نمایش نتایج: از 1 به 50 از 50

موضوع: خیانت قبل از ازدواج

35619
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت قبل از ازدواج

باسلام
    بنده حدود هشت ماه هست که عقد کرده ام،هر دومون هم دانشجوی دکتری هستیم. لازم به ذکر است که قبل از ازدواج، ما حدود چهار سال با هم در ارتباط برای آشنایی بیشتر(دوستی) بودیم که کل آشناییمون شش سال می شود. همسرم از حدود چهار سال پیش یعنی دو سال بعد از شروع دوستیمان برای تحصیل به خارج رفت و ارتباط ما عمدتا از طریق چت تصویری و تماس بوده که در هر روز حدود چند بار با هم تماس داشتیم و زمان هایی که به ایران بازمی گشت در مدت حدود ده روز با هم بودیم.
    حدود دو سال پیش زمانی که برای مسافرتی به ایران آمد، ما روابطمان خیلی خوب نبود اما او به شهر ما آمد و همدیگر را دیدیم و او در حال عکس گرفتن از من بود که ناگهان در لابه لای عکس ها به طور اتفاقی عکس های چند ساعت قبل او را دیدم که با دختر دیگری انداخته، اون دختر را دورادور می شناختم، او دانشجوی دکتری بود و همسرم می گفت بیشتر پایان نامه اش را کمکش کرده، هیچوقت نمی توانستم تصور کنم که آنها با هم ارتباط داشتند، من می خواستم رابطه را قطع کنم اما اون خیلی گریه کرد و قسم خورد که فقط یه دیدار بوده و رابطه ای بینشون نبوده و قول داد دیگه حرفی بینشون نباشه و من هم با اینکه خیلی ناراحت بودم اما چون دوستش داشتم دلم به حال گریه هاش سوخت و حرفاش را باور کردم.
    اما دیروز اتفاقی توی عکسای قدیمی توی کامپیوترش عکس اون دختر را توی خونش توی خارج دیدم و عکس هایی هم از رابطه جنسی اونها توی خونش بود، از تاریخ عکسها فهمیدم مال حدود 2 ماه قبل از خواستگاری من هست یعنی زمانی که بلیط ایران را برای خواستگاری خریده بود یعنی حدود یک سال پیش، یکسال پیش من از فیسبوک فهمیدم که دختره برای فرصت مطالعاتی رفته خارج البته یک کشور دیگه، و همان موقع به همسرم پاتک زدم که چرا اومده پیش تو، که اون چون من مدرکی نداشتم کامل قضیه را نفی کرد و با من دعوا کرد که چرا بهش الکی انگ می زنم و قسم خورد که اون را ندیده. اما حالا عکسای اون روز را دیدم.
    از دیروز تا حالا همسرم فقط افتاده رو زمین و گریه می کنه و طلب بخشش می کنه و می گه یا منو بکش یا باهام زندگی کن و من بدون تو نمی تونم زندگی کنم و غلط کردم و التماس
    همسرم میگه اون مال قبل از ازدواج بوده و من حالا کامل فرق کردم، اما من میگم ما اون موقع هم دوستی داشتیم برای ازدواج، و اون رابطه ها مال زمانیه که می خواست بیاد خواستگاری
    من چیکار کنم؟ دارم دیوونه میشم
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت قبل از ازدواج

بهتره حالا كه همسرتون واقعا دوستتون داره بهش يك فرصت بدين.ب نظرم بهش بگين براي اثبات حسن نيتش تمام قضايا رو ريز به ريز براتون بگه.بهش بفهمونين شما هم دوسش دارين ولي الان زنجير اعتمادتون يكم شل شده.از حرفهايي كه قراره بشنوين ناراحت نشين هرچند ناراحت كننده هست.ولي بهتره ي فرصت به همسرتون بدين .شايد واقعا عوض شده.چون خيلي از افراد بعد از ازدواج كاملا تغيير ميكنند

3. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه این کار را 2 بار کرده، دفعه اول بخشیدمش اما تقریبا مطمئنم که توی مدتی که با من بوده با اون هم کم و بیش بوده،
    ما قبل از این موضوع خیلی به هم عشقمون را نشون می دادیم و 2 طرفه بود و اون همیشه می گفت تو بهترینی و صد در صد از انتخابم راضیم
    من هم کاری که شما گفتید را کردم و گفتم بهش که کامل موضوع را بگه و اون گفت و قسم خورد که راست میگه و گفت 2 روز تو خارج پیشش بوده و قسم خورد که بیشتر نبوده اما حالا توی عکساش دیدم عکسایی را که مال کمتر 1 ماه قبل از خواستگاریه و اون دختره باز هم باهاش بوده و با هم به مسافرت رفتند و عکس از داخل هتلشون بوده، بهش هنوز نگفتم چون اگه بگم هم دوباره می گه ببخشید
    اینم بگم که توی مدت دوستیمون خیلی روی من حساس بود و می گفت چون ما می خوایم ازدواج کنیم حتی یه خواستگار هم نباید وارد خونتون بشه و برای همه کارهام تصمیم می گرفت

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    بهتره حالا كه همسرتون واقعا دوستتون داره بهش يك فرصت بدين.ب نظرم بهش بگين براي اثبات حسن نيتش تمام قضايا رو ريز به ريز براتون بگه.بهش بفهمونين شما هم دوسش دارين ولي الان زنجير اعتمادتون يكم شل شده.از حرفهايي كه قراره بشنوين ناراحت نشين هرچند ناراحت كننده هست.ولي بهتره ي فرصت به همسرتون بدين .شايد واقعا عوض شده.چون خيلي از افراد بعد از ازدواج كاملا تغيير ميكنند
    آخه این کار را 2 بار کرده، دفعه اول بخشیدمش اما تقریبا مطمئنم که توی مدتی که با من بوده با اون هم کم و بیش بوده،
    ما قبل از این موضوع خیلی به هم عشقمون را نشون می دادیم و 2 طرفه بود و اون همیشه می گفت تو بهترینی و صد در صد از انتخابم راضیم
    من هم کاری که شما گفتید را کردم و گفتم بهش که کامل موضوع را بگه و اون گفت و قسم خورد که راست میگه و گفت 2 روز تو خارج پیشش بوده و قسم خورد که بیشتر نبوده اما حالا توی عکساش دیدم عکسایی را که مال کمتر 1 ماه قبل از خواستگاریه و اون دختره باز هم باهاش بوده و با هم به مسافرت رفتند و عکس از داخل هتلشون بوده، بهش هنوز نگفتم چون اگه بگم هم دوباره می گه ببخشید
    اینم بگم که توی مدت دوستیمون خیلی روی من حساس بود و می گفت چون ما می خوایم ازدواج کنیم حتی یه خواستگار هم نباید وارد خونتون بشه و برای همه کارهام تصمیم می گرفت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    مردی ک به زنش خیانت میکنه از اون به بعد ی مرزهایی براش شکسته میشه و با بخشیدن بیجای شما دوباره هم این کار را میکند از ایشون تعهد رسمی بگیرین ک اگه با دیگه همچین کاری کردن باید مهریه شماراکامل بدهند و حق طلاق هم به شما بدهد

7. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11553
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صدا نمایش پست ها
    باسلام
    بنده حدود هشت ماه هست که عقد کرده ام،هر دومون هم دانشجوی دکتری هستیم. لازم به ذکر است که قبل از ازدواج، ما حدود چهار سال با هم در ارتباط برای آشنایی بیشتر(دوستی) بودیم که کل آشناییمون شش سال می شود. همسرم از حدود چهار سال پیش یعنی دو سال بعد از شروع دوستیمان برای تحصیل به خارج رفت و ارتباط ما عمدتا از طریق چت تصویری و تماس بوده که در هر روز حدود چند بار با هم تماس داشتیم و زمان هایی که به ایران بازمی گشت در مدت حدود ده روز با هم بودیم.
    حدود دو سال پیش زمانی که برای مسافرتی به ایران آمد، ما روابطمان خیلی خوب نبود اما او به شهر ما آمد و همدیگر را دیدیم و او در حال عکس گرفتن از من بود که ناگهان در لابه لای عکس ها به طور اتفاقی عکس های چند ساعت قبل او را دیدم که با دختر دیگری انداخته، اون دختر را دورادور می شناختم، او دانشجوی دکتری بود و همسرم می گفت بیشتر پایان نامه اش را کمکش کرده، هیچوقت نمی توانستم تصور کنم که آنها با هم ارتباط داشتند، من می خواستم رابطه را قطع کنم اما اون خیلی گریه کرد و قسم خورد که فقط یه دیدار بوده و رابطه ای بینشون نبوده و قول داد دیگه حرفی بینشون نباشه و من هم با اینکه خیلی ناراحت بودم اما چون دوستش داشتم دلم به حال گریه هاش سوخت و حرفاش را باور کردم.
    اما دیروز اتفاقی توی عکسای قدیمی توی کامپیوترش عکس اون دختر را توی خونش توی خارج دیدم و عکس هایی هم از رابطه جنسی اونها توی خونش بود، از تاریخ عکسها فهمیدم مال حدود 2 ماه قبل از خواستگاری من هست یعنی زمانی که بلیط ایران را برای خواستگاری خریده بود یعنی حدود یک سال پیش، یکسال پیش من از فیسبوک فهمیدم که دختره برای فرصت مطالعاتی رفته خارج البته یک کشور دیگه، و همان موقع به همسرم پاتک زدم که چرا اومده پیش تو، که اون چون من مدرکی نداشتم کامل قضیه را نفی کرد و با من دعوا کرد که چرا بهش الکی انگ می زنم و قسم خورد که اون را ندیده. اما حالا عکسای اون روز را دیدم.
    از دیروز تا حالا همسرم فقط افتاده رو زمین و گریه می کنه و طلب بخشش می کنه و می گه یا منو بکش یا باهام زندگی کن و من بدون تو نمی تونم زندگی کنم و غلط کردم و التماس
    همسرم میگه اون مال قبل از ازدواج بوده و من حالا کامل فرق کردم، اما من میگم ما اون موقع هم دوستی داشتیم برای ازدواج، و اون رابطه ها مال زمانیه که می خواست بیاد خواستگاری
    با تشکر
    واقعا نظر دادن تو این قضیه سخته. بارها دروغ گفته. تو روش آوردین، انکار کرده، بعد از رو شدن مدرک، عذر خواهی کرده. اگه قرار بود متنبه بشه تو این دو سه دفعه شده بود. نمیگم امکانش اصلا نیست ولی احتمالش کم هست که اینکارشو تکرار نکنه. به صورت هم زمان با دو نفر بوده، تا این حد. اومده ایران با هردوتون قرار گذاشته تو ی روز!قرار بوده بیاد خواستگاری، بلیط گرفته ولی با اون رابطه جنسی داشته که چیزی هم از دست نداده باشه!به نظرم ببخشیدش باز هم ولی اعتماد نکنین. نکه بهش بگین که ندارین، اما باید حواستون رو به شدت جمع کنید و بگید که اولین اشتباهش بعد از این آخریش خواهد بود. زندگی که شوخی نیست.
    واستون آرزوی شادی و آرامش دارم.

9. 2 کاربران زیر از tahmine بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    مردی ک به زنش خیانت میکنه از اون به بعد ی مرزهایی براش شکسته میشه و با بخشیدن بیجای شما دوباره هم این کار را میکند از ایشون تعهد رسمی بگیرین ک اگه با دیگه همچین کاری کردن باید مهریه شماراکامل بدهند و حق طلاق هم به شما بدهد
    مرسی از راهنمایی تون، منم بهش گفتم می بخشمت به شرطی که حق طلاق را بهم بدی، اما گفت هر تعهد رسمی بخواهی می دهم بغیر از حق طلاق، گفت حاضره تعداد سکه های مهریه را رسمی 4 برابر کنه اما حق طلاق نمی ده، چون می گه اگه این حق را بگیری می ری سریع طلاق می گیری، خیلی از اینکه ازش بخوام جدا بشم می ترسه، می گه قول می دم بهترین مرد دنیا بشم و تا آخر عمر طلاقت نمی دم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9852
    تشکـر
    12
    تشکر شده 24 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام
    با تشکر
    باسلام
    اینکه اومدیدوسوال رومطرح میکنیدیعنی هنوزازوی متنفرنیستیداین خیلی خوبه بنده کسایی رومیشناسم قبل ازدواج هزارکارکرده امابعدازدواج دیگه تموم شده وهیچ کس ازگزشته دیگران خبرنداره کسی نمیدونه شایدنفربعدی گزشته اش بدتربوداصلامعلوم نیس نفربعدی باشه یانه به هرحال به نظرحقیرتاعیب کسی روندیدی نبایدباکسی ازدواج کنی وشماعیب اورادیده ای وهیچ انسانی معصوم نیست
    یاحق

12. کاربران زیر از رضاعلوی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmine نمایش پست ها
    واقعا نظر دادن تو این قضیه سخته. بارها دروغ گفته. تو روش آوردین، انکار کرده، بعد از رو شدن مدرک، عذر خواهی کرده. اگه قرار بود متنبه بشه تو این دو سه دفعه شده بود. نمیگم امکانش اصلا نیست ولی احتمالش کم هست که اینکارشو تکرار نکنه. به صورت هم زمان با دو نفر بوده، تا این حد. اومده ایران با هردوتون قرار گذاشته تو ی روز!قرار بوده بیاد خواستگاری، بلیط گرفته ولی با اون رابطه جنسی داشته که چیزی هم از دست نداده باشه!به نظرم ببخشیدش باز هم ولی اعتماد نکنین. نکه بهش بگین که ندارین، اما باید حواستون رو به شدت جمع کنید و بگید که اولین اشتباهش بعد از این آخریش خواهد بود. زندگی که شوخی نیست.
    واستون آرزوی شادی و آرامش دارم.
    مرسی از راهنماییتون
    از این ناراحتم که همیشه خیلی حساس روی دروغگویی بود و می گفت صداقت خیلی مهمه، اما انگار فقط برای من می گفته، چون هنوز هم داره دروغ می گه و می گه 2 روز تو خارج باهاش بوده در صورتی که عکسای مسافرتشون با هم را که حدود 25 روز قبل از خواستگاری من هست را دیدم. ولی بهش نگفتم چون میدونم دوباره می گه ببخشید و به خاک می افته و التماس میکنه
    بهش که می گم چرا این کار را کردی می گه از روی هوس بوده اگر نه اون را دوست نداشتم اما حالا عوض شدم و دیگه نمی کنم

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رضاعلوی نمایش پست ها
    باسلام
    اینکه اومدیدوسوال رومطرح میکنیدیعنی هنوزازوی متنفرنیستیداین خیلی خوبه بنده کسایی رومیشناسم قبل ازدواج هزارکارکرده امابعدازدواج دیگه تموم شده وهیچ کس ازگزشته دیگران خبرنداره کسی نمیدونه شایدنفربعدی گزشته اش بدتربوداصلامعلوم نیس نفربعدی باشه یانه به هرحال به نظرحقیرتاعیب کسی روندیدی نبایدباکسی ازدواج کنی وشماعیب اورادیده ای وهیچ انسانی معصوم نیست
    یاحق
    همسرم هم همین حرف را زد که 99 درصد پسرا قبل از ازدواج اینطوریند، اما به اون هم گفتم که ما قبل از ازدواج هم با هم دوست بودیم، حتی اون زمان اول که دستش رو شد و همه را انکار کرد و گفت یه دیدار ساده بوده و قول داد دیگه نبینه اون را ، اما ادامه داده و دوباره تا قبل از خواستگاری باهاش بوده،
    به همسرم هم گفتم اگر قبل از ازدواج با هم نبودیم اضلا بعد از ازدواج برام مهم نبود با چه کسایی بوده قبل از ازدواج با من، همینطور که می دونم قبل از آشنایی با من دوست دختر بازم داشته اما برام اهمیت نداشت چون اون زمان با هم نبودیم

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

سلام
    موافقم با نظر دوست عزيزمون فقط اضافه كنم بايد براي حق طلاق در واقع حق استفاده از وكالت در طلاق به شما داده بشه تا قانوني باشه.

16. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

همسرم هم همین حرف را زد که 99 درصد پسرا قبل از ازدواج اینطوریند، اما به اون هم گفتم که ما قبل از ازدواج هم با هم دوست بودیم، حتی اون زمان اول که دستش رو شد و همه را انکار کرد و گفت یه دیدار ساده بوده و قول داد دیگه نبینه اون را ، اما ادامه داده و دوباره تا قبل از خواستگاری باهاش بوده،
    به همسرم هم گفتم اگر قبل از ازدواج با هم نبودیم اضلا بعد از ازدواج برام مهم نبود با چه کسایی بوده قبل از ازدواج با من، همینطور که می دونم قبل از آشنایی با من دوست دختر بازم داشته اما برام اهمیت نداشت چون اون زمان با هم نبودیم
    ببينيد من جزو اون 99 درصد نيستمك و نبودم...
    به نظرم اين نوعي خيانت به همسر آينده هست.آشنايي و تعامل با جنس مخالف فرق داره با اين موضوع كه فرد ازين مرز رد بشه.

18. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9852
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

سلام
    قبل ازدواج باشمابوداماچگونه؟؟
    ایانیازهای جنسیش تنهاباوجودشماارضاء میشه؟قطعا اینطورنیست

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9852
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

موافقم با نظر دوست عزيزمون فقط اضافه كنم بايد براي حق طلاق در واقع حق استفاده از وكالت در طلاق به شما داده بشه تا قانوني باشه.
    سلام
    بزرگترین اشتباه دادن یاگرفتن حق طلاق توسط مردبه زن هست اونها به دلیل روحیه حساس کوچکترین اتفاق روبزرگ تلقی میکنن بعدیه مدت پشیمون میشن که دیگه دیره

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

سلام
    بزرگترین اشتباه دادن یاگرفتن حق طلاق توسط مردبه زن هست اونها به دلیل روحیه حساس کوچکترین اتفاق روبزرگ تلقی میکنن بعدیه مدت پشیمون میشن که دیگه دیره
    بزرگترین اشتباه كي؟
    آيا شما از ابتداي اين پست را مطالعه فرموديد؟
    بنده بعنوان يك حقوقدان هدفم اصلاح يك عبارت حقوقي هست تا بعدا ذي حق بتواند از حق تمتع خود استيفا كند.
    در دجه بعدي مخاطب يك دانشجوي دكتري هست كه عقلا داراي اهليت كاملا فكري مي باشد.هدف ما ارايه تمامي راهكارها براي وي مي باشد.
    در انتها از دقت نظر حضرت عالي سپاسگذارم

22. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

سلام
    اين نيز خدمت شما هم عرض كنم كه دادن حق طلاق به زن يك واژه عرفي هست و منظور همان دادن وكالت در طلاق به زن مي باشد.هدفم تصحيح همين اشتباه عرفي هست.ممنون

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

مرسی از راهنمایی تون، منم بهش گفتم می بخشمت به شرطی که حق طلاق را بهم بدی، اما گفت هر تعهد رسمی بخواهی می دهم بغیر از حق طلاق، گفت حاضره تعداد سکه های مهریه را رسمی 4 برابر کنه اما حق طلاق نمی ده، چون می گه اگه این حق را بگیری می ری سریع طلاق می گیری، خیلی از اینکه ازش بخوام جدا بشم می ترسه، می گه قول می دم بهترین مرد دنیا بشم و تا آخر عمر طلاقت نمی دم
    ازش تعهد بگیرین ک اگه این کار را تکرار کرد حق طلاق دارین و مهریه شمارا کامل پرداخت کنن.
    4برابر کردن مهریه تاثیری نداره چون اگه مرد نخواد بده هزار تا راه داره ک ازش دربره

25. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

باسلام
    با تشکر
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم ولی افراد در رابطه با خیانت بر دو نوع هستند یا میتوانند ببخشند و شانس دیگه ای به اون شخص بدهند البته در صورتی که آن شخص واقعا نادم شده باشد و جدا و ازته قلب

به دنبال ایجاد رابطه دیگری نباشد( که معمولا خود اعتراف میکنند نه آنکه طرف مقابل متوجه امر شود).

و نوع دوم که به هیچ وجه و اصلا نمیتوانند گذشت کنند و از ارتباط میرن بیرون.

ولی حتما زندگی کردن با شک و تردید وبه صورت زندانی و زندانبان غلطه و جفت طرفین رو از پا در میاره!!!!؟؟

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

27. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    قبل ازدواج باشمابوداماچگونه؟؟
    ایانیازهای جنسیش تنهاباوجودشماارضاء میشه؟قطعا اینطورنیست
    بله ما با هم دوست بودیم در دانشگاه آشنا شدیم و از اول هم حرف ازدواج را زد اما هر دومون امکان اینکه اون موقع ازدواج کنیم را نداشتیم و می خواستیم با هم بیشتر آشنا بشیم و با آگاهی ازدواج کنیم. برای ازدواج هم همسرم بیشتر از من اصرار می کرد من احساس می کردم بهتره وقتی کامل برگشت ایران ازدواج کنیم، اما اون اصرار می کرد.
    می بخشید متوجه قسمت دوم سوالتون نشدم! ارضا می شه یا می شد؟ حال را می فرمایید یا گذشته را؟ و اینکه اگر گذشته بوده خوب چرا می فرمایید "قطعا" اینطور نیست؟؟ و اینکه اون دختر هم ایران بوده و برای مدتی چند ماهه به خارج سفر کرده بود نه اینکه اون پیش همسرم بوده باشه
    با تشکر

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بسیار از راهنمایی شما سپاسگزارم
    من هم با نظر شما در گرفتن حق طلاق بسیار موافقم اما عرض کردم قبلا که همسرم می گه این کار را نمی کنه چون می ترسه من سریع برم جدا بشم

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم ولی افراد در رابطه با خیانت بر دو نوع هستند یا میتوانند ببخشند و شانس دیگه ای به اون شخص بدهند البته در صورتی که آن شخص واقعا نادم شده باشد و جدا و ازته قلب

به دنبال ایجاد رابطه دیگری نباشد( که معمولا خود اعتراف میکنند نه آنکه طرف مقابل متوجه امر شود).

و نوع دوم که به هیچ وجه و اصلا نمیتوانند گذشت کنند و از ارتباط میرن بیرون.

ولی حتما زندگی کردن با شک و تردید وبه صورت زندانی و زندانبان غلطه و جفت طرفین رو از پا در میاره!!!!؟؟

موفق باشید
    مرسی از راهنمایی شما
    در رابطه با عکس هایی هم که دیدم بهم دروغ می گه، عکس ها مشخصه پنهانی گرفته شده و توسط اون دختر بوده ولی وقتی به همسرم می گم چرا؟ تکذیب می کنه، اصلا نمی تونم درک کنم چرا پنهانی اینقدر عکس گرفته و برای چی می خواسته؟؟
    فقط این را می دونم که اون دختر از وجود من آگاه بوده

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11553
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی کن قضیه رو تا حد امکان کش ندی-میدونم خیلی خیلی سخته-توکل برخدا شاید پشیمون شده. فقط ی کاری نکن روش بهت باز بشه.

32. 2 کاربران زیر از tahmine بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

اینجور که شما میگید دوستتون داره ..اون دختره رفته طرف همسر شما و پسر نمیتونه هوس خودشو کنترل کنه و اون خانم برا فقط رابطه جنسی میخواسته و علاقه ای بهش نداره
    قطعا شما رو دوست داره و همه ادم ها باید یه فرصت بهشون بدیم و انسان خطا انجام میده
    ولی یه پیش نهاد بهت میدم سعی کن یکم سخت بگیری سعی نکن از رابطه ای که بینشون بوده بیشتر بفهمی خودت از نظر روحی دغون میشی
    و مهم تر از همه بستگی به خودت داره که بتونی بهش اعتماد کنی و شک رو از بینتون پاک کنی سریع به تصیمیم ازدواج باهاش نگیرموفق باشی
    بسپارش دست خدا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مرسی از راهنمایی شما
    در رابطه با عکس هایی هم که دیدم بهم دروغ می گه، عکس ها مشخصه پنهانی گرفته شده و توسط اون دختر بوده ولی وقتی به همسرم می گم چرا؟ تکذیب می کنه، اصلا نمی تونم درک کنم چرا پنهانی اینقدر عکس گرفته و برای چی می خواسته؟؟

اون دختره خراب بوده فقط رابطه جنسی میخواسته یا شاید به شما حسادت میکرده
    به نظر من به شوهرت بگو که از عکس ها اگاهی و بگو هیچ وقت نمیبخشیش با اعضا خانوادش اگه رابطتت صمیمه در میون بزار و اون بتونه تعهد بهت بده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

راستی گفتی دختره از شوهرت عکس گرفته شاید از شوهرت میخواسته اخاضی کنه
    ببین ادمای پست زیادن که بخوان رابطه دونفر رو بهم بزنن این اجازه رو نده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9852
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

بله ما با هم دوست بودیم در دانشگاه آشنا شدیم و از اول هم حرف ازدواج را زد اما هر دومون امکان اینکه اون موقع ازدواج کنیم را نداشتیم و می خواستیم با هم بیشتر آشنا بشیم و با آگاهی ازدواج کنیم. برای ازدواج هم همسرم بیشتر از من اصرار می کرد من احساس می کردم بهتره وقتی کامل برگشت ایران ازدواج کنیم، اما اون اصرار می کرد.
    می بخشید متوجه قسمت دوم سوالتون نشدم! ارضا می شه یا می شد؟ حال را می فرمایید یا گذشته را؟ و اینکه اگر گذشته بوده خوب چرا می فرمایید "قطعا" اینطور نیست؟؟ و اینکه اون دختر هم ایران بوده و برای مدتی چند ماهه به خارج سفر کرده بود نه اینکه اون پیش همسرم بوده باشه
    با تشکر
    سلام
    اینوفهمیدم منظورم این بودغریزه جنسیش بدون رابطه نزدیک باشماارضاء نمیشه که این روبه نحودیگری انجام میده
    میتونم بپرسم تحصیلات شماوبه اصطلاح همسرتان درچه رشته ایست؟

39. کاربران زیر از رضاعلوی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اینوفهمیدم منظورم این بودغریزه جنسیش بدون رابطه نزدیک باشماارضاء نمیشه که این روبه نحودیگری انجام میده
    میتونم بپرسم تحصیلات شماوبه اصطلاح همسرتان درچه رشته ایست؟
    یعنی اگه دونفر در آشنایی واسه ازدواج هستن و بهم محرم نیسن و رابطه ندارن مرد باید بره با یکی دیگه رابطه داشته باشه؟! چه مسخره

41. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

اگر همسرت رو هنوز دوست داری، به یک خانواده درمانگر متخصص مراجعه کن که درمان خیانت رو برای همسرت انجام بده

شاید همسرت عادت کرده باشه و اگر واقعا شما رو دوست داشته باشه با پیش مشاور رفتن بشه این عادت رو از بین برد

آرزو می کنم که زندگی تون دوباره مثل قبل بشه و همسرتون دست از این کار برداره

43. 3 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9852
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

یعنی اگه دونفر در آشنایی واسه ازدواج هستن و بهم محرم نیسن و رابطه ندارن مرد باید بره با یکی دیگه رابطه داشته باشه؟! چه مسخره
    سلام
    مانگفتیم بایدباشه اون کسی که اینکاروکرده البته عذرمیخوام ولی ادم نیست
    اماخب این اتفاق افتاده امامیشه دیگه نیفته
    شماکه نمیدونیدشایداون خانوم روصیغه کرده واگراینطورباشه خب نیازهست که به شکل صحیح رفع شده امااگه صیغه نشده بود یعنی یک کسی که انسانیت زیادبراش مهم نیست شایدهم اصلا اهمیت نداره که سرکارصدابایداین موردرومتوجه بشن که چقدرفردمقابل مورداعتمادوپایبندبه مقدسات است

45. 2 کاربران زیر از رضاعلوی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

مرسی از راهنمایی شما
    ببینید عزیز

اینها همش بازی های روان هست که با هاش آشنا هستیم. فرض کنید که شما یک کاراگاه خصوصی رو استخدام کرده بودید و ایشون (کاراگاه) کل روابط رو مستند برای شما فیلمبرداری کرده بود و مشخص

میشد عکسها و غیره رو کی و به چه منظوری تهیه کرده. آیا فرقی در اصل ماجرا و احساس و عدم اطمینان شما میکرد!!!!؟؟؟؟

خیر حتما نه به دنبال اینجور مسائل نگردید چون دردتون رو افزایش میده. به تصمیم و اینده خود فکر کنید.

موفق باشید
    امضای ایشان

47. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

بسیار از راهنمایی شما سپاسگزارم
    من هم با نظر شما در گرفتن حق طلاق بسیار موافقم اما عرض کردم قبلا که همسرم می گه این کار را نمی کنه چون می ترسه من سریع برم جدا بشم
    نظر من كه اصلا صحبت طلاق نيست.وقتي همسرتون اصرار به ادامه داره و بيان ميكنه عاشقتونه پس بهش مهلت بدين.ولي بهش بفهمونين كه اعتماد اوليه كمتر شده.بهش بفهمونيد داشتن هرجور رابطه يكم عميق با دختر ديگه اي اونم بعد از عقد براي هر زني ناخوشاينده.بهتره صحبتي از طلاق نكنيد اصلا.تبعات خوبي نداره.
    اگرمن راسخ هستيد به اين كار اينجوري به همسرتون بگيد كه من بتو فرصت ميدم.گذشته ها رو نديد ميگيرم.ولي عوضش توهم به من اين امتيازو بده اگر بازم با اين دختر يا موارد مشابه سرو سري داشته من وكالت طلاق داشته باشم.
    البته من اينو پيشنهاد نميكنم.زندگي جنگ نيست.هدف همه از ادواج داشتن حال بهتري نسبت به تجرده.صحبت كردن بهترين كاره.اگه بتونيد با اون خانم هم بسيار باروي خوش ولي جدي، اتمام حجت كنيد عالي ميشه.

49. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11602
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام چون قبل ازدواج بوده بزارید رو حساب اشتباه اما دقت کنید وبفهمید که ارتباط قطع شده یانه اگه میخواد هم شماروداشته باشه هم اون سرگرمی توخارج پس جای بحث داره

51. کاربران زیر از ماهایا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نظر من كه اصلا صحبت طلاق نيست.وقتي همسرتون اصرار به ادامه داره و بيان ميكنه عاشقتونه پس بهش مهلت بدين.ولي بهش بفهمونين كه اعتماد اوليه كمتر شده.بهش بفهمونيد داشتن هرجور رابطه يكم عميق با دختر ديگه اي اونم بعد از عقد براي هر زني ناخوشاينده.بهتره صحبتي از طلاق نكنيد اصلا.تبعات خوبي نداره.
    اگرمن راسخ هستيد به اين كار اينجوري به همسرتون بگيد كه من بتو فرصت ميدم.گذشته ها رو نديد ميگيرم.ولي عوضش توهم به من اين امتيازو بده اگر بازم با اين دختر يا موارد مشابه سرو سري داشته من وكالت طلاق داشته باشم.
    البته من اينو پيشنهاد نميكنم.زندگي جنگ نيست.هدف همه از ادواج داشتن حال بهتري نسبت به تجرده.صحبت كردن بهترين كاره.اگه بتونيد با اون خانم هم بسيار باروي خوش ولي جدي، اتمام حجت كنيد عالي ميشه.
    بسیار ممنونم بابت راهنمایی هاتون
    در حال حاضر دارم سعی می کنم همسرم را ببخشم و ماجرا را فراموش کنم و فقط یکبار دیگه بهش اعتماد کنم چون چند روزه داره فقط بهم التماس می کنه و گریه و زاری می کنه و حتی حرف از خودکشی می زنه و می گه اشتباه کردم، البته خیلی برام سخته بخشش، فراموش کردنش سختتره، فقط شاید به مرور زمان بهتر بشم، اما ازش یک تعهد رسمی خواهم گرفت.
    شماره اون خانم را دارم اما اصلا دوست ندارم فکر کنه که اون برای من اهمیتی داره و ممکنه حرفایی بزنه که خیلی ناراحتم کنه و شاید هم بعضی هاش دروغ باشه و فقط برای اذیت من بهم بگه، شخصیتم چنین اجازه ای را بهم نمیده

53. 2 کاربران زیر از صدا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهایا نمایش پست ها
    سلام چون قبل ازدواج بوده بزارید رو حساب اشتباه اما دقت کنید وبفهمید که ارتباط قطع شده یانه اگه میخواد هم شماروداشته باشه هم اون سرگرمی توخارج پس جای بحث داره
    خودش که قسم می خوره من بعد از ازدواج کلا عوض شدم، همه مسیج هاش را چند ماهه پاک کرده، حتی بهش گفتم از فیسبوک آنفرندش کن و همسرم همون لحظه این کار را کرد...
    فقط ترسم از خود اون دختر هست که نکنه دوباره در آینده ای نزدیک یا دور بخواد شروع کنه

55. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اینجور که شما میگید دوستتون داره ..اون دختره رفته طرف همسر شما و پسر نمیتونه هوس خودشو کنترل کنه و اون خانم برا فقط رابطه جنسی میخواسته و علاقه ای بهش نداره
    قطعا شما رو دوست داره و همه ادم ها باید یه فرصت بهشون بدیم و انسان خطا انجام میده
    ولی یه پیش نهاد بهت میدم سعی کن یکم سخت بگیری سعی نکن از رابطه ای که بینشون بوده بیشتر بفهمی خودت از نظر روحی دغون میشی
    و مهم تر از همه بستگی به خودت داره که بتونی بهش اعتماد کنی و شک رو از بینتون پاک کنی سریع به تصیمیم ازدواج باهاش نگیرموفق باشی
    بسپارش دست خدا
    منظورتون را درست متوجه نشدم به نظرتون در ارتباطم با شوهرم مدتی سخت گیر بشم یا اینکه در کنترل ارتباطات همسرم مدتی حساس تر بشم ؟؟؟؟

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    راستی گفتی دختره از شوهرت عکس گرفته شاید از شوهرت میخواسته اخاضی کنه
    ببین ادمای پست زیادن که بخوان رابطه دونفر رو بهم بزنن این اجازه رو نده
    اولش منم فکر کردم شاید خواسته ای از همسرم داشته که این کار را پنهانی کرده اما شوهرم می گه پنهانی نبوده و می دونسته، و این من را خیلی اذیت می کنه که چقدر به اون دختر اعتماد داشته که با وجود اینکه می دونسته شاید در آینده اون دختر عکس ها را به من نشون بده اما براش مهم نبوده!!

57. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11449
    تشکـر
    14
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    ببینید عزیز

اینها همش بازی های روان هست که با هاش آشنا هستیم. فرض کنید که شما یک کاراگاه خصوصی رو استخدام کرده بودید و ایشون (کاراگاه) کل روابط رو مستند برای شما فیلمبرداری کرده بود و مشخص

میشد عکسها و غیره رو کی و به چه منظوری تهیه کرده. آیا فرقی در اصل ماجرا و احساس و عدم اطمینان شما میکرد!!!!؟؟؟؟

خیر حتما نه به دنبال اینجور مسائل نگردید چون دردتون رو افزایش میده. به تصمیم و اینده خود فکر کنید.

موفق باشید
    مرسی، شما درست می فرمایید، البته اینکه همسرم می گه پنهانی نبوده و اون هم خبر داشته مقداری نگرانم می کنه، چون فکر می کنم نکنه بینشون هنوز چیزی وجود داره که همسرم مطمئن بوده که اون دختر از این عکسها در آینده سوء استفاده بر ضد همسرم نخواهد کرد و آنها را به من نشان نخواهد داد؟؟؟

58. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

مرسی، شما درست می فرمایید، البته اینکه همسرم می گه پنهانی نبوده و اون هم خبر داشته مقداری نگرانم می کنه، چون فکر می کنم نکنه بینشون هنوز چیزی وجود داره که همسرم مطمئن بوده که اون دختر از این عکسها در آینده سوء استفاده بر ضد همسرم نخواهد کرد و آنها را به من نشان نخواهد داد؟؟؟
    ببینید همینه که میگم شک خوره روان هست!!!! فکر کنید 40 ---- 50 سال بخواهید با چنین افکاری زندگی کنید!@!!؟؟؟؟!!!!
    امضای ایشان

59. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

منظورتون را درست متوجه نشدم به نظرتون در ارتباطم با شوهرم مدتی سخت گیر بشم یا اینکه در کنترل ارتباطات همسرم مدتی حساس تر بشم ؟؟؟؟
    اره باهاش سرسخت باش همونطور که دوستان اشاره کردن هرررطور شده حق طلاق وازش بگیر..
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

61. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15358
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

agar ykam deqat konid mibinim k hameye in masael marbut b khosh gozarani va havashaye zod gozar hast....chandi tafakor konid...aya shoma rezayate kamel ra az lahaze jensi va atefi az shoharetan kasb kardeid?

62. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من حدود 1 سال هست که ازدواج کردم و بلافاصله بعد از عروسی به خارج از کشور اومدیم.
    قبل از ازدواج ما حدود دو سال باهم رابطه داشتیم به دلیل مخالفت خانواده من برای ازدواج ما.
    تازگی متوجه شدم همسرم قبل از آشنایی با من کسی رو برای 2 ماه صیغه کرده بوده ولی به من نگفته بود قبلا.
    الان باردار هستم و خیلی از آینده نگرانم.
    لطفا راهنمایی کنید.

63. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27755
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.m71 نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود 1 سال هست که ازدواج کردم و بلافاصله بعد از عروسی به خارج از کشور اومدیم.
    قبل از ازدواج ما حدود دو سال باهم رابطه داشتیم به دلیل مخالفت خانواده من برای ازدواج ما.
    تازگی متوجه شدم همسرم قبل از آشنایی با من کسی رو برای 2 ماه صیغه کرده بوده ولی به من نگفته بود قبلا.
    الان باردار هستم و خیلی از آینده نگرانم.
    لطفا راهنمایی کنید.
    سلام
    دوست عزیز بهتره برای اینکه به جواب بهتری برسید یک تاپیک جداگانه ایجاد کنید تا دوستان بهتر راهنمایی کنن.

ضمن اینکه من بعنوان یک بیتجربه باید خدمتتون بگم که نباید به گذشته ای که گذشته توجه خیلی زباد بکنید
    اگه این رابطه ادامه داره که اون بحثش جداس
    ولی اگه تموم شده زیاد ذهن خودتونو درگیر نکنید و به فکر ایندتون و بچتون باشید

به قول معروف خاک باغچه هم که زیر و رو کنی کرم توش هس،پس زیاد در گذشته تجسس نکنید

موفق باشید

64. کاربران زیر از Nashenassss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز در حال حاضر گرفتن حق طلاق به شما هیچ کمکی نمیکنه. هرچند من با اینکه خودم یه خانم هستم ولی با گرفتن حق طلاق مخالفم. چون لااقل خود من شدیدا ادم احساساتی هستم و بارها پیش اومده تو اوج عصبانیت پیش خودم فکر کردم اگه حق طلاق داشتم میرفتم و جدا میشدم! و خوبه که این حق رو نگرفتم وگرنه تا حالا صدبار جدا شده بودم. درحالیکه الان خداروشکر زندگی خوبی داریم و قطعا پشیمون میشدم.

در ثانی گرفتن حق طلاق دردی از شما دوا نمیکنه. اخرش که چی؟ اگه خدای نکرده همسرتون دوباره خیانت کرد، میخواین جدا بشین؟ که چی بشه؟ به قول دوستان مثل زندان بان فقط باید وقت و انرژی بذارین واسه کنترل مداوم همسرتون و با یه شک دایمی زندگی تونو سپری کنین.
    بهترین کار اینه که هر دو به یه مشاور مجرب مراجعه کنین. اینجوری مشخص میشه که همسرتون واقعا پشیمون شده یا یه حس لحظه ایه.
    صحبت یه عمر زندگیه. ریسک نکنین.
    الان چون شما براش تازگی دارین شاید موقتا روابط دیگه رو تموم کنه، اما فردا ممکنه به خاطر تنوع طلبی هم که شده دوباره کاراشو از سر بگیره و ظاهرا اونقدر هم دروغگوی قهاریه که شما ذره ای شک نمیکنین.

66. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Nashenassss نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز بهتره برای اینکه به جواب بهتری برسید یک تاپیک جداگانه ایجاد کنید تا دوستان بهتر راهنمایی کنن.

ضمن اینکه من بعنوان یک بیتجربه باید خدمتتون بگم که نباید به گذشته ای که گذشته توجه خیلی زباد بکنید
    اگه این رابطه ادامه داره که اون بحثش جداس
    ولی اگه تموم شده زیاد ذهن خودتونو درگیر نکنید و به فکر ایندتون و بچتون باشید

به قول معروف خاک باغچه هم که زیر و رو کنی کرم توش هس،پس زیاد در گذشته تجسس نکنید

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    دوست عزیز در حال حاضر گرفتن حق طلاق به شما هیچ کمکی نمیکنه. هرچند من با اینکه خودم یه خانم هستم ولی با گرفتن حق طلاق مخالفم. چون لااقل خود من شدیدا ادم احساساتی هستم و بارها پیش اومده تو اوج عصبانیت پیش خودم فکر کردم اگه حق طلاق داشتم میرفتم و جدا میشدم! و خوبه که این حق رو نگرفتم وگرنه تا حالا صدبار جدا شده بودم. درحالیکه الان خداروشکر زندگی خوبی داریم و قطعا پشیمون میشدم.

در ثانی گرفتن حق طلاق دردی از شما دوا نمیکنه. اخرش که چی؟ اگه خدای نکرده همسرتون دوباره خیانت کرد، میخواین جدا بشین؟ که چی بشه؟ به قول دوستان مثل زندان بان فقط باید وقت و انرژی بذارین واسه کنترل مداوم همسرتون و با یه شک دایمی زندگی تونو سپری کنین.
    بهترین کار اینه که هر دو به یه مشاور مجرب مراجعه کنین. اینجوری مشخص میشه که همسرتون واقعا پشیمون شده یا یه حس لحظه ایه.
    صحبت یه عمر زندگیه. ریسک نکنین.
    الان چون شما براش تازگی دارین شاید موقتا روابط دیگه رو تموم کنه، اما فردا ممکنه به خاطر تنوع طلبی هم که شده دوباره کاراشو از سر بگیره و ظاهرا اونقدر هم دروغگوی قهاریه که شما ذره ای شک نمیکنین.
    دوستان تایپک مال یک سال پیش لطفا به تاریخ توجه کنید تایپک های قدیمی رو بالا نیارید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

68. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    35550
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[RIGHT][COLOR=#333333][INDENT]دوستان من با این سایت تازه آشنا شدم . مشاور های خوبی داره. حتما یه سر بزنید:

69. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

من باشم جدا میشم...خیانت تنها گناهه غیرقابل بخشش هست از نظرمن
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35785
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...چه داستان خوبی...واقعا عشق پاک یه چیز دیگه است
    امضای ایشان
    http://www.worldlanguage.ir/

71. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38328
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا مردا اینطورین اخه. من نمیفهمم ادم مرض داره یه رابطه خوبو اینجوری خراب کنه اصلا خیانتو درک نمیکنم

72. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

حیانت خیلی دردناکه

73. کاربران زیر از parisa1140 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

خیلی شلوغ و بی نظم نوشتید من متوجه نشدم دقیقا چی شده
    فکر میکنم گفتید رابطه با اون زن مال قبل از شما بوده درسته؟ در این صورت شما حق ندارید ایشون رو مورد شماتت قرار بدید چون زندگی ایشون تا قبل از حضور شما به خودش مربوطه
    اما اگه رابطه مال زمانی باشه که با شما عقد رده، داستان فرق میکنه

75. کاربران زیر از boshiant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد