نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ابهام در مورد علاقه دختر

833
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb ابهام در مورد علاقه دختر

سلام.من 23 سالمه و حدود 9 ماه پیش به دختری که اون موقع زیاد میدیدمش علاقه مند شدم و بهش پیشنهاد آشنایی برای ازدواج دادم.راستش از رفتار اون هم میشد فهمید که بهم علاقه داره اما اون موقع بدون اینکه خیلی به حرفای من فکر کنه قاطعانه بهم جواب منفی داد و ازم خواست که این موضوعو دیگه باهاش مطرح نکنم(هر چند که من اینکارو کردم اما دوباره همون جواب).خب بعد از این اتفاق به جز یه مدت کوتاه دیگه همو ندیدیم.حالا بعد 8-9 ماه چند بار بهم پیام داد و حالمو پرسید بطور نامحسوسی بهم فهموند که نظرش عوض شده.وقتی بهش گفتم که هنوز سر حرفم هستم، قرار شد چند وقت دیگه با هم بیشتر صحبت کنیم(تا 17 بهمن که کنکور ارشد داریم). بعدش بهم گفت که نظرش قطعی نیست و به دلیلی که بعدا بهم میگه(!) اون موقع اصلا به پیشنهادم توجه نکرده بود و الان خواسته بهم یه فرصتی داده باشه.(البته منم گفتم درسته بهش علاقه دارم اما نظر منم قطعی نیس!)الان چیزی که ذهن منو خیلی درگیر کرده اینه که توی دلش منو دوست داره یا اینکه به قول خودش فقط خواسته حرفامو بشنوه؟اگه کمکم کنید واقعا ممنون میشم.راستی اینم بگم که احتمال اینکه اون موقع با کسی بوده باشه زیر 1 درصده چون واقعا مذهبی و مقداری خجالتیه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ابهام در مورد علاقه دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtn نمایش پست ها
    سلام.من 23 سالمه و حدود 9 ماه پیش به دختری که اون موقع زیاد میدیدمش علاقه مند شدم و بهش پیشنهاد آشنایی برای ازدواج دادم.راستش از رفتار اون هم میشد فهمید که بهم علاقه داره اما اون موقع بدون اینکه خیلی به حرفای من فکر کنه قاطعانه بهم جواب منفی داد و ازم خواست که این موضوعو دیگه باهاش مطرح نکنم(هر چند که من اینکارو کردم اما دوباره همون جواب).خب بعد از این اتفاق به جز یه مدت کوتاه دیگه همو ندیدیم.حالا بعد 8-9 ماه چند بار بهم پیام داد و حالمو پرسید بطور نامحسوسی بهم فهموند که نظرش عوض شده.وقتی بهش گفتم که هنوز سر حرفم هستم، قرار شد چند وقت دیگه با هم بیشتر صحبت کنیم(تا 17 بهمن که کنکور ارشد داریم). بعدش بهم گفت که نظرش قطعی نیست و به دلیلی که بعدا بهم میگه(!) اون موقع اصلا به پیشنهادم توجه نکرده بود و الان خواسته بهم یه فرصتی داده باشه.(البته منم گفتم درسته بهش علاقه دارم اما نظر منم قطعی نیس!)الان چیزی که ذهن منو خیلی درگیر کرده اینه که توی دلش منو دوست داره یا اینکه به قول خودش فقط خواسته حرفامو بشنوه؟اگه کمکم کنید واقعا ممنون میشم.راستی اینم بگم که احتمال اینکه اون موقع با کسی بوده باشه زیر 1 درصده چون واقعا مذهبی و مقداری خجالتیه.
    خب قبل از هر کاری بهتره هیچ گونه پیشداوری و پیشگویی در مورد همدیگه نداشته باشید

چون در این روابط که برای اشنایی بیشتر هست دو طرف باید امادگی رو داشته باشند که هر اتفاقی بیفته

پس حرفای ایشون رو بشنوید و هر حرفی و پیشنهادی دارید بزنید و بعد به هم فرصت بدید تا فکر کنید

در میان میتونید با مشاوره ازدواج هم مشورت کنید تا بتونید راه درست رو پیدا کنید

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

کسی کمکی نمیکنه!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtn نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    فرآيند ازدواج يكم مهمه ك درست اجرا بشه.شما از راه درست وارد شدين.والبته عكس العمل اين خانم هم طبيعي بوده است.خوب و بدش نكن.براي كار الانش بايد بدوني قصدش چيه.
    سعي كن بهش بفهموني قصدت آشنايي براي ازدواج بوده و الانم همينطوره و وقتي با جواب هاي چندباره منفيش مواجه شدي ترجيح دادي مزاحمش نشي چون اون و شما نسبتي باهم نداشتين و قصد شما نيز خير بوده.خيلي راحت بهش بگين اگه دراين جهت تمايل به آشنايي داره ادامه بدين وگرنه دليلي نميبينيد تا با حس سابق ايشونو ببينيد.توجه كنيد روحيات خانمها حساسه.زود وابسته ميشن و اگه نامهربوني بعداز وابستگي ببينند خيلي آثار بدي براي اونا داره .پس با فكر پيش برويد.مشاورين بسيار خوبي دراين سايت هست ك انشاالله كمك ميكنند.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از کمکتون.سعی میکنم تا اون موقع صبر کنم اما استرس زیادی دارم هم واسه این موضوع و هم کنکور.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد