نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل در رابطه دوستی

1284
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14466
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در رابطه دوستی

سلام. واقعا نمیدونم الان باید از کجا شروع کنم. 25 سالم هست و حدود 7 سال با یک دختر اشنا شدم و با هم بودیم ولی بخاطر شغلی که دارم چند ماهی نبودم و وقتی برگشتم اون دختر بدون اینکه به من بگه ازدواج کرد و من خیلی از این موضوع ناراحت شدم واقعا نمی دونستم باید چیکار کنم تا تصمیم گرفتم با یکی دوست بشم تا بتونم اونو فراموش کنم ولی حدود 2.3 ماه با اون دختر بودم فهمیدم واقعا دیگه نمی تونم به کسی حسی داشته باشم و یا دوستش داشته باشم.
    تا اینکه یک شب تو یک مهمونی یک دختری رو دیدم که ازش خوشم اومد و با هم دوست شدیم الان حدود 3 هفته هست که من با این دختر دوستم و خیلی اتفاقات افتاده. راستش فکر میکنم بخاطر شباهتی که به اون دختری که عاشقش بودم داشت اینقدر زود بهش علاقه مند شدم.ما هر روز با هم بیرون هستیم این دختر 4 سال از من بزرگتر هست و مثل اینکه 2 سال پیش با پسری که دوست بود اون پسر به زور .... این دختر هم اصلا روحیه ی خوبی نداره واقعا من الان نمی دونم که باید چیکار کنم باید رابطم رو با این دختر تموم کنم یا ادامه بدم؟امروز تو صفحه اینستاگرام دیدم که یک عکس گزاشته که من دختر خیلی خوبی هستم فکر می کنم از روی ناراحتی این عکس که این متن رو نوشته بود گذاشته بود.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل در رابطه دوستی

سلام
    دوست عزيز به نظر من شما تا اون خانم رو فراموش نكرديد وارد رابطه جديد نشويد

3. 2 کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط nima. نمایش پست ها
    سلام. واقعا نمیدونم الان باید از کجا شروع کنم. 25 سالم هست و حدود 7 سال با یک دختر اشنا شدم و با هم بودیم ولی بخاطر شغلی که دارم چند ماهی نبودم و وقتی برگشتم اون دختر بدون اینکه به من بگه ازدواج کرد و من خیلی از این موضوع ناراحت شدم واقعا نمی دونستم باید چیکار کنم تا تصمیم گرفتم با یکی دوست بشم تا بتونم اونو فراموش کنم ولی حدود 2.3 ماه با اون دختر بودم فهمیدم واقعا دیگه نمی تونم به کسی حسی داشته باشم و یا دوستش داشته باشم.
    تا اینکه یک شب تو یک مهمونی یک دختری رو دیدم که ازش خوشم اومد و با هم دوست شدیم الان حدود 3 هفته هست که من با این دختر دوستم و خیلی اتفاقات افتاده. راستش فکر میکنم بخاطر شباهتی که به اون دختری که عاشقش بودم داشت اینقدر زود بهش علاقه مند شدم.ما هر روز با هم بیرون هستیم این دختر 4 سال از من بزرگتر هست و مثل اینکه 2 سال پیش با پسری که دوست بود اون پسر به زور .... این دختر هم اصلا روحیه ی خوبی نداره واقعا من الان نمی دونم که باید چیکار کنم باید رابطم رو با این دختر تموم کنم یا ادامه بدم؟امروز تو صفحه اینستاگرام دیدم که یک عکس گزاشته که من دختر خیلی خوبی هستم فکر می کنم از روی ناراحتی این عکس که این متن رو نوشته بود گذاشته بود.
    اگر میخوایت به پریدن از این شاخه به اون شاخه خودتون ادامه بدید پس نیازی به کمک ندارید

شما هر دفعه با تصمیمی که میگرید خودتون از چاله به چاه میندازید

تکلیفتون با خودتون معلوم نیست ... چون هنوز نمیدونید که رابطه های عاطفی روابطی هستند که نباید ازشون انتظاری داشته باشید

چون هیچ قول و قرار رسمی در این وسط وجود نداره و میتونه هر اتفاقی در این وسط رخ بده

ادامه دادن به خودتون مربوط میشه که چقدر بخوایت در این روابط غرق بشید وگرنه خودتون بهتر میدونید این روابط پوچ و بی سرانجامه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14433
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...وقتی رابطت با اون دختری که 7سال باهاش بودی ازدواج نبوده پس چرا ناراحتی!
    با این دختری هم که تازه باهاش آشنا شدی به نظر من اگه زودتر تموم کنی بهتره چون هم گذشتش رو میدونی و بعد مدتی نمیتونی باهاش کنار بیای تا وابسته تر نشدی ازش جدا شو

7. کاربران زیر از saraa12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

دوستی های که با نیت ازدواج شروع میشه هیچوقت سرانجامی نداره واینکه باید تکلیف خودتونو مشخص کنید تا بعدب ارتباطی که داری ادامه یا خاتمه دهید
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)