نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راهکار برای ادامه زنگی

1786
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14250
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question راهکار برای ادامه زنگی

دوستان سلام
    مدت یک سال هست تو محیط کاری با آقایی آشنا شدم .به مرور زمان به بهانه های مختلف ازم سوالایی رو پرسید و نسبت بهم شناخت نسبی پیدا کردیم .بعد از گذشت چند ماه بهم پیشنهاد ازدواج داد . با خودم گفتم فقط داره ادا در میاره و حسش واقعی نیست واسه همین گفتم از طریق خونوادش موضوع رو مطرح کنه . اون هم قبول کرد و طی دو جلسه مادر و خواهرش برا ی دیدنم اومدن شرکت . حسش بهم ثابت شد و رابطه تلفنیمون و صمیمیتمون بیشتر وبیشتر شد.تا اینکه اومدن خاستگاری . همه چی خوب بود ولی بعد از جلسه دوم خاستگاری، باباش نه آورد .بابای منم خیلی ازش خوشش نیومده بود . قبل این مراسم بهم قول داده بود هر طور شده باباها رو راضی میکنه واسه همین منم بهش اعتماد کردم و حرفشو که حالا خونواده ها در جریانن و اشکالی نداره ، قبول کردم و با هم بیرون میرفتیم و محرمیت برامون محدودیت نبود . با اینکه هر دومون تقریبا مذهبی و معتقد هستیم . ولی الان حس میکنم دیگه تلاشی برای رسیدن بهم نداره ، و سرد شده و میگه حتماقسمت نیست . ولی من نمیتونم این دو سالو با کل خاطراتش فراموش کنم . نمیتونم خودمو ببخشم بخاطر اینکه عقد نکرده مثل نامزدا با هم برخورد داشتیم .صبح با پیام هم بیدار میشدیم و شبها با پیام هم میخابیدیم . نمتونم این عادتو فراموش کنم .
    شما بگین من چکار کنم ؟ تواین مدت موردای دیگرو بخاطر اون از دست دادم و الانم فکرش از سرم بیرون نمیره
    کمکم کنینو بهم راهکار بدین . نمیخوام زندگیو شروع نکرده یه بازنده و شکست خورده باشم

2. کاربران زیر از samen1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : راهکار برای ادامه زنگی

نقل قول نوشته اصلی توسط samen1394 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    مدت یک سال هست تو محیط کاری با آقایی آشنا شدم .به مرور زمان به بهانه های مختلف ازم سوالایی رو پرسید و نسبت بهم شناخت نسبی پیدا کردیم .بعد از گذشت چند ماه بهم پیشنهاد ازدواج داد . با خودم گفتم فقط داره ادا در میاره و حسش واقعی نیست واسه همین گفتم از طریق خونوادش موضوع رو مطرح کنه . اون هم قبول کرد و طی دو جلسه مادر و خواهرش برا ی دیدنم اومدن شرکت . حسش بهم ثابت شد و رابطه تلفنیمون و صمیمیتمون بیشتر وبیشتر شد.تا اینکه اومدن خاستگاری . همه چی خوب بود ولی بعد از جلسه دوم خاستگاری، باباش نه آورد .بابای منم خیلی ازش خوشش نیومده بود . قبل این مراسم بهم قول داده بود هر طور شده باباها رو راضی میکنه واسه همین منم بهش اعتماد کردم و حرفشو که حالا خونواده ها در جریانن و اشکالی نداره ، قبول کردم و با هم بیرون میرفتیم و محرمیت برامون محدودیت نبود . با اینکه هر دومون تقریبا مذهبی و معتقد هستیم . ولی الان حس میکنم دیگه تلاشی برای رسیدن بهم نداره ، و سرد شده و میگه حتماقسمت نیست . ولی من نمیتونم این دو سالو با کل خاطراتش فراموش کنم . نمیتونم خودمو ببخشم بخاطر اینکه عقد نکرده مثل نامزدا با هم برخورد داشتیم .صبح با پیام هم بیدار میشدیم و شبها با پیام هم میخابیدیم . نمتونم این عادتو فراموش کنم .
    شما بگین من چکار کنم ؟ تواین مدت موردای دیگرو بخاطر اون از دست دادم و الانم فکرش از سرم بیرون نمیره
    کمکم کنینو بهم راهکار بدین . نمیخوام زندگیو شروع نکرده یه بازنده و شکست خورده باشم

شما باید بدونید روابطی که رسمی نشده و قول و قراری هم بین خانواده ها رد و بدل نشده دل بستن و وابستگی کاری اشتباهه

در ایران ازدواج فقط شامل رضایت شما نیست و خانواده ها هم باید راضی باشن چون در ایران ازدواج پیوند دو خانواده است و با دیگر کشورها فرق داره

بهتره مدتی صبور باشید و دوباره درخواستتون رو مطرح کنید در این مدت خانواده ها به نوعی با شرایط حاضر آشنا میشن

و گاها" دیده شده به رضایت جمعی میشود ... رضایتی که خانواده متوجه میشود به نفع شماست پس امیدوار باشید

در ضمن میتونید از واسطه ای قابل اطمینان برای صحبت با خانواده ها کمک بگیرید کسی نمیدونه خداوند در کدام کلام گره گشایی قرار داده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد