و بخندید چه اشکالی داره تا یه کم از این حالت افسردگی بیایید بیرون،به ظاهر سنگین و رنگین افراد نگاه نکن همه ی ادمای خوشحال از این مسخره بازی ها تو خلوتشون دارن باور کن، با هم برید پارک،اشید نذار اختلاف پدر و مادرت اینقد حالتو بد کنه بی خیال باش،به این فک کن که مادرت تا حالا به خاطر شماها تحمل کرده پس بذار این ازخود گذشتگی بی ثمر نباشه اون می خواد شما رو خوب و خوشحال ببینه،عزیزم خوب بمون،مطمئن باش همین موقع کسایی هستن که وضعیتشون از تو بدتره،همین که خودت مقصر هیچ اتفاقی نیستی خیلی خوبه،هیچی بدتر از این نیست که ادم خودش باعث ناراحتی خونوادش باشه،یه کم فکر کن مثلا الان تو یه ادمی بودی باعث ننگ خونوادت و ناراحتی اونا،بازم میگم تو خودت خوبی مطمئنا می تونی یه زندگی خوبی هم داشته باشی،به نظر من خدا همیشه با خوبا هست حتی اگه اونا با خدا نباشن...خوب بودن لیاقت می خواد که خدا این لیاقتو بهت داده ،خوش به حالت،پس نگران نباش همه چی درست میشه

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

دوستم به خودت انرژی مثبت بده و توکل کن بر خدا
    تو اولین کسی نیستی که این مشکلاتو داری
    عزیزم با انرژی درس بخون
    تا بتونی در آینده شغل خوبی داشته باشیو برای خودت یه زندگی بسازی
    خیلی بهتر از زندگی پدر و مادرت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)