نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اختلاف با خانواده همسر

1275
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13661
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اختلاف با خانواده همسر

سلام من با شخصی ازدواج کردم که تک فرزند هستش و از نظر مالی زیاد خوب نستن و نتونستن هیچ کمکی مالی به ما داشته باشن به همین دلیل من به همسرم با کار کردن در محیط بیرون کمک کردم که از پس مشکلات مالی برآییم - الان 3 سال و 6 ماه هست که نامزدیم خداروشکر طبقه بالا خانه پدری همسرمو ساختیم و ماشین مجردی من هم شد وسیله نقلیه مون . من و خانواده همسرم قرار گداشتیم که بعد از اتمام خانه و قبل از ازدواج طبقه دوم خانه به اسم هر دو ما سند بخره حالا که بعد از 3 سال و 6 ماه این اتفاق افتاده خانواده شوهرم مخالفت کردن شروع به تیکه انداختن کردن و چیزهایی به من گفتن که اصلاً صحت نداشت مثل این کلمه ( که دارم من و تویی میکنم یا مگه ما چیکارت کردیم ...) من اصلاً نمیتونم جواب بدم و کاملاً ساکت میمونم اینجور مواقع خیلی حرفا تو دلم دارم که بزنم ولی اصلاً کلمه ای نتونستم تا الان بهشون بزنم و الان که دو هفته از سند زدن خونه میگدره مکالمه داخل خانه هم با من تقریباً قطع شد و ختم شده به سلام و شب بخیر و اگه سوالی داشته باشتن بپرسن (یعنی فقط قهر نیستیم ) تازگی یا به شوهرم گفت( که آدم باید هرچی اول تو خونه میاره اول به مادرش بده بعد زنش اینو کی یاد میگیری؟) الان خیلی ناراحتم از این شرایط با پولی که جمع کردیم دو ماه دیگه میخوایم یه مهمونی بگیریم و بریم خونه خودمون ولی میترسم چون قراره با هم تو یه ساختمون زندگی کنیم خیلی دخالت کنن یا کلید خونمونو بگیرن و همش مخل آسایش ما بشن . راستی من به خاطر پیشنهاد شوهرم و خانوادش چون قرار بود زیاد نامزد بمونیم از همون ابتدا دارم با اونا زندگی میکنم ولی چون شاغلم فقط شبها اونجا هستم و روزای تعطیل خونه پدرم . به همین دلیل من زیاد تو خونه کار نمیکنم .. خیلی دارم عذاب میکشم :

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف با خانواده همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط یوتاب نمایش پست ها
    سلام من با شخصی ازدواج کردم که تک فرزند هستش و از نظر مالی زیاد خوب نستن و نتونستن هیچ کمکی مالی به ما داشته باشن به همین دلیل من به همسرم با کار کردن در محیط بیرون کمک کردم که از پس مشکلات مالی برآییم - الان 3 سال و 6 ماه هست که نامزدیم خداروشکر طبقه بالا خانه پدری همسرمو ساختیم و ماشین مجردی من هم شد وسیله نقلیه مون . من و خانواده همسرم قرار گداشتیم که بعد از اتمام خانه و قبل از ازدواج طبقه دوم خانه به اسم هر دو ما سند بخره حالا که بعد از 3 سال و 6 ماه این اتفاق افتاده خانواده شوهرم مخالفت کردن شروع به تیکه انداختن کردن و چیزهایی به من گفتن که اصلاً صحت نداشت مثل این کلمه ( که دارم من و تویی میکنم یا مگه ما چیکارت کردیم ...) من اصلاً نمیتونم جواب بدم و کاملاً ساکت میمونم اینجور مواقع خیلی حرفا تو دلم دارم که بزنم ولی اصلاً کلمه ای نتونستم تا الان بهشون بزنم و الان که دو هفته از سند زدن خونه میگدره مکالمه داخل خانه هم با من تقریباً قطع شد و ختم شده به سلام و شب بخیر و اگه سوالی داشته باشتن بپرسن (یعنی فقط قهر نیستیم ) تازگی یا به شوهرم گفت( که آدم باید هرچی اول تو خونه میاره اول به مادرش بده بعد زنش اینو کی یاد میگیری؟) الان خیلی ناراحتم از این شرایط با پولی که جمع کردیم دو ماه دیگه میخوایم یه مهمونی بگیریم و بریم خونه خودمون ولی میترسم چون قراره با هم تو یه ساختمون زندگی کنیم خیلی دخالت کنن یا کلید خونمونو بگیرن و همش مخل آسایش ما بشن . راستی من به خاطر پیشنهاد شوهرم و خانوادش چون قرار بود زیاد نامزد بمونیم از همون ابتدا دارم با اونا زندگی میکنم ولی چون شاغلم فقط شبها اونجا هستم و روزای تعطیل خونه پدرم . به همین دلیل من زیاد تو خونه کار نمیکنم .. خیلی دارم عذاب میکشم :
    خب در این موارد شما یا باید محل زندگی خودتون رو تغییر بدید تا از رفتارها و برخوردها در امان باشید

یا اینکه گذشت کنید و زندگی خودتون رو براساس صبر و محبت وبی خیالی در این موارد قرار بدید تا بتونید زندگی آرامی داشته باشید

باید به یاد داشته باشید شکایت خانواده شوهرو به خودش کردن کاری رو درست نمیکنه

شما قرار نیست باهاشون زندگی کنید و تحملشون کنید همینکه احترامشون رو رعایت کنید کافیه

پس بهتره به نوعی همزیستی مسالمت آمیز در کنارشون زندگی کنید هر چند شوهرشما میتونه وجه شمارو در خانواده اش خوب نشون بده

تا خانواده اش از این سوء تفاهم بیرون بیان و بدونن که هر چیزی در دنیا حساب وکتاب خودش رو داره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13661
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حق با شماست ولی الان شرایط جابجایی رو ندارم چون تو این سه سال و نیم فقط خونه رو تونستیم درست کنیم .یعنی حداقل 5 سال دیگه . ولی میشه راهنماییم کنین که اگر همینطور ساکت بمونم کار درستی میکنم یانه یا حتماً باید مشکلم رو مطرح کنم.

باز هم خیلی ممنونم از راهنمایی شما خوب مشکلم رو درک کردین و راهنمایی شما رو حتماً عملی میکنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط یوتاب نمایش پست ها
    حق با شماست ولی الان شرایط جابجایی رو ندارم چون تو این سه سال و نیم فقط خونه رو تونستیم درست کنیم .یعنی حداقل 5 سال دیگه . ولی میشه راهنماییم کنین که اگر همینطور ساکت بمونم کار درستی میکنم یانه یا حتماً باید مشکلم رو مطرح کنم.
    باز هم خیلی ممنونم از راهنمایی شما خوب مشکلم رو درک کردین و راهنمایی شما رو حتماً عملی میکنم

پس روشتون رو نسبت به این خانواده تغییر بدید چون هر انتقادی میتونه واکنش شدیدی رو به دنبال داشته باشه ...

با محبت کردن توجه و اعتمادشون رو جلب کنید درسته شرایط سختی رو تحمل کردید و باید تحمل کنید ولی این سازگاری میتونه از

بار استرس هر روزه شما کم کنه و ارامش رو به زندگی شما برگردونه

در این موارد نمیتونید بطور مستقیم وارد عمل بشید چون تاثیرات منفی اون مستقیما" به شما برمیگرده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد