نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: خیانت تلفنی

4519
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13100
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت تلفنی

سلام وخسته نباشید ما 10 ساله که ازدواج کردیم حدود 5 ساله که شوهرم با دخترا یا چت میکنه یا تلفنی صحبت میکنه چند بار که که فهمیدم بعد از انکار کردن وقتی مطمین شد که من میدونم قبول کرد معذرت خواهی کرد که دیگه تموم ولی دوباره شروع میکنه واینو میدونم فقط دوست داره باهاشون حال کنه تو حرفاشون همه کار میکنه و خیلی راحت کنر میذاره در ما رابطه مون خیلی خوبه و ابراز محبت به من داره اما من نمیتونم با این موضوع کنار بیام لطفا راهنمایی کنید

2. کاربران زیر از ماری1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت تلفنی

من یه باربایه مرده توچت یه سایتی حرف میزدم همینجوری واسه وقت کشی
    میگفت من بازناودخترای دیگه رابطه دارم فک کردم زنشودوست نداره یامثلاتامین نمیشه وایناولی خودش میگفت زنموخیلیم دوست دارم بچه ام داشت تازه میگفت ازین که زنم چیزی بفهمه ازکارام خیلی میترسم ولی این رابطه هاام برام حکم تفریح دارن
    هرکی یه جوریه دیگه اینام اینجورین فک نکنم اگه بخاین زندگیتونوادامه بدین کاری ازدستتون بربیادچون غیرحرف زدن که کاری نمیشه کرداونم که خودشون همه ی حرفاروازبرن منتهانمیخان که گوش کنن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

فرقی نداره تلفنی یا.........
    خیانت خیانته
    امضای ایشان

5. 3 کاربران زیر از m:gh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

چند سال پیش با یه آقاییی اشنا شدم از طریق چت همون اول گفت که متاهله ولی چون بخاطر زایمان خانموش که رفته شهر دیگه پیش مامانش و اون تو خونه تنهاست و حوصله ش سر میره میاد چت!!!!!!
    تو مدت خیلی کوتاهی هم پاشو درازتر از گلیمش کرد و منم قطع کردم
    خیانت رو از بعدی نگاه کنی خیانته
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر منم خیانت ریشه زندگیو میسوزونه مخصوصا اگه طرف معتادش بشه دوباره هم اعتماد کردن خیلی سخته
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

8. 2 کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

ببينيد دوستان خيانت يك بحث درونيه و قابل درمان هست .باز هم نظرات متفاوته ولي در كل با مشاوره حل ميشه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaa نمایش پست ها
    ببينيد دوستان خيانت يك بحث درونيه و قابل درمان هست .باز هم نظرات متفاوته ولي در كل با مشاوره حل ميشه
    اگه شوهرت بیاد مشاوره. شوهر من میگه اگه یه بار دیگه اسم مشاوره رو بیاری میزنم در دهنت.....
    امضای ایشان

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

الله اكبر اين چه حرفيه ولي بازم مي گم خود شما هم مي توني مشاور خوبي براش باشي و نم نم صحبت هاتو بهش بقبولوني

12. کاربران زیر از alirezaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

الله اكبر اين چه حرفيه ولي بازم مي گم خود شما هم مي توني مشاور خوبي براش باشي و نم نم صحبت هاتو بهش بقبولوني
    دارم سعیمو میکنم واسش شرط گذاشتم اگه تغییر نکرد طلاق بگیرم ولی تغییر کرده البته هنوز واسه قضاوت زوده حداقل باید یکی دو ماهی بگذره...
    امضای ایشان

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

خوب جاي شكرش باقيه كه تغييرو احساس كردي پس بهش وقت بده

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

خوب جاي شكرش باقيه كه تغييرو احساس كردي پس بهش وقت بده
    باشه ممنون از راهنماییتون
    امضای ایشان

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ماری1 نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید ما 10 ساله که ازدواج کردیم حدود 5 ساله که شوهرم با دخترا یا چت میکنه یا تلفنی صحبت میکنه چند بار که که فهمیدم بعد از انکار کردن وقتی مطمین شد که من میدونم قبول کرد معذرت خواهی کرد که دیگه تموم ولی دوباره شروع میکنه واینو میدونم فقط دوست داره باهاشون حال کنه تو حرفاشون همه کار میکنه و خیلی راحت کنر میذاره در ما رابطه مون خیلی خوبه و ابراز محبت به من داره اما من نمیتونم با این موضوع کنار بیام لطفا راهنمایی کنید
    اگه شوهرت بهت عشق و علاقه داره و مطمئنی که یگانه عشق الهیش هستی ..جای نگرانی نداره چون اگه این شخص با صدنفر هم حرف بزنه درنهایت دیدی که به اونا داره محض معاشرت تفریح یا تنوعه و دیدش نسبت به شما عشقه و این تفکیک پذیره.
    البته من قضاوت نمیکنم که کار ایشون درسته یا غلط .اما اگه مطمئن هستید به عشق به شما جای نگرانی نداره.باهاش رفیق باشید.زندگی رو سخت نگیرید.ولی اگه اطمینان نداری و احتمال میدی از تو رانده شده و به دلیل کمبود عاطفی یا جنسی سمت دخترهای دیگه رفته دراونصورت باید مشکل رو ریشه ای حل کرد

17. کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13134
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام من سه ماهه ازدواج کردم تو این سه ماه متاسفانه رفتارای ناشایستی از شوهرم دیدم شوهرم خیلی دوست داره با دخترا اس ام اس بازی کنه یا تلفنی حرف بزنه چند دفعه تو گوشیش اس ام اس دیدم که با کسی حرف بزنه وقتی ازش توضیح میخوام اولش دوروغ میگه ولی وقتی میبینه جنجال راه میندازم میگه عادتدوران مجردیه و ترکش میکنه من نمیدونم چکار کنم تحملش سخته این موضوع ولی همش بهش شک دارم حس میکنم به من خیانت میکنه چکار کنم این عادت از سرش بیوفته خودش میگه همه مردا همینن همه تنوع طلبن موندم چکار کنم پیش مشاورم نمیاد

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم سبز نمایش پست ها
    با سلام من سه ماهه ازدواج کردم تو این سه ماه متاسفانه رفتارای ناشایستی از شوهرم دیدم شوهرم خیلی دوست داره با دخترا اس ام اس بازی کنه یا تلفنی حرف بزنه چند دفعه تو گوشیش اس ام اس دیدم که با کسی حرف بزنه وقتی ازش توضیح میخوام اولش دوروغ میگه ولی وقتی میبینه جنجال راه میندازم میگه عادتدوران مجردیه و ترکش میکنه من نمیدونم چکار کنم تحملش سخته این موضوع ولی همش بهش شک دارم حس میکنم به من خیانت میکنه چکار کنم این عادت از سرش بیوفته خودش میگه همه مردا همینن همه تنوع طلبن موندم چکار کنم پیش مشاورم نمیاد
    اگه تنوع طلبی ایشون در حد متعارف و نرمال باشه شما میتونی در خودت تنوع وتغییر بدی تا به شما بیشتر جذب بشه.... اما اگه تنوع یه جور مرض تبدیل شده باشه کاریش نمیشه کرد و باید قبل از ازدواج باهاش طی میکردید

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13134
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه راهنمایی کنی چه تنوع و تغییری بدم تو خودم؟ اینجوری مشکل من حل میشه

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13100
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از همتون ولی می خوام ببینم راهی هست که این کار و کنار بذاره

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13211
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : منم مثل تو بودم

سلام عزیزم من هم مشکل تورو داشتم بهتره بگم دارم. با چند تا مشاور مشورت کردم. بل این مدت زمانی که شما نوشتی مطمئن باش این روابط حتما آخرش به رابطه جنسی میرسه و فقط تلفنی نیست. با یه مشاور خوب مشورت کن تا مطمئن بشی علت خیانت اون تو نیستی و مشکلی نداری. بعد یا این رفتارشو قبول کن و باهاش بمون ولی اگه نمیتونی قبول کنی راه هایی که مشاور پیشنهاد میده همه رو برو تا اخلاقشو عوض کنی ولی اگه عوض نشد بیشتر از این عمرتو وقتتو حروم نکن. سعی کن تا به یه تصمیم قطعی برسی و با اطمینان زندگی کنی

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13100
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

راههایی که مشاور بهت پیشنهاد داده چی هستن

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32633
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من یه مشکلی دارم مدت خیلی طولانیه که متوجه شدم مادرم با پسری در ارتباطه ولی فکر نکنم خودش بدونه ک من خبر دارم خیلی سعی کردم درستش کنم کاری کنم که به پدرم‌نزدیک‌ بشه ولی فایده نداشت مثلا بعضی وقتا که میپرسم ازش میپرسم چرا بابا فلان روز دیر اومد میگه نمیدونم بهش میگم خب زنشی بپرس ازش میگه مهم نیست واقعا نمیدونم چیکار کنم باهاش صحبت کنم روم نمیشه یا اینکه کاری کنم پدرم‌متوجه شه واقعا نمیدونم لطفا کمکم کنید

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Timo نمایش پست ها
    سلام من یه مشکلی دارم مدت خیلی طولانیه که متوجه شدم مادرم با پسری در ارتباطه ولی فکر نکنم خودش بدونه ک من خبر دارم خیلی سعی کردم درستش کنم کاری کنم که به پدرم‌نزدیک‌ بشه ولی فایده نداشت مثلا بعضی وقتا که میپرسم ازش میپرسم چرا بابا فلان روز دیر اومد میگه نمیدونم بهش میگم خب زنشی بپرس ازش میگه مهم نیست واقعا نمیدونم چیکار کنم باهاش صحبت کنم روم نمیشه یا اینکه کاری کنم پدرم‌متوجه شه واقعا نمیدونم لطفا کمکم کنید
    سلام دوست عزیز تایپک جدا ایجاد کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

شک به همسر موجب سردی رابطه می شود سردی رابطه منجر به زیادی فاصله بین زن وشوهر میشود زمینه خیانت بیشتر پیش می آرد خیانت باز باعث شک بیشتر و دلسردی بیشتر می شود به هر حال یک حلقه معیوب پیش رونده ایجاد می شود یا باید طلاق گرفت یا برای جبران خلاهای روحی و جنسی همسرتون محبت و عشق بیشتری صرف همسرتون کنید با هم صحبتی بیشتر و مهربانی او را شرمنده کاری که می کند بکنید با عشق سرشار و محبت زیادی که دارید او را از رابطه با دیگران منصرف کنید البته کار سختی است ولی اگر بتوانید به نتیجه برسید بسیار برایتان مفید واقع خواهد شد و خوشبخت خواهید شد

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

وقتی من و همسرم ازدواج کردیم تنها شرط من این بود که ماهواره تو زندگی ما نباشه. همون زمان دوستان و اشنایان تا میشنیدن چه شرطی گذاشتم یا مسخره م میکردن یا میگفتن شرط به نام کردن خونه و زمین میذاشتی، اینم شد شرط؟

ولی الان بعد از 7 سال زندگی مشترک همه اونها حسرت زندگی مارو دارن.
    نمیخوام شعار بدم ولی قلبا اعتقاد دارم ریشه خیلی از خیانتها و بی بند و باری ها همین برنامه های کوفتیه ماهواره س.
    به خدا بعد از یه مدت همه جور کثافتکاری عادی میشه. ادم متوجه تغییرات تدریجی نمیشه.
    یه مثال میزنم. اولین بار که من تو بچگی صحنه لب گرفتن دوتا شخصیت کارتونی رو دیدم، یادمه خیس عرق شده بودم جوری که لباسم به تنم چسبیده بود و از شرم نمیتونستم سرمو بلند کنم و به چهره اطرافیان نگاه کنم. شاید الان مسخره به نظر بیاد ولی دهه هفتاد این چیزا خیلی مستهجن به حساب میومد.

اما به مرور اونقدر این چیزها و مسائل بدتر زیاد شد که اصلا بوسیدن دیگه صحنه دار بودن به حساب نمیاد.

حالا از همین بگیرین تا نمایش روابط نامشروع با توجیهات عاطفی الکی. که مثلا فلان زن اگه خیانت کرد تقصیر شوهرش بود که همش میرفت سرکار و به زنش اهمیت نمیداد.
    یا فلان مرد اگه خیانت کرد تقصیر زنش بود که جز مهمونی رفتن و خرید کردن به هیچ چیز دیگه ای اهمیت نمیداد.

به خدا اینا عادی میشه برای بیننده. همونجور که اون لب گرفتنه تو کارتن ها عادی شده.
    من نمیگم خیلی مومن و حزب الهی هستم. اتفاقا چون خیلی معمولی بودم اغلب دوستام از این تصمیمم تعجب کرده بودن.
    اما الان میبینم خداروشکر شوهرم سرش به زندگی مون گرمه. وقت اضافه مون رو هم به جای نگاه کردن فیلمهای ناجور ماهواره، میریم گردش و تفریح و گپ میزنیم خیلی هم بهمون خوش میگذره.

حالا بعضیا میگن میترسی شوهرت زنهای خوشگلتر از تورو ببینه تو فیلمها هوایی بشه.
    اره. بی رودربایستی میترسم. چون زندگیم برام مهمه. نمیخوام فردا منم بیام اینجا بگم شوهرم با زنهای زیادی رابطه داره و عادی شده براش.
    حتی با خانواده هایی هم که زیادی لباس باز یا ناجور میپوشن رفت و امد نمیکنیم. چون به قول معروف ز دست دیده و دل هردو فریاد، که هرچه دیده بیند دل کند یاد.
    دستی دستی شوهرم رو ببرم از بقیه سان ببینه، بعد کاسه چه کنم دست بگیرم؟

الانم از همه اونایی که این مشکل رو توزندگی شون دارن عاجزانه میخوام زندگی شون رو مرور کنن ببینن چی شد که این روابط براشون عادی شده. ریشه مشکل رو که پیدا کنین حل کردنش راحت تر میشه.

28. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29183
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من کاملا درکت می کنم عزیزم، 6ساله دارم با مردی زندگی میکنم که دقیقا همین بیماری رو داره، 3بار تا حالا کثافت کاری هاش رو شده و دفعه آخر با وساطت و ضمانت مادرشوهرم بخشیدمش. دو سالی بود که رفتارش ظاهرا نرمال بود، ولی متاسفانه چند ماه پیش تصادفی گوشیشو چک کردم، می خواستم از غصه دق کنم...
    باور نمی کردم شوهر تحصیل کرده من انقدر آدم وقیح و عوضی ای باشه، هم زمان با 10-15 تا دختر در ارتباطه، از قربون صدقه و خاطره و عشق و محبت بگیر تا عکس و فیلم سوپر و حرفای مستهجن
    حالم ازش بهم میخوره، ولی چون به داییم بدهی مالی زیادی داریم، مجبورم صبر کنم تا خونه مون فروش بره و قرضمون رو بدیم..
    دارم از درون عذاب می کشم و در ظاهر می خندم و مثل قبل رفتار می کنم
    من مطمئنم این آدم، نمی تونه کثافت کاریاشو ترک کنه، چون بار اولش نیست که قول میده
    برام دعا کنید که قوی باشم و به زودی بتونم ازش جدا بشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد