نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بدبینی دختر

2670
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12900
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بدبینی دختر

با دختری از طریق اینترنت آشنا شدم ب قصد ازدواج ولی بعد از چند هفته با وجود اینکه هر دو از هم خوشمون میاد بهم میگه ا دوستی با پسر ها برای ازدواج میترسم.دلیل آورد چون خواهرش با همسر سابقش دوست بوده و بعداز خیانت شوهر از هم جدا شدن به دوستی قبل از دواج بدبینه و کلا میترسه ک با من ادامه بده برای آشنایی بیشتر.حتی میترسه خودشو بیشتر معرفی کنه.میگه میترسم مثل خواهرم شکست بخورم.ولی احساس میکنم بهم علاقه داره.من باید چیکار کنم کاز رابطه با من و آشنایی بیشتر نترسه؟اگه ازدواج کنیم این ترس همیشه همراهش هست؟

2. کاربران زیر از farshad_anishtain بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بدبینی دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_anishtain نمایش پست ها
    با دختری از طریق اینترنت آشنا شدم ب قصد ازدواج ولی بعد از چند هفته با وجود اینکه هر دو از هم خوشمون میاد بهم میگه ا دوستی با پسر ها برای ازدواج میترسم.دلیل آورد چون خواهرش با همسر سابقش دوست بوده و بعداز خیانت شوهر از هم جدا شدن به دوستی قبل از دواج بدبینه و کلا میترسه ک با من ادامه بده برای آشنایی بیشتر.حتی میترسه خودشو بیشتر معرفی کنه.میگه میترسم مثل خواهرم شکست بخورم.ولی احساس میکنم بهم علاقه داره.من باید چیکار کنم کاز رابطه با من و آشنایی بیشتر نترسه؟اگه ازدواج کنیم این ترس همیشه همراهش هست؟
    دوست عزیز با احتمال نمیتونید در مورد خواسته کسی صحبت کنید ...

ایشون از رابطه های این چنینی ترس و واهمه داره و شما هم نمیتونید ایشون رو مجبور کنید تا به شما جواب مثبت بده

مگر اینکه شما در عمل اعتمادسازی کنید و بتونید نظر ایشون رو جلب کنید

و کار شما بسیار سخته چون کوچکترین حرکتی میتونه اعتماد ایشون رو از بین ببره

ولی میتونید برای اینکه اعتماد ایشون رو جلب کنید با مشاوری مجرب در مورد ادامه این رابطه مشورت کنید

چون در هر صورت بدبینی ایشون در دراز مدت برای خودش هم دردسرساز خواهد بود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12900
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون جناب farokh .من هیچوقت به ادامه رابطه اصرار نکردم و نمیکنم.این طور از فرمایشتون برداشت کردم که این رابطه در دراز مدت برام مشکل ساز میشه.به نظرتون این خانوم از نظر روانی مشکل دارن؟من نباید به این شکل به رابطه ادامه بدم؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_anishtain نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون جناب farokh .من هیچوقت به ادامه رابطه اصرار نکردم و نمیکنم.این طور از فرمایشتون برداشت کردم که این رابطه در دراز مدت برام مشکل ساز میشه.به نظرتون این خانوم از نظر روانی مشکل دارن؟من نباید به این شکل به رابطه ادامه بدم؟
    خودتون قضاوت کنید کسی که رابطه ای رو با شک و تردید شروع کنه واقعا" میتونید بهش اعتماد کنید ؟

خیلی از افراد وقتی رفتار دیگران رو با عزیزانشون میبینن میخوان انتقامش رو از دیگران بگیرن و یه جورایی

فرافکنی شخصیتی میکنن و به همین خاطر همیشه در پیله ای دفاعی هستند

به همین خاطر به شما در این مورد تذکر دادم ولی میتونید هر دوی شما با مشاورروانشناس حضورا" صحبت کنید

گاهی چیزی که ایشون به لب داره با چیزی که در دل داره متفاوته و نیاز داره کسی کمکش کنه تا از این پیله بیرونش بیاره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12900
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم که جوابمو با حوصله میدین.شما فکر نمیکنید که با این رفتار و نشان دادن ترسش میخواد منو مجاب کنه که پاپیش بذارم و بهمین زودی ازش خواستگاری منم؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25329
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من 19 سالمه و دانشجوی حقوق هستم و از یکی از فامیلا که 18 سالشه خوشم اومد و فکر میکردم که اونم بهم علاقه داره و انقد جلو خودمو گرفتم تا منفجر شدم و بهش پیام تبریک یلدا دادم و بعد اون پرسید شما؟
    منم خودمو معرفی کردم و اون گفت که : براچی به من پیام دادی ؟؟ منم نتونستم چیزی بگم و معذرت خواستم و گفتم اشتباه شده و ... بعد به مامانش گفته که به مامانم زنگ زده و نمیدونم چی گفته...
    چه کنم؟الان وقت امتحانامه و تمرکزی برام نمونده
    در کل چه کنم ؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط camerymh نمایش پست ها
    سلام
    من 19 سالمه و دانشجوی حقوق هستم و از یکی از فامیلا که 18 سالشه خوشم اومد و فکر میکردم که اونم بهم علاقه داره و انقد جلو خودمو گرفتم تا منفجر شدم و بهش پیام تبریک یلدا دادم و بعد اون پرسید شما؟
    منم خودمو معرفی کردم و اون گفت که : براچی به من پیام دادی ؟؟ منم نتونستم چیزی بگم و معذرت خواستم و گفتم اشتباه شده و ... بعد به مامانش گفته که به مامانم زنگ زده و نمیدونم چی گفته...
    چه کنم؟الان وقت امتحانامه و تمرکزی برام نمونده
    در کل چه کنم ؟
    سلام
    بهتره یک پست جدید ایجاد کنید تا مشاورین و دوستان در اونجا جواب شما رو بدن !

http://forum.moshaver.co/f152/%D8%A2...C%D8%AF-19323/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد