نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: زنم ازم متنفره

8570
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14332
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زنم ازم متنفره

من خانوممو خیلی دوست دارم ولی اون ازم متنفره. میگه نمیتونم بهت تکیه کنم. هیچ محبتی ازش دریافت نمیکنم. بارها بهم گفته فقط به خاطر پدر و مادرش باهام زندگی میکنه. میگه من تعصبیم. من قبول دارم یه جاهایی زیاده روی کردم و اونو اینجوری کردم. ولی میخوام جبران کنم براش. نمیدونم چجوری لطفا راهنماییم کنین.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : زنم ازم متنفره

سلام

شما خیلی کلی توضیح دادین، ما نمیدونیم در چه مورد زیاده روی و تعصب نشون دادین یا چرا ایشون از زندگی مشترکش اینقدر دلزده شده...

گاهی اوقات به نظر میرسه زن و شوهر هردو میخوان زندگیشون زیبا بشه، اما نمیدونن دقیقا باید از کجا شروع کنن، چون نمیتونن ارتباط کلامی مناسبی باهم برقرار کنن

اگه هردو سعی کنین انتظارات از طرف مقابل را شفاف بیان کنین و بعد تا حد امکان درجهت برطرف شدن این انتظارات گام بردارین، خیلی مسائل حل میشه
    امضای ایشان

3. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط saber67 نمایش پست ها
    من خانوممو خیلی دوست دارم ولی اون ازم متنفره. میگه نمیتونم بهت تکیه کنم. هیچ محبتی ازش دریافت نمیکنم. بارها بهم گفته فقط به خاطر پدر و مادرش باهام زندگی میکنه. میگه من تعصبیم. من قبول دارم یه جاهایی زیاده روی کردم و اونو اینجوری کردم. ولی میخوام جبران کنم براش. نمیدونم چجوری لطفا راهنماییم کنین.

خب برای جبران کردن همین حرفارو به خودش بزنید و اگر نمیتونید رودرور باهاش صحبت کنید

تمام حرفها و قول های خودتون رو روی کاغذ بنویسید و یک نسخه اش رو پیش خودتون نگه دارید تا بدونید چه قولهایی رو بهش دادید

هیچ چیزی جز صحبت کردن و بعد تغییر در رفتار و اخلاقتون نمیتونه رفتار همسرتون رو تغییر بده

میتونید در این مورد با مشاوری مجرب هم مشورت کنید و اگر لازمه ملاقات حضوری و دو نفره رو انجام بدید

پس برای شروع کار از خرید یک هدیه شروع کنید و همراه نامه ایکه نوشتید تقدیمش کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14332
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من در مورد حجاب خانومم حساسیت نشون دادم. البته اون خیلی با حجابه منم واقعا ازین لحاظ بهش افتخار میکنم ولی بعضی وقتا که فک کردم مشکل کوچیکی تو حجابش هست میخواستم مثلا تذکری بهش داده باشم ولی انگار خیییلی بدش اومده. من واقعا دوستش دارم. بارها بهش گفتم. براش هدیه خریدم و ازش عذرخواهی کردمو دلیل رفتارمم براش توضیح دادم. ولی اون میگه دوست داشتن و عشق تو مثل دوستی خاله خرسست. خیلی دل شکسته ام و نمیدونم برای زندگیم چکار کنم. زنم حتی ذره ای بهم محبت نمیکنه. بهش میگم چرا میگه نمیتونم ازت متنفرم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد