نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج فامیلی

1946
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12473
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Wink ازدواج فامیلی

سلام وعرض ادب.خواهشا کمک کنید.من چند وقت پیش با یک دختر که نسبتا فامیل هم هست قرار ازدواج گذاشتم وهمه لحاظ تقریبا بهم میخوردیم.اما من محل ونوع تحصیلم رو به اشتباه گفتم بنابه دلایلی.قرارگذاشتم با خودم بعدا درستش سرفرصت بگم اما فرصت نشد.موقع خواستگاری دختره وخانواده اون متوجه شدن وگفتند که شما دراین مورد به ما دروغ گفتید وهمه چیز بهم خورد.حالا اونها میگن من دروغگوم.موندم که چطور میشه برگشت؟
    باتشکر
    ویرایش توسط siko : 02-16-2015 در ساعت 12:28 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12454
    تشکـر
    4
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اشتباه

باید قبلش میگفتی .
    الان با مرور زمان سعی کن دوباره با دختره حرف بزنی و کلن هر چی دروغ گفتی رو راستشو بگو بهش . صداقت شما برای دختر خیلی مهم است . شما نمی توانید خانواده ی ایشون رو قانع کنید که اشتباه خودتون رو پذیرفتید . ولی می تونید خود دختر را قانع کنید چون بین تون رابطه احساسی بوده است . و برای ازدواج با ایشون ، خود ایشون فقط می توانند خانواده ی خود را قانع کنند.
    صبر داشته باشید و دیگر اشتباه خود را تکرار نکنید .

3. کاربران زیر از MIMO بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12473
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکر ازmimo
    فقط این اشتباه رو داشتم که گفتم.وقرارشد سرفرصت بهش بگم اما مسئله خیلی سریع پیش رفت وفرصت نشد که راستش رو بگم.الان هم خیلی خجالت میکشم که راستش رو بگم.ازیه طرف میخوام فراموشش کنم اما ازطرف دیگه فکرم رو مشغول میکنه.خانوادهشون راضی بودن اما بعدا دختره با باباشون که قضیه دانشگاه رو گفته بودن باباشون مخالفت کرده بود حتی خود دختره هم مخالفن.به نظرتون نباید فراموشش کنم هرچند سخته؟ خودم ازدروغ خیلی بدم میاد اما گفتم بنابه دلایلی گفتم وقرارشد بهش بگم اما سریع گذشت.به نظرخود من دختره رو میشه راضی کرد اما خانوادهشون نه .چطورمیشه خانوادهشون راضی کرد وآیا بعدا سر این قضیه با وجود راضی شدنشون مشکلی پیش نمیاد؟
    ممنون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط siko نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب.خواهشا کمک کنید.من چند وقت پیش با یک دختر که نسبتا فامیل هم هست قرار ازدواج گذاشتم وهمه لحاظ تقریبا بهم میخوردیم.اما من محل ونوع تحصیلم رو به اشتباه گفتم بنابه دلایلی.قرارگذاشتم با خودم بعدا درستش سرفرصت بگم اما فرصت نشد.موقع خواستگاری دختره وخانواده اون متوجه شدن وگفتند که شما دراین مورد به ما دروغ گفتید وهمه چیز بهم خورد.حالا اونها میگن من دروغگوم.موندم که چطور میشه برگشت؟
    باتشکر
    سلام

حتما فراموشش کن

فعلا به درد ازدواج نمیخورین اگر زیر 25 سال هستید حداقل تا 25 سالگی صبر کنین

بیشتر راجب انسان و عشق بخوانید و بدانید

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15305
    تشکـر
    2
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج فامیلی

بعضی حرفا رو نباید زد

حالا که چنین حرفی زدی از فکر دختره بیا بیرون چرا که تا آخر عمرت ممکنه احساس حقارت کنی و شایدم تا آر عمرت سرکوفت بخوری

همسر قحطی که نیست اگر شرایط ازدواج رو داری برو واسه کسی دیگه اگه نداری که فعلا توی این شرایط وانفسا بیخیال بشی هم بهتره

یا علی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد