نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: من زن میخوام با این مشخصات

3729
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    تشکر شده 9,053 بار در 2,070 پست
    میزان امتیاز
    12

من زن میخوام با این مشخصات

[replacer_a]

مجموعه : من زن میخوام با این مشخصات ((((((((((دوستان این تاپیک طنزه پس جدی نگیرید و توهین نکنید.)))))))))) آنجا كه امر ازدواج یكی از مهمترین اصول اجتماعی ، همچنین تشكیل خانواده یكی از مهمترین و بنیادین ترین ساختارهای اجتماعی میباشد . و همانطور كه میدانید حضور یك پسر مجرد ( عذب؟ یا عزب ؟)‌در میان جمعی برای آن جمع موجبات معصیت را فراهم میدارد ، لذا اینجانب كه همیشه حسن نیت و صداقتم را در خدمت به اهالی محترم گروپ ثابت كرده ام از همین تریبون رسمی اعلام میكنم كه *.*.*من اصلا قصد ازدواج ندارم*.*.* منتها دیگه خیلی اصرار میكنید …. چی بگم ؟ رشد قارچی آمار طلاق و رشد منفی ازدواج در جامعه ما ، همچنین عدم تناسب تعداد دختران نسبت به پسران ( یعنی به ازای هر پسر پنج دختر ) بنده از جان گذشتگی میكنم ، تن به ازدواج میدهم ! در همین راستا ، از تمامی علاقه مندان به وصلت و واجدین شرایط دعوت به عمل می آید مشخصات خود را تا پایان وقت اداری امروزچهارشنبه مورخ نوزدهم : اردیبهشت سال جاری به همین ایمیل ارسال نمایند تا ۳۰ سال دیگه که من پول دار شدم عقد بگیریم. مهم: محدودیت سنی: فقط 19 تا 22 سال( برای حفظ جمع محوری عزیزانی كه سنشون بالاتر هستش میتونن به عنوان خواهر در معیت و پا در ركاب ما باشن:فرنگیا میگن فمیل فرند) حداقل مشخصات الف) مشخصات ظاهری - قد 165-170 - وزن 50-60 بیشتر نباشه هاااا امیر حجوانی کوپول که نمیخوام! زن میخوایم - اندام برزیلی - چهره متناسب و دوست داشتنی - تیپ تینیجر( آقا خودمم نمیدونم چی میشه … فك كنم میشه نازك و خردسال حالا مد شده مام از همونا میخوایم ) - لباس مارك پوش حتما - تمایل به عطر های زنانه ( خوشم نمیاد مردونه بزنه ) - حتما دامن پوش باشه اونم بلند ( آخه شلوار برا مرده ، دامن برا زن …. خوشت میاد مردا رژ لب بزنن ؟) - رنگ پوست یا برنزه یا سفید، وسط نداره بگی من سبزه ام ! نه التماس نكن! سبزه هم با برنزه فرق داره منو اینجا سیاه نكن …. از پشت كوه اومده باشیم از پشت سلسله جبال آلپ اومدیم … من از تو بهتر مارك لوازم آریشو بلدم … برو خودتو سیاه كن - رنگ چشم ترجیحا رنگین ( آبی باشه بهتره … شنیدی میگن … میگن اسمش ثریاست .. چشاش همرنگ دریاست ) - ابدا ، تاكید میكنم ابدا عینكی نباشه ! ( آقا لنزم همون عینكه دیگه منتها- این روشه- اون توشه- ) - دماغ عملی نباشه از 35 به اون ور یه مقاله خوندم افت میكنه ، گوشتی میشه ! - مادرش نباید چاق باشه ( این خیلی مربوط میشه چون این دسته گل به همسایه نكشیده كه … علم جنتیك ثابت كرده به مادرش میكشه … پس اگه مادرش پا به سن گذاشته چاق شده ، یعنی اینم پا به سن بگذاره چاق میشه … منم یه مردم پس فردا این چاق میشه من منحرف میشم !- جامعه ما هم كه پر شده از گرگ های انسان نما … شوهر داری به خدا سخته ) - استخون درشت حتما ( پس فردا پسرمونم میكشه به این دیگه ) - مو حتما بلند ، اكیدا عرض میكنم بلند ( زن باید موش بلند باشه ، یعنی چی جدیدا مد شده …. مردا زن شدن موهاشونو میندازن گل شونشون عقب پیش پیشی میبندن ، زنا كوتاه میكنن آدم میترسه خونه راهشون بده … فكر میكنی سرباز فراری ) - رقص عالی ( جینگیل جوات نباشه ، شب به شب قراره با ما برقصه … منم خوش رقصم رقصم افول میكنه ) - حتمن رنگ روشن بپوشه – صبح تا شب عزادار نباشه همش سیاه …. - ابروهاش پر باشه كه بعد از یه مدت بتونه اینو مدلشو عوض كن حوصلمون سر نره - رویش موهاش كم باشه ( من پول ندارم هر روز بدم آرایشگاه ) - صداش نرم باشه ، چیطوری بگم … ناز داشته باشه … خشانت نداشته باشه … بابا آدم میخواد تلفنی حرف بزنه سكته نكنه ! زبانم بلد نبود حتما لحجه؟ لهجه؟ اش رو داشته باشه - پیشونیش بلند باشه پاهاش ( انگشتای پاش ) قشنگ باشه كه پس فردا تابستون صندل پوشید آدم یاد پاهای اون یارو تو چی بود اسمش ؟ ( این تو ارباب حلقه ها بود … اسمش یادم رفته ) نیافته ب) مشخصات مالی - تك دختر باشه ( حالا داشتم خواهر داشته باشه برادر نداشته باشه پس فردا میراث خور بشه) - ترجیحا پدرش بالا 65 باشه – یا سیگاری باشه یا سابقه سكته قلبی مغزی یا هم سرطان داشته باشه - حتما متكمن باشه باباش - باباش یا ماكسیما داشته باشه یا پرادو یا رونیز سوناتا هم بود ایب نداره … دیگه هیچی هیچی یه زانتیایی مزدایی چیزی داشته باشه پس فردا ماشین عروس آبرو ریزی نشه - موبایل 0912 ( خوب آنتن بده) گوشی حتما نوکیا - خودش حتما شاغل باشه ( بابا این حرفای سنتی رو كنار بزارید … تو هزاره سوم زن و مرد باید دوشادوش هم كار كنن) - مهریه یك سكه بهار آزادی به نیت خودش - جهیزیه درست حسابی بیاره شامل : - مبل نشیمن - مبل پذیرایی - مبل نهار خوری - مبل آشپزخونه ( جنسش جوهر باشه – نره از مفت آباد دو تا تیر تخته بیاره بزاره وسط – دیپورت میكنم با خودش همشو خونه باباش من شوخی ندارم ها ) - سرویس آشپزخونه اش قابله و …. همه تیفال - سرویس چاقو و قاشق چنگال زورینگر - یخچال حتمن ساید بای ساید ازینا كه یخ تیلینگ تیلینك تف میكنن بیرون رنگشم استیل باشه سفید خز شد رف پی كارش - سورخكن - تستر - ساندویچ میكر - و وسائل برقی آشپزخونه هم یا مولینكس یا سامسونگ یا دوو … ( برنداری چرخ گوشت و آبمیوه گیری پارس خزر بیاری ) - همینطور جارو برقی و … - لوازم صوتی و تصویری كامل - سینما خانوادگی با این تلوزیونای فلت سامسونگ یا سونی كه مثل هیچكدام دیگر نیست - لباسشویی كنوود - اجاق گاز اگرم خارجی نمیاره یا پادیسان یا سینجر ( اطلاعات تكمیلی بعدا به اطلاع میرسونیم ) - عروسی هم نیمیگیریم ، من به خاطر عشق میگم ! الان دیگه این تشریفات و تجملات كه مایه بقای زندگی نیست …. میریم یه سفر با هم مشهد بر میگردیم میریم سر خونه زندگیمون مثل دوتا گنجیشك عاشق كیش و دوبی و تركیه و آنتالیا … اینا آخه خوب نیست مشهد تبركه ، نیت مقدسه من به خاطر این میگم ج):مشخصات تحصیلی - حتما یا کنکوری باشه یا دانشجو - دانشجوهای محترم دانشگاه آزاد در صورتی كه تعهد كتبی ازخانوادشون داشته باشن كه شهریه دانشگاهشون تا قرون آخر پای اوناس میتونن ثبت نام كنن - دانشجوهای عزیز دانشگاه سراسری هم باید تعهد داشته باشن كه مخارج جانبی پرداخت میشه ( آقا زن میگیرم صلواتی بورس تحصیلی نمیدیم كه ) - ترجیحا دانشجوی كامپیوتر یا رشته های مشابه فنی كه پولساز باشه … میخوام چیكار بره دامپروری(دامپیوتر) بخونه از پس فردا بیاد ور دلم بشینه ! چهار نفر به قید قرعه به عنوان همسر ثابت و دیگر شركت كنندگان فله ای صیغه
    ویرایش توسط احمد یوسفی : 04-13-2015 در ساعت 12:23 AM

2. 13 کاربران زیر از احمد یوسفی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : من زن میخوام با این مشخصات

فکر کنم یه راه داری که اینطور زنی قسمتت شه، از الان تا خود دیدار با اجل، به ریاضت و عبادت بپردازی تا در بهشت عنایتی بشه و یه حوری بهت بدن، و اگر نه تو دنیا باید بری تو کار مالیخولیا

4. 5 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

6. 6 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

چه رزومه ای میخوای از همسر آینده ت.

8. 4 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

خدا نکشت از خنده مردم....ازمون استخدامی بزار ..اگهی هم بزن روزنامه کثیرالانتشار حتما جواب میگیری...نذری دادن امام زاده بیژن هم بد نیس امتحان کنی...

10. 3 کاربران زیر از MAHDI-ALONE بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

خیلی خوب بود مرسی

مهریه یه دونه به نیت خودش

ققققققشششششننننگگگگگ بود...لایککککک

12. 6 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

ااااا جدی بود!!!من فکر کردم آخرش میگی سر کار گذاشتی مارووو.
    راستی اون شخصیته که انگشت پاهاش قشنگه"هابیت" بود فکر کنم.
    داداش باجناق نمیخوای؟ته لیستت اضافه کن ی خواهر با همین مشخصاتم داشته باشه فقط قدش بالایه ۱۷۵سانت باشه.خدا خیرت بده ننه.

14. 6 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14673
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

وا عجبا!

اطلاعیه را خواندم.البته خندیدم ،از شهامت شما خوشم آمد!حرف دل اکثریت قریب به اتفاق آقایان را زدید!

اما متاسفانه باید عرض کنم که شتر در خواب بیند پنبه دانه«یعنی بشین تا توفیقت بشه،میشه!!!»

باآرزوی خوشبختی برای شما وهمسرانتون.
    امضای ایشان
    باهم دوست باشید

16. 4 کاربران زیر از سامانت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

داداش اطلاعیه را پاک کن دارن پاشنه در را از جا میکنن
    همه به دیدن روی ماهت اومدن ک ببینن چه جیگری هسی با این همه افاده خخخخخخخخخخ
    وااااااای این داف ها را نگاه، همه هم با دامن گلی :d:d:d:d

18. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9227
    تشکـر
    164
    تشکر شده 577 بار در 219 پست
    میزان امتیاز
    10

به خدا قصد ازدواج ندارم
    امضای ایشان
    لعنت به من ..چه ساده دل سپردم
    لعنت به من...اگر واسش میمردم
    دست منو گرفت و بعد ولم کرد
    لعنت به اون کسی که عاشقم کرد

یکی بگه که ماه من کی بوده...مسبب گناه من کی بوده
    سهم من از نگاه تو همین بود ...عشق تو بد ترین قسمت بهترین بود
    تو دل باروون منو عاشقم کرد..بین زمین و آسمون ولم کرد
    یکی بگه چه جوری شد که این شد...سهم تو آسمنون و من زمین شد

20. 3 کاربران زیر از elham70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

با این لست که شما دادید فک نکنم کسی خانومت بش همش میخایی از طرف انتقاد کنی مگه دست خودش ک سفد باش یا سیا والا چه توقع هایی دارین شما مردا اوه اوه اوه

تفلن از مد افتاد الا سرامیکی مد شده خخخخخ تازه چقد مبل میخایی بری خونه یا وارد مبل فروشی بشی والا . مهریه ی سکه ورشکست نشی ی وقت باش
    ویرایش توسط satare : 04-12-2015 در ساعت 10:58 AM

22. 3 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

میگمااا؟؟سایت همسر یابیییییی نیست اینجا به خدا

تو دختر شاه پریون میخوای

مطمعنم رمان خیلیییی. میخونی

یک کلمه بشین تا بیاد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadn نمایش پست ها
    هر کسخلی اینجا دیده بودیم جز این!
    شازده ادب را رعایت کن
    تو زنش نشو خخخخخخخ

26. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    12

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی

معنی این کلمه جالب و خواندنی رو میدونی چیه بالای تاپیک زدم..؟؟؟؟؟ اون یک مطلب طنز بود.. در شان من نیست که بخوام جواب اون حرفتو بدم

28. 7 کاربران زیر از احمد یوسفی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

داداش احمد یوسفی بیخیال. مخلش نذار
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    ااااا جدی بود!!!من فکر کردم آخرش میگی سر کار گذاشتی مارووو.
    راستی اون شخصیته که انگشت پاهاش قشنگه"هابیت" بود فکر کنم.
    داداش باجناق نمیخوای؟ته لیستت اضافه کن ی خواهر با همین مشخصاتم داشته باشه فقط قدش بالایه ۱۷۵سانت باشه.خدا خیرت بده ننه.
    مجموعه : مطالب جالب و خواندنی

آنجا كه امر ازدواج یكی از مهمترین اصول اجتماعی ، همچنین تشكیل خانواده یكی از مهمترین و
    بنیادین ترین ساختارهای اجتماعی میباشد .
    و همانطور كه میدانید حضور یك پسر مجرد ( عذب؟ یا عزب ؟)‌در میان جمعی برای آن جمع موجبات
    معصیت را فراهم میدارد ، لذا اینجانب كه همیشه حسن نیت و صداقتم را
    در خدمت به اهالی محترم گروپ ثابت كرده ام از همین تریبون رسمی اعلام میكنم كه

*.*.*من اصلا قصد ازدواج ندارم*.*.*

منتها دیگه خیلی اصرار میكنید …. چی بگم ؟ رشد قارچی آمار طلاق و رشد منفی ازدواج در جامعه
    ما ، همچنین عدم تناسب تعداد دختران نسبت به پسران ( یعنی به ازای هر پسر پنج دختر ) بنده از
    جان گذشتگی میكنم ، تن به ازدواج میدهم !

در همین راستا ، از تمامی علاقه مندان به وصلت و واجدین شرایط دعوت به عمل می آید
    مشخصات خود را تا پایان وقت اداری امروزچهارشنبه مورخ نوزدهم : اردیبهشت سال جاری به همین ایمیل ارسال
    نمایند تا ۳۰ سال دیگه که من پول دار شدم عقد بگیریم.

مهم: محدودیت سنی: فقط 19 تا 22 سال( برای حفظ جمع محوری عزیزانی كه سنشون بالاتر
    هستش میتونن به عنوان خواهر در معیت و پا در ركاب ما باشن:فرنگیا میگن فمیل فرند)

حداقل مشخصات

الف) مشخصات ظاهری

- قد 165-170

- وزن 50-60 بیشتر نباشه هاااا امیر حجوانی کوپول که نمیخوام! زن میخوایم

- اندام برزیلی

- چهره متناسب و دوست داشتنی

- تیپ تینیجر( آقا خودمم نمیدونم چی میشه … فك كنم میشه نازك و خردسال حالا مد شده مام از
    همونا میخوایم )

- لباس مارك پوش حتما

- تمایل به عطر های زنانه ( خوشم نمیاد مردونه بزنه )

- حتما دامن پوش باشه اونم بلند ( آخه شلوار برا مرده ، دامن برا زن …. خوشت میاد مردا رژ لب بزنن ؟)

- رنگ پوست یا برنزه یا سفید، وسط نداره بگی من سبزه ام ! نه التماس نكن! سبزه هم با برنزه
    فرق داره منو اینجا سیاه نكن …. از پشت كوه اومده باشیم از پشت سلسله جبال آلپ اومدیم …
    من از تو بهتر مارك لوازم آریشو بلدم … برو خودتو سیاه كن

- رنگ چشم ترجیحا رنگین ( آبی باشه بهتره … شنیدی میگن … میگن اسمش ثریاست .. چشاش
    همرنگ دریاست )

- ابدا ، تاكید میكنم ابدا عینكی نباشه ! ( آقا لنزم همون عینكه دیگه منتها- این روشه- اون توشه- )

- دماغ عملی نباشه از 35 به اون ور یه مقاله خوندم افت میكنه ، گوشتی میشه !

- مادرش نباید چاق باشه ( این خیلی مربوط میشه چون این دسته گل به همسایه نكشیده كه …
    علم جنتیك ثابت كرده به مادرش میكشه … پس اگه مادرش پا به سن گذاشته چاق شده ، یعنی
    اینم پا به سن بگذاره چاق میشه … منم یه مردم پس فردا این چاق میشه من منحرف میشم !-
    جامعه ما هم كه پر شده از گرگ های انسان نما … شوهر داری به خدا سخته )

- استخون درشت حتما ( پس فردا پسرمونم میكشه به این دیگه )

- مو حتما بلند ، اكیدا عرض میكنم بلند ( زن باید موش بلند باشه ، یعنی چی جدیدا مد شده ….
    مردا زن شدن موهاشونو میندازن گل شونشون عقب پیش پیشی میبندن ، زنا كوتاه میكنن آدم
    میترسه خونه راهشون بده … فكر میكنی سرباز فراری )

- رقص عالی ( جینگیل جوات نباشه ، شب به شب قراره با ما برقصه … منم خوش رقصم رقصم
    افول میكنه )

- حتمن رنگ روشن بپوشه – صبح تا شب عزادار نباشه همش سیاه ….

- ابروهاش پر باشه كه بعد از یه مدت بتونه اینو مدلشو عوض كن حوصلمون سر نره

- رویش موهاش كم باشه ( من پول ندارم هر روز بدم آرایشگاه )

- صداش نرم باشه ، چیطوری بگم … ناز داشته باشه … خشانت نداشته باشه … بابا آدم میخواد
    تلفنی حرف بزنه سكته نكنه ! زبانم بلد نبود حتما لحجه؟ لهجه؟ اش رو داشته باشه

- پیشونیش بلند باشه پاهاش ( انگشتای پاش ) قشنگ باشه كه پس فردا تابستون صندل پوشید
    آدم یاد پاهای اون یارو تو چی بود اسمش ؟ ( این تو ارباب حلقه ها بود … اسمش یادم رفته ) نیافته

ب) مشخصات مالی

- تك دختر باشه ( حالا داشتم خواهر داشته باشه برادر نداشته باشه پس فردا میراث خور بشه)

- ترجیحا پدرش بالا 65 باشه – یا سیگاری باشه یا سابقه سكته قلبی مغزی یا هم سرطان داشته
    باشه

- حتما متكمن باشه باباش

- باباش یا ماكسیما داشته باشه یا پرادو یا رونیز سوناتا هم بود ایب نداره … دیگه هیچی هیچی یه زانتیایی مزدایی چیزی
    داشته باشه پس فردا ماشین عروس آبرو ریزی نشه

- موبایل 0912 ( خوب آنتن بده) گوشی حتما نوکیا

- خودش حتما شاغل باشه ( بابا این حرفای سنتی رو كنار بزارید … تو هزاره سوم زن و مرد باید
    دوشادوش هم كار كنن)

- مهریه یك سكه بهار آزادی به نیت خودش

- جهیزیه درست حسابی بیاره شامل :

- مبل نشیمن

- مبل پذیرایی

- مبل نهار خوری

- مبل آشپزخونه ( جنسش جوهر باشه – نره از مفت آباد دو تا تیر تخته بیاره بزاره وسط – دیپورت
    میكنم با خودش همشو خونه باباش من شوخی ندارم ها )

- سرویس آشپزخونه اش قابله و …. همه تیفال

- سرویس چاقو و قاشق چنگال زورینگر

- یخچال حتمن ساید بای ساید ازینا كه یخ تیلینگ تیلینك تف میكنن بیرون رنگشم استیل باشه
    سفید خز شد رف پی كارش

- سورخكن

- تستر

- ساندویچ میكر

- و وسائل برقی آشپزخونه هم یا مولینكس یا سامسونگ یا دوو … ( برنداری چرخ گوشت و آبمیوه
    گیری پارس خزر بیاری )

- همینطور جارو برقی و …

- لوازم صوتی و تصویری كامل

- سینما خانوادگی با این تلوزیونای فلت سامسونگ یا سونی كه مثل هیچكدام دیگر نیست

- لباسشویی كنوود

- اجاق گاز اگرم خارجی نمیاره یا پادیسان یا سینجر ( اطلاعات تكمیلی بعدا به اطلاع میرسونیم )

- عروسی هم نیمیگیریم ، من به خاطر عشق میگم ! الان دیگه این تشریفات و تجملات كه مایه
    بقای زندگی نیست …. میریم یه سفر با هم مشهد بر میگردیم میریم سر خونه زندگیمون مثل دوتا
    گنجیشك عاشق كیش و دوبی و تركیه و آنتالیا … اینا آخه خوب نیست مشهد تبركه ، نیت مقدسه
    من به خاطر این میگم

ج):مشخصات تحصیلی

- حتما یا کنکوری باشه یا دانشجو

- دانشجوهای محترم دانشگاه آزاد در صورتی كه تعهد كتبی ازخانوادشون داشته باشن كه شهریه
    دانشگاهشون تا قرون آخر پای اوناس میتونن ثبت نام كنن

- دانشجوهای عزیز دانشگاه سراسری هم باید تعهد داشته باشن كه مخارج جانبی پرداخت میشه
    ( آقا زن میگیرم صلواتی بورس تحصیلی نمیدیم كه )

- ترجیحا دانشجوی كامپیوتر یا رشته های مشابه فنی كه پولساز باشه … میخوام چیكار بره
    دامپروری(دامپیوتر) بخونه از پس فردا بیاد ور دلم بشینه !

چهار نفر به قید قرعه به عنوان همسر ثابت و دیگر شركت كنندگان فله ای صیغه

اینو اضافه میکنم ی خواهر با همین مشخصاتم داشته باشه فقط قدش بالایه ۱۷۵سانت باشه بخاطر داداش sr1494

32. 4 کاربران زیر از احمد یوسفی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11373
    تشکـر
    1,789
    تشکر شده 55 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=farzadn;76018]هر کسخلی اینجا دیده بودیم جز این![/QUO

بی ادب .... بی سواد.... بی جنبه....بی فرهنگ هم هستید.

34. 4 کاربران زیر از سپیده 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

شخصیت ادما با کلماتی ک ب زبون میارن معلوم میش شما جنبه طتزنداری نخوم والا چرا توهین میکن ب بنده خدا خیلی هم خب بود داداش احمد لایک من ک خیلی خندیم

36. 5 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

حالا مگه خودت چه تحفه نطنزی هستی این همه توقع داری. حتی سواد درست و حسابی هم نداری متنت پر از غلط املاییه

38. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

این پست طنز بوده و ربطی به زننده تایپیک نداره . من فردا یه وقت میگیرم همگی با هم بریم چشم پزشکی قااااااااااااه قااااااااااااه قاااااااااه

39. 5 کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

پول ویزیتش را خودت میدی من حتما میام خخخخ
    ی نوبت پیش جراح زیبایی بگیر خخخخخ

41. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا بخاد تا آخر هفته یه تور میزارم تور بیمارستان گردی تقی و رفقا یه اتوبوس زردم کرایه میکنم مثله خانم فریزر میرمتون بیمارستانهای سطح شهر

هرکیم خاست عملی مملی کنه مجانیه ناهارم میدیم .قاااااه

43. 2 کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

دمت جیززززززز اسم منو اول بنویس

45. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    10133
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    12

دوستان به پست انتخاب همسر هم سر بزنید...

47. 3 کاربران زیر از احمد یوسفی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15254
    تشکـر
    4
    تشکر شده 17 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

منم با همین مشخصات میخوام ازدواج کنم
    فقط به اضافه این مشخصات, باید اسمش کریستین باشه

49. کاربران زیر از arvin- بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13532
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

کس عمت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد