نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دوستی یا زنگ خطر ؟

990
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی یا زنگ خطر ؟

من یه دختر 25 ساله هستم لیسانس دارم در حال حاضرم برا ارشد خودمو اماده می کنم تا به الان با هیچ پسری رابطه دوستی نداشتم گرچه پیشنهادات متعددی برا برقراری ارتباط داشتم شرایط ازدواجم در حال حاضر ندارم اخیرا با آقایی آشنا شدم و ایشون پیشنهاد دوستی و آشنایی دادند قصد ایشون ازدواج نیست به نظرم منم همچین قصدی ندارم فقط برا تجربه و شایدم به خاطر یه سری مسائلیه ک خودتونم درک می کنید می خوام وارد رابطه بشم از طرفی خیلی می ترسم ک این رابطه برا من جدی بشه و به مسائل جدی مثل ازدواج با این اقا فک کنم و وابستگی کاذب ایجاد شه می خواستم راهنماییم کنید که صرفا برا تجربه و داشتن یه مقدار اوقات خوش و سرگرمی ارزششو داره وارد رابطه شم ؟ تمایل به برقراری ارتباط دارم اخیرا هم افزوده شده و دست خودم نیست ممنون می شم راهنماییم کنید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : دوستی یا زنگ خطر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط نارنیا نمایش پست ها
    من یه دختر 25 ساله هستم لیسانس دارم در حال حاضرم برا ارشد خودمو اماده می کنم تا به الان با هیچ پسری رابطه دوستی نداشتم گرچه پیشنهادات متعددی برا برقراری ارتباط داشتم شرایط ازدواجم در حال حاضر ندارم اخیرا با آقایی آشنا شدم و ایشون پیشنهاد دوستی و آشنایی دادند قصد ایشون ازدواج نیست به نظرم منم همچین قصدی ندارم فقط برا تجربه و شایدم به خاطر یه سری مسائلیه ک خودتونم درک می کنید می خوام وارد رابطه بشم از طرفی خیلی می ترسم ک این رابطه برا من جدی بشه و به مسائل جدی مثل ازدواج با این اقا فک کنم و وابستگی کاذب ایجاد شه می خواستم راهنماییم کنید که صرفا برا تجربه و داشتن یه مقدار اوقات خوش و سرگرمی ارزششو داره وارد رابطه شم ؟ تمایل به برقراری ارتباط دارم اخیرا هم افزوده شده و دست خودم نیست ممنون می شم راهنماییم کنید؟
    سلام

مطمئن باش ارزششو نداره، بعدا پشیمون میشی

اگه تو همین سایت یه چرخی بزنی متوجه میشی خلاص شدن از وابستگی که به مرور ایجاد میشه اصلا کار آسونی نیست

بعضی وقتا عقل حکم میکنه بجای اینکه خودمون همه چیزو تجربه کنیم از تجربه بقیه استفاده کنیم
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

مطمئن باش خیلی وابستش میشی مخصوصا که تابحال باکسی دوست نبودی و میشه عشق اولت و هرچقدم خودت کنترل کنی نمیتونی وابستش نشی ، شما که تا الان خودت پاک نگه داشتی ازاین به بعدم همینکارو کن حداقل با یه آدمی برو جلو ارزش داشته باشه و تکلیفی واسه دوستیت مشخص بشه نه این دوستی که از اول قصدش مشخصه ....

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12015
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه تو نمیخوای وابسته شی بااینکه اون بخاد وابسته ات کنه خیلی فرق میکنه من خودم پسرم وابسته کردنی که مسئولیت نیاره
    ارزوی هرپسریه
    اونم میخاد یک ساعتایی خوش باشه این خوش بودنا واسش گذریه ساعت 9 باتو ساعت 10 با یکی دیگه اونیکه وابسته میشه شما دخترایین
    چون پسرا میخان هرجا هستن بگن و بشنون و خوش باشن براشون خیلی فرقی بین شهربازی و دوست دختر نیست
    نه اینکه هممون اینطوریم ولی اینارو وقتی میخای با پسری دوست شی باید همیشه اویزه گوشت کنی که بهت صدمه
    نرسه
    همه که مریض نیستن بخوان ازار برسونن بخدا فرق بین دختر و پسر واقعیه عین فرق گوشی1200 باگلکسی نوت 4
    نمیخاستم و نمیخام بدبینت کنم ولی همیشه نمیشه همه چی رو کنترل کرد
    مخصوصا اگه احساس باشه

6. کاربران زیر از Yazdan67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)