نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: دوران عقد تلخ

1318
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14673
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

دوران عقد تلخ

هفتم شهریور 93،روز تولد24سالگیم،باپسر خالم عقد کردیم.یک عقد کاملا سنتی.یک ماه بعد،یعنی4مهر،به اصرار مادر شوهرم جشن عقد گرفتیم.
    یک جشن ساده،خوب وآبرومندانه.یک ساعت بعداز اتمام جشن،مشاجره ای شد بین مادرومادرشوهرم سر اینکه ظرفهای کی مارکه واصله ومال کی ایرانیه و غیراصل!مشاجره رو مادر شوهرم شروع کرد!منم الان درست شش ماهه که رنگ خوشبختی وعشق رو نچشیدم.خیلی دلم میسوزه واسه خودم.من مهریه ی پایین گرفتم که ثابت بکنم مادی نیستم و قانعم،ولی الان چوب مادی بودن اطرافیانمو میخورم.شوهرمم باهام سرد وسردتر شد،تاجایی که هیچ رابطه ای باهم نداشتیم.باهم بیرون قرار میذاشتیم و فقط یه دست ساده میدادیم که اونم به لطف این دعواها الان یک هفته ست که قطع شده.نه خانواده ی همسرم،نه خانواده ی خودم ونه حتی همسرم حاضر نیستن که کوتاه بیان دیگه.همه ام میگن باید جدا بشیم.یعنی هیچ کس به من واحساسمو ضربه ای که دارم متحمل میشم فکر نمیکنه.رابطه ی گرم ما تبدیل شده به گریه،جملات منفی،کینه،سوتفاهم و....هیچ بزرگی هم پادر میونی نکرده.انگار همه خوشحالن بابت این افتضاح.من دارم میشکنم بچه ها.چیکار کنم؟راهنماییم کنید لطفا.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : دوران عقد تلخ

سلام
    مدتی بیخیال باش شاید چون تو خیلی خودت را شیفته نشون میدی شوهرت پا پیش نمیزاره و رفتار سردی نشون میده با دوستات بیرون برو و به خودت برس و شاد وسرزنده خودت را نشون بده اگه خودت را سبک بگیری و گریه و زاری راه بندازی از چشم بقیه می افتی اما اگه قوی و شاد باشی همه بهت جذب میشن
    پس گردش و تفریح کن و به خودت برس و باشگاه برو و کلاس های ک دوست داری برو و فقط وقتت را پرکن خودشون میان به دست و پات میافتن
    سخت نگیر گلم همچی را بسپار دست خدا و فقط شاد و سرزنده باش

3. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14673
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییت.پیشنهاد خوبی بنظر میرسه

5. 2 کاربران زیر از سامانت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

فاطمه خانم درست میگن.منم باخاشون موافقم.

من به همه میگم ازدواج فامیلی خوب نیست به همین دلیله.اگه غریبه بودن انقدر صمیمی نبودن که بخوان سر این موضوع باهم جدال کنن.این اختلاف بین دو خواهر هست و ربطی به زندگی شما نداره.همسر شما نباید تحت تاثیره این اختلاف قرار بگیره.به نظر من این امتحان خوبی برایه شناخت همسرتون هست که چقدر استقلال داره.

7. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

جداشو وقتی همش قراه دعوا باشه شوهرت باهات سرده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سامانت اگه میگم طلاق بگیر برا اینکه یه نیش************ی باشه برا همشون تا به خودشون بیان

شاید این طلاق همه چیز و بهتر کنه یه فرصت دوباره برا همه که دوباره فک کنن

اگه خانواده شوهرت متوجه اشتباهشون شدن باز میان طرفت

و خیلی اتفاق های دیگه

همیشه طلاق به معنی بد شدن نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سامانت نمایش پست ها
    هفتم شهریور 93،روز تولد24سالگیم،باپسر خالم عقد کردیم.یک عقد کاملا سنتی.یک ماه بعد،یعنی4مهر،به اصرار مادر شوهرم جشن عقد گرفتیم.
    یک جشن ساده،خوب وآبرومندانه.یک ساعت بعداز اتمام جشن،مشاجره ای شد بین مادرومادرشوهرم سر اینکه ظرفهای کی مارکه واصله ومال کی ایرانیه و غیراصل!مشاجره رو مادر شوهرم شروع کرد!منم الان درست شش ماهه که رنگ خوشبختی وعشق رو نچشیدم.خیلی دلم میسوزه واسه خودم.من مهریه ی پایین گرفتم که ثابت بکنم مادی نیستم و قانعم،ولی الان چوب مادی بودن اطرافیانمو میخورم.شوهرمم باهام سرد وسردتر شد،تاجایی که هیچ رابطه ای باهم نداشتیم.باهم بیرون قرار میذاشتیم و فقط یه دست ساده میدادیم که اونم به لطف این دعواها الان یک هفته ست که قطع شده.نه خانواده ی همسرم،نه خانواده ی خودم ونه حتی همسرم حاضر نیستن که کوتاه بیان دیگه.همه ام میگن باید جدا بشیم.یعنی هیچ کس به من واحساسمو ضربه ای که دارم متحمل میشم فکر نمیکنه.رابطه ی گرم ما تبدیل شده به گریه،جملات منفی،کینه،سوتفاهم و....هیچ بزرگی هم پادر میونی نکرده.انگار همه خوشحالن بابت این افتضاح.من دارم میشکنم بچه ها.چیکار کنم؟راهنماییم کنید لطفا.
    در این مواقع اگر ما دخترا اینقدر احساساتی نباشیم شاید بتونیم از نشانه هایی که میبینیم خوب استفاده کنیم

عزیزم هدف از ازدواج فقط رسیدن به آرامشه و وقتی از همین اول خبری از ارامش نیست چه انتظاری دارید که در آینده زندگی خوبی داشته باشید

که اینطور از ضربه خوردن احساسات صحبت میکنید ؟ پس به جای اینکه نقش قربانی رو بازی کنید در مورد ادامه زندگیت فکر کن و تصمیم گیری نهایی کنید

با بزرگی که در فامیل هست صحبت کنید تا بتونه در این بین وساطت کنه ... اگر این مشکل رفع شد گه چه بهتر وگرنه باید برای قطع چنین رابطه ای اقدام کنید

درسته شما برای مادیات ازدواج نکردید ولی دیگران ممکنه نظرشون با شما فرق کنه پس برای خودتون ارزش قایل باشید و تصمیم قاطعی رو بگیرید

12. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سامانت نمایش پست ها
    در این مواقع اگر ما دخترا اینقدر احساساتی نباشیم شاید بتونیم از نشانه هایی که میبینیم خوب استفاده کنیم

عزیزم هدف از ازدواج فقط رسیدن به آرامشه و وقتی از همین اول خبری از ارامش نیست چه انتظاری دارید که در آینده زندگی خوبی داشته باشید

که اینطور از ضربه خوردن احساسات صحبت میکنید ؟ پس به جای اینکه نقش قربانی رو بازی کنید در مورد ادامه زندگیت فکر کن و تصمیم گیری نهایی کنید

با بزرگی که در فامیل هست صحبت کنید تا بتونه در این بین وساطت کنه ... اگر این مشکل رفع شد گه چه بهتر وگرنه باید برای قطع چنین رابطه ای اقدام کنید

درسته شما برای مادیات ازدواج نکردید ولی دیگران ممکنه نظرشون با شما فرق کنه پس برای خودتون ارزش قایل باشید و تصمیم قاطعی رو بگیرید

14. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد