نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: عدم علاقه پسر به ازدواج

2660
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم علاقه پسر به ازدواج

سلام
    من حدود دوسال هست که با پسری آشناهستم وازهمون اول با خانواده ام تماس گرفت ویک سال بعد خودش به خواستگاری آمد ازشهرخودشان. موضوع خواهان بودنش را به خانواده خود نمیگه و میگه که الان زوده تا یه سال دیگه درسش تموم بشه.همش میگه آینده دست من نیس شاید بهم برسیم شایدم اتفاقی بیوفته ونرسیم...خودش منو از رفتن به خیلی جاها که علایقم بود چونکه پسرای دیگه حضوردارن منع کرده وبه خواسته هاش توجه کردم.اما به خواسته های من توجه نمیکه ازش خواستم اینقدر سرش توگوشی نباشه.توبرنامه های گوشی همیشه آنلاین هست و یا دربرنامه ای دیگه که مخصوص گذاشتن عکس هست عکسای دخترارو دنبال میکنه. و هیچ توجهی به حرفام نداره. ازخانوادش هم هیچ حرفی نمیزنه و اصلا ازشون هیچی نمیدونم. خیلی وقتها هم پشت بوده وهمه جوره کمکم کرده اما حرفای همو نمیفهمیم انگار...بهانه میاره که اخلاق من عوض شده و هرکار دلش بخواد میکنه چون من اخلاقم خوب نیس.چون بهش گیرمیدم...فقط خواستم اینقدر آنلاین نباشه وبرام توضیح بده دلیل این کارش...ازش میخووام که فردا مثلا ببینمش و نهاربخوریم اصلا اشتیاقی نشون نمیده و یهو میگه کاردارم نمیتونم ومیبینم که بادوستش رفته ناهار بخوره. تا چندماه پیش اضلا اینطورنبود ومشکلی نداشتیم اصلا...به نظرتون مشکل ازمنه؟ یا اون عوض شده؟ نمیتونم بفهمم
    باتشکر ازهمکاریتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : به حرفام گوش نمیده!

باسلام..خانوده بخش مهمی اززندگی هرفردیه پس تاخانوده اش رورسمامطلع نکرده قول رسمی بهش ندید..بهش وابستگی عاطفی زیادی نداشته باشیدوسعی کنیدازالان وابسته نشید..هرعیبی که داره ازالان ببینیدونگیدبعدادرست میشه ...غالبابیشترمردارواینروزا وی گوشی وشبکه های اجتماعی میشه دیدامرجدیدی نیست اماطرزبروردشمامیتونه اونوعوض کنه اگه ازش بخوایدنره اون ممکنه جبهه گیری کنه ولج کنه پس نسبت به اینکارش صبورانه برخوردکنیدتاخودش کم کم به نتیجه برسه وکمتردوروبرش بره..
    دررابطه باقرارهاتون هم بایدباهاش صریح وشفاف صحبت کنیدوبگیدکه چه انتظاری ازش داریدانظراتتون روبیا ن کنید..بقول آقای فرخ مشاورخوبمون..استدلالی مذاکره کنیدحتمابه نتیجه میرسید
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

3. 2 کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکر فراوان ازنظرتون...خیلی لطف کردید.
    درباره خانواده واقعا درست میگید پس اصلا قول نمیدم و اینکه خودش میگه آینده معلوم نیست چی بشهودست مانیست شاید اتفاقی بیوفته و بهم نرسیم.اما بعضی وقتا هم که این حرفاخودشو میزنم میگه شک نکن ما مال همیم.اما چشم تاوقتی رسمی اعلام نکرده قول نمیدم.
    نسبت به کاراش باگوشی هم دیگه بی تفاوت میشم تازمان بگذره.
    برای دیدن همحس میکنم خوشش نمیاد اوایل اینطوری نبود خیلی اصرارمیکرد.اما وقتی میبینه منو زیاد هم تحویل نمیگیره و اصلا حرف خاصی زده نمیشه وبیشتر سکوت برقراره.و نمیدونم باید چطور برطرف بشه.
    ویرایش توسط مانا44 : 04-06-2015 در ساعت 01:10 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.عروس خانم درست گفتن(ziziorton)

اینطور که پیداست ایشون زیاد تمایلی به ریسک کردن ندارن و خیلی محتاط عمل میکنن.برعکس شما.
    همیشه یادتون باشه آدما مث سایه میمونن.بری سمتشون ازت دور میشن ازشون دوری کنید میان سمتت.پس سعی کن همه چیزتو خرجش نکنی.
    اگه احساس میکنی رسمیتی در کار نیست.کات کن.

6. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

عرض سلام و احترام

به مطلب زیر مراجعه کنید...مطمئنا در راه تصمیم گیری بهتر مفید خواهد بود...

http://forum.moshaver.co/f124/%D8%A2...F%D8%9F-16618/

مخصوصا اگر همونطور که ذکر کردید هدف هر دو طرف زندگی مشترک باشه...

موفق باشید.
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

8. 3 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون ازنظرخوبتون
    درسته خیلی محتاطانه کارمیکنه و من اصلا بلد نیسم اینطور رفتارکنم.
    همونطورکه گفتن چون رسمی نیس قول نمیدم اما ازاینکه اصلا رسمیتی درکارنباشه نمیدونم چطورتشخیص بدم.خیلی جاها طرفم هست و خوب یادش میمونه حرفام و به حرفام گوش میده وکمک میکنه.
    درست میگید هرچه بیشتر به سمت آدما رفت بیشتر زده میشن باید حدتعادل رو پیداکرد.که امیدوارم بتونم
    بازهم ممنونم
    ویرایش توسط مانا44 : 04-06-2015 در ساعت 01:08 AM

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تشکر تشکر لطف کردید حتما سرمیزنم ومیخونم.

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    سلام.عروس خانم درست گفتن(ziziorton)

اینطور که پیداست ایشون زیاد تمایلی به ریسک کردن ندارن و خیلی محتاط عمل میکنن.برعکس شما.
    همیشه یادتون باشه آدما مث سایه میمونن.بری سمتشون ازت دور میشن ازشون دوری کنید میان سمتت.پس سعی کن همه چیزتو خرجش نکنی.
    اگه احساس میکنی رسمیتی در کار نیست.کات کن.

خیلی ممنون ازنظرخوبتون
    درسته خیلی محتاطانه کارمیکنه و من اصلا بلد نیسم اینطور رفتارکنم.
    همونطورکه گفتن چون رسمی نیس قول نمیدم اما ازاینکه اصلا رسمیتی درکارنباشه نمیدونم چطورتشخیص بدم.خیلی جاها طرفم هست و خوب یادش میمونه حرفام و به حرفام گوش میده وکمک میکنه.
    درست میگید هرچه بیشتر به سمت آدما رفت بیشتر زده میشن باید حدتعادل رو پیداکرد.که امیدوارم بتونم
    بازهم ممنونم

12. کاربران زیر از مانا44 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ziziorton نمایش پست ها
    باسلام..خانوده بخش مهمی اززندگی هرفردیه پس تاخانوده اش رورسمامطلع نکرده قول رسمی بهش ندید..بهش وابستگی عاطفی زیادی نداشته باشیدوسعی کنیدازالان وابسته نشید..هرعیبی که داره ازالان ببینیدونگیدبعدادرست میشه ...غالبابیشترمردارواینروزا وی گوشی وشبکه های اجتماعی میشه دیدامرجدیدی نیست اماطرزبروردشمامیتونه اونوعوض کنه اگه ازش بخوایدنره اون ممکنه جبهه گیری کنه ولج کنه پس نسبت به اینکارش صبورانه برخوردکنیدتاخودش کم کم به نتیجه برسه وکمتردوروبرش بره..
    دررابطه باقرارهاتون هم بایدباهاش صریح وشفاف صحبت کنیدوبگیدکه چه انتظاری ازش داریدانظراتتون روبیا ن کنید..بقول آقای فرخ مشاورخوبمون..استدلالی مذاکره کنیدحتمابه نتیجه میرسید

باتشکر فراوان ازنظرتون...خیلی لطف کردید.
    درباره خانواده واقعا درست میگید پس اصلا قول نمیدم و اینکه خودش میگه آینده معلوم نیست چی بشهودست مانیست شاید اتفاقی بیوفته و بهم نرسیم.اما بعضی وقتا هم که این حرفاخودشو میزنم میگه شک نکن ما مال همیم.اما چشم تاوقتی رسمی اعلام نکرده قول نمیدم.
    نسبت به کاراش باگوشی هم دیگه بی تفاوت میشم تازمان بگذره.
    برای دیدن همحس میکنم خوشش نمیاد اوایل اینطوری نبود خیلی اصرارمیکرد.اما وقتی میبینه منو زیاد هم تحویل نمیگیره و اصلا حرف خاصی زده نمیشه وبیشتر سکوت برقراره.و نمیدونم باید چطور برطرف بشه.

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    10

آقایون معمولازیادحرف نمیزنن واگه خیلی آروم وریلکس هستن نشونه بدی نیست..اگه اون توروتحویل نمیگیره شایداین فقط برداشت خودت باشه
    اول بایدبخوبی بارفتاراش آشنابشی ودرموقعیتهای مختلف بسنجیش..میشه دنبال یه موضوعی که بهش علاقه داره بگردی وراجب اون باهاش حرف بزنی ودرضمن توقع نداشته باش که یه مردبتونه مثل تومدام صحبت وابرازعلاقه کنه تفاوتهای اخلاقی مردوزن روبخوبی درنظربگیروبشناس..
    موفق باشی
    امضای ایشان

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آقایون معمولازیادحرف نمیزنن واگه خیلی آروم وریلکس هستن نشونه بدی نیست..اگه اون توروتحویل نمیگیره شایداین فقط برداشت خودت باشه
    اول بایدبخوبی بارفتاراش آشنابشی ودرموقعیتهای مختلف بسنجیش..میشه دنبال یه موضوعی که بهش علاقه داره بگردی وراجب اون باهاش حرف بزنی ودرضمن توقع نداشته باش که یه مردبتونه مثل تومدام صحبت وابرازعلاقه کنه تفاوتهای اخلاقی مردوزن روبخوبی درنظربگیروبشناس..
    موفق باشی
    آهان پس توقعات من مقداری زیاده...کمتر به این موضوع توجه میدکنم و درگیرش نمیشم...خیلی خیلی ممنون
    تفاوت زن ها ومردها خیلی زیاده و باید ازپسش بربیام و بفهمم که با رفتاراش چطور برخورد کنم.

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    10

برای شناخت تفاوتهامیتونی کتاب"مردان مریخی زنان ونوسی"روبخونی وباتفاوتهاآشنابشی
    وبتونی آرامش داشته باشی
    موفق باشی
    امضای ایشان

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14433
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بنظر من شاید تو این شبکه ها با کسی آشنا شده و درگیر اونه که به شما کم محلی میکنه(شاید)

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

برای شناخت تفاوتهامیتونی کتاب"مردان مریخی زنان ونوسی"روبخونی وباتفاوتهاآشنابشی
    وبتونی آرامش داشته باشی
    موفق باشی

ممنوووووون حتما این کتاب رو میخونم
    همین دیروز دوباره دیدم که حضورش بیشتر شده تو این شبکه ها وبی تفاوت بودم تنها یک کلمه گفتم که اصلاتوجه نمیکنی به حرفام وادامه دادی وقهرکرد و میگه چک میکنی منو همش...هرچی زودتر باید بخونم این کتابو اصلا نمیشه شناخت مردارو.
    درضمن یه سوال دیگه، به خانوادش چیزی درمورد من نمیگه هربارهم که ازش خواهش کردم فقط میگه درسم تموم نشده و سربازی دارم واگه بیام خانواده تومیگه نه! بذار همه چی جوربشه بعدمیگم خانوادم بیان خواستگاری. آخه اگه خانواده من قبولش نداشتن که اجازه نمیدادن یه بار تنهایی بیاد خونمون وباهاشون صحبت کنه...به نظرتون دلیلش منطقیه واقعا؟! باید چی بهش گفت؟! مرسی ازپاسخگویی

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa12 نمایش پست ها
    سلام بنظر من شاید تو این شبکه ها با کسی آشنا شده و درگیر اونه که به شما کم محلی میکنه(شاید)

آره خودمم همین حدسو میزنم وبخاطرهمین امتحانش کردم وبا اسم دیگه واردشدم شروع کردم به حرف زدن وشمارشو خواستم که اونم داد وقتی بهش گفتم بهانه آورد که خب خواسته بهم چیزی بگه اونجانمیشده . وبعدا بهش باشماره دیگه اس دادم وشروع کرد صحبت باز وطرح دوستی ریخت آخرشم گفتم من بودم.اونم خیلی راحت گفت من ازاولش میدونسم خودتی خواستم بهت نشون بدم از این شک وبی اعتمادی بدم میاد ومیتونم بدون ترس ازتو هرکاربکنم اما اینکاره نیسم .واقعا خودم موندم راست میگه یادروغ؟

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14433
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نظر شخصی من اینه که باید ثابت میکرد که اهل این کارا نیست که به کسی شماره بده تا اعتماد شمارو جلب شه نه اینکه بدترش کنه نمیدونم واقعا راست میگه یا نه باز از بقیه دوستان کمک بگیر

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14415
    تشکـر
    4
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa12 نمایش پست ها
    سلام نظر شخصی من اینه که باید ثابت میکرد که اهل این کارا نیست که به کسی شماره بده تا اعتماد شمارو جلب شه نه اینکه بدترش کنه نمیدونم واقعا راست میگه یا نه باز از بقیه دوستان کمک بگیر
    آره به هرحال باید اعتماد رو جلب میکرد اگه میدونست خودم هستم.باز ممنون ازنظرتون خزلی لطف کردید.ازدوستان هم کمک میگیرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد