نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: علاقه در دانشگاه

1025
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه در دانشگاه

سلام دختر 21 ساله ای هستم و دانشجو سال 3 دانشگاه. از آبان ماه به یکی از همکلاسی های خود کم کم علاقه مند شدم و او سال آخر دانشگاه هست. در طول مدت دانشگاه هرگز به کسی توجهی نداشتم اما بکباره این فرد نظر من رو جلب کرد. اخیرا احساس میکنم که او نیز به من بی میل نیست و رفتارهایی از او میبینم اما باز هم شک دارم. ارتباط ما تنها ارتباط نگاهی هست طوریکه او گاه خیره میشود و گاه که من به او نگاه میکنم بی اعتنایی میکند.... برخی اعتقاد دارند که راه فهماندن علاقه م ارتباط برقرار کردن با اوست اما توانایی اینکارو ندارم و بسیار خجالت میکشم و معتقدم اگر او مایل باشد خودش ارتباط برقرار میکند. زمان زیادی برای من باقی نمانده و نهایت تا خرداد وقت دارم از آنجایی که او ترم آخر است. ممکن هست که من رو راهنمایی کنید که چطورر میتونم از حس اون باخبر بشم یا به او حسم رو منتقل کنم؟ یا راهی برای ارتباط برقرار کردن با او هست؟ از زیاد شدن علاقه م به او نگرانم و از همه مهمتر اینکه میترسم آشنایی بین من و او پیش نیاد و من تا مدت ها مجبور به سرزنش خودم بشم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : علاقه در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnush نمایش پست ها
    سلام دختر 21 ساله ای هستم و دانشجو سال 3 دانشگاه. از آبان ماه به یکی از همکلاسی های خود کم کم علاقه مند شدم و او سال آخر دانشگاه هست. در طول مدت دانشگاه هرگز به کسی توجهی نداشتم اما بکباره این فرد نظر من رو جلب کرد. اخیرا احساس میکنم که او نیز به من بی میل نیست و رفتارهایی از او میبینم اما باز هم شک دارم. ارتباط ما تنها ارتباط نگاهی هست طوریکه او گاه خیره میشود و گاه که من به او نگاه میکنم بی اعتنایی میکند.... برخی اعتقاد دارند که راه فهماندن علاقه م ارتباط برقرار کردن با اوست اما توانایی اینکارو ندارم و بسیار خجالت میکشم و معتقدم اگر او مایل باشد خودش ارتباط برقرار میکند. زمان زیادی برای من باقی نمانده و نهایت تا خرداد وقت دارم از آنجایی که او ترم آخر است. ممکن هست که من رو راهنمایی کنید که چطورر میتونم از حس اون باخبر بشم یا به او حسم رو منتقل کنم؟ یا راهی برای ارتباط برقرار کردن با او هست؟ از زیاد شدن علاقه م به او نگرانم و از همه مهمتر اینکه میترسم آشنایی بین من و او پیش نیاد و من تا مدت ها مجبور به سرزنش خودم بشم.

معمولا در این مواقع از فردسومی که قابل اعتماد باشه و بتونه رازدار باشه استفاده میشه

چون اگر نظر ایشون نسبت به شما منفی باشه وجه شما حفظ خواهد شد

اگر علاقه ای بین شما باشه مسلما" از این طریق میتونید بهش پی ببرید ولی دوست عزیز در این مورد پیشگویی نداشته باشید

چون ممکنه چیزی که شما فکر میکنید و انتظارش رو دارید برای شما اتفاق نیفته
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این فرد سوم فرقی نمیکنه که پسر باشه یا دختر؟ ی آقایی جز همکلاس های مشترکمون هست که حدودا سنشون 30 سال هست و هم با من هم با او در ارتباط هستن؟ فرد خیلی فهمیده ای هستن...به نظرتون گزینه مناسب برای اینکار هستن؟

واقعا خودم هم دوست ندارم پیشگویی کنم اما وقتی بعضی رفتارهاشو میبینم احساس میکنم چیزی هست.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    معمولا در این مواقع از فردسومی که قابل اعتماد باشه و بتونه رازدار باشه استفاده میشه

چون اگر نظر ایشون نسبت به شما منفی باشه وجه شما حفظ خواهد شد

اگر علاقه ای بین شما باشه مسلما" از این طریق میتونید بهش پی ببرید ولی دوست عزیز در این مورد پیشگویی نداشته باشید

چون ممکنه چیزی که شما فکر میکنید و انتظارش رو دارید برای شما اتفاق نیفته

این فرد سوم فرقی نمیکنه که پسر باشه یا دختر؟ ی آقایی جز همکلاس های مشترکمون هست که حدودا سنشون 30 سال هست و هم با من هم با او در ارتباط هستن؟ فرد خیلی فهمیده ای هستن...به نظرتون گزینه مناسب برای اینکار هستن؟

واقعا خودم هم دوست ندارم پیشگویی کنم اما وقتی بعضی رفتارهاشو میبینم احساس میکنم چیزی هست.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز هیچوقت هیچ حرفی رو تو دلت نگهندار و به دنبال بهترین روش برای بیانش باش
    میتونی از یه دوست یا استاد یا روحانی دانشگاه دراین مورد کمک بگیری
    امضای ایشان

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    تشکر شده 37 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام یه روزی که یه جایی مثل اب راکد ایستاده نزدیک برو سوالی بپرس جزوه ای چیزی. یه موضوع نسبتا بی ربط خودش بخواد ادامه داستان رو میگیره

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9006
    تشکـر
    20
    تشکر شده 27 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم اگه دوست داشته باشه حتما اقدامی میکنه ومیاد خواستگاریت..بنظر من اگه پسرا بفهمن کسی دوسشون داره هی واسش طاقچه بالا میذارن وفکر میکنن که حالا کی هستن دیگه!
    بنظر من سنگین باش و به کسی هم نگو...

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

زياد فرق نميكنه،همين كارو كنيد
    خودتونم كوچيك نميشيد
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد