نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل منفی نگری شوهرم

1011
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل منفی نگری شوهرم

باسلام و خسته نباشید، 18سال از ازدواج و زندگی مشترکمان می گذرد. زندگی ام را با عشق و علاقه به همسرم با شناخت قبلی که داشتم شروع کردم بعد از مدتی متوجه منفی نگری همسرم شدم، برداشت او از هر چیزی منفی است اوایل تحمل می کردم ولی الان که صاحب دو فرزند می باشم غیرقابل تحمل شده است به خاطر مشکلات مالی سرکار رفتم و درآمد اندک او که کمتر از دستمزد یک کارگر معمولی است جوابگویی زندگی مان نیست هرچه به او اصرار می کنم تغییری در شغل خود بدهد بی فایده است خودش استادکار است ولی بعلت بزدلیش و توکلی که ندارد همش منفی بافی می کند بیشتر دعواهای ما بر سر همین مسئله شغلی و درآمدش است که جوابگویی نیازهای زندگیمان ا زجمله تحصیلات بچه ها و نیازهایشان نیست و موجب شده از من توقع داشته باشد که تمام درآمدم را صرف زندگیمان کنیم هرچند که این کار را هم میکنم اما این بار سنگینی است که من زیربارش خرد شدم لطفا کمکم کنید چه باید بکنم...

2. کاربران زیر از دنا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکل منفی نگری شوهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط دنا نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید، 18سال از ازدواج و زندگی مشترکمان می گذرد. زندگی ام را با عشق و علاقه به همسرم با شناخت قبلی که داشتم شروع کردم بعد از مدتی متوجه منفی نگری همسرم شدم، برداشت او از هر چیزی منفی است اوایل تحمل می کردم ولی الان که صاحب دو فرزند می باشم غیرقابل تحمل شده است به خاطر مشکلات مالی سرکار رفتم و درآمد اندک او که کمتر از دستمزد یک کارگر معمولی است جوابگویی زندگی مان نیست هرچه به او اصرار می کنم تغییری در شغل خود بدهد بی فایده است خودش استادکار است ولی بعلت بزدلیش و توکلی که ندارد همش منفی بافی می کند بیشتر دعواهای ما بر سر همین مسئله شغلی و درآمدش است که جوابگویی نیازهای زندگیمان ا زجمله تحصیلات بچه ها و نیازهایشان نیست و موجب شده از من توقع داشته باشد که تمام درآمدم را صرف زندگیمان کنیم هرچند که این کار را هم میکنم اما این بار سنگینی است که من زیربارش خرد شدم لطفا کمکم کنید چه باید بکنم...
    سلام

عزیز شما بیشتر نیاز به یک مشاور اقتصادی دارید نه خانوادگی. موفق باشید

دکتر-روانشناس

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2535
    تشکـر
    204
    تشکر شده 530 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکل منفی نگری شوهرم

سلام.
    مشکل همسر شما کمبود اعتماد به نفس هستش. ( اینجور که من برداشت کردم )
    باید با یک مشاور صحبت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط دنا نمایش پست ها
    موجب شده از من توقع داشته باشد که تمام درآمدم را صرف زندگیمان کنیم
    در مورد این جملتون من یه چیزی خواستم بگم.
    در آمد مال شماست زندگی برای هردو؟
    به هر حال یه سری شرایط هستن که وقتی نیازی در خانه احساس میشه و مرد خونه جیبش خالیه برای اون کار بد نیست خانوم هم وظیفه خودش بدونه که جای خالی اون نیاز رو برطرف کنه.
    درسته این وظیفه مرد هستش ولی خوب بعضی وقتا شرایط ها هم فرق میکنه.
    امضای ایشان
    کسی حالمو نپرسه...
    دیگه حالی ندارم...
    فقط نفس میکشم...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد