نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دستکاری جوش‌‌ها و چاله‌های صورت!

4833
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25
    تشکـر
    52
    تشکر شده 531 بار در 311 پست
    میزان امتیاز
    13

دستکاری جوش‌‌ها و چاله‌های صورت!

میکرودرم روش دیگری است که این متخصص پوست و مو به افرادی که پوست گندمگون یا سبزه دارند توصیه کرد و گفت: در این روش با استفاده از دانه‌های پودری سطح پوست تراشیده می‌شود که شانس لک شدن پوست در این روش کمتر است و برای افرادی که پوست گندمی و سبزه دارند مصون‌تر است.

محمد رضوانی در گفت‌و گو با فارس در مورد راهکارهای از بین بردن جای جوش خاطرنشان کرد: درمان جای جوش معمولاً باید در مرحله‌ای انجام گیرد که فرد در حال جوش زدن مداوم نباشد چرا که برخی افراد قبل از اینکه به فکر درمان جوش باشند می‌خواهند سریعاً جای جوش بهبود یابد.

وی دستکاری و تخلیه جوش صورت را عاملی در ایجاد چاله‌های روی پوست عنوان کرد و گفت: استفاده از کرم‌های لایه‌بردار می‌تواند برای بهبود جای آکنه بسیار کمک کننده باشد اما روش‌های کمک درمانی دیگری از سال‌های پیش نیز بسیار مؤثر بوده است. استفاده از روش ساییدن با نمک ( salt avation ) یکی از درمانهای قدیمی از طی صد سال اخیر برای از بین بردن جای جوش بوده است که رضوانی به آن اشاره کرد و گفت: در این روش نمک را روی پوست می‌ریختند و با سمباده‌های مخصوص پوست را می‌ساییدند و تا 10 سال پیش این روش کاربرد داشت.

رضوانی با اشاره به اینکه پیلینگ به مرور یکی دیگر از روش‌هایی برای از بین بردن جای جوش محسوب شد افزود: در این روش با استفاده از اسیدهای مخصوص تا حد زیادی جای جوش از بین می‌رود اما ضعف این روش در این است که میزان تأثیرگذاری ناشی از اسید بر روی پوست و فعل و انفعالاتی که ناشی از اسید روی پوست صورت می‌گیرد دست پزشک نیست و حتی ممکن است لک‌هایی روی پوست بر جا بگذارد.

میکرودرم روش دیگری است که این متخصص پوست و مو به افرادی که پوست گندمگون یا سبزه دارند توصیه کرد و گفت: در این روش با استفاده از دانه‌های پودری سطح پوست تراشیده می‌شود که شانس لک شدن پوست در این روش کمتر است و برای افرادی که پوست گندمی و سبزه دارند مصون‌تر است.

وی با اشاره به اینکه از 12 سال اخیر لیزر به عنوان جدیدترین روش برای درمان جای جوش محسوب شده افزود: در این روش با استفاده از درجات مختلفی از اشعه لیزر که بر روی پوست تابانده می‌شود سعی می‌کنیم تا منافذ پوست را جمع کنیم. رضوانی در پاسخ به اینکه روش‌های درمانی چقدر در از بین بردن جای جوش مؤثرند گفت: هیچ یک از روش‌ها ۱۰۰ درصد جای جوش را از بین نمی‌برد ولی برحسب عمق اسکارها و نوع پوست می‌تواند بین 40 تا 80 درصد جای جوشها برطرف شود.

رضوانی تزریق ژل و چربی را برای آنهایی که روی گونه‌های خود چاله‌های عمیق و جای جوش دارند مثبت دانست و گفت: با حجم دادن به گونه تا حد زیادی فرو رفتگی‌های سطح پوست به ویژه در گونه کم می‌شود البته نمی‌توان این روش را برای همه پیشنهاد کرد.

2. 2 کاربران زیر از R e z a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36665
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دستکاری جوش‌‌ها و چاله‌های صورت!

ممنون از مطالبتون اما همه از پس عمل های جراحی و لیزر بر نمیان
    من رو پوستم اسکار اکنه کمی داشت یه جاخونده بودم زنجبیل برای ایکه از ببین ببره جای جوش رو خوبه چند روز استفاده کردم از زنجبیل و حالا فرورفتگی های زیادی توپوستمایجاد شده ا|فسرده شدم میخوام بدونم چون این افرورفتگی ها به خاطر جوش تزدن نبود امکان داره باز فرورفتگی ها پر بشن یا نه؟
    ویرایش توسط masoudth17 : 09-19-2017 در ساعت 01:09 AM

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudth17 نمایش پست ها
    ممنون از مطالبتون اما همه از پس عمل های جراحی و لیزر بر نمیان
    من رو پوستم اسکار اکنه کمی داشت یه جاخونده بودم زنجبیل برای ایکه از ببین ببره جای جوش رو خوبه چند روز استفاده کردم از زنجبیل و حالا فرورفتگی های زیادی توپوستمایجاد شده ا|فسرده شدم میخوام بدونم چون این افرورفتگی ها به خاطر جوش تزدن نبود امکان داره باز فرورفتگی ها پر بشن یا نه؟
    سلام برای درمان جوش صورت از پماد تتراسایکلین استفاده کنین فقط استفاده در طولانی مدت سبب عفونت دستگاه ادراری میشه اما در کوتاه مدت مشکل خاصی نداره،برای مشکل دیگه تون من اططلاعی ندارم اما نگران نباشین به نظر من گاهی این چاله چوله ها باعث جذابیت صورت میشه جدی دارم میگم و نظر منه
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط کیفسان نمایش پست ها
    سلام برای درمان جوش صورت از پماد تتراسایکلین استفاده کنین فقط استفاده در طولانی مدت سبب عفونت دستگاه ادراری میشه اما در کوتاه مدت مشکل خاصی نداره،برای مشکل دیگه تون من اططلاعی ندارم اما نگران نباشین به نظر من گاهی این چاله چوله ها باعث جذابیت صورت میشه جدی دارم میگم و نظر منه
    پماد رو اگه روی صورت استفاده کنیم باعث عفونت ادراری میشه ؟!
    آخه چجوری؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    پماد رو اگه روی صورت استفاده کنیم باعث عفونت ادراری میشه ؟!
    آخه چجوری؟
    بله چون پماد و استفاده ازش باعث از بین رفتن فلور نرمال ناحیه تناسلی میشه یعنی باکتریهای مفید اون ناحیه رو نابود میکنه و اجازه میده که باکتریهای مضر رشد کنه
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط کیفسان نمایش پست ها
    بله چون پماد و استفاده ازش باعث از بین رفتن فلور نرمال ناحیه تناسلی میشه یعنی باکتریهای مفید اون ناحیه رو نابود میکنه و اجازه میده که باکتریهای مضر رشد کنه
    این پماد صورته یعنی برای صورت استفاده میشه چجوری رو بقیه قسمتهای بدن تاثیر می ذاره؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    این پماد صورته یعنی برای صورت استفاده میشه چجوری رو بقیه قسمتهای بدن تاثیر می ذاره؟
    سلام آهان من منظورم کلا استفاده از تتراسایکلین هستش چون علاوه بر پماد قرصشم برای درمان جوش و آکنه استفاده میشه و در صورت استفاده طولانی مدت از این دارو چون خیلی تاثیر زیادب بر باکتریها و قارچها داره باعث میشه که کلا این باکتریها که در قسمت دستگاه ا دراری مفید هستنو حذف بکنه،کسایی که از پماد استفاده میکنن باید دوره درمانشو کامل بکنن و چند ماه طول میکشه تا به اصطلاح جواب بده ما در مصرف قرص باید محتاط باشبم چون گفتم که دلیلش چیه
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

9. کاربران زیر از کیفسان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)