نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: با نکات طلایی چاق شدن آشنا شوید

1547
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

با نکات طلایی چاق شدن آشنا شوید

آیا می دانید تنها با رعایت چند نکته طلایی می توانید وزن خود را اضافه کنید؟ با استفاده از این راهنما و رعایت نکات مهم و ضروری می توانید به وزن ایده آل خود برسید. همان طور که چاقی به نوعی بیماری محسوب می شود و باعث بروز بیماری های دیگری هم هست لاغری بیش از حد هم بیماری است و این افراد دوست دارند اندام متناسبی داشته باشند در این برنامه انواع روش های چاقی صورت و بدن گردآوری شده است.

همان طور که چاقی به سلامتی آسیب می رساند لاغری زیاد نیز خیری برای سلامتی ندارد. لاغری زمانی رخ می دهد که بدن توده ی عضلانی، مایعات یا چربی های خود را از دست می دهد. شاید بسیاری از ما دلیل لاغری خود را نمی دانیم و راهکاری که برای رفع لاغری وجود دارد را نمی دانیم. لاغری ناگهانی بی اهمیت نیست. اگر فردی ظرف چند ماه چندین کیلو وزن کم کند یعنی حداقل 5 درصد وزن خود را بدون هیچ گونه رژیم و دلیل مشخصی از دست بدهد باید به پزشک مراجعه کند تا وضعیتش مورد بررسی قرار گیرید.

رژیم افزایش وزن این نیست که هر چه می خواهیم بخوریم، بلکه باید همیشه تنوع و تعادل را، چه در رژیم افزایش وزن و چه در رژیم کاهش وزن رعایت کنیم. اما از جمله علل احتمالی لاغری می توان مصرف مقادیر ناکافی غذا، فعالیت زیاد مانند ورزش، سوء جذب، مصرف غذاهای ناصحیح، استرس روانی یا احساسی را نام برد.
    به هر حال افراد لاغر باید از لحاظ پزشکی مورد بررسی قرار گیرند تا در صورت وجود علل پاتولوژیکی ایجاد کننده لاغری درمان های مناسب در این زمینه صورت گیرد. نرم افزار چاق شو یک نرم افزار بسیار عالی برای کسانی است که حس می کنند بسیار لاغر هستند و نیاز به چاق شدن به صورت اصولی و سالم هستند توصیه می شود. در این نرم افزار تمامی راهکارها و توضیحات مفید در اختیار افراد قرار می دهد که شخص هم به دلیل لاغری خود پی می برد و هم اینکه چگونه می تواند به وزن ایده آل خود باز گردد یا اینکه به وزن ایده آل خود برسد. اگر تمایل دارید که وزن خود را افزایش دهید پیشنهاد می کنیم این نرم افزار را از دست ندهید و هم اکنون آن را از پی سی تودی دانلود کنید.

2. 2 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : با نکات طلایی چاق شدن آشنا شوید+دانلود نرم افزار

من چاق بشو نیستم الان دو سال 50 کیلو هستم و نه وزنم بالا میره ن پایین ازمایش خون دادم و ازمایش انگل و ازمایش تیروئئید اخرشم دکتر گف ارثی و چاق نمیشی برو دنبال زندگیت وقت مارو هم نگیر هیچی دیگه الان همون 50 هستم در خدمتتون خخ

4. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با نکات طلایی چاق شدن آشنا شوید+دانلود نرم افزار

عجب خخخخ

علت لاغری ارثی یک صفت چند ژنی است که ژن های آن برروی کروموزوم 16 قرار دارند
    بطور عادی در کروموزوم های جهش بوجود می آید که بیشترین جهش ها در انسان مربوط به جهش های حذفی و جهش های مضاعف شدن می باشند ممکن است در اثر جهش های حذفی که برروی کرموزومهای 16 بوجود می آید ژنهای لاغری حذف شوند چنین افرادی 43 برابر بیشتر از افراد عادی در معرض چاقی هستند
    جالب این است که بطور معمول از هر 2000 نفر یکنفر دچار تکثیر این بخش از کروموزوم 16 (جهش مضاعف شدن ) می شود که در نهایت احتمال لاغری و کاهش وزن شدید 23% در مردان و در زنان 5% می باشد بی اشتهایی کودکان نیز ممکن است تحت تاثیر این ژن ارثی باشد
    ویرایش توسط Dr . Security : 04-21-2015 در ساعت 11:06 AM

6. 3 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : با نکات طلایی چاق شدن آشنا شوید

ممنون از پست مفیدتون.
    من ید طولایی در عرصه لاغری و چاقی دارم.طوری که اراده کنم چاق میشم اراده کنم لاغر میشم.البته منظور از چاقی متناسب بودنه.
    و همه اش با پول امکان داره.
    ستاره خانم شما اگه میخوای توپول بشی ی دوره مکمل و دارو بردار راحت ۱۰کیلو وزن میگیری.
    من الان فقط با روزی ۶تا تخم مرغ و ۳ ۴تا سیب زمینی و روزی ۲تا موز و صد گرم آجیل و پنج وعده غذا.در کمتر از یک ماه ۴کیلو وزن مفید گرفتم.بدونه اینکه شکم بیارم.
    هر رشته ای متخصص خودشو میخواد تا نتیجه بگیری.

8. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : با نکات طلایی چاق شدن آشنا شوید

سلام
    پستت عالی بود
    من بصورت ارثی(اگه از مامانم ارث ببرم) باید چاق باشم واگه از بابام ارث ببرم باید لاغر باشم اما ی سال چاقم ی سال لاغر خخخخخخ تعادل ندارم ک

اما دقیقا اون موقعی ک میخوام لاغر بشم چاق تر میشم و برعکس
    الانم لاغرم و سعی درچاق شدن دارم اما هرکی منو میبینه میگه لاغرتر شدی از دفعه قبلا

10. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)