نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: اخلاق بد همسر

13088
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11146
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق بد همسر

با عرض سلام و خسته نباشید اقایی هستم 30 ساله.همسرم یک سال از من بزرگتر است.در زمان ازدواج دوران نامزدی بسیار کوتاهی داشتیم.حدود یکماه که این بااسرار خانواده همسر بود.آشناییمان به خاطر همکار بودن خواهر ایشان با مادر بنده بود.فاصله بین عقدو عروسی نیز یکسال بود در طول همین یکسال بنده متوجه شدم همسرم شدیدا ادم تندی است.و چندین بار با هم بحثمان شد که کار به جدا شدن نبز رسید.ولی به اسرار خانواده ها مجددا ادامه دادیم و دو ماه بعد از عروسی همسر بنده اسرار میکردکه بچه میخواهد وبنده به خاطر شرایطی که بود زیر بار نمیرفتمو میخواستم زمان بیشتری سپری شود.که متاصفانه با پرخاشگری همسرم وحتی کتک کاری او اقدام به بچه کردیم که الان یکساله است.ولی همچنان همسر بنده رفتار تندی با من دارد.شغل من شیفتیست ومجبورم 48 ساعت سر کار باشم و 4روز تعطیل باشم.با اینکه قبل از ازدواج شرایط شغلی را توضییح داده بودم.ولی مدام کج خلقی میکند و در این دو سال زندگی بارها باهم درگیری فیزیکی پیدا کردیم.بدون اینکه رفتار بدی از من دیده باشد به رفت وامد من خیلی حساس است با نیم ساعت تاخیر پرخاشر میشه در صورتی که من فوق العاده صبورم ولی هیچ لذتی از زندگی نمیبرم و هیچ شعله عشقی در رابطه من نیست.لط ف کنید بنده رو راهنمایی کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اخلاق بد همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidemtp نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید اقایی هستم 30 ساله.همسرم یک سال از من بزرگتر است.در زمان ازدواج دوران نامزدی بسیار کوتاهی داشتیم.حدود یکماه که این بااسرار خانواده همسر بود.آشناییمان به خاطر همکار بودن خواهر ایشان با مادر بنده بود.فاصله بین عقدو عروسی نیز یکسال بود در طول همین یکسال بنده متوجه شدم همسرم شدیدا ادم تندی است.و چندین بار با هم بحثمان شد که کار به جدا شدن نبز رسید.ولی به اسرار خانواده ها مجددا ادامه دادیم و دو ماه بعد از عروسی همسر بنده اسرار میکردکه بچه میخواهد وبنده به خاطر شرایطی که بود زیر بار نمیرفتمو میخواستم زمان بیشتری سپری شود.که متاصفانه با پرخاشگری همسرم وحتی کتک کاری او اقدام به بچه کردیم که الان یکساله است.ولی همچنان همسر بنده رفتار تندی با من دارد.شغل من شیفتیست ومجبورم 48 ساعت سر کار باشم و 4روز تعطیل باشم.با اینکه قبل از ازدواج شرایط شغلی را توضییح داده بودم.ولی مدام کج خلقی میکند و در این دو سال زندگی بارها باهم درگیری فیزیکی پیدا کردیم.بدون اینکه رفتار بدی از من دیده باشد به رفت وامد من خیلی حساس است با نیم ساعت تاخیر پرخاشر میشه در صورتی که من فوق العاده صبورم ولی هیچ لذتی از زندگی نمیبرم و هیچ شعله عشقی در رابطه من نیست.لط ف کنید بنده رو راهنمایی کنید.
    خب دوست عزیز در اون مدت یکسال فرصت شناخت رو داشتید و از دستش دادید

به هرحال باید در این مورد بررسی کنید یا مشکلات جسمی و یا مشکلات روحی میتونه عوامل این پرخاشگری باشه

عوامل خانوادگی و محیطی تاثیر زیادی روی رفتار ایشون داشته و دارند

که باید توسط روانشناس بررسی بشه

هر چند در تحقیقات جدید به دستاوردی دست پیدا شده که ناشی از نبود ژنی خاص هست

این ژن نقش مهمی در رشد نوع خاصی از سلولهای مغزی جنین دارد...

این سلولهای مغزی ، ماده شیمیایی موسوم به "سروتونین" تولید می کنند ...

که در کنترل رفتارهای انسان تاثیر عمده ای دارد .به گفته این محققان ، افرادی که از میزان کافی" سروتونین" برخوردار نیستند ...

از اختلالات رفتاری نظیر افسردگی و
    اضطراب بیش از حد رنج می برند...

و عملکرد داروهای معمول نظیر" پروزاک" نیز که برای درمان این بیماریها تجویز می گردند ، در واقع از افزایش سطح سروتونین می باشد...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23446
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقایی هستم 33 ساله،4 سالی میشه که از ازدواجمون می گذره ،همسرم خیلی تند است و پرخاشگر شده و هر حرفی را بدون دلیل (اهانت به من و خانواده من،مشکوک بودن به من) به من میزنه،چندین بار با هم به شدت بحث کردیم ولی یک روحیه خود برتر ی در خودش احساس می کنه و همیشه میخواد که بهش چشم بگیم و در صورت یک مخالفت ،بحث را می اندازه و شروع به توهین می کنه.به ساعات کاری من گیر میده (ساعت 7:00 تا 17:00) وبا وجود داشتن یک بچه ،یک خونه بی نظم و بهم ریخته داریم ،حتی نرسیدن به وضع ظاهری خودشو هم به کار زیادش تو خونه نسبت میده(نه آشپزی میکنه و نه به وضعیت ظاهری خونه میرسه)،اصلا" هم قابلیت بحث هم نداره.اگه ممکنه منو راهنمایی کنید 9

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط المیراد نمایش پست ها
    سلام آقایی هستم 33 ساله،4 سالی میشه که از ازدواجمون می گذره ،همسرم خیلی تند است و پرخاشگر شده و هر حرفی را بدون دلیل (اهانت به من و خانواده من،مشکوک بودن به من) به من میزنه،چندین بار با هم به شدت بحث کردیم ولی یک روحیه خود برتر ی در خودش احساس می کنه و همیشه میخواد که بهش چشم بگیم و در صورت یک مخالفت ،بحث را می اندازه و شروع به توهین می کنه.به ساعات کاری من گیر میده (ساعت 7:00 تا 17:00) وبا وجود داشتن یک بچه ،یک خونه بی نظم و بهم ریخته داریم ،حتی نرسیدن به وضع ظاهری خودشو هم به کار زیادش تو خونه نسبت میده(نه آشپزی میکنه و نه به وضعیت ظاهری خونه میرسه)،اصلا" هم قابلیت بحث هم نداره.اگه ممکنه منو راهنمایی کنید 9
    تایپیک جدا بزنید .دوستان راهنماییتون میکنند.
    از قسمت انجمن موضوع مورد نظر خودتون رو انتخاب کنین و بعد موضوع جدید ارسال کنید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط المیراد نمایش پست ها
    با این اوصاف ایشون نیاز به یه روان پزشک داره
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

6. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39618
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من پنج ماه است عقد کردم تو این پنج ماه متوجه شدم خانومم اخلاقی تند داره کلا می خواد همه رو کنترل کنه حتی توی خونه خودشون مادر و خواهرش رو هم می خواد کنترل کنه خیلی دنبال تمیزی خونست یعنی کسی آشغال بریزه ناراحت میشه جدای اخلاق بدش دوست ندارم ازش جدا بشم خیلی دوسش دارم میشه اخلاقش رو بهتر کرد؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من امشب از سر عجز و بن بست دارم اینجا تایپ میکنم. همیشه فکر میکردم یعنی اینایی خودکشی میکنن چقد احمقن یا اینا از مرگ نمیترسن؟
    الان بعد از سال ها درد و رنج و خستگی تو زندگی متاهلی که هیچیش خودم مقصر نبودم به همین نقطه رسیدم. اما دوست ندارم زنده بمونم و بشم جز افرادی که دلشون ترحم میخواسته. فقط دوست دارم بمیرم، تنها نگرانیم مادرمه که از خبر من ناگهان سکته نکنه. بخاطر همین یه خودکشی اهسته رو پیش گرفتم و به زودی خودمو به یه بیماری ویروسی کشنده مبتلا میکنم بدون درمان و این روند طبیعی مرگ رو پیش میبره خودش. مادرمم امادگی لازمو دیگه پیدا میکنه واسه نبود من. فکر نکنین بچه ام یا هیچ کاری نکردم که این حرفا رو راحت مینویسم. نه . ۳ تا مشاورم به مدت ۳ سال تحت نظر بودیم و اونام هر سه گفتن رفتار همسرم اشتباهه ولی هیچی درست نشد چون اون انجام دهنده نبود. یا یه هفته انجام میداد دیگه برمیگشت به عین قبلش. هر سه گفتن فقط باید جدا شی ولی متاسفانه قدرتشو ندارم اونقدی که ضعیف شدم. حتی مشاوره واسه جدایی اسانم گرفتم ولی باز بی‌فایده بود انگار نابود شدم.
    هیچ کمکی نمیخوام فقط دلم میخواست حرفای دلمو به یکی بگم که اینجا نوشتم.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام خانم
    امیدوارم حالتان خوب باشد.
    می‌توانید عنوان جدیدز باز کنید. با این حال، یکی دو نکته را عرض می‌کنم.
    درباره مشکلاتتان صحبتی نکردید. اگر دیگران بخواهند نظری بدهند باید اطلاعات بیشتری داشته باشند.
    از طرفی، اقدام با خودکشی، چه تدریجی چه آنی، شما را از زیبایی‌های این دنیا و از لطف بیکران خداوندگار که خالق ماست، محروم می‌کند. بسیاری از مشکلات روی خکشی هم دادند. باید آن را شناخت.
    درباره تحصیلات و فرزند احتمالی خود هم بگویید. شاید دیگران هم‌راه حلی بتوانند ارائه کنند که شما را یاری کند.
    موفق باشی .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد