نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: برنامه ی فشرده ی درسی

2244
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13749
    تشکـر
    79
    تشکر شده 25 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

برنامه ی فشرده ی درسی

سلام...من دوم هنرستانم و از اونجاییم که امتحانای
    ترم دو نهایتا تا پنج هفته دیگه شروع میشه دنبال یه برنامه فشرده م ک درس بخونم من چند روز پیشم یک تایپک زدم و خیلی حالم بد بود خیلی بیانگیزه بودم ولی همین که مدرسه شروع شد و رفتم پر از انگیزه شدم انگار دوباره زنده شدم الان فقط میخوام درس بخونم اما مشکلم اینکه تو ی سری درسا ضعیفم مثل ریاضی و انگلیسی و زبان فارسی و عربی این درسا رو واقعا نمیدونم چیجوری بخونم ..الان ک انگیزم خیلی زیاد شده و مهلت زیادیم ندارم چیجوری معدلمو به 19/50ب بالا برسونم تورو خدا کمکم کنید الان حاضرم هرکاری واسه درس بکنم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : برنامه ی فشرده ی درسی

نقل قول نوشته اصلی توسط elahee نمایش پست ها
    سلام...من دوم هنرستانم و از اونجاییم که امتحانای
    ترم دو نهایتا تا پنج هفته دیگه شروع میشه دنبال یه برنامه فشرده م ک درس بخونم من چند روز پیشم یک تایپک زدم و خیلی حالم بد بود خیلی بیانگیزه بودم ولی همین که مدرسه شروع شد و رفتم پر از انگیزه شدم انگار دوباره زنده شدم الان فقط میخوام درس بخونم اما مشکلم اینکه تو ی سری درسا ضعیفم مثل ریاضی و انگلیسی و زبان فارسی و عربی این درسا رو واقعا نمیدونم چیجوری بخونم ..الان ک انگیزم خیلی زیاد شده و مهلت زیادیم ندارم چیجوری معدلمو به 19/50ب بالا برسونم تورو خدا کمکم کنید الان حاضرم هرکاری واسه درس بکنم...
    عزیزم اگر بخوایت تمام ارامشتون رو بخاطر نمره صرف کنید استرس رو به خودتون وارد و دعوت کردید

پس برای دروسی که مشکل دارید با دوستی خوب همراه بشید و با هم شروع به خوندن این دروس کنید

برای انگلیسی و عربی یادگیری لغات اهمیت زیادی داره پس با نت برداری و یادگیری لغت توانایی خودت رو افزایش بده

بحث ریاضی و فارسی هم کاملا" مشخصه ریاضی رو باید با حل تمرینات مختلف بگذورنید و نیاز به راهنما دارید تا سوالات مختلف رو با روشهای مختلف ببنید

و فارسی هم که واقعا" زبان مادرمونه و باید بهتر از هر کسی در موردش بدونیم

3. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13749
    تشکـر
    79
    تشکر شده 25 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein نمایش پست ها
    عزیزم اگر بخوایت تمام ارامشتون رو بخاطر نمره صرف کنید استرس رو به خودتون وارد و دعوت کردید

پس برای دروسی که مشکل دارید با دوستی خوب همراه بشید و با هم شروع به خوندن این دروس کنید

برای انگلیسی و عربی یادگیری لغات اهمیت زیادی داره پس با نت برداری و یادگیری لغت توانایی خودت رو افزایش بده

بحث ریاضی و فارسی هم کاملا" مشخصه ریاضی رو باید با حل تمرینات مختلف بگذورنید و نیاز به راهنما دارید تا سوالات مختلف رو با روشهای مختلف ببنید

و فارسی هم که واقعا" زبان مادرمونه و باید بهتر از هر کسی در موردش بدونیم
    سلام مرسی از کمکتون اما من تاحالا استرس نداشتمو ندارم..ولی مشکلم اینکه من اصلا دوسی ندارم ینی دارما ولی دوستایی نیس ک بشه باهاشون درس خوند 15نفریم تو کلاس ک فقط دو نفر معدلشون 17من نوزده هم بقیه معدلاشون خیلی پایینه یکی ریاضیش خخوبه اما حسوده ب من یاد نمیده
    کلاسم رفتم ی بار بیشتر گیج شدم ..انگلیسی معنی و لغات و خوب یاد میگیرم اما گرامرو نه چون ممعلمم اصلا گرامر یاد نمیده ی ورقه میده اونم از اینترنت کوپی میکنه میگه بگیرین بخونید
    هیچیم نمیفهمم ازش ....عربیمم از ریشه ضعیفم اما با این وجود نمره ی 18میتونم بگیرم ...زبان فارسیم حل خدازمایشو مشکل دارم سوالای داخل کتابو میتونم بخونم اما خودازماییشو ننه

مرسی

5. کاربران زیر از elahee بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    خیلی عالیه که انگیزه و اشتیاق داری برای درس خوندن و از اون بهتر که هدف مشخص داری برای رسیدن به معدل 19.50
    توجه داشته باش که باید این اشتیاق رو حفظ کنی.
    تو درس هایی که ضعیف هستی می تونی از کتاب های کمک آموزش استفاده کنی و ازشون تمرین حل کنی چون تمرین مهمترین بخش یادگیری برای تسلط هستش. از کتابهایی استفاده کن که درس نامه خوبی داره و از نمونه سوالات پر تکرار استفاده کرده. سعی کن کتاب پر حجم انتخاب نکنی.
    انشا... خبر معدل خوبت رو تو همین تاپیک اعلام کنی
    امضای ایشان

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13931
    تشکـر
    108
    تشکر شده 35 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

حالا معدلت اگه بشع ۱۸ چی میشه؟
    سنگ بزرگ علامت نزدنه
    اینکه هدف ت مشخصه و خیلی هم بالاست خوبه منتها همین باعث میشه اگه وسط کارمشکل برات پیش اومدبکل بیخیال درس خوندن بشی حتی معدل ۱۶ هم نتونی بیاری
    شما هدف ت رو چیزی غیرازمعدل قراربده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)