نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بی میلی همسرم

1448
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی میلی همسرم

سلام من 5ساله ازدواج کردم تا حالا ارضا نشدم اما چیزی که منو ناراحت میکنه همسرم نسبت به من خیلی سرده اصلا براش مهم نیست اگه من اعتراضی بکنم طوری جوابمو میده که اون به من نیازی نداره و من فقط این رابطه تو زندگی برام مهمه چندین بار دلمو شکسته حالا من سردتر از قبل شدم احساس میکنم تحقیر شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بی میلی همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط شمیم عشق نمایش پست ها
    سلام من 5ساله ازدواج کردم تا حالا ارضا نشدم اما چیزی که منو ناراحت میکنه همسرم نسبت به من خیلی سرده اصلا براش مهم نیست اگه من اعتراضی بکنم طوری جوابمو میده که اون به من نیازی نداره و من فقط این رابطه تو زندگی برام مهمه چندین بار دلمو شکسته حالا من سردتر از قبل شدم احساس میکنم تحقیر شدم
    خب این سرد مزاجی میتونه ریشه جسمی و یا روحی داشته باشه و یا اینکه یک جور موضع گیری در برابر رفتاری از شما باشه

علت رو اگر بتونید ریشه یابی کنید بسیار به درمان نزدیک شدید ...

و اگر بتونید در این زمینه با مشاورکردن مشکلتون رو بررسی کنید واقعا" میتونید نتایج مثبتی رو در زندگیتون ببینید

خب این سرد مزاجی میتونه ریشه جسمی و یا روحی داشته باشه و یا اینکه یک جور موضع گیری در برابر رفتاری از شما باشه

علت رو اگر بتونید ریشه یابی کنید بسیار به درمان نزدیک شدید ...

و اگر بتونید در این زمینه با مشاورکردن مشکلتون رو بررسی کنید واقعا" میتونید نتایج مثبتی رو در زندگیتون ببینید

میتونید موارد زیر رو برای درک بیشتر مطالعه کنید ...

1- عوامل ژنتیکی و ارثی در این عامل تمام اعضای خانواده آستانه تحریک جنسی بالایی داشته و عبارت دیگر زود تحریکی ندارند.

2- عوامل تربیتی : وقتی پدر و مادر خود روابط عاطفی مناسبی ندارند اعضای خانواده هم دچار خشکی و سردی در روابط عاطفی با همسران خود خواهند بود

حتی برخی از روان شناسان معتقدند افرادی که مادرانی بسیار دلسوز یا بسیار خشمگین و عصبانی دارند دچار مشکلات جنسی با هسرانشان هستند.

3- استرس شغلی و فشار کار

4- افسردگی و سایر اختلالات روانی مانند بدبینی ها و...

5- تغییرات هورمونی و نبود ویتامین ها

6- تغییرات در وضعیت احساس و عواطف به دلیل برآورده نشدن انتظارات و خواسته ها از طرف همسر، مرد ممکن است خودانگیخته وارد روابط جنسی نشود.

7- مصرف سیگار و...

8- وجود محرک های جذاب تر از همسر در محیط

9- به دلیل احساسی تصمیم گرفتن در ازدواج و کاهش طبیعی احساسات فرد به طور کلی از ازدواج با همسر خود پشیمان شده است.

10- نبود مهارت های شوهر داری در زن

هریک از این عوامل فوق درمان خاص خودش را دارد.

وظیفه زن در این موقعیت:
    زن باید با خویشتن داری و خود کنترلی تا زمان بهبودی همسر به راهکارهای زیر عمل کند:

1- ورزش و تحرکات بدنی

2- برنامه ریزی دقیق روزانه و پرهیز از وقت گذارانی

3- کاهش مصرف غذاهای پر کالری و پر انرژی

4- حذف محرک های برانگیزاننده جنسی تصاویر و افکار

5- شرکت در مجالس مذهبی و معنوی

6- کشف کردن محرک هایی که می تواند همسرش را تحریک کند .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شمیم عشق نمایش پست ها
    سلام

از همسرتان بخواهین با هم به یک مشاور رجوع کنید .این امر ممکنه شالوده زندگی شما رو از هم بپاشه.

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی کن دوباره و از صفر شروع کنی و استفاده از غذاها و داروهای گیاهی که مزاج را گرم میکنه میتونه موثر باشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب شما مي تونيد بايك سري از غذاها و همچنين رفتارهايي كه اكثرا با ديدنشون تحريك مي شن رو امتحان كنيد مطمئن باشيد جواب مي ده

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی تون در حال حاضر من خیلی افسرده شدم چون یه ساله محل کار شوهرم یه شهر دیگه است و من به دلایلی نتونستم باهاش برم البته اونجا خونه پدری در کنار خانوادشه احساس میکنم خیلی ازم دور شده هر هفته میاد خونه ولی خیلی عادی برخورد میکنه منم خیلی زودرنج و حساس شدم رفتارم بد شده و این سرد مزاجی هم از اول زندگی بوده ولی دیگه دارم اذیت میشم لز نظر روحی خیلی داغونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد