نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دخالت خانواده همسر

972
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10995
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت خانواده همسر

سلام من یه خانوم متاهلم و خانواده من با خانواده شوهرم از نظر مالی سطح شون پایین تر بود ولی با مخالفت هایی که بود ازدواج کردم شوهرم مرد بسیار خوبیه هیچ وقت این تفاوتو به روم نیاورده ولی خانواده شوهرم اگه کسی جهیزیش بهتر ازمن بوده همش تعریف کردن واحساس میکنم تو سرم میزنن واحساس میکنم اصلا بهم احترام نمیزارن وبعضی مواقع گریه میکنم واز شوهرم میخوام که بریم جایی دور از خانوادش زندگی کنیم الانم که حوصله سر کار رفتن ندارم وهمش میخوابم وهیچ هدفی برا خودم ندارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : خسته شدن از زندگی

سلام
    هروقت ک نظر دادن فقط بگین نظر شوهرم فقط برام مهمه و به کسی ربطی نداره (حالا با کمی ادب)
    دیگه دخالت نمیکنن تا ضایع نشن خخخخخخخ

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10456
    تشکـر
    31
    تشکر شده 55 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط n.h نمایش پست ها
    سلام من یه خانوم متاهلم و خانواده من با خانواده شوهرم از نظر مالی سطح شون پایین تر بود ولی با مخالفت هایی که بود ازدواج کردم شوهرم مرد بسیار خوبیه هیچ وقت این تفاوتو به روم نیاورده ولی خانواده شوهرم اگه کسی جهیزیش بهتر ازمن بوده همش تعریف کردن واحساس میکنم تو سرم میزنن واحساس میکنم اصلا بهم احترام نمیزارن وبعضی مواقع گریه میکنم واز شوهرم میخوام که بریم جایی دور از خانوادش زندگی کنیم الانم که حوصله سر کار رفتن ندارم وهمش میخوابم وهیچ هدفی برا خودم ندارم
    به حرف هیچکس اهمیت نده

جهیزیتو پدر و مادرت خریدن و مطمئن باش اگر داشتن بهترشو میخریدن پس از این بابت خودتو ناراحت نکن و زندگیتو بکن

تو اگر بهترینارو هم میبردی بازم یه نفر پیدا میشد بهترشو داشته باشه و بازم همین ماجرا بود

من خودم 40 روز دیگه عروسیمه ولی امسال واسه پدر و مادرم سال مالیه سختی بود اونم بخاطر اشتباه داداشم واینکه داداشمم چندماه پیش عروسیش بود

از پدر و مادرم خواستم فقط چیزای ضروری رو بخرن و هروقت شرایط براشون مساعد شد بقیشو بگیرن

حرف خانواده همسرم هم برام اصلاااااااا مهم نیست چون با شوهرم سر این موضوع کنار اومدم و اون راضیه
    امضای ایشان
    بـــــــی تو میـــــــــرفتم

تنــــــــها،تنــــــــــ ـها

وصبوری مـــــــــــــــــرا

کوه تحسین میکــــــــرد

4. کاربران زیر از tahira-pasha بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دخالت خانواده همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط n.h نمایش پست ها
    اینکه مشکل روز همه عروس و مادرشوهراست

باید صبور باشید

دستور االعمل دوستان هم در این مورد ممکنه موثر باشه

ولی دوری یکی از بهترین گزینه هاست وگرنه به قول قدیمی ها باید یک گوشت در باشه و یک گوشت دروازه

یعنی هرچی گفتن بشنوی و از گوش دیگه به درش کنی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

n.h

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10995
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون عزیزم انشاالله خوشبخت شی وزندگی خوبی داشته باشی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11002
    تشکـر
    49
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دخالت خانواده همسر

به نظر من :
    شما اگه از فامیلای شوهر دور بشید ضرر کردین . با این کار خودتونو محدود کردین .
    اگر اونا قصد توهین نداشته باشن که خب شما ضرر کردی برای هیچ و پوچ فاصله گرفتی.
    و اگر هم قصد توهین داشته باشن بازم شما ضرر کردی . چون اونا به هدفشون رسیدن و شمارو دور کردن .
    بهترین حالت اینه که بی تفاوت باشی . ( نه به ظاهر بلکه واقعا برات مهم نباشه .)یا به قول دوستمون در کمال احترام جواشون رو بده وگرنه تا اخر عمر باید حرف بشنوی . حرفای جدید تر .

موفق و پیروز باشی ... در پناه خالق نیلوفـــر ها
    امضای ایشان
    خدا اینجاست ، در همین حوالی

خدا در رنگ آمیزی نقاشیت پیداست !!!
    خدا در متن توست ...

¸.◦°˚ К∂мЯ∂η ˚°◦.¸

9. کاربران زیر از kamran بابت این پست مفید تشکر کرده اند

n.h

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد