نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: گرم مزاجی و مشکل اتلاف وقت

18283
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12086
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb گرم مزاجی و مشکل اتلاف وقت

سلام مردی 29 ساله هستم 2 ساله با همسر 26 ساله ام ازدواج کرده ام. هفته ای 2 یا 3 بار نزدیکی دارم و در رابطه با همسرم مشکلی از لحاظ روحی و جنسی ندارم. اما با وجود دسترسی آسان به همسرم، هنوز احساس میکنم شهوت در ذهنم است و اصلا کم نمی شود ازدواج نتوانسته از تمایل من به نزدیکی و حتی تمایل به دیگر زن ها بکاهد. و با وجود تحریک شدید اولیه بعد از ارضا و لذت از آن ،سریعا به این فکر می افتم که بازهم وقتم را تلف کردم. درجه گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجی من چقدر است؟ یک مرد معمولی و نرمال طی هفته چندبار ارضا می شود؟ اصلا گرم مزاجی خوب است یا بد؟ بارها تصمیم گرفته ام تعدد نزدیکی ام را کم نمایم اما نتوانسته ام. بدلیل شهوانی بودنم قدرت تمرکز بر مسائل را از دست داده ام.

2. 3 کاربران زیر از relax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : گرم مزاجی و مشکل اتلاف وقت

نقل قول نوشته اصلی توسط relax نمایش پست ها

سلام مردی 29 ساله هستم 2 ساله با همسر 26 ساله ام ازدواج کرده ام. هفته ای 2 یا 3 بار نزدیکی دارم و در رابطه با همسرم مشکلی از لحاظ روحی و جنسی ندارم. اما با وجود دسترسی آسان به همسرم، هنوز احساس میکنم شهوت در ذهنم است و اصلا کم نمی شود ازدواج نتوانسته از تمایل من به نزدیکی و حتی تمایل به دیگر زن ها بکاهد. و با وجود تحریک شدید اولیه بعد از ارضا و لذت از آن ،سریعا به این فکر می افتم که بازهم وقتم را تلف کردم. درجه گرم مزاجی من چقدر است؟ یک مرد معمولی و نرمال طی هفته چندبار ارضا می شود؟ اصلا گرم مزاجی خوب است یا بد؟ بارها تصمیم گرفته ام تعدد نزدیکی ام را کم نمایم اما نتوانسته ام. بدلیل شهوانی بودنم قدرت تمرکز بر مسائل را از دست داده ام.
    با توجه به سن شما این تعداد رابطه در هفته کاملا طبیعی هستش و اصلا نگران نباشید و اگر کمتر بود باید نگران می شدید. چون زن و شوهری در سن شما باید حداقل هفته ای 2 بار رابطه داشته باشند و اگر کمتر بشه نشون دهنده اشکالی در رابطه هستش.

من نمی دونم شما چرا اصلا این موضوع رو وقت تلف کردن می دونی، شما داری به نیاز های خودت و همسرت پاسخ می دی.

به هیچ وجه هم نخواه که کمترش کنی، چون در اون حالت فقط نیاز های خودت و همسرت رو سرکوب می کنی.

اگر شما بدون این تفکرات منفی با همسرت رابطه داشته باشی، مطمئنا می تونی روی مسائل دیگه زندگی تمرکز کنی و تمایل کمتری به زنان دیگه داشته باشی.

در این مورد هر چقدر بیشتر سخت گیری کنی، بیشتر ذهنت درگیر میشه،
    ویرایش توسط prv : 02-08-2015 در ساعت 11:55 AM

4. 2 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط relax نمایش پست ها

سلام مردی 29 ساله هستم 2 ساله با همسر 26 ساله ام ازدواج کرده ام. هفته ای 2 یا 3 بار نزدیکی دارم و در رابطه با همسرم مشکلی از لحاظ روحی و جنسی ندارم. اما با وجود دسترسی آسان به همسرم، هنوز احساس میکنم شهوت در ذهنم است و اصلا کم نمی شود ازدواج نتوانسته از تمایل من به نزدیکی و حتی تمایل به دیگر زن ها بکاهد. و با وجود تحریک شدید اولیه بعد از ارضا و لذت از آن ،سریعا به این فکر می افتم که بازهم وقتم را تلف کردم. درجه گرم مزاجی من چقدر است؟ یک مرد معمولی و نرمال طی هفته چندبار ارضا می شود؟ اصلا گرم مزاجی خوب است یا بد؟ بارها تصمیم گرفته ام تعدد نزدیکی ام را کم نمایم اما نتوانسته ام. بدلیل شهوانی بودنم قدرت تمرکز بر مسائل را از دست داده ام.
    در این مورد عدد و ارقامی برای زن و مرد وجود نداره و شما به هر میزان میتونید رابطه جنسی داشته باشید

ولی اینکه فکر و ذهن شما همیشه درگیر این رابطه باشه یه جور اختلال به حساب میاد

گاهی باید در این موارد با مشاورروانشناس(س.ک.س تراپیست) مشورت کنید تا در این مورد بتونه به شما کمک کنه

چون ممکنه بیش فعالی جنسی هم باشه که دارودرمانی و رفتاردرمانی برای درمان تجویز میشود
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

6. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

به نظر من که گرم مزاج بودن مشکل نیست ، حتی یه نعمته .

عدد خاصی نیست شما حتی اگه توانش رو داشته باشین میتونین حدا اکثر روزی سه بار با همسرتون نزدیکی کنید ، یا حداقل هفته ای سه بار .

به نظر من سعی نکنید خودتون رو سرکوب کنید هر وقت این نیاز رو در خودتن احساس کردین با همسرتون س ک س داشته باشین ، مطمعنن همسرتون هم لذت میبرن ، وقت تلف کردن نیست.

در مورد مثال جنسی با همسرتون صحبت کنین ( از همدیگه بیشتر لذت ببرین ، خجالت نکشید ) ، به نزدیکیتون حالت پویایی بدید . . .

8. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

prv

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12055
    تشکـر
    24
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خانومتون هم تمایل به رابطه ی جنسی با شما رو دارن ؟؟ اگه اینطور هست میتونین حتی رابطتونو بیشتر هم کنین
    رابطه ی جنسی تو زندگی زناشویی یکی از اساسی ترین چیزاس و کم کردن اون باعث سردی شما و همسرتون میشه
    شما با تنوع و تغییرات تو رابطتون میتونین اونو جذاب تر کنین و فقط روی رابطه با همسرتون تمرکز کنید و نه چیز دیگه

10. کاربران زیر از atefeh021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

prv

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40885
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مزاج گرم، یکی از راهکارهاش اینه که در فصول گرم سال و زمان هایی که بدن شما سطح انرژی بالایی داره، تنها سفر کنید. چطور میشه این کار رو کرد؟ 1- یه شهر خنک و خوش آب و هوا رو انتخاب کنید و از قبل برنامه ریزی سفر رو انجام بدید. 2- یه ویلا اونجا اجاره کنید و از قبل پولش رو بدید تا بعدا نتونید کنسل کنید سفر رو
    امضای ایشان
    مشورپ: https://mashverapp.com
    3 مقصد سفر در فصول گرم با اجاره ویلا: https://cutt.ly/bt9LHob

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد