نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: رابطه ای رو به انزوال

1604
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14317
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه ای رو به انزوال

سلام وقت بخیر.
    من دختری 25 ساله هستم باپسری 24 ساله در یک رابطه 2 ساله ام.آشنایی ما از یک چت روم شروع شد.تا به حال 6 بار که هرکدام 7روز طول کشیده باهم دیدار داشتیم به دلیل متفاوت بودم شهرها.
    خانواده ها کاملا در جریان هستند.مشکلاتی که اخیرا با اون دست و پنجه نرم میکنم دروغگویی های نامزدم هست.اون عاشق فضای مجازیه.در صورتی که دوست نداره من از برنامه های واتس آپ.فیسبوک.وایبر و.. استفاده کنم و من هم قبول کردم.اما خود او بارها استفاده کرده وقتی که متوجه شدم برنامه رو حذف و عذرخواهی کرده اما باز هم بصورت در فضاهای مجازی اونو دیدم.من اینو خیانت میدونم .دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم و اینو خودشم متوجه شده چون برای خیلی از حرفای پیش پاافتاده ازش میخوام که قسم بخوره.من دوستش دارم اما واقعا از آیندمون میترسم خواهش میکنم کمکم کنید
    ویرایش توسط fatima@ : 04-04-2015 در ساعت 09:46 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رابطه ای رو به انزوال

سلام

خب اعتماد متقابل زوج برای تداوم رابطه خیلی مهمه و زندگی مشترک با این نوع شک تردیدها به جایی نمیرسه

خیلی از افراد همینجا مشکل شبیه شما را بیان میکنن که همسرشون انتظار داره از شبکه های اجتماعی دور باشن، ولی خودش استفاده میکنه

این نشون میده هنوز هیچکدوم از دو طرف اعتماد، اطمینان و شناخت لازم را ندارن که بتونن بپذیرن هر کس میتونه در فضای مجازی فعالیت کنه بدون اینکه ارتباط ناسالم داشته باشه

به نظر من منطقی ترین حالت اینه که بجای اینکه تکنولوژی را از زندگیمون جذف کنیم و بگیم محیط مجازی=خیانت، پس کاملا ممنوع

هردو طرف با رعایت اخلاق و حریم ازش استفاده کنن و درجریان نحوه فعالیت همدیگه در محیط مجازی هم به طور نسبی قرار بگیرن،

جوری که مشخص باشه چیزی برای پنهون کردن از هم ندارن
    امضای ایشان

3. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14317
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون نغمه خانم.
    من نمیگم استفاده کردنش خیانته،اما دروغ گفتناشو خیانت میدونم.
    ویرایش توسط fatima@ : 04-04-2015 در ساعت 09:47 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

نغمه خانوم راهنمایی خوبی بهتون کردن.
    اما یه سوال از خودتون.به نظرتون کسی که شما رو توو نت و از طریق همین چت روم ها پیدا کرده چند نفر دیگه رو میتونه پیدا کنه.
    نمی خوام جسارت به اون آقا بکنم.فقط می خوام بگم که یه مقدار چشمتون رو بیشتر باز کنید.
    پایه ها و ستون ها اصلی یه رابطه برای ازدواج اعتماد هست.
    به نظرتون کسی که مخفیانه و دور از چشم شما وارد این رابطه ها میشه میشه بهش اعتماد کرد و ازش انتظار داشت که دیگه بعد از چند بار معذرت خواهی بازم وارد این محیط ها نشه؟
    در صورتی که این محیط ها محیط ها بدی نیستن فقط خیلی از ماها بلد نیستیم درست ازش استفاده کنیم.

پس بهتره یه کم بهتر و از دید بالاتری به زندگی خودتون نگاه کنید و زندگی با ارزشتون رو پای کسایی نریزید که نمی تونید بهش اعتماد کنید.

6. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14317
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdianshakib نمایش پست ها
    نغمه خانوم راهنمایی خوبی بهتون کردن.
    اما یه سوال از خودتون.به نظرتون کسی که شما رو توو نت و از طریق همین چت روم ها پیدا کرده چند نفر دیگه رو میتونه پیدا کنه.
    نمی خوام جسارت به اون آقا بکنم.فقط می خوام بگم که یه مقدار چشمتون رو بیشتر باز کنید.
    پایه ها و ستون ها اصلی یه رابطه برای ازدواج اعتماد هست.
    به نظرتون کسی که مخفیانه و دور از چشم شما وارد این رابطه ها میشه میشه بهش اعتماد کرد و ازش انتظار داشت که دیگه بعد از چند بار معذرت خواهی بازم وارد این محیط ها نشه؟
    در صورتی که این محیط ها محیط ها بدی نیستن فقط خیلی از ماها بلد نیستیم درست ازش استفاده کنیم.

پس بهتره یه کم بهتر و از دید بالاتری به زندگی خودتون نگاه کنید و زندگی با ارزشتون رو پای کسایی نریزید که نمی تونید بهش اعتماد کنید.
    ممنون از راهنماییتون جناب mahdianshakib
    اما گذشتن از این رابطه برام کار آسونی نیست،چون بودن من تو این رابطه زمان کمی نیست.
    درسته از همون اول کورکورانه و شاید اشتباه بوده اما هردو به نیت خیر جلو رفتیم.
    هربار که یکی از ما تو اشتباه میفته و عذرخواهی پیش میاد میگه بهم دیگه نزدیکتر شدیم و چالش بزرگ و پشت سرگذاشتیم و اینکه شاید این یک امتحان بوده.
    تا این چند وقت اخیر بهش اعتماد کامل داشتم خودشم میگه خیانت خیانت میاره و میگه اگر با دختری صحبت میکنه قصدش صرفا سواستفاده نیست.
    خواهش میکنم چاره ای بجز ترک این رابطه جلوی پام بذارید
    ویرایش توسط fatima@ : 04-04-2015 در ساعت 09:48 AM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

البته ممکنه ایشون به این نوع روابط مجازی عادت کرده باشه و به همین خاطر هنوز شیطنت هایی میکنه...
    اینکه خودش اومده موضوع را شب برای شما تعریف کرده نشون میده قلبا راضی به پنهون کاری و خیانت نیست
    و شاید به این خاطر هنور به اون پروفایل سر میزنه که بو برده اون دختر خودت بودی و به طریقی میخواد مطمئن بشه... (خوشبینانه ترین حالت ممکن رو گفتم)

به هرحال شما هنوز نامزد هستین، سعی کن انتظاراتت از همسر آینده ت را به وضوح بیان کنی و بگی چی ناراحتت میکنه و برات غیرقابل قبوله
    درصورتی که ایشون نمیتونه زیر بار این انتظارات بره، یا شما نمیتونی بهش اعتماد لازم را داشته باشی، ناچار باید رابطه تموم کنی
    امضای ایشان

9. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14317
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    البته ممکنه ایشون به این نوع روابط مجازی عادت کرده باشه و به همین خاطر هنوز شیطنت هایی میکنه...
    اینکه خودش اومده موضوع را شب برای شما تعریف کرده نشون میده قلبا راضی به پنهون کاری و خیانت نیست
    و شاید به این خاطر هنور به اون پروفایل سر میزنه که بو برده اون دختر خودت بودی و به طریقی میخواد مطمئن بشه... (خوشبینانه ترین حالت ممکن رو گفتم)

به هرحال شما هنوز نامزد هستین، سعی کن انتظاراتت از همسر آینده ت را به وضوح بیان کنی و بگی چی ناراحتت میکنه و برات غیرقابل قبوله
    درصورتی که ایشون نمیتونه زیر بار این انتظارات بره، یا شما نمیتونی بهش اعتماد لازم را داشته باشی، ناچار باید رابطه تموم کنی
    نغمه خانم خیلی خیلی ازتون ممنونم
    از وقتی که سوالامو اینجا مطرح کردم مدام گریونم . ولی الان با حرفاتون آرومترم کردین
    اصلا دلم نمیخواد چشامو بروی حقایق ببندم و زندگیمو شروع کنم ولی خب تموم کردنشم اصلا آسون نیست.
    من تصمیممو گرفتم تا همه حرفامو بهش بزنم البته بجز اینکه بگم اون دختر خودم بودم و شرط کنم اگر حتی یکبار دیگه دروغی ازش ببینم یا بشنوم حتی کوچیک رابطمونو تموم کنم.
    دعا کنید همه جوونامون خوشبخت شن و زندگی سالمی و شروع کنن از همتون ممنونم.
    آرزو دارم یک روز به اینجا سربزنم و از خوشبخت شدنم براتون بنویسم.
    بازم ممنون
    ویرایش توسط fatima@ : 04-04-2015 در ساعت 09:49 AM

11. 2 کاربران زیر از fatima@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima@ نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون جناب mahdianshakib
    اما گذشتن از این رابطه برام کار آسونی نیست،چون بودن من تو این رابطه زمان کمی نیست.
    درسته از همون اول کورکورانه و شاید اشتباه بوده اما هردو به نیت خیر جلو رفتیم.
    هربار که یکی از ما تو اشتباه میفته و عذرخواهی پیش میاد میگه بهم دیگه نزدیکتر شدیم و چالش بزرگ و پشت سرگذاشتیم و اینکه شاید این یک امتحان بوده.
    تا این چند وقت اخیر بهش اعتماد کامل داشتم خودشم میگه خیانت خیانت میاره و میگه اگر با دختری صحبت میکنه قصدش صرفا سواستفاده نیست.
    بنظر شما برم همه دروغایی که ازشون خبر دارم رو بگم و منتظر نتیجه باشم یاخیر؟
    خواهش میکنم چاره ای بجز ترک این رابطه جلوی پام بذارید
    فکر نکنم دنبال جواب از پیش تعیین شده مشورت میگیرید.
    ببینید بنده احساس میکنم از سنتون میترسید که زمانی که با ایشون کات کنید دیگه موقعیت ازدواج براتون پیش نیاد.که این اعتقاد خیلی اشتباه هست.
    ایشون هم میخواد اشتباه هاتش رو با عذر خواهی سرپوش بذاره.به قول نغمه خانوم ایشون نوعی اعتیاد دارن به این فضای مجازی.
    بهش بگید این رفتار هایی هست که منو اذیت میکنه و من نمیتونم با این رفتار ها با کسی زیر یک سقف زندگی کنم.
    ببینید شما الان ازدواج نکردید یه غریزه ای در نظر شما هست که شاید نذاره درست تصمیم بگیرید.هر چقدر هم انکارش بکنید نمیتونید نادیده بگیریدش.
    اما یک بار جدای هر غریزه و احساسی به ایشون نگاه بکنید ببینید با کسی که به راحتی میتونه دور از چشم شما کاری کنه شما اصلا دوست ندارید میتونید زندگی کنید؟

از تموم شدن موقعیت های ازدواج تون نترسید.چون تموم نمیشه.
    در ضمن اگر ذهنتون از ایشون پر باشه واقعا هم موقعیتی براتون پیش نمیاد.چون دهنتون از ایشون پر هست و اجازه نمیده به موقعیت های دیگه فکر کنید.چون فقط به ایشون فکر میکنید.

13. 2 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14317
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر نکنم دنبال جواب از پیش تعیین شده مشورت میگیرید.
    ببینید بنده احساس میکنم از سنتون میترسید که زمانی که با ایشون کات کنید دیگه موقعیت ازدواج براتون پیش نیاد.که این اعتقاد خیلی اشتباه هست.
    ایشون هم میخواد اشتباه هاتش رو با عذر خواهی سرپوش بذاره.به قول نغمه خانوم ایشون نوعی اعتیاد دارن به این فضای مجازی.
    بهش بگید این رفتار هایی هست که منو اذیت میکنه و من نمیتونم با این رفتار ها با کسی زیر یک سقف زندگی کنم.
    ببینید شما الان ازدواج نکردید یه غریزه ای در نظر شما هست که شاید نذاره درست تصمیم بگیرید.هر چقدر هم انکارش بکنید نمیتونید نادیده بگیریدش.
    اما یک بار جدای هر غریزه و احساسی به ایشون نگاه بکنید ببینید با کسی که به راحتی میتونه دور از چشم شما کاری کنه شما اصلا دوست ندارید میتونید زندگی کنید؟

از تموم شدن موقعیت های ازدواج تون نترسید.چون تموم نمیشه.
    در ضمن اگر ذهنتون از ایشون پر باشه واقعا هم موقعیتی براتون پیش نمیاد.چون دهنتون از ایشون پر هست و اجازه نمیده به موقعیت های دیگه فکر کنید.چون فقط به ایشون فکر میکنید.
    من به حرفاتون فکر کردم و دیدم اگر این رابطه رو کات کنم نه تنها از از دواج نکردن نمیترسم،بلکه تصمیم میگیرم زیر بار هیچ رابطه ای نرم چون واقعا بعد از کات کردن کسی نمیتونه اعتمادمو جلب کنه
    اگر نسبت به احساساتی که بعد از پایان یک رابطه سراغ فرد میاد آگاه باشید اون فرد حتی نمیخواد به زندگی ادامه بده
    ومن در خوشبینانه ترین حالت گفتم که تن به ازدواج نمیدم
    اما به راهنمایی های شما عمل میکنم و حرفایی رو که گفتید بهش میگم.اینطور که از گفته های شما متوجه شدم باید منتظر معجزه باشم تا کاراشو تکرار نکنه اما میخوام یک فرصت بهش بدم چون اونم جایزالخطاست مث هر انسان دیگری
    ازتون بابت وقتی که میذارید و بهم راهنمایی میدید مچکرم

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    میزان امتیاز
    10

من به حرفاتون فکر کردم و دیدم اگر این رابطه رو کات کنم نه تنها از از دواج نکردن نمیترسم،بلکه تصمیم میگیرم زیر بار هیچ رابطه ای نرم چون واقعا بعد از کات کردن کسی نمیتونه اعتمادمو جلب کنه
    اگر نسبت به احساساتی که بعد از پایان یک رابطه سراغ فرد میاد آگاه باشید اون فرد حتی نمیخواد به زندگی ادامه بده
    ومن در خوشبینانه ترین حالت گفتم که تن به ازدواج نمیدم
    اما به راهنمایی های شما عمل میکنم و حرفایی رو که گفتید بهش میگم.اینطور که از گفته های شما متوجه شدم باید منتظر معجزه باشم تا کاراشو تکرار نکنه اما میخوام یک فرصت بهش بدم چون اونم جایزالخطاست مث هر انسان دیگری
    ازتون بابت وقتی که میذارید و بهم راهنمایی میدید مچکرم
    خواهش میکنم.درکتون میکنم که براتون راحت نیست پایان دادن به یک همچین رابطه ای.
    اما یه چیزی رو توو ذهنتون داشته باشید که با قطع رابطه با یک شخص ،زندگی به پایان نمیرسه.چه بسا که خیلی از افراد بودن بعد از ازدواج با چند تا فرزند طلاق میگیرند و دوباره با کس دیگه ای ازدواج میکنن.
    پس این فکر رو نکنید که دیگه به کس دیگه ای نمی تونید اعتماد کنید.
    حتما دور اطراف خودتون به همچین مورد هایی بر خورد کردید.
    ولی باز هم سعی خودتون رو بکنید که رابطه پایانش نباشه و بتونید روش کار کنید و درستش کنید.امید وارم که در کارتون موفق باشید.

16. 2 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14317
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم.درکتون میکنم که براتون راحت نیست پایان دادن به یک همچین رابطه ای.
    اما یه چیزی رو توو ذهنتون داشته باشید که با قطع رابطه با یک شخص ،زندگی به پایان نمیرسه.چه بسا که خیلی از افراد بودن بعد از ازدواج با چند تا فرزند طلاق میگیرند و دوباره با کس دیگه ای ازدواج میکنن.
    پس این فکر رو نکنید که دیگه به کس دیگه ای نمی تونید اعتماد کنید.
    حتما دور اطراف خودتون به همچین مورد هایی بر خورد کردید.
    ولی باز هم سعی خودتون رو بکنید که رابطه پایانش نباشه و بتونید روش کار کنید و درستش کنید.امید وارم که در کارتون موفق باشید.
    ممنونم ازتون آقای شکیب
    چشم همه سعیمو میکنم و امیدوار به نتایج خوبی هم برسم
    راستشو بخواین به اطرافیانم خیلی از این نصیحتا میکنم اما وقتی خودم در موقعیتش قرار می گیرم خیلی برام سخت میشه
    اما همیشه دوست دارم واقع بینانه باشم منم مثل شما امیدوارم تا جایی که بهم ضربه ای وارد نشه این رابطه رو درست پیش ببرم.
    پاینده باشید.

18. کاربران زیر از fatima@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    میزان امتیاز
    10

ممنونم ازتون آقای شکیب
    چشم همه سعیمو میکنم و امیدوار به نتایج خوبی هم برسم
    راستشو بخواین به اطرافیانم خیلی از این نصیحتا میکنم اما وقتی خودم در موقعیتش قرار می گیرم خیلی برام سخت میشه
    اما همیشه دوست دارم واقع بینانه باشم منم مثل شما امیدوارم تا جایی که بهم ضربه ای وارد نشه این رابطه رو درست پیش ببرم.
    پاینده باشید.
    تنها کاری که از دست بنده هم بر میاد اینه کهه برای موفقیت کاملتون در زندگی دعا کنم.
    موفق باشید.

20. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14317
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم شکیب خان زنده باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)