نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فراموش کردن دوستی گذشته

1290
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11450
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question فراموش کردن دوستی گذشته

سلام من دو سال پیش ب پسری علاقه مند شدم ک یک دوست صمیمی هم داشتم ک منو خیلی راهنمایی میکرد و واقعا دوسم داشت پسر متاسفانه ادم درستی نبود البته من رابطه هم باهاش نداشتم همین دوست صمیمیم وقتی اون میومد طرفم باهام رابطشو کم میکرد منم واسه اینکه اینو از دس ندم رابطمو قطع میکردم باهاش تا اینکه بد جور ماهیتش واسم رو شد من که حال و اوضاع خوبی نداشتم ب دوستم خیلی وابسته شدم جوری ک خلا اونو با این پر کردم تا اینکه الان دو ماهیه با دوستم قهرو اشتیم خیلی دیگه رابطمون خراب شدم من چون وابستش شدم اوضام واقعا خوب نیس خیلی گیر دادم ک بیا برگرد دوباره باهام خوب شو چون واقعا خلا دارم بدونش دو روزیه دیگه جوابمم نمیده میخام واقعا بزارمش کنار تا خودش بیاد طرفم اما خیلی حالم بده انگار هر دردیو ک اون موقع نکشیدم الان دارم میکشم.چی کنم ک فراموش کنم از ذهنم بره دوس دارم محکم باشم ن بی اراده؟؟خسته شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فراموش کردن دوستی گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط zarizari نمایش پست ها
    سلام من دو سال پیش ب پسری علاقه مند شدم ک یک دوست صمیمی هم داشتم ک منو خیلی راهنمایی میکرد و واقعا دوسم داشت پسر متاسفانه ادم درستی نبود البته من رابطه هم باهاش نداشتم همین دوست صمیمیم وقتی اون میومد طرفم باهام رابطشو کم میکرد منم واسه اینکه اینو از دس ندم رابطمو قطع میکردم باهاش تا اینکه بد جور ماهیتش واسم رو شد من که حال و اوضاع خوبی نداشتم ب دوستم خیلی وابسته شدم جوری ک خلا اونو با این پر کردم تا اینکه الان دو ماهیه با دوستم قهرو اشتیم خیلی دیگه رابطمون خراب شدم من چون وابستش شدم اوضام واقعا خوب نیس خیلی گیر دادم ک بیا برگرد دوباره باهام خوب شو چون واقعا خلا دارم بدونش دو روزیه دیگه جوابمم نمیده میخام واقعا بزارمش کنار تا خودش بیاد طرفم اما خیلی حالم بده انگار هر دردیو ک اون موقع نکشیدم الان دارم میکشم.چی کنم ک فراموش کنم از ذهنم بره دوس دارم محکم باشم ن بی اراده؟؟خسته شدم
    خب دوست عزیز شما همونطور که گفتید خواستید خلاء اون پسر رو با دوستتون پر کنید

ولی فکر میکنم اونقدر در این مورد افراط کردید که دوست داشتنتون شبیه یک حصار شده و ایشون رو فراری داده

خب برای اشتی کردن راه های زیادی هست و میتونید با خرید یک هدیه در این مورد کاری کنید

و اینو خوب بدونید که اگر رابطه برقرار شد در حد تعادل باشه چون فکر میکنم دوست خوبی بوده که شمارو از خطرات

اون پسر اگاه میکرده و شاید رفتار شما طوری بوده که خواسته با قهر کردن چیزی رو به شما ثابت کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11450
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فراموش کردن دوستی گذشته

ن ب هیچ صورتی اشتی نمیکنه هزاربار خاستمو ازش عذر خاهی کردم.فک میکنم فقط باید دو هفته ایی نباشم تا اونم ارومتر شه.فقط چی کنم ک نیاد تو ذهنم تا راحتر بگذره زمان واسم.دوستم خیلی کینه اییه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)