نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بی تفاوت بودنش منو مردد کرده

1424
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14606
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی تفاوت بودنش منو مردد کرده

با سلام
    من دختری 27 ساله هستم، لیسانس معماری دارم و شاغل هستم .
    10سال پیش یعنی سال 84 ، با پسری آشنا شدم (اون زمان هردو دانشجوی کاردانی بودیم) رابطه مون تا پایان دوره ی کاردانی ادامه پیدا کرد، یه رابطه ی خیلی دوستانه و صمیمی و سالم ... بعد از پایان دوره ی کاردانی هرکس به شهر خودش برگشت و رابطه مون تقریبا کات شد . (هرچند که تو همون دوره ی دوستی بیشتر سعی و تماس برقرار کردن و محکم کردن رابطه به عهده ی من بود) من وارد رابطه ی دیگه ای شدم بعد از 2/5 سال و بهش گفتم که من دارم ازت جدا میشم ... ناراحت شد ولی هیچ وقت نگفت نه ، بمون و نرو ... خب منم چون به توجه و حمایت بیشتری نیاز داشتم وارد یه رابطه ی اشتباه شدم فقط برای اینکه به خودم ثابت کنم بهش نیازی ندارم .
    اما خیلی دورا دور از حال و روز هم مطلع بودیم و سال به سال شده روز تولد هم رو تبریک میگفتیم من 7-8ماه توی رابطه ی جدید موندم و کات کردم و مدتها بعد از کات بهش گفتم که توی اون رابطه نموندم .
    سالها می گذشت و رابطه ی ما خیلی عادی مث دوتا دوست همجنس و قدیمی کم و بیش ادامه داشت .
    تا اینکه سال 88 من وارد یه رابطه ی جدی شدم .
    اون رفت سربازی و سال 90 اومد سراغ من و ازم خواست که رابطه م رو اینبار جدی تر باهاش ادامه بدم ولی من یه رابطه ی جدی داشتم و بهش گفتم که دیر شده و من انتخاب خودم رو کردم . تا سال 92 رابطه م رو با اون آدم کات کردم و یه جورایی اونم باخبر بود از اوضاع و احوالم ...
    همه ی اینا گذشت تا اینکه اواخر اسفند 93 ، بالاخره به حرف اومد و گفت که با خوانواده ش راجع به من حرف زده و من رو همیشه دوست داشته و ... (بعد از 10 سال این اولین باری بود که صحبت از جدی شدن رابطه مون می کرد) منم با خودم فکر کردم بهش فرصت بدم شاید واقعا همون کسی هست که باید باشه چون تو خاطره های گذشته م حس خوبی هم بهش داشتم همیشه ... حالا بعد از اینکه حدود 1ماه از رابطه ی مجدد ما می گذره و من سعی کردم که بیشتر بهش نزدیک بشم ... احساس میکنم خیلی سرد و بی تفاوت هست .
    اصن تماس تلفنی نمیگیره ، توی چت های آنلاین خیلی جملات کوتاه به کار میبره و خیلی آرومه ، تقریبا هیچ حرفی برای گفتن نداره ... نمیدونم احساس میکنم سرد و بی تفاوت هست . این رفتارهاش منو مردد میکنه .
    اینکه هیچ تلاشی برای اینکه وقتش رو با من بگذرونه نداره (دانشجوی فوق لیسانس معماری هست و در شهر دیگه ای درس می خونه) .
    لطفا من رو راهنمایی کنید . مرسی .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بی تفاوت بودنش منو مردد کرده

سلام
    سال نو رو بهت تبریک میگم
    ببین یه مطلبی رو به صورت کلی بگم: هدفت از ازدواج رو مشخص کن، هرگز به خاطر فرار از تنهایی یا آزاد شدن و این جور مسایل وارد رابطه نشو !
    کاری به این موضوع ندارم که شما رابطه هایی داشتی درست و یا غلط، اما توصیه می کنم دل به رابطه هایی ببندی که حداقل ازت خواستگاری شده، وعده و عید دادن که کاری نداره.
    درسته که احساس موضوع مهمیه برای ازدواج، اما همه چیز احساس نیست، بهتره منطقی تر فکر کنی. تو مسئول زندگی خودت هستی و انتخاب با توئه. باهاش منطقی صحبت کن که جدی اقدام کنه، اگه بعد وابستگی زیاد آشنایی خانواده ها پیش بیاد، شاید خانواده ها از هم خوششون نیومد اونوقت کات کردن مستلزم کشتن احساسات بیشتری هستش.
    اینکه می تونی با چشم باز انتخاب کنی یه نعمته، چشم خودت رو با عاشقی کور نکن، عشق به معنای واقعی بعد ازدواج پدید میاد چون طرفین خوب و بد هم رو می دونن و اونجاست که می فهممن هم رو دوست دارن یا نه.
    امضای ایشان

3. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14606
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی دوست عزیز سال نو شما هم مبارک
    در حال حاضر وعده و وعیدی در کار نبوده و پیشنهادش جدی هست من با خانواده م صحبت کردم . و اونها تو مرحله ی اول اجازه دادن که حضورا بیان .
    تردید من از این هست که اصن این ادم چقد اونی هست که من تو ذهنم ازش دارم و اینکه این سردی و بی تفاوتی منو اذیت میکنه ... نمی دونم تو این مرحله باید صبر کنم و بیشتر بهش فرصت بدم یا این رابطه رو کات کنم قبلا از اینکه برای هرکدوممون جدی تر بشه و شاید سخت تر ...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

یکی از مشکلاتی که رابطه قبل ازدواج بوجود میاره همین موضوع هست که شما از قرد توقع دارید اونطور که ی همسر برایه همسرش عشق ورزی

میکنه برایه شما هم بکنه!!!و اگر اینکار رو نکنه یعنی سرد و بی تفاوت هست!!

این برداشته شما غلطه.شما از منظر دیگه به این موضوع نگاه کنید.ابراز علاقه بی ریشه و گذری چه فایده ای داره؟

برایه ی انتخاب همین که ی حس خوب بین طرفین هست کافیه.شما رفتاره ایشون رو برایه بعد ازدواج جویا بشید.بگید اهل ابراز علاقه کردن به

همسر آییندتون هستید یا خیر آدم تو دار و خشکی هستید؟معیارتون رفتار الان ایشون نباشه.چون قراردادی بین شما نیست که بهتون ابرازه علاقه

کنه.شما اگه نگران این موضوع ها هستید تو جلسات خواستگاری اینهارو بپرسید تا خیالتون راحت بشه که این رفتار برایه الان هست؟یا در آینده هم همین روال طی خواهد شد؟

6. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6267
    تشکـر
    16
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

اصولا بعضی اقایون در ابراز احساساتشون ضعیف عمل میکنن به نظر من این اقا جزو این دسته محسوب میشه و کلا سیستمشون اینطوریه یعنی یه بار که بگن به طرف دوستت دارم احساس میکنن دیگه نیازی نیست تکرارش کنن در صورتی که خانما کلا دوس دارن بهشون توجه بشه اینکه بعد 10 سال هنوز به شما فکر میکنه قطعا یه احساسی به شما داره ولی نحوه بیان کردنش بلد نیست یا ادم خجالتیه تو این موارد بهتره یه وقتی بزارین حضوری و رودر رو حرفاتون بهش بگین اونموقع تصمیم بهتری میتونین بگیرین

8. کاربران زیر از رها60 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)