نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: ثبت شرکت

2115
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

ثبت شرکت

سلام به همه.
    امیدوارم حالتون خوب باشه.
    دوستان من و چندنفر..از جمله کسی که قراره باهاش ازدواج کنم..میخواستیم یه شرکت دانش بنیان ثبت کنیم.

اما خانواده ی من مخالفن.کلا با کار کردن من مخالفن.اونم همچین کاری.

چند روز پیش یه خانمی برا یکی از طرح های من خیلی مشتاق شد که سرمایه گزاری کنه.
    ما هم صحبت کردیم و ایشون پیشنهاد مارو برای ثبت شرکت و شراکت..ب این صورت که سرمایه از ایشون و کار علمی و کار از ما پذیرفتن.

اما یه مشکلی هست...

این خانم شرطش برا همکاری و سرمایه گزاری اینه که من حتمن تو گروه باشم..

اما من تا قبل از ازدواجم ب لحاظ حقوقی ب هیچ وجه نمیتونم باشم.فقط میتونم باهاشون همکاری داشته باشم.

چکار کنم بنظر شما؟!؟

یه راهی نیست که بشه شرکت رو ثبت کرد و توش قید بشه که من هر موقع خواستم میتونم بیام و اینقد سهام دار شرکت باشم ؟!!؟؟

من نرم..کلا کنسل میشه.
    در صورتیکه فرصت خیلی خوبیه.هم برا کارمون..هم برا ازدواجمون.

نظر شما چیه؟!؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ثبت شرکت

در حال حاظر تیممون کلا سه نفره.
    من
    و
    نامزد ایندم که ایشون مدیرعامل میشن و این خانم سرمایه دار.
    اگه کار خوب پیش بره چندتا از بچه های دیگه رو بلافاصله اضافه میکنیم.

میشه ب سوال اولم جواب بدین؟!؟ اخه چندتا سوال دیگه هم دارم.
    شرکت رو تحت نظر پارک علم و فناوری میخوایم ثبت کنیم.
    اما خانواده ی ایشون گفتن که ما نه پارک رو میشناسیم نه اون اقا رو(نامزدم با اینکه سنی نداره ولی سابقه کار زیادی داره.پیشنهاد کار از شرکتای دیگه هم زیاد داره.اما میخواد از خودش شرکت داشته باشه.بخاطر یکی از طرحاش..یه رکورد جهانی تو یه رشته ثبت کرده بخاطر همین پیشنهادای زیادی بهش میشه.اونوقت خانواده ی اون خانم اصلا ب ایشون اعتماد ندارن! و فقط رو من مانور میدن )
    میگن که فقط اگه من باشم اون خانم هست.حاظر نیست با نامزدم دونفری فعلا ثبتش کنن.
    راهی هست من تو ثبت شرکتش باشم ولی از لحاظ حقوقی هیچ گونه درگیری با مساعل نداشته باشم؟!؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزم
    برای رسیدن به هدفت اگه با دنیا هم شده بجنگ مطمین باش فردا ک پیروز شدی همون کسایی ک امروز مانعن جلوی موفقیتت فردا پشتت هستن و بهت افتخار میکنن دختر خوب فرصت های ناب زندگیت را از دست نده حق گرفتنیه ، نزار حقت (ک رسیدن به آرزوهات هست) پایمال بشه

4. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه اسمان نمایش پست ها
    سلام به همه.
    امیدوارم حالتون خوب باشه.
    دوستان من و چندنفر..از جمله کسی که قراره باهاش ازدواج کنم..میخواستیم یه شرکت دانش بنیان ثبت کنیم.

اما خانواده ی من مخالفن.کلا با کار کردن من مخالفن.اونم همچین کاری.

چند روز پیش یه خانمی برا یکی از طرح های من خیلی مشتاق شد که سرمایه گزاری کنه.
    ما هم صحبت کردیم و ایشون پیشنهاد مارو برای ثبت شرکت و شراکت..ب این صورت که سرمایه از ایشون و کار علمی و کار از ما پذیرفتن.

اما یه مشکلی هست...

این خانم شرطش برا همکاری و سرمایه گزاری اینه که من حتمن تو گروه باشم..

اما من تا قبل از ازدواجم ب لحاظ حقوقی ب هیچ وجه نمیتونم باشم.فقط میتونم باهاشون همکاری داشته باشم.

چکار کنم بنظر شما؟!؟

یه راهی نیست که بشه شرکت رو ثبت کرد و توش قید بشه که من هر موقع خواستم میتونم بیام و اینقد سهام دار شرکت باشم ؟!!؟؟

من نرم..کلا کنسل میشه.
    در صورتیکه فرصت خیلی خوبیه.هم برا کارمون..هم برا ازدواجمون.

نظر شما چیه؟!؟
    من متوجه نشدم بخاطر مخالفت خانوادتون نمیتونید قبل از ازدواج باشید یا شرایط و قانونی مانع میشود؟
    برای مدیر عاملی نامزدتون تا جایی که من میشناسمشون 19 سالشه و دانشجو هستند غیر ممکنه..مدیر عامل باید حداقل لیسانس باشه..در مورد سهام دار شدن خودتون بعد از ازدواج اول شما به سوال من پاسخ بدید..

6. کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط nard_121 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم بخاطر مخالفت خانوادتون نمیتونید قبل از ازدواج باشید یا شرایط و قانونی مانع میشود؟
    برای مدیر عاملی نامزدتون تا جایی که من میشناسمشون 19 سالشه و دانشجو هستند غیر ممکنه..مدیر عامل باید حداقل لیسانس باشه..در مورد سهام دار شدن خودتون بعد از ازدواج اول شما به سوال من پاسخ بدید..
    درمورد شرایط مدیر عامل نمیدونم.ولی درمورد سوال اولتون...
    من قبل از ازدواجم از طرف خانواده..مانع میشن.اما چون بیس شرکت بخاطر یکی از طرح های منه و اینکه خودمم خیلی ب این کار علاقمندم میخوام یجوری هم تو شرکت سهممو داشته باشم هم اینکه از لحاظ قانونی اگه شرکت چیزیش بشه من درگیر نباشم.
    اما درمورد مدیر عامل هم وکیلمون که تو پارکه علم و فناوریه ندیدم چیزی بگه.اگه ایشون نتونن بشن حتمن کار رو ب من میسپارن یا حداقل کسی دیگه که بهش اعتماد داشته باشن.
    ما برا شروع کار فقط ب پول نیاز داریم.ب تعداد لازم ادمشو داریم که اگه لازم بشه میتونیم اونارو بیاریم تو تیم.

ب پولش نیاز داریم..پول هم اگه من نباشم اونم بهمون نمیدن.

دنبال یه تبصره ایی..قانونی چیزی هستم که هم سهام و سهممو داشته باشم هم ب لحاظ,قانونی درگیر نباشم تا هر وقتی که بخوام.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

من دنبال یه مشاوره ی حقوقی هستم.
    فک کنم تایپیکمو جای مناسبی باز نکردم.درسته؟!؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    10

من دنبال یه مشاوره ی حقوقی هستم.
    فک کنم تایپیکمو جای مناسبی باز نکردم.درسته؟!؟
    من منظور دقیق شما رو نمیففهمم؟شما چطور میخاین سهامدار باشید و از سود سهم داشته باشید ولی به لحاظ قانون یا وقت ضرر شریک نباشید

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

من منظور دقیق شما رو نمیففهمم؟شما چطور میخاین سهامدار باشید و از سود سهم داشته باشید ولی به لحاظ قانون یا وقت ضرر شریک نباشید
    خب منظورم اینه که موقع ثبتش میشه عنوان بشه که من هر موقع خواستم میتونم بیام و یه درصدی رو سهام دار بشم و تا اون موقع از لحاظ قانونی هیچ درگیری نداشته باشم؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

بخاطر اینکه طرح اولیه از منه سودش شامل منم میشه.اما میخوام سهم سهامم رو داشته باشم اما نه الان

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    10

بخاطر اینکه طرح اولیه از منه سودش شامل منم میشه.اما میخوام سهم سهامم رو داشته باشم اما نه الان
    میشه یه کارایی کرد ولی چرا الان نه؟

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

میشه یه کارایی کرد ولی چرا الان نه؟
    خب گفتم که خانوادم شدید مخالفن.کلا با کار کردنم مخالفن اونم همچین کاری.

از مرکز رشد اجازه ی ثبت شرکت گرفتیم.اونا خیلی تشویقمون میکنن.

میخوام شرکت بزنیم همینکه اون مشتاق میشه بیشتر کار کنه.هم جاده ی ازدواجمون هموارتر میشه..هم برا همه سود داره.

اما چون خانوادم مخالفن من میخوام ب لحاظ قانونی تا بعد ازدواجم درگیری نداشته باشم و در عین حال سهم سهامم رو حفظ کنم.

اگه تو قانون یه همچین مسعله ایی جا نداشته باشه ب طریقی که من هم باشم هم نباشم و اون خانم راضی نشه..یه فرصت سرمایه گذاری فوق العاده رو از دست میدیم.و هم اینکه باز من ب خاطر شرایطم شرمنده ی خیلیا میشم و باید تو دلم خجالت بکشم.

چند روز پیش پسر خاله ام و چند نفر حاظر شدن کل سرمایشونو بیارن تا با این طرح یه درامدزایی برا همه بشه.
    پسرخالم با فکرایی که داشت من همه کارا رو تو خونه میتونستم انجام بدم و سودم رو داشته باشم اما خانوادم حتی با اینم مخالف بودن.
    ب حدی که من جرعت نکردم راجبش حتی صحبت کنم

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    10

اینه با مخالفت ها چجوری برخورد کنید رو من نمیدونم ولیکن در مورد شرکت سهامی خاص یا مسولیت محدود که احتمالا مد نظر شماست باید سه نفر برای سهامی خاص و دو نفر برای مسولیت محدود باشید میزان تعهدتونم به میزان سرمایه گذاری بستگی داره برای سهامتون میتونید یک نفر قابل اعتماد سهام شما رو داشته باشه و به شما وکالت تام بده یا جلو به جلو یک اساسنامه برای تغییر اساسنامه اولی پر کنید و از اون فرد و بقیه امضاهاشو بگیرید تا وقتی خواستین وارد بشید بدون هیچ مشکلی بتونید سهام رو بنام خودتون بزنید ولی اینطور که شما میفرمایید بهترین راه متقاعد کردن خانوادتونه

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

به هر حال در کارهای شراکتی هر طرف به سود خودش فکر میکنه

که تمام این مسایل در اساسنامه شرکت درج خواهد شد که هرکدام چنددرصد و در چه مقامی قرار میگیرن

در اداره ثبت شرکت ها افرادی هستند که مشاوره میکنن و میتونید ازشون در این مورد نظر بخوایت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

اینه با مخالفت ها چجوری برخورد کنید رو من نمیدونم ولیکن در مورد شرکت سهامی خاص یا مسولیت محدود که احتمالا مد نظر شماست باید سه نفر برای سهامی خاص و دو نفر برای مسولیت محدود باشید میزان تعهدتونم به میزان سرمایه گذاری بستگی داره برای سهامتون میتونید یک نفر قابل اعتماد سهام شما رو داشته باشه و به شما وکالت تام بده یا جلو به جلو یک اساسنامه برای تغییر اساسنامه اولی پر کنید و از اون فرد و بقیه امضاهاشو بگیرید تا وقتی خواستین وارد بشید بدون هیچ مشکلی بتونید سهام رو بنام خودتون بزنید ولی اینطور که شما میفرمایید بهترین راه متقاعد کردن خانوادتونه
    خانواده که ب هیچ وجه راضی نمیشن.اصلا خیلی چیزا متاسفانه براشون تعریف نشده اس.
    در مورد برخورد و عکس العامل منم باید بگم که دیگه خیلی وقتا ترجیح میدم سکوت کنم.یا تا بخوام راجبش صحبت کنم یا بحث رو عوض میکنن یا شروع میکنن از اینده و برنامه های خودشون برام میگن.پدرم میگه حتی حاظر اون سودی رو که میخوای اونجا داشته باشی خودم مرتب بهت بدم.

متاسفانه من راجب قانون چیز زیادی نمیدونم.
    خلاصه بگم که ما در حال حاظر سه نفریم.من و نامزدم و اون خانم.
    برا دانش بنیان کردنش ب اختراع نیاز داریم که اون خانم نداره و ما براش جور میکنیم.

قراره یه شرکت ثبت کنیم که چندتا از کارای ساده ی خودمون رو تجاری سازی کنیم و کلاسای اموزشی مث رباتیک و برنامه نویسی داشته باشیم.

و اگر من نباشم اون خانم و پولش هم نخواهد بود و در کل همه چیز کنسل میشه.
    بجز این راه ها که فرمودین راه دیگه ایی نیست؟!؟
    اخه فک نکنم ایشون نظر مثبتی راجبشون داشته باشن.

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    به هر حال در کارهای شراکتی هر طرف به سود خودش فکر میکنه

که تمام این مسایل در اساسنامه شرکت درج خواهد شد که هرکدام چنددرصد و در چه مقامی قرار میگیرن

در اداره ثبت شرکت ها افرادی هستند که مشاوره میکنن و میتونید ازشون در این مورد نظر بخوایت
    ما خودمون دنبال کارای ثبتش نمی افتیم.قراره پوب بدیم یه نفر بره برامون ثبتشو بگیره

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    10

بنظر خودتون وقتی خانوادتون اجازه نمیدن باشید و اون خانوم تا نباشید همراهتون نیست چه راهی میتونه باشه...مشکل شما تناقض شدید شرط اون خانوم با خانوادتونه..

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    میزان امتیاز
    11

بنظر خودتون وقتی خانوادتون اجازه نمیدن باشید و اون خانوم تا نباشید همراهتون نیست چه راهی میتونه باشه...مشکل شما تناقض شدید شرط اون خانوم با خانوادتونه..
    بله انگار راهی نداره.
    شاید بهتر باشه اینم کنسل بشه.
    :-(

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد