نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: حوصله درس خوندن ندارم

4782
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13749
    تشکـر
    79
    تشکر شده 25 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

حوصله درس خوندن ندارم

سلام من 16سالمه و دوم هنرستانم ترم ال معدلم 19/28شد ولی این ترم اصلا حوصله ی درس خوندن ندارم..اصلا حوصلم نمیگیره ب قدری ک تا همین دوهفته پیش ثبل از تعطییلات همه امتحانارو زیر 10میگرفتم ..اصلا دیگه انگیزه یی واسه ادامه ندارم ...خواهش میکنم کمکم کنید من میخوام این ترم معدلم بیست شه ولی خوصلم به هیچی نمیگیره ..حتی زندگی کردن

2. کاربران زیر از elahee بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : حوصله درس خوندن ندارم

شما اول دلیل کسالتونو رفع کنید

چی باعث شده که یه دانش اموز زرنگ با معدل نزدیک بیست یکهو امتحاناتشو زیر ده بده؟؟؟؟؟

شما باید پیش یک مشاوره تحصیلی برید حتما

برای خودت برنامه بزار خودتو مجبور کن این کتابو از این ساعت تا یه ساعت دیگه این فصل رو بخونی

برنامه ریزی کن ولی قبل هر چیز انگیزتو بالا ببر دلیل کسالتتو رفع کن

باز هم تاکید میکنم حتما پیش یک مشاوره تحصیلی برو

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

4. 2 کاربران زیر از n@jmeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلاااااااااااممممممممم

من اسم درس میاد خود بخود به وجد میاااااااااامممممممم.خیلی درس خوندنو دوست دارم.باورت میشه راحت ترین کار تو دنیا

درس خوندنه.وای مخصوصا اگه هدف داشته باشی.من آرزوم اینه برگردم به سن شما تا از اول با اشتیاق زیاد درس بخونم.

به خودت تلقین نکن.سعی کن از نظر خواب و خوراک و استراحت اوکی باشی.

برنامه داشت باش واسه لحظه ب لحظه روزات برنامه داشت باش ب خودت انگیزه بده .آینده خودتو جلو چشمات

تداعی کن.من این حرفو به خیلیا گفتم واسه موفق شدن باید بهترین باشی حتی تو ایران که تحصیل کرده زیاده و شغل کمه

بهترین که باشی موفق میشی.افکار منفی رو از خودت دور کن هر چی که مانع درس خوندنته از سر راهت بردار.

موفقیت واسه کسیه که تلاش کرده.شک نکن.

6. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

چه خوب منم حوصله درس ندارم اصلا نخون حال داری؟؟؟ههههه
    من به هربدبختی بود تمومش کردم اوووفی راهگحت شدما
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    سلاااااااااااممممممممم

من اسم درس میاد خود بخود به وجد میاااااااااامممممممم.خیلی درس خوندنو دوست دارم.باورت میشه راحت ترین کار تو دنیا

درس خوندنه.وای مخصوصا اگه هدف داشته باشی.من آرزوم اینه برگردم به سن شما تا از اول با اشتیاق زیاد درس بخونم.

به خودت تلقین نکن.سعی کن از نظر خواب و خوراک و استراحت اوکی باشی.

برنامه داشت باش واسه لحظه ب لحظه روزات برنامه داشت باش ب خودت انگیزه بده .آینده خودتو جلو چشمات

تداعی کن.من این حرفو به خیلیا گفتم واسه موفق شدن باید بهترین باشی حتی تو ایران که تحصیل کرده زیاده و شغل کمه

بهترین که باشی موفق میشی.افکار منفی رو از خودت دور کن هر چی که مانع درس خوندنته از سر راهت بردار.

موفقیت واسه کسیه که تلاش کرده.شک نکن.

وی وی وی بچه درس خون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13749
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط n@jmeh نمایش پست ها
    شما اول دلیل کسالتونو رفع کنید

چی باعث شده که یه دانش اموز زرنگ با معدل نزدیک بیست یکهو امتحاناتشو زیر ده بده؟؟؟؟؟

شما باید پیش یک مشاوره تحصیلی برید حتما

برای خودت برنامه بزار خودتو مجبور کن این کتابو از این ساعت تا یه ساعت دیگه این فصل رو بخونی

برنامه ریزی کن ولی قبل هر چیز انگیزتو بالا ببر دلیل کسالتتو رفع کن

باز هم تاکید میکنم حتما پیش یک مشاوره تحصیلی برو

(موفق باشید)
    اول اینکه مشاور مدرسمون خوب راهنمایی نمیکنه و امکان رفتن پیش مشاور بیرونم ندارم

خیلی ازتون ممنونم...دلیل کسالتم و بی انگیزه یم واسه اینکه من سال دوم رشته ی معماریم تا الان هرجوری بوده تونستم بگذرونم ولی سال بعد خیلی خرج داره و من نمیتونم خرج درسمو بدم و شاید مجبور به ترک تحصیل باشم...ولی خوب الان یه یکم با مامانم حرف زدم قرار شد یه پولی و امسال برای من پس انداز کنند ...که اونم زیاد مطمن نیستم کنند یا نه......
    منم تموم انگیزه مواز دست دادم راسش من از بچگی تو رویای خونه ساختن بودم همیشه همه جا چشمم به ساختمونا و برچ ها وده ...ولی الان به کلی انگیزه مو از دست دادم ...جوری که حتی حوصلم نمیگیره یک درس و بخونمنم ...
    ویرایش توسط elahee : 03-25-2015 در ساعت 05:39 PM

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

من برایه شما ی راه حل دارم.دوستایه من که رشته معماری میخوندن تو دامشگاه از طریق همین رشته برایه خودشون درآمد
    دست و پا میکردن.مثلا دوستانتون ک درسشون ضعیفه یا از نظر ساخت ماکتو این چیزا ضعیف هستن شما میتونی با گرفتن مبلغی بهشون آموزش خصوصی بدی.از رسیدن به هدفتون دست برندارید.اینا چیزی نیست ک مانع شما باشه.

13. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13749
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    من برایه شما ی راه حل دارم.دوستایه من که رشته معماری میخوندن تو دامشگاه از طریق همین رشته برایه خودشون درآمد
    دست و پا میکردن.مثلا دوستانتون ک درسشون ضعیفه یا از نظر ساخت ماکتو این چیزا ضعیف هستن شما میتونی با گرفتن مبلغی بهشون آموزش خصوصی بدی.از رسیدن به هدفتون دست برندارید.اینا چیزی نیست ک مانع شما باشه.
    من الان سال دومم و هنوز به ماکت سازی نرسیدیم ماکت سازی برای سال سوم شروع میشه..سال بعدم نمیتونم به کسی چیزی بگم چون بیشتر یادگیری پایه و خودشون درست میکنند و اینکه بچه های کلاسمون خیلی ادعا دارند و ..خودشونو پولدار میدونند . و اینکه همه چیزو مسخره میکنند و ادمهایی نیستند که پول بدن خیلی خسیسن...اصلا دلم نمیخواد چیزی از مشکلم بفهمن

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط elahee نمایش پست ها
    من الان سال دومم و هنوز به ماکت سازی نرسیدیم ماکت سازی برای سال سوم شروع میشه..سال بعدم نمیتونم به کسی چیزی بگم چون بیشتر یادگیری پایه و خودشون درست میکنند و اینکه بچه های کلاسمون خیلی ادعا دارند و ..خودشونو پولدار میدونند . و اینکه همه چیزو مسخره میکنند و ادمهایی نیستند که پول بدن خیلی خسیسن...اصلا دلم نمیخواد چیزی از مشکلم بفهمن
    شما میتونی با خوب بودن تو کاراتو درست اونارو جذب خودت کنی ایده بدی .خواهر زاده من شمع درست میکنه و ب دوستاش میفروشه.۱۲سالشه..خداروشکر مشکلی نداری که قابل حل نباشه.اگه تونستی برایه خودت درآمد زایی کن اگه نتونستی ذهنتو درگیر این مسایل نکن چون تو نه سنی داری نه وظیفه ی بزار خانوادت
    برایه این مسایل چاره پیدا کنن فقط تو به نحو احسنت وظیفتو که درس خوندنه انجام بده. برایه بالا رفتن انگیزت ففط به آیندت فکر کن.افکار منفی رو از خودت دور کن.

16. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13749
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    0

من دختر مستقلی هستم ومیشه هم رو پای خودم بودم ...هیچوقت از کسی پول نگرفتم ... اصلنم نمیتونم بگیرم غرورم همچین اجازه یی نمیده ولیرالان ...واقعا نمیدونم چیکار کنم ...هعییی میخوام درس بخونم ولی حوصلم نمیگیره اعصابم از همه چی خورده خیلی از زندگی خسته سدم از تنهاییم خسته شدم ...دیگع واقعا به یه نقطه یی رسیدم که هیچی و حس نمیکنم فقط میگذرونم ...

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14034
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من میگم ول کن درسو مگه این همه ادم درس خوندن به کجا رسیدن همین استیون هاکینگ این همه درس خونده مغز متفکر جهانه ولی نمیتونه دهنش رو پاک کنه ولی فرهنگش بالاست بخاطر درس خوندن فهم و درکش بالاست،من خودم چند روز پیش تو خیابون یه خانومی رو دیدم پولداری از همه جاش میرریخت از بنزش از طلاهاش بعد دیدم بچش داره میگه مامان از این بستنی ها برام میخری منم دیدم که زنه داره تلفن حرف میزنه و اصلا حواسش نیست و بچش هی به پای مادره میزد و میگفت بستنی میخوام بعد دیدم مادره پاش رو ت************ داد خورد تو سر بچه هه سرش یه ذره خون اومد اونم گریه مادره هم سریع تلفنش رو قطع کرد و یه نگاهی کرد فلش دوربین موبایلش رو روشن کرد وسط خیابون شروع کرد پرسیدن از بچش که کی تو رو زده اخی حالا من میگم این خانوم سواد نداره یا وقتی بچش ازش میپرسه مامان این درسه رو برام توضیح بده میگه برو از معلمت بپرس شما هم اگه درس نخونی میشی عین همینا پس من میگم وظیفه تو درس خوندنه و بس وظیفه پول دراوردن تا وقتی که مدرکت رو بگیری و از لحاظ مالی مستقل بشی با خانوادته تو درست رو بخون که اگه گفتن دیگه مدرسه نرو نگن بخاطر اینکه درساش نمرش کمه و بهونه دستشون نده و اگه هم که گفتن درس رو ول کن بعد ها میتونی بگی که من که درسم عالی بود و اون موقع برگ برنده دست تویه.از من گفتن بود!!
    ویرایش توسط Doktor : 03-27-2015 در ساعت 11:03 AM

19. 2 کاربران زیر از Doktor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)