نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ترس ازبچه دارنشدن

912
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15643
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس ازبچه دارنشدن

سلاااااااام ...وااای من اصن روم نمیشه این قدرراحت مشکلمو بگموکمک بخوام ولی مجبورم چون کسی روندارم...راسش من خانواده ای ندارم مامانمو ازدست دادم شوهراونم که هیچ وقت من بهش بابانگفتم هم تاحالاندیدم فقط ماه ب ماه برای من پول میریزه وفک میکنه نیازمن فقط همینه...بیخیال.من باکسی 3 سال همراه بودم ولی رابطه ای اونجوری نداشتیم یعنی چون باهم تو خونه من بودیم بعضی وقتا واقعا حالمون بدمیشد ولی به هم دیگه نمیگکفتیم...راسش من همش ترس ازاین دارم که دراینده به خاطریه چیزی که نمیدونم چیه میترسم بچه دارنشم...بااین که تاحالا رابطه ای نداشتم...تواین فیلما که مشکلات دارن برای بچه دارشدن میبینم به خاطربیماری هایی به دارنمیشن همش استرس میگیرم...میشه کمکم کنین چه چیزهایی باعث بچه دارنشدن میشه...ببخشیدزولانی شد ولی واقعا تنهام خیلی...کمک میکنین؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس ازبچه دارنشدن

درود به مشاور خوش اومدین دقیق مشکلتون رو توضیح بدید- تا متوجه عمق قضیه بشیم سربسته توضیح داید افکار و ترس درشما از چ کاری شمارو براین باور وادار کرده وتلقین که دراینده بچه دار نمیشید شما درزمان حال زندگی کنید ن اینده خواهر من .
    و بیشتر توضیح بدید بچه دارشدن ربطی به رابطه و این چیزا نیست خیلی ازعوامل دیگر هست منجر به بچه دار شدن نمیشه .
    درخانواده شما سابقه دارههمچین موردی؟ یا چ کاری وترسی باعث شده این فکر وربکنید ممنون میشم اگر مقدوره بیشتر توضیح بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد