نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کجا کار کنم ؟؟؟؟

1579
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15739
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کجا کار کنم ؟؟؟؟

سلام
    دوستان من میخوام برای استخدام در یک اداره دولتی تلاش کنم
    ولی اول میخوام هدفم رو مشخص کنم
    که کجا کار کنم
    چون دنبال شرایط خاصی هستم
    لطفاً اگه از همه ادارات دولتی آگاهی و اطلاعات کافی دارید مشاره بدید وگرنه لطفاً پاسخی ندید یا تا جایی که اطمینان و اطلاع دقیق دارید جواب بدید

ولی اگه شرایطی که میگم براتون عجیب هست لطفاً با دقت پاسخ بدید و به من راهنمایی کنید ، شاید برای شما مسخره باشه ، ولی خب خواسته من اینه ، شاید اصلاً همچین جایی پیدا نشه و یا بشه و من نتونم اونجا استخدام بشم ولی حد اقل تلاشم رو دارم میکنم و تحقیقم رو دارم میکنم و میدونم چی میخوام ، لطفاً کمک کنید شغل ذلخواه خودمو پیدا کنم و دلسوزانه جواب بدید و خوب فکر کنید ، ممنون میشم

اون شرایط هم اینه که :
    -درآمد اولویت اول من نیست !!! پس با توجه به این نکته شرایط بعدی که میگم رو منطقی بدونید :
    -من کاری میخوام که تعطیلیش در هفته بیشتر از یک جمعه باشه ، مثلاً دانشگاه 5 شنبه ها هم تعطیله یا شرکت نفت ، این دو رو میدونم
    - ساعات کار کم باشه ، در روز اگه زیر 6 ساعت باشه عالی میشه
    -جایی هست از 8 صبح شروع بشه ؟ مثلاً دادگستری از 8 ساعت کارش شروع میشه ، ولی من میخوام ادارات دولتی دیگه رو هم بدونم

با همه این احوال که گفتم
    من خودم به یک شغل رسیدم
    اون هم معلمی هست ، که هم 4-5 روز بیشتر کلاس نداره و هم وقت خالی داره ، جای پیشرفت نداشتنش هم مهم نیست
    ولی از چند جهت در رابطه باهاش مرددم :
    1- زیاد کلاس کاری نداره و به یکی بگی معلمی ، زیاد جالب نیست ، ولی اینش زیاد هم مهم نیست ، خواستم نظر شما رو بدونم ؟؟؟
    2- میترسم حوصله سر و کله زدن و اعصاب بچه ها رو نداشته باشم و کلافه بشم ، ولی از جهتی با خودم میگم ، خب 4-5 روز روزی 2-3 تا کلاس بیشتر نیست که ، هرچی هم که باشه آدم تحمل میتونه کنه ، درست فکر میکنم ؟ نظر شما چیه ؟؟
    3- چطوری بفهمم دبیری مناسب من هست ؟؟؟؟
    4- آیا دبیر زبان شدن (علاقه دارم به زبان ) سخت ؟ از جهت تفهییم به دانش آموز ؟؟؟؟

در پایان با توجه به همه مسائل گفته شده ، فکر میکنید کجا کار کنم ؟ آیا معلم بشم ؟ یا جایی با اون شرایطی که گفتم وجود داره ؟؟؟

ممنون
    ویرایش توسط Good : 05-04-2015 در ساعت 10:02 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کجا کار کنم ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Good نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخوام برای استخدام در یک اداره دولتی تلاش کنم
    ولی اول میخوام هدفم رو مشخص کنم
    که کجا کار کنم
    چون دنبال شرایط خاصی هستم
    لطفاً اگه از همه ادارات دولتی آگاهی و اطلاعات کافی دارید مشاره بدید وگرنه لطفاً پاسخی ندید یا تا جایی که اطمینان و اطلاع دقیق دارید جواب بدید

ولی اگه شرایطی که میگم براتون عجیب هست لطفاً با دقت پاسخ بدید و به من راهنمایی کنید ، شاید برای شما مسخره باشه ، ولی خب خواسته من اینه ، شاید اصلاً همچین جایی پیدا نشه و یا بشه و من نتونم اونجا استخدام بشم ولی حد اقل تلاشم رو دارم میکنم و تحقیقم رو دارم میکنم و میدونم چی میخوام ، لطفاً کمک کنید شغل ذلخواه خودمو پیدا کنم و دلسوزانه جواب بدید و خوب فکر کنید ، ممنون میشم

اون شرایط هم اینه که :
    -درآمد اولویت اول من نیست !!! پس با توجه به این نکته شرایط بعدی که میگم رو منطقی بدونید :
    -من کاری میخوام که تعطیلیش در هفته بیشتر از یک جمعه باشه ، مثلاً دانشگاه 5 شنبه ها هم تعطیله یا شرکت نفت ، این دو رو میدونم
    - ساعات کار کم باشه ، در روز اگه زیر 6 ساعت باشه عالی میشه
    -جایی هست از 8 صبح شروع بشه ؟ مثلاً دادگستری از 8 ساعت کارش شروع میشه ، ولی من میخوام ادارات دولتی دیگه رو هم بدونم
    - کار و وظایف طوری باشه که آدم اعصاب خوردی و استرس نداشته باشه ، همه کار ها دارن درست ، ولی تا جای ممکن کمتر باشه
    - پر از پرونده نباشه و آدم گیج بشه از دنیای کاعذ ! ، این خیلی مهمه ، پس برای احتیاط اصلاً باگانی نداشته باشه :دی

با همه این احوال که گفتم
    من خودم به یک شغل رسیدم
    اون هم معلمی هست ، که هم 4-5 روز بیشتر کلاس نداره و هم وقت خالی داره ، جای پیشرفت نداشتنش هم مهم نیست
    ولی از چند جهت در رابطه باهاش مرددم :
    1- زیاد کلاس کاری نداره و به یکی بگی معلمی ، زیاد جالب نیست ، ولی اینش زیاد هم مهم نیست ، خواستم نظر شما رو بدونم ؟؟؟
    2- میترسم حوصله سر و کله زدن و اعصاب بچه ها رو نداشته باشم و کلافه بشم ، ولی از جهتی با خودم میگم ، خب 4-5 روز روزی 2-3 تا کلاس بیشتر نیست که ، هرچی هم که باشه آدم تحمل میتونه کنه ، درست فکر میکنم ؟ نظر شما چیه ؟؟
    3- چطوری بفهمم دبیری مناسب من هست ؟؟؟؟
    4- آیا دبیر زبان شدن (علاقه دارم به زبان ) سخت ؟ از جهت تفهییم به دانش آموز ؟؟؟؟

در پایان با توجه به همه مسائل گفته شده ، فکر میکنید کجا کار کنم ؟ آیا معلم بشم ؟ یا جایی با اون شرایطی که گفتم وجود داره ؟؟؟

ممنون

قبل از هر چیزی باید بدونید هر کاری سختی و مسئولیت خودش رو داره ...

پس اگر برای معلمی میخوای تلاش کنید باید جوانب رو بسنجید ...

تنها چیزی که برای نیاز شما بسیار عالیه داشتن کار آزاده چون مدیریت زمان و مکانش با خودتونه

در ضمن هنوزم معلم یا فرهنگی در جامعه ما وجه خوبش رو تونسته حفظ کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15739
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون
    کاش به سوال های دیگرم هم تا جایی میدونستید پاسخ میدادید

نه فکر نکنید من حاضر نیستم هیچ سختی و مسئولیتی قبول کنم
    من فقط دوست دارم وقت آزادم بیشتر باشه یخورده ، وقت آزادش در حد معلمی هم نباشه و کمتر باشه هم خوبه
    شغل آزاد هم نمیخوام

دوستان کارشناس دیگر هم منتظر مشاوره های عالیتون هستم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام..شما یه جوری صحبت میکنید انگار همین فردا میتونید هر کاری بخواهید برید!! دوست عزیز همون معلمی هم استخدام نداره!! یا اگه داشته باشه افراد معینی رو استخدام میکنن چون خودش تربیت معلم داره و معلم میسازه و نمیاد از بیرون بگیره...شما تو این دوره زمونه هرکاری گیرت اومد برو...وقتی این پست خوندم خیال کردم خارج هستید نه ایران که دکترا هم بیکاره!!!

--------
    در ضمن تعداد ساعات کار کارمندان 44 ساعت در هفته هست شما میخواید در روز 6 ساعت که میشه 36 تازه میخواید پنج شنبه هم تعطیل میشه 30!! شما چند سالتونه این پست گذاشتید؟ مدرکتون؟
    و بعلاوه اونهای که 8 صبح شروع میکنن بعد از ظهر جبران میکنن مثلا تا 4-5 میمونن...بعد دانشگاه مثال زدید که پنج شنبه تعطیله!!! نمیدونم اطلاع دارید یا نه! که پنج شنبه که تعطیل شده روزهای عادی ساعت کاریشون زیادتر شده یعنی از 7 و نیم تا 3 ونیم!!
    ویرایش توسط saeed021 : 05-04-2015 در ساعت 02:48 AM
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

بطور کل تو ایران کار شما رو انتخاب می کنه نه شما کار را لذا شما باید قلابی را پرت کنید هر کجا که گیر کرد همون رو محکم بچسبید

7. کاربران زیر از cigar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15739
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام..شما یه جوری صحبت میکنید انگار همین فردا میتونید هر کاری بخواهید برید!! دوست عزیز همون معلمی هم استخدام نداره!! یا اگه داشته باشه افراد معینی رو استخدام میکنن چون خودش تربیت معلم داره و معلم میسازه و نمیاد از بیرون بگیره...شما تو این دوره زمونه هرکاری گیرت اومد برو...وقتی این پست خوندم خیال کردم خارج هستید نه ایران که دکترا هم بیکاره!!!

--------
    در ضمن تعداد ساعات کار کارمندان 44 ساعت در هفته هست شما میخواید در روز 6 ساعت که میشه 36 تازه میخواید پنج شنبه هم تعطیل میشه 30!! شما چند سالتونه این پست گذاشتید؟ مدرکتون؟
    و بعلاوه اونهای که 8 صبح شروع میکنن بعد از ظهر جبران میکنن مثلا تا 4-5 میمونن...بعد دانشگاه مثال زدید که پنج شنبه تعطیله!!! نمیدونم اطلاع دارید یا نه! که پنج شنبه که تعطیل شده روزهای عادی ساعت کاریشون زیادتر شده یعنی از 7 و نیم تا 3 ونیم!!
    نه !
    نمیتونم هر جایی خواستم کار کنم !
    ولی هرجایی هم حاضر نیستم کار کنم !
    چون هدفم مشخصه ، یه کاری میخوام که وقت آزادش بیشتر از معمول باشه ، چون خودم شغل آزاد دارم
    و در غیر این صورت ترجیح میدم جایی استخدام نشم ، چون همونطور که گفتم برای نیاز مالی دنبال کار نیستم ! و به حقوقش احتیاجی ندارم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم چیزه دیگه ای نمیخوای؟؟؟؟!!!!!!! اصن تو ایران زندگی میکنی؟؟؟؟؟؟؟
    چرااینجوری میکنی توووووو ، ای بابا
    اصن ناجور از مرحله پرتی . به نظرت چرا این همه آدم بیکارن هااااان؟؟؟ نه واقعن!!!! یه لحظه ولم کن ؟؟؟؟؟؟؟ هااااان؟؟؟
    ولی به عنوان کسی در حال حاضر استخدام هستم کمکت میکنم ،
    کلن تو ایران 2 دو جور استخدام داریم :1-استخدام ازطریق آزمون 2-استخدام ازطریق پارتیییی
    جونم برات بگه که استخدام از طریق آزمون طوریه که بعد از این که دانشگاتو تموم کردی میای میشینی خونه بابا جونت منتظر اعلانیه استخدام میشی اگه زدن میری شرکت میکنی البته تو ایران چندتا رشته محدود هست که براشون بازار کار زیاده
    مثلن یکیش رشته خود من پرستاری ،پس امید زیادی نداشته باش 99% رشته های دانشگاهی بازار کار نداره. استخدام دولتی خودش چند نوعه درسمی ، پیمانی ، قراردادی ، شرکتی ، اینم بگم که حتمن برای کار در ادارات دولتی از طریق آزمون وارد بشی از راه های دیگه نمی شه
    نوع دومه داستخدام که پارتیه بیشتر در مورد پستای دمه دستیه که به سفارش نماینده ای امام جمعه ای یا حاج آقایی چیزی میری اونجا تلب میشی تا بعدن با یه زیر میزی چیزی موندگار بشی یا اگه آزمون زدن تو الویت باشی
    البته الان استخدام رسمی نداریم فقط پیمانی هست که بعدن بعد چند سال تبدیل وضعیت می شی به رسمی
    استخدام قرار دادی و شرکتی هم بعصی هاش با آزمونه بعضی هاش بدون آزمون که با آزمونش معتبرتره ینی موندگارتری
    توجه کن که ابن شرایطی که گفتم برای استخدام های دولتیه ، استخدام ادارات خصوصیه قوانین خودشونو دارن
    در مورد معلم شدن هم فقط و فقط باید تو دانشگاه فرهنگیان قبول بشی فارغ التحصیل که شدی مستقیم استخدام هستی ، البته بعضن از فازغ التحصیلای دانشگاه های دیگه هم بر میدارن ولی خیلی کم .
    ویرایش توسط bahram.a : 05-04-2015 در ساعت 10:35 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)