نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت پدرم

960
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14851
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation خیانت پدرم

من ی دختر 23 ساله هستم و چون قراره تقریبا 1 هفته دیگه عقد کنم خیلی استرس دارم و بیشتر این استرس مربوط میشد به داستان خیانت بابام به مامانم که فقط منو خواهرم خبر داشتیم و مامانم نمیدونست و من با اون خانوم حرف زده بودیم و فکر میکردیم بابام چون فهمیده منو خواهرم فهمیدیم خجالت کشیده و قضیه تموم شده ولی بخاطر استرسم دوباره یواشکی گوشی بابام را برداشتم و دوباره ی شماره جدید بود که پیام عاشقانه وپر از حرفای ناجور داشت وقتی زنگ زدم دیدم همون خانومه و از وقتی باهاش حرف زدم رفتار بابام خیلی با من بد شده انگار من ی کار وحشتناک کردم نه اون
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنید مامانم خیلی خانوم حساسی هست و خودم هم توی شرایط سختی هستم
    ببخشید طولانی شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت پدرم

سلام عزیزم...
    قبل از هرچیز باید بدونی که قرار نیست انتخاب تو فردی شبیه به پدرت باشه و قطعا با توجه به در نظر گرفتن ملاکها و معیارهای خودت این انتخاب رو انجام دادی پس لطفا پدرت رو با افراد اطرافت(نامزدت)مقایسه نکن...
    و اما عملکرد پدرت ....
    پرند عزیز انتخاب این راه توسط پدرت قطعا دلایلی داره که ممکنه منطقی و یا حتی غیر منطقی باشه....
    اما...
    اونچه که مسلمه اینه که درحریم خصوصی بین زن و شوهر هیچکس اجازه دخالت ندارد جز با اجازه خودشون....
    پس...
    سعی نکن در این مسئله به طور مستقیم خودت رو دخالت بدی...
    گاهی زوجین متوجه بی مهری و بی وفایی طرف مقابل میشن و بنا به مصلحت از کنار این مسئله میگذرن و حل اون رو به روش خودشون پی میگیرن...
    اما حتی اگر مادر شما هییییییچ بویی از این بی مهری نبرده باشه هرگز سعی نکنید مستقیما ایشون رو در جریان بگذارید...
    اگر با دادن نشانه هایی که غیر مستقیم در اختیار مادر میگذارید متوجه مسئله شد به سرعت خودتون رو کنار بکشید و حل مشکل رو به عهده خودشون بگذارید و حتی تا زمانی که شما رو در جریان نگذاشتن و دخالت ندادن به روی خودتون نیارید...
    بهترین راه برای حل و ریشه یابی مشکل مشاوره با پدرت هست که باید حضوری و نزد یک مشاور خانواده مجرب صورت بگیره...
    یادت باشه که در برابر زندگی و آینده خودت هم مسئولی پس برای انتخاب بهتر و ساختن آینده روشن فعلا خودت رو درگیر نکن.....
    و فراموش نکن که راه جدید و زندگی جدا از خانواده رو شروع میکنی که دارای وظایف و مسئولیتهایی هست از جمله آرامش پس این آرامش رو حفظ کن و در مسائلی که بایدبین پدرو مادرت حل بشه خودت رو دخالت نده.....
    فرزند نقش دلگرم کننده ای برای پدر و مادر داره که میتونه دلیلی باشه برای شروع دوباره و ایجاد رابطه عاطفی گرمتر پس در همین حد باقی بمون و درگیر تنش ها نشو....
    خوش بخت و شااااد باشیییی....
    امضای ایشان

3. 4 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد