نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: طولانی شدن دوران نامزدی!

1823
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12370
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طولانی شدن دوران نامزدی!

با سلام
    چنانچه مشاوره به صورت چتی باشد ممنون میشوم.
    اما سؤال کلی بنده:
    آخر خرداد ماه یکی از همکلاسی های بنده از من خواستگاری کرد و موافقت صورت گرفت. در این مدت خانواده ها چند بار ملاقات و رفت و آمد داشتند. اما به دلایل متفاوت مراسم نامزدی به تعویق افتاد از جمله: دفاع پایان نامه ایشان، شرایط نداشتن اقوام ایشان برای آمدن از شهرستان به تهران (چون کارمند هستند و تعطیلی در این بین نبود)، محرم و صفر، پایان نامه من، فوت دو نفر از اقوام ایشان (شوهر عمه مادر و دایی پدرشان) و در حال حاضر هم قرار بر بعد از عید شده (ایام فاطمیه). در این مدت واقعا بنده از نظر عاطفی و روانی خیلی روم فشار هست و خب من هم نیاز به ابراز علاقه مندی هام رو دارم و اینکه به من هم ابراز بشه! اما خب چون محرم نیستیم، همش داریم رعایت می کنیم ولی گاهی خیلی افسرده میشم به خاطر این وضعیت چون فکر می کنم نیاز زیادی به ابراز عواطف دارم ولی این 8 ماه فقط تحمل کردم! نمیدونم چکار کنم که هم این طوری نباشم و هم خدا راضی باشه به خاطر روابط ما...
    متشکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : طولانی شدن دوران نامزدی!

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_rashedi نمایش پست ها
    با سلام
    چنانچه مشاوره به صورت چتی باشد ممنون میشوم.
    اما سؤال کلی بنده:
    آخر خرداد ماه یکی از همکلاسی های بنده از من خواستگاری کرد و موافقت صورت گرفت. در این مدت خانواده ها چند بار ملاقات و رفت و آمد داشتند. اما به دلایل متفاوت مراسم نامزدی به تعویق افتاد از جمله: دفاع پایان نامه ایشان، شرایط نداشتن اقوام ایشان برای آمدن از شهرستان به تهران (چون کارمند هستند و تعطیلی در این بین نبود)، محرم و صفر، پایان نامه من، فوت دو نفر از اقوام ایشان (شوهر عمه مادر و دایی پدرشان) و در حال حاضر هم قرار بر بعد از عید شده (ایام فاطمیه). در این مدت واقعا بنده از نظر عاطفی و روانی خیلی روم فشار هست و خب من هم نیاز به ابراز علاقه مندی هام رو دارم و اینکه به من هم ابراز بشه! اما خب چون محرم نیستیم، همش داریم رعایت می کنیم ولی گاهی خیلی افسرده میشم به خاطر این وضعیت چون فکر می کنم نیاز زیادی به ابراز عواطف دارم ولی این 8 ماه فقط تحمل کردم! نمیدونم چکار کنم که هم این طوری نباشم و هم خدا راضی باشه به خاطر روابط ما...
    متشکرم
    خب بعد از عید مشکلی برای نامزدی نخواهید داشت چون کسی با عقد و نامزدی مشکلی نداره که اونو به امامان نسبت میدن

از طرفی بهتره در این موارد بی تابی نکنید چون وقتی نمیتونید شرایط رو تغییر بدید فقط آرامش خودتون رو به هم میزنید ...پس صبور باشید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : طولانی شدن دوران نامزدی!

سلام ساده ترین راه صیغه کردن هست ک هم محرم میشین هم اینکه شهادت هم باشه یا کسی هم فوت کرده باشه اشکالی نداره چون نه جشن میخواد و نه عاقد فقط یکی ک متن صیغه رابلد باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد