نمایش نتایج: از 1 به 41 از 41

موضوع: رابطه من و جاري و همسر

13322
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

رابطه من و جاري و همسر

سلام
    اتوسا هستم 27سالمه.نزديک دو ماهه ک عقد کردم.شوهرمو دوست دارم.خداروشکر مشکلي باهم نداريم،اون عاشقمه.و من هيچوقت نميخوام ناراحتش کنم و ايمان دارم ک بهترينه...
    ولي مشکل من جاري بزرگمه ک يک سال از من بزرگتره و دوتا بچه داره.ايشون تو برخورد اول اصلا منو تحويل نگرفت و برخورد دوم ک من و خانوادم دعوت بوديم منزل مادرشوهر،بشدت مجلس رو تو دست گرفته بود و اصلا سکوت نميکرد.و من و نامزدم رو يک لحظه باهم تنها نذاشت ک راحت باشيم و همش شوخي بدني با نامزدم ميکرد.من اونشب بهم برخورد،چون احساس کردم رابطش فراتر از زن برادره و يا حتي بقول خودشون خواهر.نامزد منم از روز اول بهم گفتش ک زن داداشم مث خواهرمه.ولي من فک نميکردم تا اين حد صميمي.راستش اونشب حالم بد شد.کم مونده بود بغل کنن همو....البته فقط جاري شوخي بدني ميکرد و هش دست ميکشيد رو تن نامزدم.خلاصه.فرداي اونشب من با نامزدم اتمام حجت کردم و گفتم نميتونم کنار بيام اونم گفتش قبول داره ک رفتار جاري اشتباه بوده و دلمو بدست اورد.
    اما ب اينجا ختم نميشه...از اونوقت ب بعد جاري اصلا منو تحويل نميگيره.باهاش حرف ميزنم جواب نميده يا بزور جواب بده.اينقد رفتارش زنندست ک پدر و مادرشورهرم هم متوجه شدن ايراد از اونه.اينو شوهرم بهم گفت.
    مشکلم اينه هر بار جاري رو ميبينم بخاطر اين رفتارش با شوهرم بحثم ميشه،اگه بحث هم نکنم دلخورش ميکنم و هربار گريه ميکنم و اين باعث عذاب شوهرمه...نميدونم چيکا کنم ک واسم مهم نباشه...کلافه شدم،دوس ندارم جاري با اين رفتارش بي احترامي کنه،وقتي ميبينمش فقط انرژي منفي بهم ميده...
    لطفا راهنماييم کنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه من و جاري و همسر

شوهرت که خوبه خداروشکر
    بیخیاله جاری...چرا واسه چیزی که مهم نیست خودتو اذیت میکنی و زندگیتو واس هردوتون تلخ میکنی
    از زندگیت لذت ببر
    وقتیم میری خونه مادر شوهرت اینقدر بگو بخند تا چشش دراد
    سعی کن کمتر ببینیش....وقتیم میبینیش بی تفاوت باش

3. 4 کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام..خب شوهرتون چرا بهشون نمیگه این کارهارو انجام نده؟ تو عرف خونواده شوهرتون عادیه این رفتارها؟

5. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

نميتونم بيتفاوت باشم رفتارش زنندست.بزور جواب سلام ميده
    شوهرم اون وقتي ک ازش خواستم بگه بهش،نگفت،دليلش اين بود ک جاري فعلا مريضه و ميترسم گريه کنه و نفسش تنگ شه و ... و... و...،عاخه مثل اينکه مشکل تنفسي داره...و يکي از دلايل ديگه ک نگفت بهش و ب تعويق انداخت اين بود ک هربار ميخواسته بگه شلوغ بوده..حدود يک ماه بعد ميخواسته بگه من نذاشتم،گفتم همون روز بايد ميگفتي نه حالا ک دشمنيش با من بيشتر شه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

راستش برادرهاي شوهرم باهاش راحتن،يعني خودش عادت داره ميچسبه بهشون،و جالب اينکه کنار شوهر خودش نميشينه.اون يکي برادر شوهرم ک متاهله باز اين ميره باهاش شوخي ميکنه،ولي نه مث شوهر من.
    رفتار اونشبش فقط واس اين بود ک لج منو دراره...ي سري صحبتها هم کرد ک من فقط سکوت ميکردم يا بزور لبخند ميزدم.ي جور دخالت يا مثلا ميخواسته گربه رو دم حجله بکشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

اصلا درک نمیکنم رفتار ایشونو...جوری که شما مشخصاتش و رفتارهاشو گفتید نمینوشتید جاری خیال میکردم هووی شماست!
    خب با شوهرتون اتمام حجت کنید ..هرچیزی حدی داره..خب تنگی نفس داشته باشه!!! یعنی بگه با من شوخی فیزیکی نکن گریه داره؟ چیزی نیست که بخواد گریه کنه و احساس تنگی نفس!
    عجیبه!

9. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

دقيقا منم اينو ب شوهرم گفتم،رفتارش شبيه هوو ميمونه تا جاري....
    ي بار يکي از اقوام شوهرم متوجه رفتارش شد،باهاش صحبت کرد،اون هم متوجه شد ايراد از جاري منه.البته من اينارو از زبون شوهرم شنيدم.همون خانوم همسرم و جاريم رو نشوند کنار هم ب جاريم گفت عروس بزرگي نبايد تفرقه بوجود بياري،اون هم گفت من مشکلي ندارم.شوهرم گفت مشکل از خودته ک تغيير کردي اونم گريه کرد(ميدونم همش ادا بود(شوهرم هم از خونه زد بيرون

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

چقدر نامزد بودید؟ کامل در مورد شوهرتون و خانوادش تحقیق کردید؟ شما باید اروم اروم پیش برید یه دفعه نخواید قطع رابطه کنید با جاریتون.اما همه چی بستگی به شوهرتون داره..وقتی یکی بخواد با شما دست بده خب شما دستتون نیارید جلو اونم دیگه دستشو میبره عقب دست نمیده! وقتی شوهر شما پیش اون خانم واینسه و وقتی شوخی فیزیکی میکنه شوهرتون نخنده و اخم کنه و خودشو کنار بکشه چند دفعه خب اون بیخیال میشه دیگه..مواظب باشید فقط بر علیتون تو خونواده شوهرتون فتنه گری نکنه یه وقت..ظاهرا شما باید برای به دست اوردن شوهرتون بجنگید!!!

12. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

جالبه بدونيد ک از هر نظر ک بخوايد حساب کنيد من بالاترم
    من دو مدرک ليسانس دارم،جاري ديپلم.من شهر زندگي ميکنم اون روستا،البته پدر و مادر من هم اهل روستا بودن.پدر من انسان شريف و سرشناسي بوده و همه اسمشو ب خوبي ميبرن،ولي پدر جاري از اون ادماست ک هيچکي رفتارشو قبول نداره...از نظر ظاهري هم من بالاترم...
    اگه قرار ب خود برتر بيني باشه من بايد اينکارو کنم نه جاري....
    يک کلمه حرف نميزنه،فقط درصورتي ک بخواد نيش بزنه و منو تو جمع خورد کنه...شوهرم هم سکوت ميکنه.دو س بار اخير پدر و مادر شوهرم جوابشو دادن.بحث من با شوهرم بخاطر سکوت شوهرم بوده.از وقتي ک شوهرم قول داده جوابشو بده،ديگه نديدمش ک بخواد باز بي ادبي کنه...

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

ديگه شوخي فيزيکي با شوهرم نميکنه،چون شوهرم از اونشب ک ديد من دلخور شدم،باهاش سرد شده فقط جواب سلامشو ميده.
    تحقيق کرديم و جواب مثبت داديم.بيشتر از چهار ماه نامزد بوديم،اسفندماه عقد کرديم
    خودم ي بار متوجه شدم پشت سرم داره حرف ميزنه،صداشو شنيدم

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

شاید نظر من اشتباه باشه اما نظر من اینه مشکل شما در وهله نخست شوهرتون هست بعد جاریتون..چون شوهرتون میتونه جلوی اون خانم بگیره البته اگه بخواد!..البته اینکه در دفاع از شما با اون دعوا کنه چیز خوبی نیست..چون تو هر خونواده اگه خونواده خوبی باشن برادرها خودشون تو دعوا های زنهاشون دخالت نمیدن اصلش هم همین هست/

16. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

چندباره ک ميبينمش در حضور شوهرم نيست،بخاطر همين وقتي ناراحتيمو ب شوهرم انتقال ميدم حين حرف زدن عصبي ميشم و ي دعوايي راه ميندازم...دست خودمم نيست
    حالا منتظرم يبار ک شوهرم هم حضور داره،اون بي ادبي کنه،ببينم عکس العمل شوهرم چيه...اگه جوابشو نداد ادامه رابطه سخت ميشه و خودم صلاح نميدونم ادامه بدم

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

البته خانم های اینجوری افت خانواده هستن..همیشه باید در کنارشون بود تا یه وقت نقشه ای نکشن برای ادم..البته تربیت خانوادگی مهمه نمیدونم این خانم چ جوری هستن اما امثال این خانم که دیدم بیشتر شبیهه مادرشونن و از مادرشون این چیزهارو یاد گرفتن..باید مثل خودشون باهاش رفتار کرد

19. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

منم بخاطر اينکه بحث خاله زنکي نشه و مردها دخالت نکنن،از شوهرم خواستم مستقيما نگه رفتارش با من نادرسته.قرار گذاشتيم اگه باز بي احترامي کرد،شوهرم جوابشو بده ک جاريم ديگه اروم بگيره و نتونه باز ادامه بده

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

ممنونم بخاطر راهنماييتون.
    يعني شما ميگيد منم بي احترامي کنم بهش؟يا فقط در حد سلام و حال و احوال!؟

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atoosa66 نمایش پست ها
    چندباره ک ميبينمش در حضور شوهرم نيست،بخاطر همين وقتي ناراحتيمو ب شوهرم انتقال ميدم حين حرف زدن عصبي ميشم و ي دعوايي راه ميندازم...دست خودمم نيست
    حالا منتظرم يبار ک شوهرم هم حضور داره،اون بي ادبي کنه،ببينم عکس العمل شوهرم چيه...اگه جوابشو نداد ادامه رابطه سخت ميشه و خودم صلاح نميدونم ادامه بدم
    خب شاید شوهرتون از اینکه برادرش ناراحت بشه چیزی نمیگه!به نظرم به شوهرتون بگید اگه جلوشو نگیره خودم جلوش وای میسم...نه فرار نکنید..میگید شوهرتون خوبه و دوستش داری چرا ترک رابطه؟کار درستی نیست با اینکه عقد کردید

23. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

ممنونم بخاطر راهنماييتون.
    يعني شما ميگيد منم بي احترامي کنم بهش؟يا فقط در حد سلام و حال و احوال!؟
    مثل خودش رفتار کنید....مثلا چیزی گفت جوابش بدید از خودتون دفاع کنید منتظر دفاع شوهرتون نباشید..همچین خانم های دیگه تو خونواده مشخص هستن و همه میشناسنشون و جوابشو هم بدید چیزی نمیگن بهتون چون طرف اخلاقش مشخصه

25. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام آتوسای عزیز
    بهت تبریک میگم و ان شاالله خوشبخت بشین
    عزیزم اولین اشتباه شما این هست ک شما همه مشکلتون با جاری را به شوهرتان میگین و اونو درگیر میکنید تا اونجایی ک برخورد فیزیکی و شوخی باشوهرتون میکرد بهشون مربوط میشد ک خداراشکر حل کرد
    حالا دیگه خودتون باید مشکل را حل کنید
    مردها معمولا وقتی زنش همش ی کار را انجام بده براش عادی میشه شما اگه همش پیش شوهرتون گلایه کنید ایشون بعداز ی مدت براشون رفتار شما عادی میشه و دیگه ارزشی قایل نیست یا اگه همش گریه کنید دیگه گریه شما براش بی ارزش میشه طوری نباشه ک بیای ابروش را درست کنی بزنی چشمش هم کور کنی یعنی بیای جاریت را درست کنی و اما نه تنها درست نشه بلکه شوهرتون هم باهاتون سرد بشه
    بهترین ک وقتی میبینیش نسبت بهش بی اعتنا باشی و وقتی باشما حرف میزنه سرد جوابش را بدین و توی جمع هم هسین بادیگران گرم و صمیمی باشید و بااون سرد برخورد کنید
    فک کنم این رفتارهای ایشون بخاطره حسادت به شما هست پس مطمین باشید ک بعداز مدتی خودش به سمت شما میاد و عذرخواهی میکنه

27. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

سلام دوباره
    اينکه گفتيد خودم جواب بدم،سخته.وقتي اون حرف ميزنه من از شدت ناراحتي بغضم ميگيره و حتم دارم اگه کلمه اي جواب بدم گريه م ميگيره.نميخوام ضعف نشون بدم.ولي از اين ب بعد سعي ميکنم مث خودش باشم
    ممنونم اقا سعيد

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

ممنونم دوستان
    باهاتون موافقم.خودمم حس ميکنم اشتباه کردم و نبايد بخاطر رفتار جاري شوهرمو دلخور کنم.
    مثلا دو شب پيش عروسي بوديم،من زودتر رفتم.مادر شوهر و دو تا جاري بعد از من اومدن،ي لحظه جاري بزرگه رو ديدم اونم منو ديد ولي يهو غيب شد بعد من هرچي تو سالن دنبالشون گشتم نديدم ب شوهرم گفتم ميخوام برگردم،بعدش اومدم بيرون با شوهرم بحثمون شد.دوباره برگشتم سالن،عاخه مادرشوهر با شوهرم تماس گرفت ک خانومت کجاست اومد جلوي در دنبالم.بعدش ک باهم رفتيم تو جاري بزرگه اينقد سرد جواب سلام داد ک شوکه شدم.کوچيکه هم هميشه خوش سلام و عليکه ولي همش باهم پچ پچ ميکنن
    جاري کوچيکه هم همش تو کارام فضولي ميکنه و بشدت حسادت ميکنه.مثلا واس عقدمون ازم پرسيد چي ميخواي بپوشي من مدل و رنگ لباسمو گفتم با کمال پررويي ب من پيام داد من رفتم لباس کرايه کردم،درست هموني ک من بهش گفته بودم واس عقدم مد نظر دارم!!!
    رفتارشون منو عصبي ميکنه...واقعا من از اول دوستانه رفتار کردم چون دلم ميخواست با خانواده شوهرم رفت و امد کنم ولي اين دونفر جايي واس صميميت نذاشتن

30. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

ساده ای دیگه دخترم

بت حسودیشون می شه چون ماشالا از همه نظر ازشون بهتری و می خان زندگیتو برات زهر کنن که موفقم شدن

اول چسبید به شوهرت که تو فک کنی بین اونو شوهرت چیزیه و بینتون اختلاف بیفته حالام دیده نه این راهش نیست داره خودتو اذیت می کنه و جلو فامیل میخاد خرابت کنه

تنها راهش بی محلی هست در این حال خودتو براشون بگیر تا حدشونو بدونن و نتونن تو زندگیت دخالت کنن
    مثلا میری تو جمع بهش سلام میدی و اون سلام نمی کنه تو خودتو بزن به اون راه و شروع کن با بقیه جمع گرم گرفتن و خندیدن
    همین ک ببینه نتونسته به نقشه شومش برسه کم کم دست از کاراش برمیداره
    از طرفی جلوش با شوهرت خیلی خوب باشو و بگو و بخند و آویزون شوهرت باش تا چشش دراد خخخخ

حتما حتما هم با مادر شوهر و خواهر شوهرات خیلی خوب باش تا اگه خاست جلواونا خرابت کنه نتونه

32. 3 کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

ممنونم ازتون دوستان.سعي ميکنم راهنماييهاتون رو اجرا کنم.درسته،اون وقتي ميبينه با حرفهاش منو ناراحت ميکنه شاد ميشه،اينو از چهرش ميشه متوجه شد.
    توکل ب خدا.
    ممنونم ازتون،اگه بازم ديدمش و حرفي شد ميام ميگم

34. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنونم ازتون دوستان.سعي ميکنم راهنماييهاتون رو اجرا کنم.درسته،اون وقتي ميبينه با حرفهاش منو ناراحت ميکنه شاد ميشه،اينو از چهرش ميشه متوجه شد.
    توکل ب خدا.
    ممنونم ازتون،اگه بازم ديدمش و حرفي شد ميام ميگم
    دیگه اگه خیلی اذیتت کرد عکس بده جنازه بگیر :d

36. 2 کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

امیدوارم با خبر خوش بیای عزیزم
    امضای ایشان
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

38. 2 کاربران زیر از mahtab1366 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اتوسا هستم 27سالمه.نزديک دو ماهه ک عقد کردم.شوهرمو دوست دارم.خداروشکر مشکلي باهم نداريم،اون عاشقمه.و من هيچوقت نميخوام ناراحتش کنم و ايمان دارم ک بهترينه...
    ولي مشکل من جاري بزرگمه ک يک سال از من بزرگتره و دوتا بچه داره.ايشون تو برخورد اول اصلا منو تحويل نگرفت و برخورد دوم ک من و خانوادم دعوت بوديم منزل مادرشوهر،بشدت مجلس رو تو دست گرفته بود و اصلا سکوت نميکرد.و من و نامزدم رو يک لحظه باهم تنها نذاشت ک راحت باشيم و همش شوخي بدني با نامزدم ميکرد.من اونشب بهم برخورد،چون احساس کردم رابطش فراتر از زن برادره و يا حتي بقول خودشون خواهر.نامزد منم از روز اول بهم گفتش ک زن داداشم مث خواهرمه.ولي من فک نميکردم تا اين حد صميمي.راستش اونشب حالم بد شد.کم مونده بود بغل کنن همو....البته فقط جاري شوخي بدني ميکرد و هش دست ميکشيد رو تن نامزدم.خلاصه.فرداي اونشب من با نامزدم اتمام حجت کردم و گفتم نميتونم کنار بيام اونم گفتش قبول داره ک رفتار جاري اشتباه بوده و دلمو بدست اورد.
    اما ب اينجا ختم نميشه...از اونوقت ب بعد جاري اصلا منو تحويل نميگيره.باهاش حرف ميزنم جواب نميده يا بزور جواب بده.اينقد رفتارش زنندست ک پدر و مادرشورهرم هم متوجه شدن ايراد از اونه.اينو شوهرم بهم گفت.
    مشکلم اينه هر بار جاري رو ميبينم بخاطر اين رفتارش با شوهرم بحثم ميشه،اگه بحث هم نکنم دلخورش ميکنم و هربار گريه ميکنم و اين باعث عذاب شوهرمه...نميدونم چيکا کنم ک واسم مهم نباشه...کلافه شدم،دوس ندارم جاري با اين رفتارش بي احترامي کنه،وقتي ميبينمش فقط انرژي منفي بهم ميده...
    لطفا راهنماييم کنيد
    با سلام
    اگه جاری شما با خانواده شوهرتون فامیل نباشه ؛ رفتارش بسیار تحریک کنندست و اگر شوهرتون از نظر مذهبی ضعیفه باید خداتونو شکرکنید که تا حالا اتفاقی نیفتاده باشه
    حسادت چشمه ی جوشانیه که اگر مهار نشه افراد رو به هر کاری وادار میکنه و در مورد شما ؛ برای اینکه شما منفعل بشید اون عامدانه خواسته شما رو تحریک کنه و به نحوی شما رو از اصرار نگو وقبلی هم مطلع کنه

در تحقیقات محلی مردم چه میدونن داخل خانواده ها چه خبره ؟؟
    بهتر بود شما در روز اول تحمل میکردین و یک روز بعد موضوع رو پس از مشورت ؛ با شوهرتون مطرح میکردن تا انرژی روابط نامشروع رو حاکم نمی کردین
    اما الان این انرژی بوجود اومده و اگر هم قبلا روابطی نبوده الان احتمالشو بردین بالا
    بهتره اگه مشکلی ندارین یا زود ازدواج کنید ویا اینکه از الان تو خونه شوهر بمونید و از نزدیک از ماجرا و عمق روابط مطلع بشید

اگه همسرتون به شما پاسخ نمیده و سکوت میکنه ؛ نشانه خوبی نیست و حسادت احتمالی جاری خود بخود شرایط دو همسری واقعی رو داره برای شوهرتون بوجود میاره ( یکی شرعی و یکی زنا )
    با شلوغ کردن و دعوا کینه عمیقتر میشه وباز هم از روی لج ولج بازی احتمال زنا دادن جاری بیشتر میشه پس با آرامش اوضاع رو مدیریت کنید و هر کاری میکنید در سکوت پیش ببرید .
    شوهر شما قبلا" به زنا با زن داداشش ؛ شاید اصلا فکر نکرده بود ولی الان با شلوغ شدن اوضاء مطمئن باشید شیطان موضوع رو بارها و بارها از دلش میگذرونه و یکی از دغدغه های فکریش شده .
    در رفتارتون تجدید نظر کنید و در شرایط فعلی ؛ با اینکه شما لیسانسیه هستین اما از نظر رفتاری قافیه رو باختین و گریه کردن نشانه ی انفعال شماست و بهتره رفتارتونو شاخص تر و به جاریتون نگاه تحقیر آمیز و هرزه گونه داشته باشید تا اون از قبیه بودن کارش شرمنده بشه و تا وقتی شما گریه کنید و شلوغ کنید اون در تکرار رفتارش افراطی تر عمل خواهد کرد .
    توجه داشته باشید که رفتار شما باید طوری باشه که اون شرمنده کارهاش باشه و از بدنامی بترسه نه اینکه وارد مسابقه در تسخیر قلب شوهرتون بشه ( حتی زنا )
    در نهایت اگه اوضاع رو نتونید تحت کنترل در بیارین موضوع رو فقط با مادرتون در میون بذارین اون خودش میدونه چیکار کنه

40. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من حتم دارم ک شوهرم فقط ب چشم زن برادري بهش نگا ميکنه،ولي رفتار اونشب کذايي جاري اين شک رو ب دل من انداخت ک درسته شوهر من صافه،ولي اون رفتارش واقعا هرزگي بود،البته اين نظر منه.عاخه مردم روستايي ک ما اصالتا اهل اونجاييم اين چيزا واسشون کاملا عاديه.بخاطر اين ميگم شک کردم ب جاري ک هروقت ميبينه من و شوهرم ميخنديم و باهم حرف ميزنيم بهم ميريزه و کاملا واضح ناراحته.من ايمان دارم ب شوهرم ولي متاسفانه تو دوران دانشجويي با ي مورد اين چنيني برخورد داشتم.اينکه يکي از همکلاسي هام ک متاهل بود با برادر شوهر مجرد خودش رابطه داشت منظورم س ک س هستش.من اولين باري ک برخورد اين چنيني جاري رو ديدم همش حرفهاي همکلاسيم تو ذهنم تداعي ميشه ...اينکه برادر شوهرشو حق خودش ميدونست و ميگفت عاشق هميم...
    شايد باورتون نشه ولي فکرش مث خوره داره وجودمو ميخوره...مغزم درگير شده.ولي اعتقاد شوهرم رو ک ميبينم دلم قرص ميشه ک اگه خداي نکرده شيطنتي هم باشه از طرف جاريه و شوهر من مقصر نيست

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

متاسفانه الان نميتونيم بريم سر خونه زندگيمون قراره مهرماه ان شالله ازدواج کنيم.
    شوهرم هروقت ميبينه اون مياد خونشون زودي مياد پيش من.و ب محض اينکه اون ميره اونجا ب من اطلاع ميده.من ازش نخواستم ک اينکارو کنه،خودش متوجه شده حساس شدم سريع بهم اطلاع ميده.چندبار اخير بهم گفت خدا ميدونه من اونو زن داداشم ميدونم و خواهش ميکنم فکر بد نکن.عاخه ب شوهرم درمورد اون همکلاسيم گفتم،ي بار همينجوري بهش گفتم منظوري هم نداشتم.
    شوهرم ميگه وقتي من و تو باهم خوب باشيم و همش تو جمع شوخي کنيم و بخنديم اون کم کم متوجه ميشه نميتونه عصبيت کنه و دست بر ميداره

43. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

راستي اينم بگم ک جاري با خانواده شوهر فاميل هستن.ولي من دليلي واس رفتار زشت اونشبش نميبينم.منم با پسرخاله هام شوخي ميکنم ولي ب خودمون اجازه نميديم دست هم ب هم بديم.حريم خودمون رو مشخص کرديم.ولي اين خانوم انگار حدي واس روابطش قائل نيست

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

راستي اينم بگم ک جاري با خانواده شوهر فاميل هستن.ولي من دليلي واس رفتار زشت اونشبش نميبينم.منم با پسرخاله هام شوخي ميکنم ولي ب خودمون اجازه نميديم دست هم ب هم بديم.حريم خودمون رو مشخص کرديم.ولي اين خانوم انگار حدي واس روابطش قائل نيست
    در هرصورت شما نمیتونید وسوسه های شیطونو انکار کنید .
    با اوصافی که کردید باید دو نقش بازی کنید یکی رفتار بزرگ منش برای خودتون به قدری که در جلو جمع شوهرتون براتون زیر انداز بندازه؛ فلان قسمت مرغ رو براتون کنار بزاره ؛ کفشاتونوجفت کنه ؛ جوراباتونو در بیاره و ... به نحوی که در ذهن شوهرتون تفاوت شما با جاری مثل مس وطلا جا بیفته ( وجمع)
    دوم رفتار از بالا و تحقیر آمیز با جاری تا وقتی که حساب کار دست جاری بیاد و هیچوقت راجع به نقشی که بازی میکنی به هیچکس چیزی نگو حتی به سایه ات
    وگرنه به شدت آسیب خواهی دید
    در نهایت به خدا هم توکل کن و در جمع و در حضور جاری شعاعر مذهبی رو پر رنگتر رعایت کن تا رفتار اون در جمع منافی عفت و گناه نا بخشودنی تلقی بشه

46. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشالا حل میشه دوستان حرفهای جالبی درحصوص کم محلی و..... زدن توکلت بخدا باشه مشکلتو ن که من دیدم شوهرتونم دوستتون داره وخودشم متوجه شده داره بهت کمک میکنه بهش بد بین نباشین ایشالا حل میشه

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

اصلا خوب نیست که حتی یک لحظه به این فکر کنید که بین شوهرتون و جاریتون روابطی هست چون باعث میشه زندگی نابود بشه چون بی اعتمادی پیش میاد...بهتره این حرکات همون حسادت بدونید نه چیز دیگه بخصوص زنا و.. که واقعا حتی فکر هم بهش زندگی نابود میکنه.

49. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

سلام
    ميخوام هفته اينده ي روزي برم خونه پدرشوهرم ک جاري هم باشه بعد فيلم عقدمون هم ببرم ب مادرشوهرم نشون بدم.قبلا نشون دادم ولي اون قسمتش ک حجاب داشتم چون برادر شوهرم بود.حالا لپ تاپمو ميبرم و ميرم با مادر شوهرم فيلم ميبينيم،سمت اون هم نميبرمش تا خودش بياد سمتمون.اينقد بي حياست اون سري ک فيلم رو بردم انتظار داشت کل فيلم رو تو جمع بذارم همه ببينن.منم گفتم خودم ب فيلمبردار گفتم فيلم رو جدا کنه نميخواستم رقصمونو نامحرم ببينه.گفتش اوووو حالا مگه چي.اين فيلم خو هيچي نيس کمه....منم گفتم همينم غنيمته.
    واقعا زن بي حياييه.انتظار داشت من واس ي شب تنمو برادرهاي شوهرم ببينن.ميدونم خيلي مشکل واسم پيش مياره.ولي من کوتاه نميام.حس ميکنم فقط ميخواد منو از شوهرم دور کنه.ولي من نميذارم

51. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

سلام.قرار شد هر اتفاقي افتاد بيام بگم
    هفته گذشته جايي.دعوت بوديم واس سفره حضرت ابولفضل،جاري هم بود.اون بعد از من و مادر شوهرم اومد.وقتي اومد دورادور با هردومون سلام کرد دست نداد.من اينو گذاشتم واس اينکه سفره پهن بود،دقيقا روبروي ما بود.منم خيلي.سرد جواب سلامشو دادم.ديگه يک کلمه باهاش حرف نزدم.تا مداح ميخواست بياد با مادرشوهر و دو نفر از اشناها کلي حرف زدم.دوست قديمي بودن.متوجه شدم خوشش نمياد من گرم گرفتم،ولي اهميت ندادم.مراسم ک تموم شد جاري کوچيکه اومد کنارم و در مورد عروسيشون حرفيد.منم خيلي گرم صحبت کردم.موقع خداحافظي هم با بزرگه دست ندادم فقط گفتم خداحافظ،تعارف هم نکردم ک با ماشين ما بياد.

53. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

چند شب پيش باز عروسي دعوت بوديم من زودتر رفتم.وقتي اومد من فقط باهاش دست دادم،رفتارش بسيار گرم بود.ديگه باهاش هم کلام نشدم.با دوست قديمي ميگفتيم و ميخنديديم و جاري کوچيکه هم هر از گاهي باهام حرف ميزد و مشورت ميگرفت واس عروسيش.احساس کردم خوشش نمياد من و جاري کوچيکه باهم حرف بزنيم!خلاصه داشتم با دوستم ک نوه عمه شوهرم ميشه حرف ميزدم،يهو اومد سرشو گذاشت بينمون گفت خسته نشديد اينقد حرف ميزنيد،تمومي نداره و ..و.. و .. من گفتم دوست قديمي هستيم،و دوستم گفتش ما قد پونزده سال حرف داريم واس گفتن و تازه اول حرفامونه!و اون مشخص بود ک خوشش نيومده رفت.ولي عاخرش خودم رفتم باهاش حرف زدم.سعي کردم ارتباطم فيزيکي باشه ک تاثيرگذار باشه.ولي مشخص بود چون تو جمعه داره جوابمو ميده...
    من بازم تلاش خودمو ميکنم...ولي ن جوري ک غرورم خدشه دار شه..

55. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18006
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم عروس اخریم البته زودتر از برادر شوهر بزرگترم ازدواج کردیم و کلا پنج جاریم که من از همشون مدرک تحصیلیم بالاتره وبا کوچکترینشون هفت سال اختلاف سنی داریم ولی همیشه مادر شوهرم به کسی که زبون داشته باشه و بقول خودش باکلاس باشه اهمیت میده فقط من پدر مادرم تو روستان وسطح مالیمون یکم پایین تره براهمین کلا اینا بخدشون مینازن و منم با جاری بعد من که امد همین مشکل و داشتم بسیار راحت بود با شوهرم وبقیه منم همون اول یعنی شبی که تازه عقد کرده بودن به شوهرم گوشزد کردم که تو خودتو کنار بکش تا بفهمه الانم همنون جاری که خودشیرینی میکرد برا مادرشوهر و بامن خوب نبود من براش بهترین جاریم

57. کاربران زیر از nafas.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

سلام...
    راستش هرکاري ميکنم بيخيال رفتار جاري شم نميشه...خودخوري ميکنم.کلافه شدم.من عادمي نيستم ک بخوام ب کسي حسادت کنم يا تو کار کسي دخالت کنم و هميشه وقتي ميبينم اطرافيانم شادن و ميخندن منم خوشحال ميشم.نميدونم چرا اينجوري ميکنه.کلافه شدم ديگه

59. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15518
    تشکـر
    98
    تشکر شده 77 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

خب تا اینجا که مشخصه جاریتون هم خیلی حسوده هم خوشبخت!
    حسوده که شما خیلی از اون بالاترید از لحاظ وجه اجتماعی
    خوشبخت به خاطر اینکه درگیری دیگه ای تو زندگی نداره و حسودی کردن به شما رو واسه خودش علم کرده
    خوبه همسرتون دیگه بهش رو نمیدن بهتره به همین روند ادامه بده
    به نظرم شما هم از این به بعد بهش محل نزارید
    وقتی بهش سلام میدید جوابتونو نمیده یا با اکراه میده خب چه لزومی داره شما بهش سلام بدید؟!!!!
    اصلا بهش محل نزارید. همه هم که میدونن مشکل از ایشونه
    اگرم خواست گلگی کنه یا تو جمع به قولی غربتی بازی دربیاره شما هم محکم از خودتون دفاع کنین نه با دادو بیداد بلکه با حرف وسند تمام رفتارهشو که باعث کم محلی شما شده به روش بیارید
    بعدس صد در صد خودشو به مردن خواهد زد و شاید کارش به درمانگاه هم بکشه ( اگه ضربه خیلی کاری باشه)
    اما شما باز از موضعتون پایین نیاین تا خیال نکنه شمارو ترسونده
    محکم برخورد کنید تا دیگه نخواد شمارو اذیت کنه
    اگه لازم شد با پدر و مادر شوهرتون صحبت کنید تا سوتفاهمی پیش نیاد
    در اخر هم سعی کنید کمتر ببینیدش یا باهاش هم کلام بشید
    همچین ادم بی ظرفیتی رو کمتر ببینید به نفع خودتون
    (راستی شروع کننده بحث شما نباشید تا بعدا از این فاکتور علیه تون اسنفاده نکنه

60. کاربران زیر از mary.aylin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mary.aylin نمایش پست ها
    سلام

خب تا اینجا که مشخصه جاریتون هم خیلی حسوده هم خوشبخت!
    حسوده که شما خیلی از اون بالاترید از لحاظ وجه اجتماعی
    خوشبخت به خاطر اینکه درگیری دیگه ای تو زندگی نداره و حسودی کردن به شما رو واسه خودش علم کرده
    خوبه همسرتون دیگه بهش رو نمیدن بهتره به همین روند ادامه بده
    به نظرم شما هم از این به بعد بهش محل نزارید
    وقتی بهش سلام میدید جوابتونو نمیده یا با اکراه میده خب چه لزومی داره شما بهش سلام بدید؟!!!!
    اصلا بهش محل نزارید. همه هم که میدونن مشکل از ایشونه
    اگرم خواست گلگی کنه یا تو جمع به قولی غربتی بازی دربیاره شما هم محکم از خودتون دفاع کنین نه با دادو بیداد بلکه با حرف وسند تمام رفتارهشو که باعث کم محلی شما شده به روش بیارید
    بعدس صد در صد خودشو به مردن خواهد زد و شاید کارش به درمانگاه هم بکشه ( اگه ضربه خیلی کاری باشه)
    اما شما باز از موضعتون پایین نیاین تا خیال نکنه شمارو ترسونده
    محکم برخورد کنید تا دیگه نخواد شمارو اذیت کنه
    اگه لازم شد با پدر و مادر شوهرتون صحبت کنید تا سوتفاهمی پیش نیاد
    در اخر هم سعی کنید کمتر ببینیدش یا باهاش هم کلام بشید
    همچین ادم بی ظرفیتی رو کمتر ببینید به نفع خودتون
    (راستی شروع کننده بحث شما نباشید تا بعدا از این فاکتور علیه تون اسنفاده نکنه
    سلام
    ممنونم ازتون.همينکارو انجام ميدم.
    اميدوارم دست از سرم برداره.کاش فقط اين بود ک سرد برخورد کنه.مثلا من دارم با يکي ديگه صحبت ميکنم اون دخالت ميکنه و حرفي ميزنه ک کاملا مخالف حرف منه!دوس داره تو هرچيزي باهام مخالفت کنه.و بشدت عادم بقول شما غربتي هستش.هميشه با صداي بجدت بلند حرف ميزنه.و اين واس مني ک تو ي خانواده کاملا اروم رشد کردم،ي معضله!و اينکه خودم هم اينقد اروم صحبت ميکنم ک اين ويژگيم رو خوب يا بد همه ميدونن.بخاطر همين نميتونم باهاش کنار بيام

62. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15518
    تشکـر
    98
    تشکر شده 77 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    ممنونم ازتون.همينکارو انجام ميدم.
    اميدوارم دست از سرم برداره.کاش فقط اين بود ک سرد برخورد کنه.مثلا من دارم با يکي ديگه صحبت ميکنم اون دخالت ميکنه و حرفي ميزنه ک کاملا مخالف حرف منه!دوس داره تو هرچيزي باهام مخالفت کنه.و بشدت عادم بقول شما غربتي هستش.هميشه با صداي بجدت بلند حرف ميزنه.و اين واس مني ک تو ي خانواده کاملا اروم رشد کردم،ي معضله!و اينکه خودم هم اينقد اروم صحبت ميکنم ک اين ويژگيم رو خوب يا بد همه ميدونن.بخاطر همين نميتونم باهاش کنار بيام
    خودت باید دمشو بچینی
    ببیم مثلا وقتی داری بایکی حرف میزنی یهو میپره وسط حرفت تو هم حرفتو قطع کن به طور ممتد بایه پوزخند گوشه لبت تو چشماش نگاه کن
    حتما تو چشماش نگاه کن بعدش واکنش نشون میده مثلا میگه:واااااااااا چیه؟!!!
    تو هم همونطوری یه لحظه تو چشاش نگاه کن بگو هیچی بعد صخبتتو با طرف اولت ادامه بده و بهش محل نزار

اگه نمیتونی جلوی اینه تمرین کن
    یه جور نگاه نافذ با پوزخند که نشان دهنده تحقیر باشه
    تماس چشمی خیلی مهمه به صدای بلندش هم اهمیت نده
    خود شما هم تا زمانیکه کلمات رو مخکم ادا کنی و صدات اعتماد به نفستو نشون بده هیچ مشکلی نیست به نظر من حتی ارامش رو به طرف صحبتت القا میکنه
    موفق باشی خانم

63. کاربران زیر از mary.aylin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mary.aylin نمایش پست ها
    خودت باید دمشو بچینی
    ببیم مثلا وقتی داری بایکی حرف میزنی یهو میپره وسط حرفت تو هم حرفتو قطع کن به طور ممتد بایه پوزخند گوشه لبت تو چشماش نگاه کن
    حتما تو چشماش نگاه کن بعدش واکنش نشون میده مثلا میگه:واااااااااا چیه؟!!!
    تو هم همونطوری یه لحظه تو چشاش نگاه کن بگو هیچی بعد صخبتتو با طرف اولت ادامه بده و بهش محل نزار

اگه نمیتونی جلوی اینه تمرین کن
    یه جور نگاه نافذ با پوزخند که نشان دهنده تحقیر باشه
    تماس چشمی خیلی مهمه به صدای بلندش هم اهمیت نده
    خود شما هم تا زمانیکه کلمات رو مخکم ادا کنی و صدات اعتماد به نفستو نشون بده هیچ مشکلی نیست به نظر من حتی ارامش رو به طرف صحبتت القا میکنه
    موفق باشی خانم

ممنونم از اينکه وقت ميذاريد.حتما تمرين ميکنم اين پوزخند رو.چون اون منو کلافه کرده و من شوهرمو.
    خدا هدايتش کنه!
    حتي وقتي ميبينه من و شوهرم تو اکثر موارد توافق نظر داريم،بدش مياد و يجوري رفتار ميکنه انگار داريم دروغ ميگيم.

65. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36246
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از این به بعد یه سلام سرسری بکن و رد شو منتظر جواب واینسا . سعی کن دل مادر شوهرتو به دست بیاری از همه چیز مهم تره . همیشه هم سعی کن جلوی جم خیلی رفتار خوب و شادی رو داشته باشی هر موقع اومد سمت شوهرت ، شهرت و ببر یه جای دیگه . هر چی ازش دوری کنی بهتره . همیشه واسه مادرشوهرت یه شاخه گل هم که شده بخر و جلوی اون بهش بده . سعی کن با سیاست رفتار کنی . هر چیزی که لجشو در میاره با سیاست تمام تکرارش کن اینطوری مثل خودش که رفتار کنی ادب میشه درضمن فکر کنم گفتین یه جاری دیگه هم داری اون چجوری باهاش کنار میاد؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد