نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات مالی و اخلاق بد شوهر

1077
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

مشکلات مالی و اخلاق بد شوهر

سلام به همه دوستای گلم خسته نباشید
    شوهرم مرد خیلی کم حرف و آرومی هست چند مدت هست به خاطر شرایط بد اقتصادی که داریم خیلی کم حرف تر شده و سریع عصبانی میشه حتی به خاطر یه چیز کوچولو عصبانی میشه بیشتر وقتا میگه ای کاش تو این شرایط بی پولی اصلا ازدواج نمیکردم با اینکه من اصلا بهش فشار نمیارم وقتی میاد خونه همیشه میخندم جوک میگم شوخی میکنم که بهتر شه ولی بازم سریع به حالت اولش برمیگرده... خودم قبل ازدواج سرکار میرفتم الانم متاسفانه بیکارم دوران مجردیم اگه با 500 هزار تومن میرفتم خرید استرس داشتم که پول ندارم الان 20 هزار تومن دارم احساس پولداری میکنم . به نظرتون چطور رفتار کنم که شوهرم غصه نخوره و به مشکلات اقتصادیمون فکر نکنه؟ به خدا قسم ناراحتیش خیلی عذابم میده
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکلات مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط زری62 نمایش پست ها
    شوهرم مرد خیلی کم حرف و آرومی هست چند مدت هست به خاطر شرایط بد اقتصادی که داریم خیلی کم حرف تر شده و سریع عصبانی میشه حتی به خاطر یه چیز کوچولو عصبانی میشه بیشتر وقتا میگه ای کاش تو این شرایط بی پولی اصلا ازدواج نمیکردم با اینکه من اصلا بهش فشار نمیارم وقتی میاد خونه همیشه میخندم جوک میگم شوخی میکنم که بهتر شه ولی بازم سریع به حالت اولش برمیگرده... خودم قبل ازدواج سرکار میرفتم الانم متاسفانه بیکارم دوران مجردیم اگه با 500 هزار تومن میرفتم خرید استرس داشتم که پول ندارم الان 20 هزار تومن دارم احساس پولداری میکنم . به نظرتون چطور رفتار کنم که شوهرم غصه نخوره و به مشکلات اقتصادیمون فکر نکنه؟ به خدا قسم ناراحتیش خیلی عذابم میده
    سلام

عزیز عصبانیت و ناامیدی یک اختلاله که باید درمان بشه اونم توسط یک مشاور و متخصص. شما کاری نمیتونید انجام بدید غیر از ساخت بستر آرامش در خانه اونم در حد توان خودتون.

ظاهرا امکانات مالی برای مشاور هم ندارید. پس کتابهایی(خود شناسی) در ضمینه خشم و عصبانیت و افسردگی بگیرید و هم خودتان بخوانید و هم همسرتان کمک کننده است تا

امکانات برای مراجعه حضوری فراهم شود. موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات مالی و اخلاق بد شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط زری62 نمایش پست ها
    خب در زندگی خصوصا" اتفاقاتی میفته که فرد رو با تجربه های تازه روبرو میکنه

دوست عزیز ارامش در زندگی این نیست که شما هیچ مشکلی در زندگی نداشته باشید

ارامش زندگی اینه که شما بتونید برای مشکلات زندگی راه حلی پیدا کنید

شاید فعالیت و انجام بعضی کارهای خانگی بتونه شمارو از این وضع رها کنه

چون تا وقتی که این مشکل اقتصادی وجود داره شما هر کاری انجام بدید باز تحت تاثیر این مشکل کمرنگ خواهد شد

پس بهتره اگر تمایل برای برگشت ارامش دارید ببینید میتونید چطور در این مورد کمک حال زندگی مشترکتون باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد