نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ادامه زندگی یا طلاق

1566
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه زندگی یا طلاق

با سلام
    خانمی 28 ساله هستم که دوسال عقد بودم و الان 4 ساله ازدواج کردم ویک دختر 2 ساله دارم.شوهرم مرده خوبیه و شخصیت مثبتی داره. من هم به دلیل همین مثبت بودنش باهاش ازدواج کردم.اما هر چی تو این چند سال تلاش کردم نتونستم بهش علاقه مند بشم.حتی خیلی مواقع به خودم تلقین میکردم که دوستش دارم.مخصوصا در مورد مساله زناشویی خیلی عضاب میکشم و حس خیلی بدی نسبت بهش دارم اما بخاطر اون تحمل میکنم اما هر چی میگذره بدتر میشم و احساس چندش آوری بهش دارم و اینکه ما اصلا از نظر شخصیتی و ظاهری با هم تفاهم نداریم و هیچ وقت حرفی برای گفتن با هم نداریم.الان چند ماهیه که حالت افسردگی بهم دست داده همش بغض دارم و گریه میکنم.از زندگی نا امید شدم از طرفی به خاطر دخترم میترسم جدا بشم توروخدا راهنماییم کنید.

2. کاربران زیر از baroon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : جدایی یا...

با سلام هرگز به جدایی فکر نکن چون چیزی جز تباهی و سیاهی برات نداره من نمونه های بارز زیادی دیدم هیچی در انتظار بعد از جدایی نیست مشکلات شما فقط مشکلات روانشناختیه که با چند جلسه مشاوره حل میشه از همسرت بخواه برای گرمی بیشتر چند جلسه مشاوره برین خیالت هم راحت باشه مشاور بثورت خصوصی با هر کدام مشاوره میکنه بنابر این نیاز نیست موضوع و علت رو برای همسرت توضیح بدی فقط به مشاور خوب مراجعه کنید از هزینه هاش هم نترسین چون بسیار سودمنده
    موفق باشی

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پس با این موضوع علاقم چی کار کنم مگه مشاور میتونه منو عاشق کسی کنه که حس برادر رو برام داره و نمیتونم باهاش رابطه داشته باشم

5. کاربران زیر از baroon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوست عزیز
    من تعجب میکنم واقعا - شما 2سال عقد بودین چطور نفهمیدین که به هم علاقمند نیستین؟ الان دیگه شما یک فرزند دارین باید به اون فکر کنید مشاور نمیتوه شما رو عاشق کنه اما راهها و روشهایی رو نشون میده که چشمتون رو بر روی نکات مثبت همسرتون بیشتر باز کنید تا بیشتر علاقمند شین که البته نیازمند صرف زمان و انرژی هستش و اینکه واقعا باید خودتون هم تصمیم بگیرید مجدانه تلاش کنید

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شما مشاور هستین یا کاربر؟
    من از همون اول هم به ایشون علاقه نداشتم و همیشه تو رابطمون مشکل داشتیم.اما به خاطر عقایدی که در خانواده و جامعه نسبت به طلاق وجود داشت تلاش می کردم هر طور شده این رابطرو بهتر کنم.اما چند وقته که دیگه از تلاش خسته شدم و دیگه ناامید شدم.و هر روز سرد تر وسرد تر میشم. تا جایی که الان اصلا دیگه نمی تونم باهاش باشم ازش چندشم می شه.

8. کاربران زیر از baroon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط baroon نمایش پست ها
    شما مشاور هستین یا کاربر؟
    من از همون اول هم به ایشون علاقه نداشتم و همیشه تو رابطمون مشکل داشتیم.اما به خاطر عقایدی که در خانواده و جامعه نسبت به طلاق وجود داشت تلاش می کردم هر طور شده این رابطرو بهتر کنم.اما چند وقته که دیگه از تلاش خسته شدم و دیگه ناامید شدم.و هر روز سرد تر وسرد تر میشم. تا جایی که الان اصلا دیگه نمی تونم باهاش باشم ازش چندشم می شه.
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    دوست عزیز؛ ایشان کاربر هستند و کاربران ساده مجاز به ارائه ی مشاوره (حتی صحیح) به سایر مراجعین رو ندارند
    در اولین فرصت پاسخ شما ارائه خواهد شد
    موفق باشید
    امضای ایشان

10. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    پس چرا مشاور به من جواب نمیده
    فوریه ممنون

12. کاربران زیر از baroon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط baroon نمایش پست ها
    با سلام
    خانمی 28 ساله هستم که دوسال عقد بودم و الان 4 ساله ازدواج کردم ویک دختر 2 ساله دارم.شوهرم مرده خوبیه و شخصیت مثبتی داره. من هم به دلیل همین مثبت بودنش باهاش ازدواج کردم.اما هر چی تو این چند سال تلاش کردم نتونستم بهش علاقه مند بشم.حتی خیلی مواقع به خودم تلقین میکردم که دوستش دارم.مخصوصا در مورد مساله زناشویی خیلی عضاب میکشم و حس خیلی بدی نسبت بهش دارم اما بخاطر اون تحمل میکنم اما هر چی میگذره بدتر میشم و احساس چندش آوری بهش دارم و اینکه ما اصلا از نظر شخصیتی و ظاهری با هم تفاهم نداریم و هیچ وقت حرفی برای گفتن با هم نداریم.الان چند ماهیه که حالت افسردگی بهم دست داده همش بغض دارم و گریه میکنم.از زندگی نا امید شدم از طرفی به خاطر دخترم میترسم جدا بشم توروخدا راهنماییم کنید.
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    بابت تأخیر پیش آمده که ناشی از برگزاری کارگاههای متعدد بوده ، عذرخواهی میکنم
    البته مطمئن باشید تا آنجا که بتونیم برای حل مشکلتون تلاش خواهیم کرد و در این سایت همیشه همراهتون خواهیم بود
    مطلبتونو خوندم و برای روشنتر شدن مشکلتون و آگاهی از شرایط شما نیازمند اطلاعات بیشتری هستیم، پس لطفا به سؤالات زیر پاسخ بدین تا ما هم بتونیم هر کمکی از دستمون برمیاد درخدمتتون باشیم و بحث رو ادامه بدیم
    همسرتون چند سالشونه؟
    میزان تحصیلات خودتون و همسرتون رو ذکر کنید
    شغل هر دوی شما؟
    لطفا از نحوه ی آشنایی و ازدواجتون برامون بیشتر بگید
    توی صحبتهاتون اشاره کردید که
    اما هر چی تو این چند سال تلاش کردم نتونستم بهش علاقه مند بشم
    حال سؤالم از شما اینه که منظورتون از علاقه چیه؟ و آیا تا به حال و در کل اینگونه علاقه ای رو تجربه کردید؟...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد