صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 101 به 108 از 108

موضوع: خیانت زن به همسرش

16479
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت زن به همسرش

نه خیر به هیچ وجه خیانت راهش نیست بعضیام ساده هستند که فکر می کنند اون مردی که می دونه تو متاهلی حاضر میشه بعد طلاق باهات ازدواج کنه انگار نه انگار که خانی اومده و رفته.
    اینجور مردها از این دوحالت خارج نیستن.یا اون زن رو برای رابطه جنسی میخان و بعد از اینکه کارشونو کردن مثل یه زباله اون زنو میندازن بیرون ( چون زرنگ تر از این حرفها هستن این جور مردها و خودشون میدونند که زنی که به شوهر خودش وفا نمیکنه چه جور میخاد به کسه دیگه وفا کنه) یا اینکه کلا شخصیت درستی ندارن و هر روز دنبال یکی هستن و حتی به فرض این زن رو هم بگیره باز هم به کثافت کاریاش ادامه میده،خب زندگی با این ادم به چه دردی میخوره؟؟؟این ادم چی داره که یه زن جذبش میشه!!!

2. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط گندم.م نمایش پست ها
    اینجا چرا اینطوریه؟ مگه اینجا مدیر نداره؟ انگار دو نفر دارن با هم بحث میکنن.....یه بنده خدایی اومده مشکلشو گفته...و از کارش پشیمونه و خداروشکر که مشکلشون حل شده...دوستان به جای بحث کردن اگه میتونید کمک کنید اگه نه که اصلا نظر نذارید...هیچکس نمیتونه خودشو پاک پاک بدونه‌...و اینم برای استارتر عزیز بنویسم....خداروشکر که مشکلت حل شده ....عزیزم شما و همسرت هر دو به زمان احتیاج دارین..این مشکل بزرگی بوده و برای فراموش کردن و یا حتی کمرنگتر شدن زمان میبره.به خدا توکل کن و از ته قلبت توبه کن.خدا گفته من میبخشم فقط کافیه از ته دل توبه کنی.در ضمن اینایی که میان اینجا هی ایراد میگیرن و حرف بد میزنن شاید خیلی کارای بدتری کرده باشن....قضاوت کردن و دل شکستن راحته...اقای سام با این طرز فکر ازدواج نکن چون حتما همسرت بهت خیانت میکنه
    خانم کی حرف بد زده؟؟؟اینکه گفته شد دختر پسر خوب کم شده این یعنی حرف بد؟ما اصلا کاری به این خانم نداشتیم صحبت کلی بود،بله درسته هر کسی ممکنه این خطا رو انجام بده،موضوع رو اینه الان به شدت ترس جوونا از ازدواج زیاد شده،به امار طلاق دقت کنید چقدر بالا رفته،من میگم چرا باید اینجور باشه!!!شما الان خودت از اینکه میشنوی این همه خیانت زیاد شده ناراحت نمیشی؟ضمنا خانم من بخام ازدواج کنم مهریه زیاد نمیبندم و اگر خدایی ناکرده زنی هم بخاد بهم خیانت کنه یک ثانیه هم همچین زنی رو نگه نمیدارم

4. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط گندم.م نمایش پست ها
    اقای سام شما میتونید هر جور که دوست دارید زندگی کنید...ولی اینکه میگید دختر خوب کم شده و اعتماد ندارید به نظرتون مرد خوب چقدر پیدا میشه؟ چطور میشه اعتماد کرد؟ چرا اینهمه ادم دیگه بدون خیانت زندگی میکنن؟ پس یه چیزایی تو زندگی شخصی هر کس هست که ما نمیتونیم سریع قضاوت کنیم حتی راجع به اون دخترایی هم که تو خیابون با اون وضعیتی که شما گفتید نمیشه قضاوت کرد...در ضمن اگه بحث ازاده فکر میکنم باید توی انجمن ازاد مطرح کرد....یه حرفایی زدید که بنده خدا از مشاوره پشیمون شد
    خانم گندم حرف تو حرف شد که بحث به درازا کشید و خانمی هم که مطرح کرده بود این سوالو تاپیکش برای خیلی وقت پیشه ،ضمنا خانم شما نوشته هامو بخونید متوجه میشید من هر دو جنسیت رو گفتم!!چون خودم مذکر هستم از دید خودمم گفتم...بله خانم واقعا دختر خوب کم شده!!!من الان دو سال هست دنبال ازدواج بودم تا مرله اخر تحقیقم رفتم چیزهایی شنیدم که نگم بهتره!!!همشونم مثلا دخترای خوبی بودن!!!من که به هیچ دختری اعتماد ندارم دیگه..هیچ کدوم

6. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    ببخشید الان کدوم زندگی هست که توش مشکل نباشه؟؟هر کس ی جور درگیری داره،تا به مشکل میخورن باید خیانت کنند؟نه خانم،مشکل فقط مردا نیستن،مشکل اینه ایمان ادمها کم شده.حیا پایین اومده،شما عصرها یه سر به خیابون ولیعصر تهران بزنید،ببین چقدر دختر جوون سیگار به دست دارن برا خودشون قدم میزنند،خب این دختر فردا هزار تا کار دیگه هم تو زندگیش میکنه!!!دختری که خیلی راحت با انواع پسررا ارتباط داره چه تضمینی وجود داره فردا تو زندگیت بهت وفادار بمونه؟
    شما خودت در مورد مرد ها هم میتونی این تضمین و بدی؟
    مسئله اینجاست که شما مقصر و گناه کار و خانم هارو میدونید واین حرف شما پر از مشکله که زنهای متاهل خیانت میکنن چه برسه به دخترها.
    شما بای این حرف یه جمع بندی کردی دختر ها و زنا رو .
    والا من هم مجرد بودم هم الان متاهل حتی حضورم در این سایت و همسرم مطلع هست چه برسه به چیزای دگ.
    لطفا سعی نکنید جنس زن و بد جلوه بدید
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

8. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    خانم کی حرف بد زده؟؟؟اینکه گفته شد دختر پسر خوب کم شده این یعنی حرف بد؟ما اصلا کاری به این خانم نداشتیم صحبت کلی بود،بله درسته هر کسی ممکنه این خطا رو انجام بده،موضوع رو اینه الان به شدت ترس جوونا از ازدواج زیاد شده،به امار طلاق دقت کنید چقدر بالا رفته،من میگم چرا باید اینجور باشه!!!شما الان خودت از اینکه میشنوی این همه خیانت زیاد شده ناراحت نمیشی؟ضمنا خانم من بخام ازدواج کنم مهریه زیاد نمیبندم و اگر خدایی ناکرده زنی هم بخاد بهم خیانت کنه یک ثانیه هم همچین زنی رو نگه نمیدارم

دقیقا این موضوعی هست که الان فکرارو خراب کرده . باید بیشتر راجبش گفت.
    ولی واقعا بخاطر اون درصد خانم ها و آقایونی که باعث این افکار شدن و تو جامعه دنبال هوس هستن و باعث شدن که همه به جنس مخالفشون شک کنن متاسفم.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

10. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31019
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نیاز به کمک و مشاوره دارم
    متاهلم و در رابطه با مردی متاهل بودم که مشکلات زیادی بوجود اوردم
    قطعا پشیمونم اما نیاز به کمک دارم که شرایط از این بدتر نشه

11. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam32 نمایش پست ها
    نیاز به کمک و مشاوره دارم
    متاهلم و در رابطه با مردی متاهل بودم که مشکلات زیادی بوجود اوردم
    قطعا پشیمونم اما نیاز به کمک دارم که شرایط از این بدتر نشه
    سلام
    شما برای مطرح کردن موضوعتون باید تایپیک جداگانه بزنید .
    به قسمت انجمن سایت برید ؛اونجا موضوع مرتبط بامسیلتون رو پیدا کنید ؛ترسال موضوع جدید رو بزنید .
    بعد همه سوالتون رو میبینن و راهنماییتون میکنن .

12. بالا | پست 108

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

دوستان راهنمایی های درستی کردن
    ولی من میخوام یه مورد نگارشی رو یاد اوری کنم:
    موقع تایپ کردن از گذاشتن نقطه و ویرگول و علایم نگارشی نترسید! باورکنید خوندن این من شما خیلی سخته استارتر محترم!!!

صفحه 3 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد